>Jotariëele Annoncen 1 Landbouwers Sodanitraat van Chili I 19' TENTOONSTELLING 1 s mmmm De beste welslagen maatregel Uw van tot het bedrijf Groote Belgische Landbouwweek Eigendom met Boomgaard EENE HERBERG TE KOOP BURGERSHUIS Uit Ier hand Ie koop Een perceel Bouwgrond Een blok ZAAILAND Perceel Bouwgrond H U I S MET H O E Allerbeste LANDEN Meersch en Bouwgrond SCHAARHOUT Een perceel LAND IWERKHUIZE N WOON H U S Twee perceelen L AND LANDBOUWERS* Openbare Verkooping Veemarkt Cureghem - Anderlecht Eiermarkt Lede 5 Ins Meyers. Ingebruiktreding vier maanden na de jewijzing. Enkele Zitdag Maandag 15 Februari 1932 l 4 uur 'namiddag, ter herberg In ichoonaerde gehouden door Mr ^rmand Vlaeminck-Geerts, Hofstade, [ortenhoek. Openbare Verkooping van een schoonen en 2 daaropstaaade Hangaars te Lede, Boschstraat. De notaris DE VIS te Aalst, zal na- pens swien het behoort openbaar ver- [oopen Gemeente Lede. Een schoonen eigendom met groote joomgaard, dienstig voor buitengoed, jestaan en gelegen te Lede, Boschstraat, jroot 58 aren. Begrijpende op gelijkvloers woon huis, eetplaats, salon, keuken, kelderka- aer en 2 slaapkamers. Op 1' verdiep 2 mansardekamers en [oldering. Verders koer en grooten boomgaard Jeplant met fruitboomen met 2 daarop- itaande hangaars, en Stalling. Voorzien van pomp en regenwater, :n verlicht met electriciteit. Bewoond door den eigenaar Mr. Noël Watthys. Kortelings ingebruiktreding. Enkele Zitdag Dinsdag 23 Februari 1932 )tn 4 uur namiddag ter herberg te Lede. ioschstraat, gehouden door Mr. Jozef )e Clerc. Openbare Verkooping van te Gijsegem. I De notaris DE VIS te Aalst, zal ten Verzoeke van Mr Polydoor Van Cae- kenberg, openbaar verkoopen Gemeente Gijsegem. Een woonhuis, thans herberg, gelegen te Gijsegem aan den steenweg naar Dendermonde, groot 2 a. 60 c.a. Begrijpende op gelijkvloers schoone herberg, keuken, slaapkamer, schotelhuis, koer, koeistal, varkenskot en hof. Verders zoldering. Voorzien pompwater en verlicht met electriek. Bewoond door den verkooper Heer Polydoor Van Caekenberg. Onmiddelijke ingebruiktreding. Ingesteld 16,000 fr. Tweede en laatste Zitdag Dinsdag 16 Februari 1932 om 4 uur namid. te Gijsegem, steenweg naar Dendermonde, ter herberg "In den Congo,, gehouden door Mr Polydoor Van Caeckenberg. voorhoofde aan de Eugeen Bosteelstraat met een breedte van 5 m. 40, van achter met gemeenen muur aan Mr Oscar Van Gaver van de eene zijde 24,70 m. aau Mr Victor Van Molen en van de andere zijde op 23,50 m. aan Mejuffers Locus. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 11 Februri 1932 om 2 uur namiddag te Aalst, Kapelle- straat ter Zittingszaal van het Vredege recht. 1) Een blok van 5 dagwanden beste landen gelegen te Hofstade op de Biest. 2) Bouwgronden te Aalst aan de kerk van 't Heilig Hart.) 3),Een schoon burgershuis te Aalst, op den Gentschen steenweg. Zich te bevragen bij notaris De Vis. Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. Door Woonstverandering. Openbare Verkooping van een schoon en nieuwgebouwd te Aalst, Welvaartstraat nr 152. De notaris Oscar TIBBAUT, zal openbaar verkoopen. Een schoon en nieuwgebouwd bur gershuis, dienstig voor alle bedrijven, aan de Welvaartstraat, 152, nabij de Ledebaan, sectie C ex nr 748t2, groot krijgen aflosbaar in het geheel of met gedeelten,. Ook om nieuwe werkmanshuizen te bouwen en te koopen aan 4,25 fr. o/°. 1) Een nieuwgebouwd woonhuis met inrijpoort te Lede "Keiberg,, groot 13 a. 70 c.a. sectie C, nr ex 6621 en 674d. 2) Een perceel zaailand te Lede "Kei- berg,,, sectie C, noorderhelft van nrs 671 en 672, groot 24 a. 55 c.a. Zich te bevragen bij de kinderen Remy Blaes, te Lede, Keiberg. Een schoon burgershuis te Aalst, in de Visscherestraat, nr 11met twee ver diepen, zeer modern gebouwd. Studie van Notaris DE te Aalst. WINDT, van plak- Zie verder beschrijf bijzondere brieven. Laatste Zitdag Donderdag 18 Februari 1932 om 3 uur namid. ter herberg bij Heer Ottoey-Van der Stock te Aalst, Lieve Vrouwstraat. N.B. Ten kantoore van bovenge melde notaris Tibbaut, berusten de mi nuten van wijlen den heer Leon Her sens, te Aalst, alsook degenen die hij in zijn bezit had, namelijk degenen van de notarissen Leon Limpens te Aalst, Eduard Eeman te Erpe en te Aalst, Frederic Vander Smissen, te Moorsel van versche'dene andere notarissen. en GELD Ten kantoore van boven- genoemden notaris Tibbaut zijn te beko men groote en kleine kapitalen aan ge matigden en mits bezet, ook om huizen te bouwen aan 4,25 °/o. Bij Sterfgeval. Openbare Verkooping van te Aalst, aan de Leo de Bethunelaan. De notaris DE VIS te Aalst zal na mens wien het behoort, ten overstaan van den Heer Vrederechter van het Kanton Aalst, openbaar verkoopen Een perceel bouwgrond, gelegen te Aalst, aan de Leo de Bethunelaan (na bij het Kerkhof) met eene grootte van ongeveer 30 aren. Verdeeld in verscheidene loten. Voor verdeeling zie plan op plak brieven. Al deze loten zijn onmiddelijk be schikbaar. Enkele Zitdag Donderdag 25 Februari 1932 om 2 uur namiddag, te Aalst, Kapelle- straat, ter Zittingszaal van het Vrede gerecht. Openbare Verkooping van gelegen te Hofstade, op de Biest. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Hofstade. Een blok zaailand gelegen op de Biest, gekadastreerd sektie A nrs 1044 en 1045, groot 85 aren, palende noord aan den ijzerenweg van Aalst op Den dermonde. oost de Biestbaan, zuid de familie De Naeyer en west Mr Petrus Schuddinck-De Grauwe. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Woensdag 17 Februari 1932 om 4 uur namiddag, ter herberg Het Gemeentehuis te Hofstade, Hoog straat, gehouden door Mr Leon Scham- pheleer. Bij Licitatie. Openbare Verkooping van welgelegen te Aalst, Eugeen Bosteelsstraat. De notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort, ten overstaan van den Heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaar verkoopen Een schoon en welgelegen perceel bouwgrond te Aalst, Eugeen Bosteel straat langsheen het Stadspark, met een grootte van 1 a. 30 c.a., palende ten van I Studie van Notaris CAUDRON. te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Erembodegem. De notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkoopen op Dins dag 1 Maart 1932, om 3 ure namiddah, te Erembodegem, Ninofschensteenweg bij Mr. Louis De Bruyn. Een huis met verdiep en tuin, groot 6 a. 39 ca. te Erembodegem Holleweg nabij den Ninofschensteenweg. In ge bruik bij de medeverzoekster Mme H. Deghels-Dréze. Openbare Verkooping te Erpe. Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Erpe. 1) Een perceel zaailand op Molen- kouter, aan de oude Heirbaan, groot 13 a. 10 c.a. Gebruiker August De Smedt, bakker te Ottergem. 2) Een perceel zaailand op Keyzer- veld, groot 31 a. 40 c.a. Gebruiker Jozef De Swaef. 3) Een allerbeste perceel land, zeer goed geschikt voor bouwgrond, aan den Oudenaardschen steenweg, nabij den ijzerenweg Brussel-Gent, groot 45 a. Gebruiker Jozef De Swaef. Verdeeld in 3 bouwgronden van 15 a. elk, hebbende een breedte van 8 tot 9 meter elk. Dezen grond is ook allerbest geschikt om uitgebakken te worden. 4) Een perceel goed land op Lange- veld, groot 26 a. 80 c.a., palende zuid de baan neven den ijzeren weg. Boomprijs 200 fr. Gebruiker Adolf De Saedeleer. 5) Een prrceel meersch op Sevecoot, ter plaats genaamd Kammeland, groot 28 a. 20 c.a., palende noord de baan neven den ijzerenweg. Boomprijs 200 fr. Onverhuurd. 6) Een allerbesten meersch op Seve coot, aan den ijzerenweg Aalst-Sotte- gem en oost den steenweg. Onverhuurd. Verdeeld in 7 huispiekken hebbende elk een breedte aan de straat van onge veer 9 m. met eene oppervlakte van on geveer 9 a. 85 c.a. Al die goederen zijn onmiddellijk be schikbaar. Enkele Zitdag Woensdag 10 Februari 1932 om 2 uur nanoen ter herberg "Het Oud Gemeentehuis,, bij de Wed. Stalpaert, Boterberg, te Erpe, Dorp. Te koop uit ter hand: 28 aren zwaar elzenhout op scheiding van Erembode gem en Welle, nabij den ijzerenweg Aalst-Brussel. Zich wenden tot notaris Caudron. Studie van den Notaris te Erpe. MEERT, Openbare Verkooping van te Moorsel, Dries. Notaris DE WINDT te Aalst zal openbaar verkoopen Een perceel land te Moorsel, Dries, tegen de Rij gerstraat, groot 24 aren i 30 ca. Gebruiker Frans Moens, Enkele Zitdag Donderdag 11 Februari 1932 om 2 uur nanoen, ter herberg van Frans Van Eeckhoorn, kuiper te Moorsel aan de Statie. Openbare Verkooping van welgelegen en sterke te Aalst, Handelstraat, nabij de Statie. I Notaris DE WINDT, te Aalst, openbaar verkoopen Stad Aalst, t Eenen eigendom gelegen in de Han- zal Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Wanzele. De Notaris MEERT zal op Maan dag 22 Februari 1932, om 2 uur namid- delstraat nr 11 (nabij de Reizigersstatie) dag, ter herberg van dame weduwe Heynderickx, te Wanzele, Huylenhoek- straat, openbaarlijk verkoopen Een woonhuis met afhangen en grond aan de Vondelstraat, sectie A, deel van nummer 505f, groot 5 a. 62 ca. Bewoond en gebruikt door Mr Pe trus Veldeman. Ingebruiktreding 3 maanden na de toewijzing. Openbare Verkooping van te Erondegem en Ottergem. De notaris MEERT te Erpe zal open baarlijk verkoopen Gemeente Erondegem Koop 1. Een perceel land op Ga- vensveld, sectie A nr 269a,groot 25 aren. Gebruikt geweest door den heer Be- noit De Winne. Onmiddelijk ingebruik- treding. Gemeente Ottergem. Koop 2. Een zaailand, gelegen op v den Molenkauter, sectie A nrs 862b en 863 met eene grootte van 18 aren 40 ca. Gebruikt door de kinderen Frans Baeyens tot Kerstdag 1932. Tweede Zitdag Maandag 8 Februari 1932 om 2 uur namiddag, ter' herberg In den Bareel gehouden door den heer Gustaaf Uyttendaele, te Erondegem, Gentschesteenweg (Halt van den tram). alwaar hij eene breedte heeft van 13 m. 36 cm. zijnde ruime magazijnen en werkhuizen met verdiepen in gewapend beton, groot 2 aren 50 ca. In gebruik bij de verkoopers MM. Roosen en De Veylder. Verdeeld in twee zeer gerief lijke koopen, alsvolgt 1) Het magazijn met verdiep, zolder en koer, neven den eigendom van Mr Henri DeWit met groote poort en ven- ster ter straat, aldaar breed 7 m. 20 cm. I en hebbende eene oppervlakte van 92 vierkante meters en eene diepte van I ongeveer 14 meters. Zoo gij U bijtijds SODANITRAAT VAN CHILI aanschaft, zijt gij gewapend bij het bemestingsseizoen. SODANITRAAT VAN CHILI faalt nooit. Het is de natuurlijke stik- stofmest, die steeds alle verwachtingen overtreft en door het hooge gehalte aan nitrische stikstof, overvloedigere oog sten van betere hoedanigheid verzekert. Wacht dus niet langer om SODA NITRAAT VAN CHILI te koopen, maar wendt U onmiddellijk tot den han delaar of uw Boerengilde. Mijdt pro ducten van mindere waarde het wel slagen van uw bedrijf hangt af van het gebruik van materialen van allereerste hoedanigheid. Bezoekt van 26 Februari tot 6 Maart 1932 va» jU»4k®MW»»aabi»es «o piwxhKitet» bestemd v*®r de» ftwdbeuw GELD. Bij notaris De Windt te Aalst, Cumontstraat, zijn groote en kleine kapitalen te bekomen, afkorten naar beliefte, om huizen te koopen of te bouwen gelegen in de streek van Aalst, aan 4,25 °/o. De Notaris CH. VAN DE VELDE, te Lebbeke, zal op Vrijdag 12 Februari 1932, om 5 ure namiddag, ter herberg "De Vergadering,, bij Porphyre Van Goethem, Brusselsche steenweg, Leb beke, openbaarlijk verkoopen Eene welgelegene tweewoonst met afhangen en boomgaard gestaan en ge legen te Baerdegem, aan de Molen straat, kadaster sectie C nr 595, groot volgens titel 15 aren 40 ca. en volgens meting 14 aren 59 ca.; palende aan de straat, Camiel De Meersman, Remi De Ridder en René Van den Bossche. Deze eigendom zal onder voorbehoud van samenvoeging in 2 loten opgeroepen worden. GELD. Bij Notaris MEERT te Erpe, groote en kleine kapitalen te ver- 2) Het magazijn neven het huis van Mr Wellekens met verdiep en zolder en een deel met twee verdiepen in beton en kleine koer hebbende twee vensters en deur ter straat met eene breedte aldaar van 6 m. 16 cm. en eene diepte van 22 m. 50 cm. Ingebruiktreding Kortelings na de verkooping. Deze eigendommen zijn allerbest ge schikt voor ondernemers, schrijnwer kers of andere ambachten en kleine nij verheden, ook voor garage Met betrek kelijk weinig kosten kunnen er huizen van gemaakt worden. Plan te bezichtigen ter studie van den notaris. Enkele Zitdag Vrijdag 12 Februari 1932 om 3 uur nanoen ter herberg In t Botanieksken bij Mr Valery Moreels te Aalst, Vooruitgangstraat aan de Statie. Studie van Notaris MOYERSOEN, te Aalst, Statiestraat, nr 23. van eene schoone hofstede te Nieuwer- kerken (Maal) Kantonstraat nr. 41, groot 12 a. 70 ca. palende oost de straat, zuid Mr. Frans De Gendt, west en noord de erven Raes. Bevattende 3 groote benedenkamers, keuken, schotelhuis, koer, schuur, koei stal, bakhoven en uitgehaagden hof met twee groote notelaars boven grooten zolder. Bewoond door Mr Kamiel Baetens- Van den Abeele. Ingebruiktreding 2 Juni 1932. Enkele Zitdag Maandag 22 Februari 1932 om 1 uur nam. ter herberg gehouden door Mr, Frans Lievens, Nieuwerker- ken, Paelestraat. Landbouwers bouwt, vergroot of herstelt uw hofstedej koopt ze; koopt uw weiden, land, alam, vee, enz, met geld dat U verschaft wordt tegen lagen intrest van 4 t. h. af en met groot ge raak van terugbetaling. Alle geldleeningen op hypotheek aan Particulieren, Handelaars, AmbachtS' lieden, werklieden, tegen de gunstigste voorwaarden. Adh. VERACHTERT AALST, Graanmarkt, 18. Spreeküren van 9-12 en van 2-7 Telefoon 842. GENT, Frans Spaestraat, 2. Spreek uren eiken namiddag van 2-7 's Vrydags ook van 9 tot 12 uur. Prijsopgave door den bijzonderen korrespondent van De Koornbloem Dinsdag 2 Feb. Varkensmarkt. Te koop gesteld 3508 levende dieren aan 4,60 tot 5,75 per kilo. 890 geslachte dieren aan 6,00 tot 8,25 Woensdag 3 Feb. Zwaar vee. Totaal te koop gestelde dieren 1751 Ossen 534 Stieren 156 Koeien 1061 Middelbare prijs per kilo Ossen 5,00 a 7,75 Stieren 3,50 a 5,25 Koeien 3,50 a 7,00 Donderdag 4 Feb. Kalvers. Te koop gestelde dieren 1441 Middelbare prijs per kilo, op voet 7,00 a 12,25 fr. Vrijdag 5 Feb. Gesl. varkens. 525 stuks. 5,50 a 8,50 fr. per kilo. Prijsopgave door den bijzonderen korrespondent van De Koornbloem 3 Feb. 1932 Werden te koop gesteld t Groote Hoornbeesten totaal 1125 alsvolgt verdeeld Ossen (zware) 32 Ossen (j°n9e) 250 Koeien 170 Vaarzen 240 Stieren 240 Kalvers 557 Magere koeien 193 Er waren in 't geheel 1265 zwijnen. De prijzen Ossen van 6 a 700 kilo 3,75 tot 6,00 de kilo. Goede vette kweeken van 4 a 500 kil. (ossen en vaarzen) werden verkocht 1' kwaliteit 5,00 tot 6,25 de kilo. 2C 4,00 tot 4,50 3' 3,75 tot 0,00 Stieren 1' kwal. 5,00 tot 5,25 de kilo. 2* en 3' 3,50 tot 4,00 Koeien 1® 4,00 tot 5,00 2' en 3' 2,50 tot 3,50 Prijzen der Kalvers le kwaliteit 8,00 tot 10,00 de kilo. 2' 6,00 tot 7,00 3' 4,00 tot 5,00 Zwijnen van 4,50 tot 5,00 fr, de kilo volgens kwaliteit. Markt van 2 Februari 1932 Getal eieren 28.000 Verkoopprijs Groote eieren0,45 tot 0,55 fr. O «XjU*-.» »v*i» 'Vf- c.a. 9) Ht>t rrmnrariin n in het Paleis van den Cinquantenaire, te Brussel, DE Woont de VOORDRACHTEN bij der ingericht met de medewerking der groote lendbouwvereemgingen. Het program der voordrachten wordt kosteloos opgezonden op aanvraag 0f\ gericht aan het Secretariaat 29, Spastraat, Brussel Veemarkt van Gent.

De Koornbloem | 1932 | | pagina 5