Notariëelc Annoncen i Landbouwers I I Sodanitraat van Chili I 18' TEHTOOWSTELLING Jv Een perceel Bouwgrond Een blok ZAAILAND Perceel Bouwgrond Schoon WOONHUIS met Bouwgronden BURGERSHUIS II IJ I S MET Ï1 O F SC H A A RH OUT Allerbeste LANDEN Meersch en Bouwgrond Een perceel LAND Schoon Canada- en Olmen Erwtrijs en een partij Slaghout WOONHUIS Uit ter hand te koop WERKHUIZEN EENEN EIGENDOM LANDBOUWERS*" Groote Belgische Landbouwweek Een schoon Woonhuis Openbare Verkooping Woonhuis met Tuin Openbare Verkooping Kanada ERWTRIJS Openbare Onderstand Bewoond door den verkooper Heer Polydoor Van Caekenbercj. Onmiddelijke ingebruiktreding. Ingesteld' 16,000 fr. Tweede en laatste Zitdag Dinsdag 16 Februari 1932 om 4 uur namid. te Gijseyem, steenweg naar Dendermonde, ter herberg "In den Congo,, gehouden door Mr Polydoor Van Caeckenberg. Bij Sterfgeval. Openbare Verkooping van te Aalst, aan de Leo de Bethunelaan. De notaris DE VIS te Aalst zal na mens wien het behoort, ten overstaan van den Heer Vrederechter van het Kanton Aalst, openbaar verkoopen Een perceel bouwgrond, gelegen te Aalst, aan de Leo de Bethunelaan (na bij het Kerkhof) met eene grootte van ongeveer 30 aren. Verdeeld in verscheidene loten. Voor verdeeling zie plan op plak brieven. Al deze loten zijn onmiddelijk be schikbaar. Enkele Zitdag Donderdag 25 Februari 1932 om 2 uur namiddag, te Aalst, Kapelle- straat, ter Zittingszaal van het Vrede gerecht. Openbare Verkooping van gelegen te Hofstade, op de Biest. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Hofstade. Een blok zaailand gelegen op de Biest, gekadastreerd sektie A nrs 1044 en 1045, groot 85 aren, palende noord aan den ijzerenweg van Aalst op Den dermonde. oost de Biestbaan, zuid de familie De Naeyer en west Mr Petrus Schuddinck-De Grauwe. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Woensdag 17 Februari 1932 om 4 uur namiddag, ter herberg Het Gemeentehuis te Hofstade, Hoog straat, gehouden door Mr Leon Scham- pheleer. Bij Licitatie. Openbare Verkooping van welgelegen te Aalst, Eugeen Bosteelsstraat. De notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort, ten overstaan van den Heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaar verkoopen Een schoon en welgelegen perceel bouwgrond te Aalst, Eugeen Bosteel- straat langsheen het Stadspark, met een grootte van 1 a. 30 ca., palende ten voorhoofde aan de Eugeen Bosteelstraat paLet een breedte van 5 m. 40, van achter met gemeenen muur aan Mr Oscar Van Gaver van de eene zijde 24,70 m. aan Mr Victor Van Molen en van de andere zijde op 23,50 m. aan Mejuffers Locus. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 25 Februri 1932 om 2 uur namiddag te Aalst, Kapelle- straat ter Zittingszaal van het Vredege recht. Bij Verandering van Woonst Openbare Verkooping van een te Erpe-Meire, rechtover de Statie aan den Audenaardschen steenweg. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Koop 1Een schoon woonhuis, thans herberg, dienstig voor alle bedrijven, gc= legen aan de statie van Erpe-Meire, aan den Audenaerdschen steenweg, groot 17 a. 39 c.a. Begrijpende op gelijkvloersEene groote café, keuken, twee schoone slaap kamers, schuur, koeistal, remisie, paar denstal, varkenskoten, groote zolder en kelder. Voorzien van pomp en regenwater. Verlicht met electriciteit. Bewoond door Mr Frederis De Troyer-Van der Poorten. Ingesteld in accumulatie 53,000 fr. Koop 2. Eene partij land gelegen te Erpe op den Seskenskauter, gekad. sectie D, deel van nr 818b groot 26 a. 70 c.a. Lot 1 ingesteld 3500 fr. Lot 2 5000 fr. Lot 3 4000 fr. Lot 4 4000 fr. Lot 5 3500 fr. Lot 6 3700 fr. Lot 7 4000 fr. Koop 3. Een perceel meersch aan de Audenaerdsche steenweg, nabij de statie van Erpe-Meire, gekad. sectie D, num mer 665b, 970a 969 en 998b, groot 29 a. ^8 c.a. Ingesteld 9,000 fr. Voor verdeeling zie plan op plak brieven. Al deze loten zijn onmiddelijk beschik baar. Laatste Zitdag Maandag 22 Februari 1932 om 4 uur namiddag ter herberg van den verkooper gehouden door den verkoo per Mr Frederik De Troyer-Van der Poorten, te Erpe-Meire, rechtover de statie aan den Audenaardschen steen weg. Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. Door Woonstverandering. Openbare Verkooping van een schoon en nieuwgebouwd te Aalst, Welvaartstraat nr 152. De notaris Oscar TIBBAUT, zal openbaar verkoopen. Een schoon en nieuwgebouwd bur gershuis. dienstig voor alle bedrijven, aan de Welvaartstraat, 152, nabij de Ledebaan, sectie C ex nr 748t2, groot 88 c.a. Zie verder beschrijf bijzondere plak brieven. Laatste Zitdag Donderdag 18 Februari 1932 om 3 uur namid. tef herberg bij Heer Ottoey-Van der Stock te Aalst, Lieve Vrouwstraat. N.B.Ten kantoore van bovenge melde notaris Tibbaut, berusten de mi nuten van wijlen den heer Leon Her sens, te Aalst, alsook degenen die hij in zijn bezit had, namelijk degenen van de notarissen Leon Limpens te Aalst, Eduard Eeman te Erpe en te Aalst, Frederic Vander Smissen, te Moorsel en van verscheidene andere notarissen. GELD Ten kantoore van boven- genoemden notaris Tibbaut zijn te beko men groote en kleine kapitalen aan ge matigden en mits bezet, ook om huizen te bouwen aan 4,25 °/o. Studie van Notaris CAUDRON. te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Erembodegem. De notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkoopen op Dins dag 1 Maart 1932, om 3 ure namiddah, te Erembodegem, Ninofschensteenweg bij Mr. Louis De Bruyn. Een huis met verdiep en tuin, groot 6 a. 39 ca. te Erembodegem Holleweg nabij den Ninofschensteenweg. In ge bruik bij de medeverzoekster Mme H. Deghels-Dréze. Te koop uit ter hand: 28 aren zwaar elzenhout op scheiding van Erembode gem en Welle, nabij den ijzerenweg Aalst-Brussel. Zich wenden tot notaris Caudron. Studie van Notaris DE WINDT, te Aalst. Openbare Verkooping van te Erpe. Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Erpe. 1) Een perceel zaailand op Molen- kouter, aan de oude Heirbaan, groot 13 a. 10 c.a. Gebruiker August De Smedt, bakker te Ottergem. Ingesteld 2500 fr. 2) Een perceel zaailand op Keyzer- veld, groot 31 a- 40 c.a. Gebruiker Jozef De Swaef. Ingesteld 8000 fr. 3) Een allerbeste perceel land, zeer goed geschikt voor bouwgrond, aan den Oudenaardschen steenweg, nabij den ijzerenweg Brussel-Gent, groot 45 a. Gebruiker Jozef De Swaef. Verdeeld in 3 bouwgronden van 15 a. elk, hebbende een breedte van 8 tot 9 meter elk. Dezen grond is ook allerbest geschikt om uitgebakken te worden. Ingesteld 29,000 fr. 4) Een perceel goed land op Lange- veld, groot 26 a. 80 c.a., palende zuid de baan neven den ijzeren weg. Boomprijs 200 fr. Gebruiker Adolf De Saedeieer. Ingesteld 5000 fr. 5) Een prrceel meersch op Sevecoot, ter plaats genaamd Kammeland, groot 28 a. 20 c.a., palende noord de baan neven den ijzerenweg. Boomprijs 200 fr. Onverhuurd. Ingesteld 3000 fr. 6) Een allerbesten meersch op Seve coot, aan den ijzerenweg Aalst-Sotte- gem en oost den steenweg. Onverhuurd. Verdeeld in 7 huispiekken hebbende elk een breedte aan de straat van onge veer 9 m. met eene oppervlakte van on geveer 9 a. 85 c.a. Al die goederen zijn onmiddellijk be schikbaar. Tweede Zitdag Woensdag 24 Februari 1932 om 2 uur nanoen ter herberg "Het Oud Gemeentehuis,, bij de Wed. Stalpaert, Boterberg, te Erpe, Dorp. Openbare Verkooping van te Moorsel, Dries. Notaris DE WINDT te Aalst zal openbaar verkoopen Een perceel land te Moorsel, Dries, tegen de Rijgerstraat, groot 24 aren 30 ca. Gebruiker Frans Moens, Enkele Zitdag Donderdag 18 Februari 1932 om 2 uur nanoen, ter herberg van Frans Van Eeckhoorn, kuiper te Moorsel aan de Statie. «I Studie van Deurwaarder G.SAEYS, te Aalst, Graanmarkt, 9. Tel. 88. Openbare Verkooping van te N'ieuwerkerken-bij-Aalst Kasteel Regelsbrugge ook genaamd Kasteel St Job Deurwaarder G. Ch. SAEYS, te Aalst in verblijf, zal namens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen op Donderdag 18 Februari 1932, om 1 uur stipt nanoen, in het Kasteel Regels brugge ook genaamd Kasteel Stjob,, te Nieuwerkerken-bij-Aalst, eene partij schoon canada en olmen erwtrijs en slaghout. Onmiddellijke betaling.Gewone voor waarden. Men make het ruchtbaar. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Wanzele. De Notaris MEERT zal op Maan dag 22 Februari 1932, om 2 uur namid dag, ter herberg van dame weduwe Heynderickx, te Wanzele, Huylenhoek- straat, openbaarlijk verkoopen Een woonhuis met afhangen en grond aan de Vondelstraat, sectie A, deel van nummer 505f, groot 5 a. 62 ca. Bewoond en gebruikt door Mr Pe trus Veldeman. Ingebruiktreding 3 maanden na de toewijzing. 1) Een nieuwgebouwd woonhuis met inrijpoort te Lede "Keiberg,, groot 13 a. 70 c.a. sectie C, nr ex 6621 en 674d. 2) Een perceel zaailand te Lede "Kei- berg,,, sectie C, noorderhelft van nrs 671 en 672, groot 24 a. 55 c.a. Zich te bevragen bij de kinderen Remy Blaes, te Lede, Keiberg. Een schoon burgershuis te Aalst, in de Visscherestraat, nr 11|, met twee ver diepen, zeer modern gebouwd. Schoonen eigendom bevattend nieuw gebouwd woonhuis, paard- en koeistal- len, hof en land, groot 80 aren, te Wan zele Breedestraat, nr 7. Zich te wenden bij den eigenaar Mr Achiel Siau, te Wanzele, Dorp. Openbare Verkooping van welgelegen en sterke te Aalst, Handelstraat, nabij de Statie. Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Stad Aalst. Eenen eigendom gelegen in de Han delstraat nr 11 (nabij de Reizigersstatie) alwaar hij eene breedte heeft van 13 m. 36 cm. zijnde ruime magazijnen en werkhuizen met verdiepen in gewapend beton, groot 2 aren 50 ca. In gebruik bij de verkoopers MM. Roosen en De Veylder. Verdeeld in twee zeer gerief lijke koopen, alsvolgt 1) Het magazijn met verdiep, zolder en koer, neven den eigendom van Mr Henri De Wit met groote poort en ven ster ter straat, aldaar breed 7 m. 20 cm. en hebbende eene oppervlakte van 92 vierkante meters en eene diepte van ongeveer 14 meters. 2) Het magazijn neven het huis van Mr Wellekens met verdiep en zolder en een deel met twee verdiepen in beton en kleine koer hebbende twee vensters en deur ter straat met eene breedte aldaar van 6 m. 16 cm. en eene diepte van 22 m. 50 cm. Ingebruiktreding Kortelings na de verkooping. Deze eigendommen zijn allerbest ge schikt voor ondernemers, schrijnwer kers of andere ambachten en kleine nij verheden, ook voor garage Met betrek kelijk weinig kosten kunnen er huizen van gemaakt worden. Plan te bezichtigen ter studie van den notaris. Enkele Zitdag Donderdag 18 Februari 1932 om 3 uur nanoen ter herberg In 't Botanieksken bij Mr Valery Moreels te Aalst, Vooruitgangstraat aan de Statie. Openbare Verkooping van te Lede, Boschstraat. Notaris DE WINDT te Aalst, daar toe rechterlijk benoemd, zal openbaar verkoopen Een eigendom, begrijpende woonhuis met 4 benedenplaatsen, kelderkamer, 2 bovenkamers, tuin en boomgaard, te Lede aan de Boschstraat, nr 35, groot 58 a. 68 c.a. Bewoond door den eigenaar Mr Noêl Matthijs. In genot en gebruiktreding 3 maan den na de verkooping. Indien Gij Uw weiland een vrij gevige en goede bemesting geeft met SODANITRAAT VAN CHILI, dan bekomt bet gras een grootere voedingskracht en door zijn weelderigheid is het U moge lijk veel meer stuks vee op Uw weiland te houden dan vroeger. Zoo Gij Uw hooiweiden een bijzondere verpleging geeft, zullen zij veel hooi van goede hoedanig heid opleveren. Gebruikt daarom SODANITRAAT VAN CHILI, de natuurlijke stikstofmest, die vroeg toegediend, de weiden in beteren staat van opbrengst houdt. SODANITRAAT VAN CHILI, toegediend als stikstofmest, zekert een meeropbrengst gras en hooi en waarborgt de hoe danigheid. ver- aan Bezoekt van 28 Februari tot 6 Maart 1932 Enkele Zitdag Donderdag 3 Maart 1932 om 2 uur nanoen ter herberg van Mr Jozef Van Hauwermeiren, Boschstraat, Lede. Voor inzage van 't kohier van lasten en voorwaarden en ook verdere inlich tingen, wende men zich bij Notaris De Windt. Bewoond door Mr Kamiel Baetens- Van den Abeele. Ingebruiktreding 2 Juni 1932. Enkele Zitdag Maandag 22 Februari 1932 om 1 uur nam. ter herberg gehouden door Mr, Frans Lievens, Nieuwerker- ken, Paelestraat. Openbare Verkooping van te Aalst, Geeraardsbergschesteenw. 117 Notaris DE WINDT, te Aalst, zal tusschenkomst van den heer Vrederech ter, opnnbaar verkoopen Stad Aalst. Een schoon huis met koer aan den Geeraardsbergschen steenweg, 117, groot 80 ca. behelzende voorplaats, keu ken en achterkeuken, 2 slaapkamers, mansarde en zolder,waschhuis en kelder. Elektriciteit heel het huis door. Ver der is het in allerbesten staat van onder houd. Bewoond geweest door M. Frans Van Belle. Onmiddellijk ingebruiktred. Enkele Zitdag Donderdag 25 Februari 1932 om 2 uur nanoen, ter zittingszaal van 't Vredegerechi te Aalst, Kapellestraat, van een schoon woonhuis te Lede, Steentje nr 15, groot 2 a. 50 ca. be vattende 3 benedenplaatsen en zolder, verders uitgehaagden koer en stalAlles j is in besten staat van onderhoud. Is voorzien van pomp en regenwater. Bewoond door Mr. Frans Hoebeeck. Eenige Zitdag Maandag 29 Februari 1932. i om 1 u. nam. ter herberg gehouden door Mr. Jozef Van Malderen te Lede, Steentje. Openbare Verkooping vaneen te Herdersem. Boschkant. Notaris DE WINDT,te Aalst, zal ter tusschenkomst van den heer Vrederech ter, openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. Een huis met tuin Boschkant aan den Pontweg, groot 5 aren 20 ca. Bewoond door Theodoor De Wolf en Gaston Van Driessche. Enkele Zitdag Donderdag 25 Februari 1932 om 2 uur nanoen, ter zittingszaal van 't Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. GELD. Bij notaris De Windt te Aalst, Cumontstraat, zijn groote en kleine kapitalen te bekomen, afkorten naar beliefte, om huizen te koopen of te bouwen gelegen in de streek van Aalst, aan 4,25 °/o. Studie van Notaris MOYERSOEN, te Aalst, Statiestraat, nr 23. van eene schoone hofstede te Nieuwer- kerken (Maal) Kantonstraat nr. 41, groot 12 a. 70 ca. palende oost de straat, zuid Mr. Frans De Gendt, west en noord de erven Raes. Bevattende 3 groote benedenkamers, keuken, schotelhuis, koer, schuur, koei stal, bakhoven en uitgehaagden hof met twee groote notelaars boven grooten zolder. Venditie van 50 koopen extra schoon eerste snoeisel, te Erembodegem, Leu- vestraat, op Maandag 15 Februari 1932 om 1 uur namiddag. Op ontvangst van Mr Louis De Ryck, te Erembodegem. Men zal vergaderen aan de iSuAmands- kapel. BRUSSEL De Commissie zal op Donderdag 3 Maart 1932, te 9 uur voormiddag, in het Hof van Tilmont, 172, Lakenstraat, Brussel, de inschrijvingen onder gesloten omslag, in het openbaar openen, voor het huren van zaai en weiland gelegen teAnderlecht, Beckerzeel, Beersel, Bergh, Berthem. Buysinghen, Campen- hout, Crainhem, Dieghem, Dilbeek, Er- pe-Querbs, Everbergh, Vorst, Gaes- be, Goyck, Hamme-bij-Assche,Kerkom, Linkebeek, St Kwintens-Lennick, Lon- derzeel, Machelen, Meerbeek (Ninove), Nosseghem, Saventhem, Steenokkerzeel, Sterrebeek. Strombeek, Schepdael, Vle- senbeke, St Pieters Leeuw, Audenaeken, Brusseghem, Esschene, Itterbeek, St Martens-Lennick, St Katharina-Lom- beek, Maxenzele, Peuthy, Releghem, Ternath, Vilvoorde, St Jans Molenbeek, St Pieters-Wolu we, Droogenbosch, Ukkel, Evere, Haren, Merchthem, St Genesius-Rhode, St Lambrechts-Wolu- we, Assche, Elinghem, Wemmei, Schaerbeek, St Pieters-Jette. Voor aanplakbiljetten en inlichtingen zich wenden tot het Kantoor der Eigen dommen, 46, Kruidtuinlaan, Brussel. Telefoon 17.22.17. De inschrijvingen moeten toekomen uiterlijk 29 Februari 1932, onder omslag van het Bestuur. RUKfflKMMRcnaMi mmw-uiuwm. in het Paleis van den Cinquantenaire, te Brussel, - DE va» La»4b©uw»)aebi»es «wpredMcte» bestemd veer de» laedbeuw Woont de VOORDRACHTEN bjj der ingericht met de medewerking der groote landbouwvereenigingen. Het program der voordrachten wordt kosteloos opgezonden op aanvraag gericht aan het Secretariaat 29, Spastraat, Brussel 0 vmapje.et

De Koornbloem | 1932 | | pagina 5