Verzorg uw haver mmmmmmmmmmmmmm Nofariëele Annonccn Keuring van Zwijnen 1932 WEDSTRIJDEN s Telegrammen van Lamme Goedzak De vermetiging van den herik. WOONHUIS Een HANDELSHUIS Land en Bouwgrond X c 1 oproepingsdata van de klasse 1932 on der de wapens Op 31 Mei a.s. de 2e, 3e, 4C, 5e, 6e en 9e linieregimenten, de lcen 2e bataljons der mitrailleurs, de le en 2e batterijen van het voetvolk de militianen die 12 maand moeten dienen der lc, 2C en 13e artillerieregimenten. Het eerste gedeelte der lichting voor het 3e vervoerkorps. Op 30 Juni a.s.Het eerste gedeelte der lichting aangewezen voor het 2e vervoerkorps. Op 15 Juli a.s.het eerste regiment gidsen, het le, 2' en 3" lanciers, het le en 2' jagers te paard, het geschut te paard, het 1' en 2e karabiniers-fietsers. Een bataljon van het 2' geniekorps (12 m.) het eerste gedeelte der seintroepen. Op 16 Oogst het eerste gedeelte der ijzerenwegtroepen en der ziekenver- plegers-brankardiers. Op 29 Oogst het le, 2C en 3' jagers te voet, de karabiniers Prins Baudhuin, de grenadiers, het 8e llnieregiment, de 5e en 6e bataljons mitrailleurs, de 5e en 6' voetvolk batterijen, de militianen die 12 maand moeten dienen van 6e, 1 le en 14e geschut. Het eerste gedeelte van het automobielvervoerkorps. Op 15 September 2 bataljons van het 2' genie (een van 12 maanden dienst en een van 8 maanden). Op 30 September: De militianen die acht maanden dienst moeten doen van het lc, 2e en 13e geschutsregimenten. Twee bataljons van het 4e genie (een van 8, een van 12 maanden dienst). De genie-fitsers, het regiment vestingsge- schut van Luik. Het eerste gedeelte van het stormwagenskorps, van het 4e ver voerkorps, van de 2', 3e en 4f genees- kundige-korpsen, van de 2', 3' en 4e intendantiekorpsen. Op 14 Oktober: de lc, 7e, 10e, 12c en 13e linieregimenten, de 3e en 4e batal jons der mitrailleurs, de 3e en 4e voet volkbatterijen. De militianen die 12 maanden dienst moeten doen van de 3e, 8e en 15' geschutsregimenten. Twee bataljons van het 3' genie (een van 12 en een van 8 maanden dienst). Het 2' gedeelte van de seintroepen. Op 14 November het getrokken en gedragen geschut. De geblindeerde autos. Het eerste gedeelte van het le en 2e luchtvaartkorps. Op 30 November: het 2de gedeelte van de ijzerenwegtroepen en van het 3' vervoerkorps. Op 15 December: Het tweede ge deelte van de stormwagens. Op 3 Januari 1933: het le en het 2' geschutsregimenten. De militianen met acht maanden dienst van de 6e, lle en 14e geschutsregimenten. Het 2de ge deelte van het 2e vervoerkorps en van de brankardiers-verplegers. Op 16 Januari 1933: de vliegdienst. Op 31 Januari 1933: de pontonniers. Op 15 Februari 1933de militianen met acht maanden dienst van het 3e, 8e en 15f geschutsregimenten. Het regiment van het afweringsgeschut tegen vliegers. De repereeringsdienst van het geschut. Het 3de gedeelte van de ijzerenweg troepen. De vestingstroepen van Namen. Op 28 Februari 1933: het 2de ge deelte van het automobielvervoerkorps. De lichtwerpers van het regiment afwe ringsgeschut tegen vliegtuigen. Op 31 Maart 1933: het 2de gedeelte van het 4C vervoerkorps, van de 2e en 3e en 4e geneeskundige diensten, van de 2', 3" en 4e intendantiekorpsen van de artillerieschool en van het eskadron der militaire school. Op 15 Mei 1933het 2de gedeelte van de le en 2e luchtvaartregimenten. DUITSCHLAND De afname van den varkensstapel. Volgens de jongste statistiek bedroeg de varkensstapel op 1 Maart 1.1. 1 milli- oen 200.000 stuks minder dan op 1 De cember 1930. Deze afname is te wijten aan het feit dat de voeders te duur kosten in verhouding tot de varkens- prijzen en ook omdat er gebrek is aan krediet voor den landbouw. ZWEDEN Het monopolium voor den suiker- invoer. Twee groepen suikerrafineer- ders hebben voor een jaar het monopo lium bekomen van den suikerinvoer. Geraffineerde suiker zal dus niet mogen ingevoerd worden. Als vergelding voor deze vergunning hebben de raffl meerders de verplichting moeten aangaan de suikerbeeten te be talen tegen een prijs door de Regeering vastgesteld. VEREENIGDE-STATEN De katoencrisis. Volgens een bericht uit Washington heeft de Farm- Board besloten op 1 Augustus a.s. 1 millioen 300.000 balen katoen op de markt te brengen. Maatregelen zullen echter getroffen worden om den verkoop derwijze te regelen dat de markt erdoor niet worde ontwricht. Stopzetting van de tinvoortbrengst. De heer Windgat bestuurder eener belangrijke firma heeft verklaard dat de onderteekenende landen van de tinover eenkomst besloten hebben gedurende de maanden Juni en Juli de voortbrengst stop te zetten. De voorraad zou met 135.000 ton verminderd worden. NATAL Een regenmanna valt in Natal. Volgens een bericht uit Londen zou zich een eigenaardig natuurverschijnsel voor gedaan hebben in Natal dat aan het verhaal van den Bijbel herinnert Op een morgend vond de Heer Theunis Botta, een neef van den be roemden generaal der Boeren welke een landbouwbedrijf uitbaat in het district Vrijheid, den grond bedekt op eene op pervlakte van een kilometer met eene witte laag die veel gelijkenis vertoonde met sneeuw. De inboorlingen wierpen zich onder vreugdekreten op deze geheimzinnige stof, proefden ervan en vergaarden ze in korven. Zij verklaarden dat de Hemel hun dit voedsel zond om hen te vergelden voor het laatste verlies van hunnen oogst. De heer Botta stopte een weinig van dit wonderbaar voedsel in een flesch om het te doen ontleden. De ontleding wees uit dat het voedsel veel gelijkenis bood met de beschrijving van het manna in den Bijbel. De smaak werd gansch in overeen stemming bevonden met de beschrijving gegeven in den Bijbel. Jammer dat de verre afstand van Natal ons niet toelaat de mededeeling van den heer Botta te kontroleeren Wij laten ze dan ook voorloopig voor zijne rekening «i&nsaassisiasRfisso* »%»nr*c Landbouwcomice Ninove. Kantonaal Zwijnenkweek Syndikaat We hebben het genoegen aan de landbouwbevolking van het kanton Ninove kenbaar te maken dat er dit jaar een vreemde jury de stallen ten hoeve zal komen bezoeken en de aangeboden dieren keuren (zoo er verscheidene in schrijvingen zijn per gemeente keuring per wijk). De keuring omvat: alle zwijnen van welken ouderdom, geslacht of ras zij ook mogen zijn (ten minste 6 maand oud) Doel. Geschikte dieren opnemen in 't provinciaal stamboek. Kosten. De keuring is gansch kos teloos. Inschrijving, inlichtingen. Bij Jos. Hemeryckx, keuringen Denderwindeke Secretaris van 't Syndikaat. Datum van keuring. Maandag 23 Mei 1932 Bemerking. De inschrijvingen moe ten binnen zijn ten laatste den 20n Mei en men voege bij deze alle mogelijke gegevens in betrekking tot de ingeschre ven dieren zooals ouderdom (bij bena dering) geslacht, drachtigheid, ras enz. Aldus goedgekeurd ter algemeene vergadering van 't Comice, op Dinsdag 3de Mei. Namens het kantonaal Syndikaat: De Secretaris, De Voorzitter, Hemeryckx Jos. Wynant Frans. Namens het Landbouwcomice: De Secretaris, De Voorzitter, Beeckman P. Cosyns Paul. Belangrijk bericht.—Wemaken van de gelegenheid nogmaals gebruik de aandacht van de Heeren Veekweekers te trekken op de groote stalprijskampen welke dit jaar ingericht zijn door de Provinciale Landbouwkamer in ons kanton, en kunnen niet nalaten alle vooruitstrevende landbouwers aan te zetten zich te laten inschrijven bij den Heer Beeckman, secretaris van 't comice of rechtstreeks bij den Heer Van den Noortgate, staatsagronoom te Auden- aarde. De deelname is ook al kosteloos en biedt aan de minst modern ingerichte stallen meest kans op prijs. Inschrijving ten laatste 30 Juni 1932. Amougies, Asper, Audenaarde, Auwe- gem, Beerlegem, Berchem, Bevere(Aud.), Cruyshautem, Dickele, Dickelvenne, Edelaere, Eenaeme, Elsegem, Eist, Eti- chove, Eyne, Gavere, Gotthem, Gram- mene, Heurne, Hundelgem, Huysse, Leupegem.Machelen, Marcke-Kerkhem, Maeter, Melden, Meylegem, Michelbe- ke, Mooregem, Mullem, Munckswalm, Neder-Eenaeme, Nederzwalm-Hermel- gem. Nokere, Nukerke, Olsene, Orroir, Oycke, Paulaethem, Petegem, (Aud.), Quaremont, Ronse, Rooborst. Roose- beke, Russeignies, Ruyen, Schoorisse, Segelsem, St Blasius-Boucle, StCornelis- Hoorebeke, St Denijs-Boucle, St Maria- Hoorebeke, St Maria-Laethem.Sulsique, Synghem, Volkegem, Wannegem-Lede, Welden, Wonterghem, Wortegem, Zulte. 3) te Geeraardsbergen (GrooteMarkt) den Woensdag 1 Juni, te 9 1/2 u., voor de omschrijving Geeraardsbergen Deftinge, Elene, Erwetegem, Gee raardsbergen, Godveerdegem, Goeffer- dingen, Grimmingen, Grootenbergen, Hemelverdegem, Hillegem, Idegem, Leeuwergem, Moerbeke Nederboulare, Nederbrakel, Onkerzele, Oombergen, Opbrakel, Ophasselt, Overboulare, Pa- ricke, Sarlardinge, Schendelbeke, Sint- Goorickx-Audenhove,St Lievens- Essche St Maria-Audenhove, St Maria-Lierde, St Martens-Lierde, Smeerhebbe-Vloer- segem. Sottegem, Steenhuyze-Wijnhuize Strypen, Velsique-Ruddershove, Viane, Waerbeke. «ar Provincie Oost-Vlaanderen VOOR Kweekmerriën en Merrieveulens in 1932. De wedstrijden voor kweekmerriën en merrieveulens zullen in 1932 gehou den worden 1) te Gent (Nieuwe Beestenmarkt), den Maandag 30 Mei, te 10 uur, voor de omschrijving Gent Afsné, Astene, Bachte-Maria-Leerne, Baelegem, Baevegem, Baeygem, Beir- velde, Bottelaere, Calcken, Cherscamp, De Pinte, Destelbergen, Desteldonck, Deurle, Deynze, Drongen, Eecke, Ever- gem. Gent, Gentbrugge, Gontrode, Gy- senzeele, Hansbeke, Heusden, Impe, Landegem, Landscauter, Laerne, Lae- them-St-Martens, Ledeberg, Lemberge, Loochristy, Lovendegem, Mariakerke, Massemen, Meerendré, Meirelbeke, Melle, Meisen, Meygem, Moortzeele, Munte, Nazareth, Nevele, Oordegem, Oostacker, Oosterzeele, Overmeire, Petegem (Deynze), Poesele, Poucque, Schellebelle, Schelderode, Scheldewin- deke, Seevergem, St-Amandsberg, Sint- Denys-Westrem, St Martens-Leerne, Smetlede, Semmersaeke, Seveneeken, Uytbergen, Vinderhaute, Vosselaere, Vurste, Vynckt, Wanzele, Westrem, Wetteren, Wondelgem, Zeveren en /Zwijnaerde. j 2) te Audenaerde (Stadhuis) den Dins- i da9 31 Mei, te 10 uur, voorde om schrijving Audenaerde 4) te Ninove (Graanmarkt), den Don derdag 2 Juni, te 10 uur, voor de om schrijving Ninove: Aalst, Appelterre-Eychem, Aspelare, Aygem, Bambrugge, Borsbeke. Burst, Denderhautem, Denderleeuw, Dender windeke, Erembodegem, Erondegem, Erpe, Haaltert, Heldergem, Herzele, Iddergem, Kerkxken, Letterhautem, Liefferingen, Meerbeke, Meire, Meldert, Nederhasselt, Neyghem, Nieuwenhove, Nieuwerkerken, Ninove, Okegem, Ot- tergem, Oultre, Pollaere, Ressegem, Santbergen, Sint-Antelinckx, St Lievens- Hautem, Vleckem, Vlierzele, Voorde, Welle, Woubrechtegem, Zonnegem. 5) te St-Niklaas (Stadhuis) den Maan dag 6 Juni, te 10 1/2 uur, voor de om schrijving St-Niklaas: Appels, Audegem, Baardegem, Baes- rode, Basel, Berlaere, Beveren (W.), Buggenhout, Calloo, De Clinge, Cruy- j beke. Dackman, Denderbelle, Dender- monde, Doel, Elversele, Exaerde, Grem- j bergen, Gijsegem, Haesdonck, Hamme, Herdersem, Hofstade, Kemseke, Kiel- j drecht, Lebbeke, Lede, Lokeren, Meer- donck, Melsele, Mespelaere, Moerbeke (Waes), Moerseke, Moorsel, Nieuker- j ken-Waes, Opdorp, Rupelmonde, Schoonaarde, Sinay, St-Gillis-bij-Den- 1 dermonde, St-Gillis-Waes, St-Niklaas, St-Pauwels, Steendorp, Stekene, Tem- sche, Thielrode, Verrebrouck, Vracene, i Waesmunster, Wieze, Wichelen, Zele. 6) te Eecloo, (Groote Markt), den Dinsdag 7 Juni, te 10 1/2 uur, voor de omschrijving Eecloo Adegem, Aeltre, Assenede. Basse- velde, Bellem, Bouchaute, Caprycke, Cluysen, Eecloo, Ertvelde, Knesselaere, Lembeke, Lootenhulle, Maldegem.Men- donck, Middelburg, Oost-Eecloo, Oost winkel, Ronsele, Saffelaere, Selzaete, St-Jan-in-Eremo, St~Laureyns, St-Mar- griet, Sleydinge, Somergem, Ursel, Wachtebeke, Waerschoot, Waterland- Oudeman, Watervliet, Wynkel. De eigenaar van kweekmerriën en merrieveulens zal moeten bewijzen, door een getuigschrift van het plaatselijk be stuur, dat hij woont in eene der gemeen ten deel uitmakende van de omschrijving waarin de wedstrijd plaats grijpt en dat het paard hem toebehoort. Dit getuigschrift moet ten laatste 10 dagen voor den wedstrijd aan het Pro vinciebestuur, te Gent, gezonden wor den na dit tijdstip zullen geene getuig schriften meer in aanmerking genomen worden. Formulieren voor bedoeld getuig schrift zullen, op aanvraag, door het Provinciaal Bestuur aan de gemeenten kosteloos afgeleverd worden, De paarden, voorzien van hun num mer, zullen voor de Keuringscommissie bijtijds en in onafgebroken volgorde worden aangeboden. De ordenummers zullen een half uur vóór de keuring door den dienstdoenden Secretaris afgeleverd worden. In geval van verwaarloozing zullen de paarden door de Jury voor den wed strijd kunnen geweigerd en dezelve ge sloten verklaard worden. De haverteelt kan een groote op brengst geven indien de landbouwer er bijzondere zorgen aanbrengt. De haver is een landelijke plant, maar men mag niet vergeten dat haren groei- tijd zeer kort is. Inderdaad,op vijfmaand tijd moet de haver ontkiemen, zich uit breiden, bloeien, zich bevruchten, haar graan vormen en rijpen. Men moet er dan ook acht op dragen dat een welgepaste bemesting de snelle ontwikkeling van de plant vergemakke lijkt. Naast potasch en fosfoorzuur is het noodzakelijk een ruime dosis stikstof toe te passen. De landbouwkundige onder- (Zie vervolg onderaan 4de kolom). Op Reis rond de Wereld. ■MfógitiiËü» «was»®» ■numuis 4» sa® a uK^is Politieke Aanslagen. Voor deze week gaat Lamme zich be perken tot één enkel onderwerp, name- lijk dit der politieke aanslagen. 1 oen ik vernam dat men de Fransche President Paul Doumer vermoord had, verviel ik in sombere mijmeringen. Immers, de politieke aanslagen zijn zoo oud als de straat. Reeds ten tijde der oude Romeinen waren zij in zwang. De groote Julius Cesar werd in vollen Se naat door Brutus met een dolksteek gedood. Alexander II, Czaar van Rus land, werd door een anarchist vermoord. Napoleon I en Napoleon III ontspron gen verscheidene malen den doodendans. In 1894 werd Sadi Carnot, hoofd der Fransche Republiek, in volle straat en op klaarlichten dag, door het 15 cm. lange dolkmes van een anarchist door boord. De groote Abraham Lincoln, Amerikaansch President en vrij maker der slaven, werd bij het verlaten van een schouwburg lafhartig vermoord.Ondank is immers 's werelds loon 1 Het ware te lang, de droeve statistiek op te maken der staatslieden, ellendig vermoord omdat hun gedachten nu een maal niet overeenstemden met deze van hun tegenstanders, en daarom moesten gelooven aan het recht van den sterkste. Een enkel geval wil ik nog aanhalen, een geval dat na zich de wreedste en vreeselijkste gevolgen sleepte, namelijk de moord in 1914 op den kroonprins van Oostenrijk en zijn gade te Bosnië in Servië. We weten allen dat deze moord de maat deed overloopen. De volkeren o neen, de heerschers waren vijandig op elkaar en wachtten slechts naar een geschikte gelegenheid om mekaar in t haar te vliegen. De aanslag gebeurde, t Was olie op 't vuur. 't Kind had zijn naam. De keizer van Duitschland ver klaarde "De Serviers zijn moordenaars en moeten gestraft worden,, en... 't spel was op den wagen Vier jaar lang heeft men gevochten, vier jaar lang heeft men gemoord, ge slacht Vier jaar lang decoreerde men hen, die met een duivelsche juistheid een vijand de bajonet door 't lijf kon den steken, hem een kogel door 't hoofd jagen. Vier jaar lang heeft men gestre den voor de rechtvaardigheid, voor het recht en voor de vrijheid Vier jaar lang heeft men gestreden den LAAT- STEN oorlog Maar waarom worden er nu nog jaarlijks 150 millard verkwist aan bewa peningen Waarom Er komt immers geen oorlog meer Oh moeders, begrijpt ge niet de wree- de spot in de woorden "er komt geen oorlog meer,, Begrijpt ge niet dat MEN een nieuwe massamoord aan 't voorbe reiden is Begrijpt ge niet dat men morgen uwe zonen zal opjagen als slachtvee, als kanonnen vleesch Maar neen, gij en luistert niet, gij haalt de schouders op, ge zult slechts begrijpen ALS HET TE LAAT IS In deze mijmeringen was ik verzonken nadat ik den moord vernam op Paul Doumer,hoofd der Fransche Republiek... Lamme Goedzak. vindingen hebben klaar doen blijken dat de stikstof zich in genoegzame hoe veelheden ter beschikking der plant zou moeten bevinden gedurende gansch den groeitijd, maar het is bijzonder in het begin dezer periode dat de stikstofhou- dende voeding het belangrijkst is. Men zal dus genoegzaam nitrische stikstof aan de plant moeten verschaffen om de eerste periode van den groei, die ge schiedt gedurende de koude weken en bijgevolg niet voordeelig aan de salpe tervorming van de ammoniakale stik stof, te vergemakkelijken. Voor een goede teelt past men 30 tot 45 kilo stikstof toe per hectare (volgens de vorige teelt). Men zal de stikstof toe passen voor eene helft onder ammonia- kale vorm, voor de andere helft onder nitrische vorm. Een juist aangeduide mest voor de stikstofhoudende bemes ting van de haver is de "NITROKALK U. C. B. samengesteld uit Ammoniak- nitraat en koolzure kalk. De NITROKALK U. C. B. wordt verkocht in vorm van poeder of van korrel. Deze laatste vorm is bijzonder als dekmest geschikt. De aanprikkelende uitwerking ge schiedt zoo snel met Nitrokalk U. C. B. dan met meststoffen die alleenlijk nitrische stikstof bevatten, maar inte gendeel van hetgeen men met deze laat ste bemerkt, is de werking van Nitro kalk U.C.B.,, blijvend gedurende gansch den groeitijd, dank aan de ammoniakale stikstof die zij bevat en waarvan de salpetervorming bevoordeeligd is door de tegenwoordigheid van koolzure kalk. Het gebruik van NITROKALK U.C. B., dank aan haren hedendaagschen prijs, laat toe in het toepassen van stik stofhoudende bemesting voor de Lente, zoowel in beploeging dan als dekmest, eene bezuiniging te maken van ongeveer 30 °/o. Dit voordeel mag niet uit het oog verloren worden in den moeilijken tijd die wij doorstaan. (Ingezonden). Onder de verschillende producten die tot de vernietiging van den herik of wilde mostaard worden aangewend, neemt het gebruik van fijngemalen syl- viniet-kaïniet van jaar tot jaar meer uit breiding. Inderdaad, goed toegepast geeft de fijngemalen sylviniet-kaïniet altijd uit muntende uitslagen. Deze stof verdelgt het onkruid en verrijkt tegelijkertijd den grond aan op neembare potasch dat een onontbeerlijk element is voor den plantengroei. De bemestingswaarde der potasch maakt dat men voor den kostenprijs der fijngemalen sylviniet-kaïniet, uitsluitend als verdelgingsmiddel beschouwd, alleen het verschil van prijs tusschen gewone en fijngemalen sylviniet-kaïniet moet in rekening brengen en dit is minder dan 150 fr. per hectare. De te gebruiken hoeveelheid fijnge malen sylviniet-kaïniet is gemiddeld van 800 kg. per hectare. De uitstrooiing moet 's morgens heel vroeg geschieden wanneer zich een schoonen dag aankondigt en het sterk heeft gedauwd. De verdelging van het onkruid is des te meer verzekerd dat de planten minder ontwikkeld zijn. Het best geschikte oogenblik is wanneer de meeste herik.- planten van twee tot hoogstens zes bladeren ontwikkeld hebben. Er dient nog opgemerkt te worden dat de gewone sylviniet-kaïniet ook kan worden toegepast maar dan onder vorm van eene oplossing van ongeveer 350 K. per hectare in 10 tot 12 hectoliters water. (Ingezonden). Studie van Notaris DE VIS, te Aalst. Openbare Verkooping van te Moorsel, Spruithoek. op den Bocht. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van Mr Frederik De Wolf- Weynant, te Moorsel, openbaar ver- koopen Een nieuwgebouwd woonhuis met medegaande gebouwen en grond, ge staan en gelegen te Moorsel, gehucht "Spruithoek,, genaamd "den Bocht,,, gekend ten kadaster sectie B, nummer 175B, met eene grootte van 20 aren 30 centiaren. Begrijpende op gelijkvloers: voor plaats, keuken, remisie en grooten hof. Op verdieptwee schoone slaapka mers, verders zoldering. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met electriek. Bewoond door den eigenaar Mr Fre derik De Wolf. Enkele Zitdag Dinsdag 17 Mei 1932, om 4 uren namiddag te Moorsel, Spruit hoek, ter herberg gehouden door Mevr. Wed. De Meersman. Openbare Verkooping van te Aalst, Geeraerdsbergesteenweg, nr32. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van Mr Jan De Decker, open baar verkoopen Een schoon handelshuis gelegen te Aalst, Geeraerdsbergesteenweg, aldaar gemerkt nummer 32, groot 1 aar 30 ca. Begrijpende op gelijkvloers winkel plaats, eetplaats, keuken en hof. Op eerste verdiep 2 schoone slaap kamers, verders zoldering. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met electriciteit en gaz. Bewoond door den verkooper Mr Dan. De Decker. Enkele Zitdag Woensdag 18 Mei 1932, om 4 uren in den namiddag ter herberg te Aalst, Geeraerdsbergesteenweg, ge houden door Mev. Wed. Frans Becque. Openbare Verkooping van een blok allerbeste te Hofstade, Weiveld nabij den Dendermondschen steenweg. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Hofstade. Een blok bouwgrond gelegen te Hof stade aan de nieuwe ontworpen straat leidende van Dendermondschesteenweg naar de St Annalaan, groot 63 aren ver deeld in 3 loten, palende van voren aan de nieuwe ontworpen straat, van de eene zijde aan Mr Francois Vergeylen, van achter aan Mr Steveninck-Huyle- broeck en van de andere zijde ook aan de nieuwe ontworpen straat, uitgevende op de Sint Annalaan. Zie verdeeling der loten op de plakbrieven. Onmiddellijk ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 23 Mei 1932 om 4 uur namiddag, te Hofstade,Hoog straat, ter herberg "In het Gemeente huis,, gehouden door Leo Schampheleer. (Zie vervolg 5de bladzijde). o ca., MSIIfSll fr t e

De Koornbloem | 1932 | | pagina 4