HERT Ploegen lotariëele Annonce» II Maagzakking geven meest waarborg» A. DUMONCEAU tVOONHUIS met Hof Schot n Woonhuis met Bot BOUWGRONDEN ÏU1ZEN en LANDEN Schoon Woonhuis Een nieuwgebouwd HUIS Perceel Bouwgrond Woonhuis met Werkhuis Goed perceel LAND Een Huis en Landen WOONHUIS TWEE HUIZEN met Bouwgrond Schoone MEUBELS Goed Perceel Meersch Uit ter hand te koop BURGERS HUIS met Tuin Uit ter hand te koop en Breukcorseletten LOKALE AGENTEN EN DEPOTS Gebroeders DE VOS, te Assche O. DE GROOTE, te Herzele. TUSSCHEN PERSON EN Alle smeden. FABRIEK ALF. HERTECANT, te Berlare. o akbrieven. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 31 October 1932 Openbare Verkooping van een gerieflijk te-Gijsegem, Dries. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na- lens wien het behoort openbaar ver- oopen Gemeente Gijsegem. Een huis met grond en hof gestaan gelegen te Gijsegem, Dries, gekend n kadaster sectie A nrs 506A en 506b :oot volgens meting en volgens titel aren 38 centiaren, palende Noord en /est aan den heer Jansegers Frans en ost den heer Felix Aelbrecht, Zuid ra weg. Dit huis begrijptkeuken en 2 slaap- imers op het gelijkvloers, poort en pomp en regenwaterputten. De dderingen zijn in sterk betonnen ge- elf. Gansch den eigendom is volledig gesloten. Bewoond door den eigenaar Mr Imer Bruyland. Onmiddellijk ingebruiktreding. Ingesteld 6C00 fr. Tweedeen laatste Zitdag: Dinsdag 18 Oktober 1932 a 4 uur namiddag, ter herberg "In de lasbloem gehouden door dame wed. an Landuyt, te Gijsegem, Dries. na- Openbare Verkooping van een te Gysegem aan de Statie. De notaris DE VIS te Aalst, zal ras wien het behoort, openbaar ver open Gemeente Gysegem. Een huis en afhangend met grond en of gestaan en gelegen te Gysegem aan Statie, gekend ten kadaster sectie B, 409v, groot 1 a. 05 ca en een deel In gelegen te Gysegem nabij den IJze- aweg, groot 3 a. 32 ca., gekend ten idaster sectie B, deel van nr 409t. Deze eigendom heeft dus een geza- ralijke oppervlakte van 4 a. 37 ca. en staat uit voorplaats, keuken, wasch- lis met kleine waranda, stal met afge- Dteh hof. Op het verdiep twee schoone slaap- tmers. Voorzien van pomp- en regenwater verlicht met electriciteit. Bijzonder gunstig gelegen aan de atie en onmiddellijke ingebruiktreding. Bewoond door de verkooper Ad. ierickx-Temmerman. Tweede en laatste Zitdag Dinsdag 25 October 1932 i 4 uur namiddag ter herberg "In de ieuwe Wachtzaal,, gehouden door den ter Valerie De Rop te Gysegem aan e Statie. Openbare Verkooping van verscheidene loten Aalst, aan de Leo de Bethunelaan, trkhofbaan en nieuw ontworpen straat idende van de Leo de Bethunelaan naar de Diepestraat. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten rzoeke van de Commissie van Open- iren Onderstand der stad Aalst, open- lar verkoopen Verscheidene perceelen bouwgrond, legen te Aalst, aan de Kerkhofbaan, Leo de Bethunelaan en de nieuw ont- orpen straat leidende van de Leo de tthunelaan naar de Diepestraat, van trschillende breedte en grootte. Voor verdeeling zie plan op plak- 'ieven. Enkele Zitdag Donderdag 20 Oktober 1932 in 1 uur namiddag, te Aalst, Café odega gehouden door Mr Alfons De medt. Kerkstraat. Bij Licitatie Openbare Verkooping van te Meire. De Notaris DE VIS te Aalst, daartoe noemd door de Rechtbank van Eer- en Aanleg, zitting houdende te Den- trmonde, zal met de pleegvormen der et van 12 Juni 1816, en ter tusschen- >mst van den heer Vrederechter des antons Aalst, openbaar verkoopen Koop 1. Een woonhuis, gedeelte lijk in opbouw, gestaan en gelegen te Meire in de Vyverstraat, gekend ten kadaster sektie B, nrs 105e, 105f, 105g, en 105h, groot 4 aren 90 centiaren, pa lende Noord de straat, oost Hector Bontinck, zuid Charles Matthys en west Honore Van der Meirsch. ^Begrijpende op gelijkvloers Gang, voorplaats, keuken, achterkeuken en schotelhuis. Op het eerste verdiep: 2 slaapkamers. Op 2e verdiep: zolder aangelegd voor het maken van twee kamers. Verder kelder en hof. Voorzien van pomp- en regenwater. Onmiddellijk beschikbaar. Ingesteld 27,800 fr. Koop 2. Een huis met grond, te Meire aan de Vijverstraat, gekend ten kadaster sektie B nr 111 F, met eene grootte van 2 aren 50 centiaren, palen de noord Odilon De Ryck, oost Emile Wynant, zuid de weduwe Frans Hen- drickx-Lauwereys en west de straat. Dit huis begrijpt op gelijkvloers 6 plaatsen. Verder zolder en kelder. Bewoond door den medeverkooper Ernest Joseph De Pelsmaker-De Vos. Kortelings ingebruiktreding. Ingesteld 14.800 fr. Koop 3. Een perceel land, gelegen te Meire, Boschkouter, sectie B, num mer 1018, groot 18 aren 40 centiaren, palende noord Livinus Van Impe, oost Victor Wynant, zuid de Daalstraat en west Van Landuyt. In gebruik bij Jozef De Vos. Kortelings ingebruiktreding. Ingesteld 2600 fr. Laatste Zitdag Donderdag 27 Oktober 1932 te 2 uur namiddag, te Aalst, Kapelle- straat, ter Zittingszaal van het Vrede gerecht. Bij Licitatie Openbare Verkooping van een thans Café, Woonhuis, Magazijn met bouwgrond te Aalst. Dokter De Moor straat en Jan De Windtstraat. De notaris DE VIS te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en namens wien het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst Koop I. Een café, gestaan en gelegen te Aalst, Dr De Moorstraat, uitgevende op de Jan De Windtstraat, aldaar ge merkt nr 71. Begrijpende op gelijkvloers herberg- plaats, eetplaats, keuken, afdak, koer en W.C. Op verdieping 3 slaapkamers. Verders zolder en kelder. Voorzien van waterleiding en regen water. Verlicht met gaz en electriciteit. Kortelings ingebruiktreding. Bewoond door de Kinderen Lafon. Koop II. Een woonhuis gelegen ne vens koop I, hoek Dr De Moorstraat en Jan De Windtstraat. aldaar gemerkt nr 73. Begrijpende op gelijkvloers voor plaats, keuken en koer. Op verdiep 2 slaapkamers. Verders zoldering en kelder. Voor zien van stads- en regenwater. Verlicht met gaz en electriciteit. Kortelings ingebruikttreding. Bewoond door Mr Jozef Lafon. Koopen 1 en 2 bij accumulatie inge steld 71,000 fr. Koop III. Een magazijn met hof, dienstig voor bouwgrond, gelegen aan de Jan De Windtstraat, rechtover koo pen I en II. In gebruik bij Mr Joseph Lafon. Kortelings ingebruiktreding. Ingesteld 26,500 fr. Tweede en laatste Zitdag Donderdag 27 October 1932 om 2 uur namiddag te Aalst, Kapelle- straat, ter Zittingszaal van het Vrede gerecht. Studie van Notaris CAUDRON, te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Erembodegem, Brusselschesteenweg. De notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkoopen Nieuwgebouwd huis met tuin, begrij pende kelder, groote herbergzaal, keu ken, stalling en koer, op het verdiep 2 kamers waarboven zolder, te Erembo degem, Brusselsche steenweg nabij de Kapellestraat, Tramstilstand, thans her berg waartoe het bijzonder geschikt is, groot 11 a. 40 ca. In gebruik bij Mr J.B. Meert-Arys. Enkele Zitdag Dinsdag 25 October 1932 om 2 uur nanoen ten Gemeentehuize te Erembodegem. Bij Licitatie Openbare Verkooping van een te Aalst, Capucienenlaan. De notaris DE WINDT te Aalst zal openbaar verkoopen Een perceel grond aan de Capucie nenlaan, uitmakende den hoek eener aldaar ontworpen nieuwe straat, ver- lengenis der Arbeidstraat, groot 4 aren 26 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 10 November 1932 om 2 uur nanoen ter Zittingszaal van 't Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Voor 't plan zie men de plakbrieven. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Studie van Notaris DE WINDT, te Aalst. van Openbare Verkooping van een zeer gerieflijk en welgelegen te Aalst, Dirk Martenstraat. Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Stad Aalst. Een schoon en gerieflijk woonhuis in de Dirk Martenstraat, nr 66, groot laar 70 ca. bevattende salon, eetplaats, ve- randha, keuken, waschhuis, koer en werkhuis van 5 m. op 17 m. Op 't eerste verdiep 2 slaapkamers en annexe voor badkamer. Op 't tweede verdiep Twee slaapkamers en zolder. Verder provisie- en koolkelder, gaz- en elektriek en stads- water. Bewoond door den eigenaar Mr J B. Cornet. VrijDrij maand na de verkooping. Zichtbaar den Dinsdag en Zaterdag van 2 tot 5 uur. Enkele Zitdag Donderdag 3 November 1932 om 3 uur nanoen, ter herberg Au Drapeau Beige,, te Aalst, Denderstraat. Openbare Verkooping van een te Lede, Overimpe. Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Een goed perceel land te Lede, ge hucht Overimpe op Steenland, groot 15 aren 10 ca. Gebruikers: Flory De Kerpel, Cyr. De Reeck en J. De Jonge. Enkele Zitdag Donderdag 27 Oktober 1932 te 2 uur nanoen, ter herberg van Mr Jan Bayens te Lede, Overimpe. Openbare Verkooping van te Nieuwer kerken Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Nieuwer kerken Koop 1Een huis met boomgaard aan het Dorp, groot 4 aren 70 ca. Be woond door Camille D'Hondt. Ingesteld 16.500 fr. Koop 2. Eene partij land te Nieu- werkerken op het Meerveld, groot 22 aren 30 ca. Ingesteld 15,000 fr. Koop 3. Partij land te Nieuwer- kerken, Molenveld, groot 19 a. 50 ca., komende aan de Ryrentstraat. Ingesteld 3000 fr. Koop 4. Perceel land, te Nieuwer- kerken, Molenveld, groot 6 aren 10 ca. Ingesteld 1500 fr. Koop 5. Perceel land te Nieuwer kerken, op het Strik, groot 6 aren 70 ca. Koop 6. Partij land te Nieuwer- kerken op het Meerveld, groot 19 aren. Al die goederen zijn in huur bij Alfons De Pauw. Tweede en laatste Zitdag Donderdag 20 Oktober 1932 om 2 uur nanoen, ter herberg der Ge zusters Van Landuyt, te Nieuwerkerken Dorpstraat. Opanbare Verkooping van een schoon en gerieflijk te Aalst, Korte Sint Janstraat. De notaris DE WINDT te Aalst zal openbaar verkoopen Stad Aalst Een zeer schoon woonhuis, Korte Sint Janstraat. 37, groot 90 ca. begrij pende 3 benedenplaatsen, waschhuis, 2 slaapkamers, zolder, groote koer, kelder, Engelsch W.C., pomp- en regenwater, gaz en electriek. Dit huis werd onlangs heelemaal ver nieuwd en in allerbesten staat gesteld Ceramieke vloeren, prachtige marmeren schouwen, kostelijke behangpapieren, in de gang lambris op 1,50 m. hoogte in witte marmer, overal geschilderd, in een woord, een prachtig huis. Bewoond door den eigenaar Mr Jozef Schollaert, onderkommissaris. Vrij gebruik 3 maanden na de ver kooping. Enkele Zitdag Maandag 17 October 1932 om 2 uur nanoen ter herberg van Mr Alfons De Backer te Aalst. Openbare Verkooping te Erpe, Gentschensteenweg. De Notaris MEERT, te Erpe, zal j namens wien het behoort openbaarlijk verkoopen Koop 1. Winkelhuis met hof en gebouwen sectie A deel van nummers 626b en 627c, groot 6 aren 42 centiaren, bewoond door den heer Adolf De Sae- deleer. Koop 2. Woonhuis, sectie A deel van 627bc, groot 6 aren 26 centiaren. Bewoond door den heer Charles De Vos. Koop 3. Bouwgrond aan den steen weg, sectie A deel van nr 284c, groot 7 a. 72 ca. Verdeeld in drie loten. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 17 October 1932 om 3 uur ter herberg gehouden door den heer Roels, (nieuwe Café De Gheest) te Erpe, Kat. De Notaris MEERT, te Erpe, zal met tusschenkomst van zijn ambtgenoot Notaris Van der Plaetsen te Lovende- gem, namens de erfgenamen van wijlen heer Camille Spins en huisvrouw Maria Batslé, te Aalst, Gentschensteenweg, Schaapstal, op Maandag 24 October, om 8 uur voormiddag, openbaarlijk ver koopen, alle meubels, herberggerief, ol men, eiken, kanadaplanken en hout, schaafbanken en onafgewerkte wielen, treemen en meer andere voorwerpen. En om 2 uur het huis wezende eene gekalandeerde berherg met groot werk huis en bouwgrond. Zie plakbrieven. Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. Uit oorzaak van vertrek. Venditie van en mobilaire voorwerpen te Aalst, Dirk Martenstraat nr 33. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wien het behoort op Maan dag 17 October 1932, om 1 uur namid dag, tot de openbare verkooping over gaan der volgende meubels en mobilaire voorwerpen Slaapkamer in spichpin begrijpende spiegelkas, lavabo, bed met ressort, wolle matras slaapkamer in eik begrijpende spiegelkas, lavabo, bed met ressort, nachttafels, drooger slaapkamer in pa lissander begrijpende spiegelkas, bed met ressort, wolle matraseetplaats in acajou begrijpende buffet, tafel met verlengsels en zes stoelen bureau meu bels in eik begrijpende boekenkas, bureau, zetel en bank, kleerkassen, lava bo, boekenkassen, nachttafels, Commo de, vestibulebank in eik bidstoel in acajouveranda meubelencanapés, pupitersnaaimachien, stoven, lusters voor gaz en electriciteit, gasvuren en feu continu, regulateur, traptapijt, groote tapijt in amyrne, kapstok met kassen, spiegels, stofzuiger, boeken, regulateur, posturen, vasen, printen, enz. enz. Waschmachien met vringer voor electriciteit, waschmachien met vringer merk Morison 's, bad, ladders, wasch- manden en meer andere voorwerpen te lang om te melden. Gewone voorwaarden en komptante betaling. Openbare Verkooping van een te Meire, Cauwenberg. De notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens den eigenaar Mr Alfons Raes- Schockaert te Meire, openbaarlijk ver koopen Gemeente Meire. Een perceel meersch gelegen te Meire, ter plaatse genaamd Cauwenbergstraat, gekend ten kadaster sectie B, nr 305a, met eene grootte van 12 a., palende noord de Commissie van Openbaren Onderstand te Meire, oost Mr Camiel DeTroyer-De Brucker, te Meire en anderen, zuid Mme Wed. Victor Raes- Maesschalck en kinderen en Mr Firmin Van der Gucht te Meire en anderen, west Mr Désiré De Schutter te Meire. Enkele Zitdag Maandag 24 October 1932 om 2 uur namiddag ter herberg van den heer Alfons Raes-Schockaert te Meire, gehucht Broeck. Schoon buitengoed met hoveniers huis, koeistallen, moeshof, wel beplan ten lusthof en meerschen van zeer goede hoedanigheid, het alles uitmakende een blok en inhoudende ongeveer 28 ha. 50 a. Dezen eigendom is gelegen te Essche- ne en Sint Catharina Lombeek nabij de statie, langsheen den steenweg. Voor de voorwaarden zich bevragen ter Studie van Meester Breckpot te Aalst, Graanmarkt 11, en om den eigen dom te bezichtigen bij Mr Eugène De Clerq, kasteel Sluys te Esschene-Lom- beek. Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31 Openbare Verkooping van een Schoon en Welgelegen te Aalst, Eugeen Bosteelsstraat, 14. De notaris OSCAR TIBBAUT te Aalst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanleg te Dendermonde in date 22 September 1932, zal openbaar verkoopen Stad Aalst Een schoon en welgelegen burgers huis met tuin, gestaan en gelegen aan aau de Eugeen Bosteelsstraat, 14, en gekadastreerd sectie B deel van nr 516i4 groot 1 a. 27 ca. Gebruikt door Dame Wed. Geeroms en kinderen. Enkele Zitdag Donderdag 27 October 1932 om 3 uur namiddag ten koffiehuize "In 't Park,, bij Mr F. Rogghe, te Aalst, Burgemeestersplein. Een schoone nieuwe werkmanswo ning te Haeltert, Eede, op 5 minuten afstand van de statie Eede, groot 4 aren 34 centiaren. Het huis bevat op gelijk vloers 2 schoone plaatsen en schoone corridor. Op het eerste verdiep 2 schoo ne slaapkamers en verder ruimen zolder. Verders afgesloten koer met pomp- en regenwater, stal met kiekenhok en kel der. Alle dagen zichtbaar. Onmiddellijk ingebruiktreding. Zich te bevragen bij den eigenaar Cyriel Limpens. Haeltert, Eede. Regelmatige weerhouding der zwaar ste breukenlangzame vermindering tot volledige genezing der nog mogelijke gevallen door toepassing dag en nacht, zonder gevaar of ongemak der nieuwe gebreveteerde VEERLOOZE TOESTELLEN met vier dubbelen plooibare regeling, laatste wetenschappelijke ontdekking de eenigste officieel erkend door Genees kundigen aangenomen Brevet 285113 van 15 Maart, toegekend aan de vijf maal gebreveteerde-gediplomeerde spe cialist deskundige breukmeester'. Belgische firma, opgericht in 1885, Jurylid t Buiten wedstrijd Tentoonstelling Parijs 1931. Eenigste breukmeester, eigenaar van vijf brevetten, zes diplomas, gouden medalies. Brussel 1910; Gent 1913 en 23Lyon 1914; Antwerpen en Luik 1930. Bekroond voor verdienste met "Gouden Medalie der Kroonorde Lees bewijzen t Kostelooze bezoeken. Raadpleging van 9 tot 1 uur te GEERAERDSBERGEN den 1» Maandag, Hotel de l'Europe, statie. GENT den 2" en 4tf Vrijdag Hotel deTermonde, Zuidstatie. AALST, den 1" en 3" Zaterdag, Ho tel du Comte de Flandre, statie. Vraagt uitlegboekje gratis: Rue de la Meuse, 65, Brussel. o—in in li ii ay»y I •^;V wjww m—Bïr v» w iitut «aBssfiSuM Vanderbeke Petrus, Kezel- hoek, SmetledeDerop Clement Molenstr. Wieze Bonte Frans, Stuiven berg, OostkampVrouw Somers, ZedelghemDeridder Jos., Blauwbrugstraat, te Niel Borremans, Hofstede. Genezen van Breuken op 6 Si 2 maan den Fastré G. Avendoren, 52, ThlenenDe Kesteleer H., te Leuze; Cluissens H., Drongene van Maagzakking. BREUKLIJDERS vergist onze nieuwe toestellen niet met Methoden van Band- verkoopers zonder Brevet of Diplomas en toestellen met sta len rug-, zij of buikveeren, die vooral in de Zomer ongemak, smart en gevaar van verknoo ping der Breukdeelen verwekken. Hebt gij alles beproefd zonder goeden uitslag i Ontmoedigt U niet 1 komt onze toestellen keuren, gij zult U da delijk overtuigen, hunner groote heelkundige waardegemak, sterkte en zekerheid en nochtans afgeleverd aan MATIGEN PRIJS met alle WAARBORG.

De Koornbloem | 1932 | | pagina 5