Notariëele Annoncen Men heeft kunnen nagaan op proefvelden aangelegd op Haver, dat het gewicht per hektoliter merkelijk hooger was, daar waar potaschmesten gegeven waren, zelfs wanneer de potasch- bemesting niet opbrengstvermeerderend had gewerkt. Goed ZAAILAND WOONHUIS BOUWGRONDEN Schoon Burgershuis met twee verdiepingen Openbare Verkooping Openbare Verkooping EEN WOONHUIS Twee perceelen LAND en deel MEERSCH WOONHUIS Nijverheidseigendom Handelseigendom WOONHUIS HOFSTEDE en LAND WOONHUIS BURGERSHUIS HOFSTEDE ft Landen MEUBELEN EEN WOONHUIS Land, Meersch ft Bosch LANDBOUWALAAM kelder en overdekte koer. Boven, 2 ka mers en zolder. Voorzien van waterlei ding, pomp- en regenwater, alsook van gas- en electriekleiding. Thans verhuurd van maand tot maand aan Mr Leon Van der Schueren. Te bezichtigen 's Zondags van 9 tot 12 uur voormiddag. Enkele Zitdag Maandag 10 Februari 1936 om 2 uur namiddag ter herberg van den heer Baert-De Gendt, hoek Keizerlijke Plaats en Korte Zoutstraat. Aalst. Vrijwillige Openbare Verkooping van een perceel te Oordegem, ter wijk genaamd Voorsten Mclenkouter. De Notaris BUYS te Lede, zal na mens Mr Alfred Goossens te Elsene, openbaar verkoopen Gemeente Oordegem. Een perceel goed zaailand gelegen te Oordegem, ter wijk genaamd Voorsten Molenkouter, gekadastreerd sectie B, nr 443b, groot 21 a. 60 ca. Palende noord en oost aan Mr Jules Mertens, zuid de erven Camiel Matthys en west Mr Theophic-.l Schockaert. In gebruik bij Mr Joseph D'Hondt te Oordegem. Enkele Zitdag Maandag 10 Februari 1936 om 4 uur namiddag ter herberg van Dame Wed. Adolf Van der Stuyft, Kat, Oordegem. Studie van Notaris BAUWENS te Haaltert. Openbare Verkooping van een gerieflijk met Boomgaard en Tuin te Haaltert, Eede. Notaris BAUWENS voornoemd zal openbaar verkoopen Een nieuwgebouwd woonhuis met af hangen, tuin en boomgaard te Haaltert, Eede, in de Eedestraat, sectie A el nr 165 groot 4 aren 25 centiaren. Het woonhuis bevata) Beneden 2 opeen volgende plaatsen en keuken, benevens breeden gang b) Boven 2 schoone slaapkamers en zoldez. Verders electri- citeit en steerput. Vroeger bewoond door Mr OscarDe Tollenaere. Onmiddellijk beschikbaar. Voor't nazicht zich wenden tot voor noemden notaris. Eenige Zitdag Woensdag 12 Februari 1936 om 2 1/2 uur. bij Mr Remi De Pauw, te Haaltert, Eede. Openbare Verkooping van schoongelegen te Welle, Dorp, nabij de Broekstraat. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkoopen 9 loten voordeelig gelegen bouw grond te Welle, Dorp, aan de Broek straat, gevormd uit de partij meersch, sectie B, deel van nrs 249, 251252 en 253, met een totale oppervlakte van 51 a. 64 ca. Palende noord Mr Wachtelaar Alex, oost en zuid een voetweg en een gemeenen los van 3,40 m., naar de de Broekstraat en west Mr Van den Berghe. Al de loten hebben een voorgevel breedte van 10 m. en een oppervlakte, verschillende tusschen 5 en 6 a. Deze loten waren vroeger verhuurd aanDame Wed. De Vulder en zijn onmiddellijk vrij. Enkele Zitdag Dinsdag 18 Februari 1936 ter herberg "In de Kroon„ gehouden door de verkoopers, de Kind. De Saede- leer, te Welle, Drieselken. Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. Openbare Verkooping van een te Aalst, Désiré De Wolfstraat, 20. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met tusschenkomst van zijn ambt genoot de Notaris DEUDON, te Gent, openbaar verkoopen Stad Aalst. Een schoon burgershuis met twee ver diepingen te Aalst, Désiré De Wolf straat, 20. Bevattende: gelijkvloers: 2 salons, eetzaal, keuken, verandah, hof; 180 m2. Eerste verdiep 2 groote en 1 kleine kamer. Tweede verdiep 2 groote kamers en badkamer. Sous-sol2 provisiekelders, koolkel der en waschhuis. Voorzien van stads- water, gaz en electriciteit. Vrij met het betalen der koopprijs. Zichtbaar den Maandag, Woensdag en Vrijdag van 2 tot 4 uur. Voor inlichtingen zich wenden ter Studie van Notaris Deudon, Savaen- straat, 52, te Gent. Toewijs - Woensdag Februari 1936 telkens om 4 uren namid. in het Hotel St. Servais bij Mr. Clement Desmet, Groote Markt, 22, Aalst. Studie van Notaris EEMAN, te Aalst, Kattestraat, nr 9. op Maandag 10 Februari 1936 om 2 uur namiddag te Nieuwerkerken, Kwalestraat, in de Cinema, ter herberg van Mr Valery Muylaert, van Een goed perceel land, gelegen te Meire, Priesterveld, groot 43 a. 20 ca. Gebruiker Mr Gustaaf Doolaege. Ingebruiktreding op einde 1936. op Dinsdag 11 Februari 1936 om 2 uur namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter herberg "De Koornbloem» (Boerenbond Redt U Zeiven) van Stad Aalst 1) Schoone bouwgronden aan den Gentschen steenweg, groot 20 a. 82 ca. Verdeeld in 14 loten. Onmiddellijk vrij. Gemeente Appels. 2) Schoone bouwgronden, aan de Heirstraat, groot 69 a. 19 ca. Verdeeld in 13 loten. Gemeente St Gilles. 3) Land en meersch geschikt voor bouwgrond, aan de Hullekensstraat. Verdeeld in 4 loten. 4) Land op Boonryck, groot 20 a. 5) Land op Boonryck, groot 27 aren 10 ca. 6) Land op Boonryck, groot 16 aren 10 ca. Voor verdeeling, ligging, aanpalende en plan, zie plakbrieven. Studie van Notaris DE WINDT» 13, Cumontstraat, 13 te Aalst. Openbare Verkooping van Stallen en allerbesten Boomgaard te Nieuwerkerken, Laar. Notaris DE WINDT, te Aalst zal openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. Een huis met groote poort en maga zijn, paardenstal, varkenskot, oven, re- misie en allerbesten boomgaard, gehucht Laar, groot 15 aren 30 ca. Bewoond door den medeverkooper Aug. Van den Broeck. Dit huis is aller best geschikt voor alle soorten handel. Vrij kortelings na de verkooping. Enkele Zitdag Maandah 17 Februari 1936 te 3 uur juist nanoen, ter herberg van Cam. Ottoy, te Nieuwerkerken-Laar. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken. Koop 1 Een partij land en deel meersch op Moortelveld, groot 41 a. 90 ca. Gebruiker Edward Ortibus. Koop 2 Een partij land op Doore- veld, groot 18 a. 50 ca. Gebruiker Er- nest Caudron. Enkele Zitdag Maandag 17 Februari 1936 om 4 uur juist nanoen ter herberg van Dame Wed. Van Sande, Nieuwerker ken, Dorp. Studie van Notaris MEERT,te Erpe. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd Stal en Hof te Nieuwerkerken, Restert, Kleinen Dries. De Notaris MEERT te Erpe, zal na mens wie het behoort openbaar ver koopen Gemeente Nieuwerkerken. Een nieuwgebouwd woonhuis gele gen ter wijk Restert, tegen de wijk Aalst St Job, gekadastreerd sectie B, nrs 406v, 407y, 406f, groot 10 a. 20 ca. Dezen eigendom door zijn voordeelige ligging is dienstig voor allen handel, bij zonder voor beenhouwerij en behelst kelder, drie plaatsen, koer. Boven twee schoone slaapkamers, zolder. De ach tergebouwen bestaan in 2 plaatsen,zie bt gevende op den hof, en 2 slaapkamers. Verders stal en goeden tuin. Nevens het huis ligt een in- en uitweg j ter breedte van 1,50 m. Gebruikt zonder termijn door de hee- ren Oscar Van Rossem en Oscar Lan- gelet. Enkele Zitdag Maandag 17 Februari 1936 om 2 uur namiddag ter herberg van Mr Leopold De Schrijver, Restert,Nieu werkerken. Openbare Verkooping van een bijzonder welgelegen te Aalst, Gentsche steenweg, Halte van den tram Schaapstal De Notaris MEERT te Erpe, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een bijzonder welgelegen nijverheids eigendom gelegen ter wijk Schaapstal, aan den Gentschen steenweg, gekend ten kadaster sectie C, deel van nrs 138od, 1378c, groot 4 a. 80 ca., palende aan'de heeren Boulangier en Emiel Danckaert, den Gentschen steenweg en de straat naar Nieuwerkerken. Dezen eigendom is dienstig voor ga rage, melkerij, mouterij, voor allen han del en nijverheid, het kan ook hervormd worden in woonhuizen. De eigendom kan bezichtigd worden ten allen tijde op aanvraag. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 13 Februari 1936 om 3 uur stipt namiddag ter herberg "Redt U Zeiven,, "Boerenbond,, Groote Markt, Aalst. Openbare Verkooping van een nieuwgebouwden te Aalst, Brusselschestraat, 63. De Notaris MEERT te Erpe, zal ten verzoeke van den heer Advokaat Albert DE HOVRE te Aalst, Keizerlijke Plaats, curator van het faillissement Emmanuel De Waele met de r pleegvor men der wet van 12 Juni 1816 open baar verkoopen Stad Aalst. Een nieuwgebouwden handelseigen dom gelegen ten voorhoofde aan de Brusselsche straat, nr 63, sectie A, nrs 161 la, 1612a en 1615,groot 10 a. Dezen eigendom bestaat uit twee ruime en droge kelders, een uitstalling plaats, bureel, groote garage met ver diepingen (boxen) voor 12 autos, werk plaatsen met standplaatsen, hof. In dit achtergebouw bevinden zich zeven appartementen, elk van twee woonkamers en een kamer voor huis houdelijke benoodigdheden, hebbende een bijzondere in- en uitgang, allen be woond met een gezamenlijke jaarlijksche opbrengst van 10.000 fr. boven, deze ruime zolderingen. Op het eerste verdiep, zicht gevende op de Brusselschestraat, eetplaats,salon over den gang keuken, terras, wasch huis. Op het tweede verdiep 3 schoone plaatsen, dienende tot appartement.Zol- der. Den eigendom is voorzien van gaz, electriciteit, stads- pomp- en regenwater. Hij zal ter beschikking zijn van den kooper zes weken na de eindelijke toe wijzing voor de deelen gebruikt door den heer De Waele en voor het overige, wezende de appartementen, 2 maand na den toewijs. Thans bewoond door den heer De Waele Emmanuel en verscheidene. Enkele Zitdag Donderdag 27 Februari 1936 om 2 1/2 uur namiddag, ter Zittingszaal van den heer Vrederechter, Kapelle- straat, Aalst. De Notaris MEERT, te Erpe, zal op Woensdag 26 Februari, om 3 uur stipt namiddag, openbaarlijk verkoopen Een handelshuis, dienende tot café, gelegen te Aalst, Gentsche steenweg, nr 161, gekadastreerd sectie C 474c, 474h en deel van 474i2, groot 4 aren 10 ca., dienstig voor bakkerij en bieruitzetter. De meubels van de café zijn in den verkoop begrepen. Bewoond door den eigenaar Heer Jozef Redant. Studie van Notaris te Aalst. DE VIS» Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Moorsel, Molenkouter. De Notaris DE VIS te Aalst zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Moorsel. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhangen en grond gestaan en gelegen te Moorsel, Molenkouter, groot 17 a 30 ca. Begrijpende op gelijkvloers t gang met trap, voorplaats, keuken, schotelhuis, stal, koer en hof. Op het eerste verdiep 2 slaapkamers. Verders zoldering. Voorzien van pompwater. Bewoond door den verkooper heer Joannes De Koninck-Aelbrecht. Ingesteld 22.800 fr. Laatste Zitdag Zaterdag 22 Februari 1936 om 3 uur namiddag ter herberg van Dame Wed. Van Gyseghem, Molen straat, Moorsel. Openbare Verkooping van te Herdersem, Boschkant. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort open baar verkoopen Gemeente Herdersem. Koop 1Een hofstede met grond te Herdersem, Boschkant, sectie B Nr 650H en 650L met eene grootte van 7 aren. Begrijpende op gelijkvloerswinkel, earner, keuken, kelderkamer en slaap kamer. Stal, schuur, werkhuis en hof. Verders zolder met 2 mansardeka mers en kelder. Voorzien van water en elektriek. Onmiddellijk beschikbaar. Ingesteld 26,000 fr. Koop 2. Een perceel land te Her dersem op den Boschkant genaamd de Achterste Bemte, sectie B nr 422A, groot 16 aren 5 ca. palende noord-oost Felix Van Nest, zuid-oost Frans Van buffel, zuid-west Petrus De Wolf en noord-west Theofiel Willems. Gebruikt door den verkooper Mr dyppoliet De Wolf. Vrij gebruik na het scheren der vruchten. Ingesteld 14.000 fr. Laatste Zitdag Maandag 10 Februari 1936 te 3 uur namiddag, ter herberg In de Vijf Huizen te Herdersem, Groote 3aan, gehouden door den verkooper teer Hyppoliet De Wolf. Openbare Verkooping van een schoon te Aalst, Geeraardsbergsche straat, 88. De Notaris DE VIS te Aalst zal ten verzoeke van wien het behoort open baar verkoopen Stad Aalst. Een woonhuis te Aalst, aan de Gee raardsbergsche straat, 88, groot 70 ca., gekend ten kadaster sectie A, nr 2266a. Begrijpende op gelijkvloers gang,voor plaats, keuken, overdekte koer en werk huis. Op het verdiep 2 slaapkamers. Verder zolder en kelder. Voorzien van stadswater, gas en electriciteit. Bewoond door den verkooper heer Jozef Van den Bonne. Vrijgebruik een maand na de toe wijzing. Zichtbaar Dinsdag en Donderdag van 12 tot 1 1/2 uur. Enkele Zitdag Maandag 10 Februari 1936 om 4 uur namiddag ter herberg gehou den door de Kind. Corael, Keizerlijke Plaats, Aalst. Openbare Verkooping van een schoon te Aalst, Gaudronstraat, 26. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een schoon burgershuis te Aalst,Cau- dronstraat, 26, begrijpende op gelijk vloers gang met trap, salon, keuken, verandah. Op het eerste verdiep twee slaapkamers. Verders zolder, kool- en provisiekelder. Voorzien van stadswater en verlicht met electriek. Te bezichtigen eiken Woensdag, Donderdag en Vrijdag van 10 tot 4 uur. Kortelings beschikbaar. Bewoond door Mr Alfons Triest-Berghman. Enkele Zitdag Dinsdag 11 Februari 1936 om 4 uur namiddag ter herberg gehou den doOr Mr Frederik Guns, hoek De Schrijver- en Caudronstraat, Aalst. Openbare Verkooping van te Hofstade, Babbelaar. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, open baar verkoopen Gemeente Hofstade. Koop 1Behuisde hofstede te Hof stade, Babbelaar, groot 10 aren 29 ca sectie A nrs 586A, 584C en 585C. Begrijpende op gelijkvloers, keuken, café, 3 kamers, kelderkamer, schotelhuis en schuur, koestal, voederij, varkenskot, bakoven en hof. Verders zolder en kel der. Voorzien van pompwater en ver licht met electriek. Bewoond door Mr Leonard Van Gij- seghem. Onmiddellijk beschikbaar. Verdeelt in 3 loten. Zie plakbrieven. Ingesteld bij samenvoeging;37.000 fr. Koop 2. Een perceel land te Hof stade op het Koningshof, sectie B nr 99, groot 17 aren 90 ca. en volgens meting 20 aren 30 ca., palende west Mr Frans Daeleman, zuid de rijbaan en noord den steenweg. Verdeeld in 2 loten, zie plakbrieven. In gebruik bij Mr Jan Ëveraert. Ingesteld bij samenvoeging 32.000 fr. Koop 3. Een perceel land te Hof stade op Spiegel veld, groot 13 a. 88 ca., palende noord de steenweg, oost Mr Geerinckx, zuid de beek en west Mr Van Gyseghem. Gebruikt door MM. Victor en Gu staaf Van Gyseghem. Ingesteld 4500 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 18 Februari 1936 om 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door Mr Henri D'Hondt gezegd den Dekker te Hofstade, Babbelaar. Venditie van Herberggerief Landbouwalaam te Hofstade, Babbelaar. De Notaris DE VIS te Aalst, zal op Woensdag 19 Februari 1936 om 8 uur voormiddag te Hofstade, Bab belaar, ter hofstede van Mr Leonard Van Gyseghem, overgaan tot de veiling van allerhande roerende goederen, be grijpende voornamelijk Piano, toog, tafels, stoelen, Russisch biljart, kleerkas, glazenkas, potten, pan nen, tellooren, beelden, pinten, bedden, toiletkas, spiegel, kleine stoof, buizen, tobben, bascule, korte wagen, haverkist, 2 buffetten, koffer, princessestaken, klein landbouwalaam enz. Gewone voor waarden en gereede betaling. Bij Licitatie. Openbare Verkooping van te Aalst, Binnenstraat, 268. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een woonhuis met afhangen en grond te Aalst, Binnenstraat, 268, met eene grootte van 72 ca. Begrijpende op gelijkvloersgang, salon, keuken, werkhuis en koer. Op het le verdiep 2 slaapkamers.Ver ders zoldering. Voorzien van stadswater en verlicht met electriciteit. Bewoond door de verkoopster dame weduwe Tombeur-Lucas. Enkele Zitdag Donderdag 13 Februari 1936 om 3 uur namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht, Aalst, Kapellestraat. Openbare Verkooping van te Moorsel. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van dame Maria Theresia Hutsebaut te Herdersem in het klooster, openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. Koop 1. Een perceel land gelegen te Moorsel, Konijnaerde, gekend ten ka daster sectie B, nrs 607A en 608C, groot 21 aren 20 centiaren en volgens titel 12 aren 42 ca. Koop 2. Een perceel meersch te Moorsel, Faluintjes, gekadastreerd sec tie C, nr 453bis, groot 2 aren 90 ca. en volgens titel 2 a. 14 ca. Koop 3. Een perceel meersch te Moorsel, Faluintjes, gekadastreerd sec tie C, nr 457A, met eene grootte van 16 aren en volgens titel 15 a. 70 ca. Koopen 2 en 3 in gebruik bij Mr Ph. Peirlinck. Koop 4. Een perceel bosch, te Moorsel, Biesebroecken, gekadastreerd sectie D, nummer 154, groot 7 a. 20 ca. Enkele Zitdag Maandag 17 Februari 1936, om 4 ure namiddag, ter herberg gehou den door Mr Philemon De Block, te Moorsel. Dorp. Venditie van allerhande te Aalst, Langestraat. De Notaris DE VIS te Aalst zal op Vrijdag 21 Februari 1936 om 2 uur namiddag ter hofstede van den heer Petrus Coppens te Aalst, Lange straat, overgaan tot de veiling van aller hande landbouwalaam bestaande hoofd zakelijk uit2 driewielkarren, schokkar, ressortkar, handkar, allen in besten staat, maaimachien, pikmachien,dubbele ploeg, eg, ressik, paardengetuig, ossen- gareel, wanmolen, bascule met gewich ten, oogstladders, reep, draad, hopboor, 2 hopspuiten, goede schuurpoort, twee groote kuipen, vleeschkuip, beirkuip, pulp en beteraven enz. enz. Gewone voorwaarden en gereede betaling. M——UW «r»

De Koornbloem | 1936 | | pagina 7