Notariëele Annoncen WOONHUIS UITSLAG Het Nijverheidsgesticht Woonhuis met Tuin HOFSTEDE iel LAND Woonhuisje met Hof Landen en Meerschen HOFSTEDE en LAND Venditie van BOOMEN BOUWGROND BUROERSHUIS WOONHUIS Garage met Inrijpoort Woonhuis en Hol Een schoon Woonhuis Een schoon Woonhuis Eene behuisde Hofstede Hofstede, Zaailanden en Meersch WEIDE Zaailanden en Meersch EEN WOONHUIS Voordeelige Geldplaatsing HOFSTEDE en Bouwgronden WOONHUIS en LAND Hij is voorzien van electrische ver lichting. gas en stadswater. Onmiddellijke ingebruiktreding. Deel 2 Gebouw met hof, Nazareth- straat, groot 1 a. 44 ca. Deel 3 Gebouw met hof, Nazareth- straat, groot 1 a. 66 ca. Deel 4 Gebouw met hof, Nazareth- straat, groot 1 a. 63 ca. Deel 5 Gebouw met hof, Nazareth- straat, groot 1 a. 66 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor de verdeeling zie plakbrieven. Den eigendom is zichtbaar den Woensdag en Vrijdag van ieder week van 2 tot 5 uur namiddag, f! Koop 4 Bouwgrond te Aalst, Den- dermondschesteenweg, groot 10 a 60 ca. In gebruik bij Mr Fr. D'Haese Verdeeld in 2 deelen Deel 1 1/2 ten noorden, groot 5 a. 30 ca. Deel 21/2 ten zuiden, groot 5 a. 30 ca. Enkele Zitdag Donderdag 14 Mei 1936 om 2 uur namiddag ter café "Hotel de Flandre et de l'Industrie,, bij Juffrouw Jeanne De Blicqui, Esplanadeplein te Aalst. Bij uitwinning Openbare Verkooping van een schoon te Nieuwerkerken, Laer. De Notaris BRECKPOT te Aalst, ml namens wien het behoort openbaar verkoopen met de pleegvormen der wet van 15 Augustus 1854 Gemeente Nieuwerkerken. Een schoon woonhuis met aanhoorig- hoorigheden en hof, gestaan en gelegen te Nieuwerkerken, op Laer, gekend ten kadaster sectie B, nr 723x, groot 3 a. 90 ca. Bewoond door Mr Kam. Meuleman. Ingesteld 10.C00 fr. Derde en Laatste Zitdag Dinsdag 12 Mei 1936 om 2 uur namiddag ter herberg der kinderen Van Landuyt, Kwaelestraat. Nieuwerkerken. Studie van Notaris DE WINDT, 13, Cumontstraat, 13 te Aalst. De Notaris De Windt maakt be kend dat hij al zijne verkoopingen stipt op het aangekondigde uur zal beginnen. der eerste zitting van den verkoop van teWichelen, tusschea Wetteren en Dendermonde. Lot 1 A) De fabriek zelve, opper vlakte 53 aren 25 ca. aan den onbedui- den prijs van 30.000 fr. B) Mekanieken en materiaal mede- gaande met lot 1, mits 62.000 fr. Lot 2 Schoone villa met toebehoor' ten, tuin en weide 35.000 fr. De massa werd gebracht op 130.000fr. Het recht van de splitsing der loten te vragen is voorbehouden. Tweede Zitdag Donderdag 14 Mei 1936 te 3 uur JUIST nanoen, in het Hötel des Arcades te Aalst, Statieplein. Voor alle verdere inlichtingen wende oen zich bij den Notaris, alwaar de omstandige lijst van 't materiaal te ver krijgen is. Openbare Verkooping van een schoon te Aalst, Erpestraat. Notaris DE WINDT te Aalst zal openbaar verkoopen Een schoon en gerieflijk woonhuis te Aalst, Erpestraat, nr 38, groot 1 a. 40 ca., begrijpende voorplaats, tweede plaats, achterkeuken, stal en tuin. Twee schoone slaapkamers en zolder. Electri- clteit en pompwater. Laatst bewoond geweest door Mr Louis De Coninck. Thans onbewoond. Onmiddellijk be schikbaar. Aan den kooper zal groot gemak van betaling toegestaan worden. Voor den sleutel zich wenden tot No taris De Windt, Ingesteld lo.eoo fr. Tweede Zitdag Maandag 4 Mei 1936 om 3 1/2 uur namiddag ter herberg "Au Drapeau Beige» bij Dame Wed. Kamiel Van Impe, Denderstraat, 14, Aalst. Voor verdere inlichtingen wende oen zich bij den notaris- Studie van Notaris te Aalst. DE VIS» Openbare Verkooping van te Erpe. D« Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Erpe. Koop 1. Een behuisde hofstede met ftfhsngen en hof, gestaan en gelegen te Erpe, Vijfhuizen, aan de Botermelk- straat, nr 7, sectie C, nr 141-bis, 142a- bis, 143-bis en 144, groot 8 a. 39 ca., begrijpende gelijkvloerskeuken, achter keuken, kelderraam, stal voor 2 beesten, stal voor 5 beesten, groote schuur. Ver ders zolder, kelder en hof. Voorzien van pompwater en verlicht met electriek. Ingesteld 27.000 fr. Bewoond door den verkooper heer Gustaaf Van den Steen-De Boom. Kortelings ingebruiktreding. Koop 2. Een perceel land te Erpe, onderste Cottemkouter, sectie C, nr 207, groot 15 a. 40 ca., palende de Bo- termelkstraat, van de eene zijde juffer Parewyck, van achter heeren August Parewyck en Boelaert en van de andere zijde heer Oscar De Bruecker. Gebruikt door den verkooper heer Gustaaf Van den Steen-De Boom. Ingesteld 8.900 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 5 Mei 1936 om 4 uur namiddag in café "Liva,, ge houden door den heer Louis Van Gy- seghem-Lambrecht, Botermelkstraat, Erpe. Openbare Verkooping van te Mooisel. Rijger. De Notaris DE VIS te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort openbaar verkoopen Gemeente Moorsel. Een woonhuisje met afhangen en 'hof te Moorsel, Rijger, groot 1 a. 23 ca„ palende van voor de straat, van de eene zijde Mr Petrus De Wolf en van de an dere zijde Mr Jozef Permentier. Begrijpende op gelijkvloers keuken, twee kamers en waschhuis. Verders zoldering. Onmiddellijk beschikbaar. Ingesteld 42oo fr. Laatste Zitdag Maandag 18 Mei 1936 te 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Jozef Van den Bos sche, te Moorsel, Rijger. Openbare Verkooping van te Uytbergen. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort open baar verkoopen Gemeente Uytbergen. 1. Meersch op Weymeersch sectie A nr 895, groot 15 aren 90 ca. Gebrui ker Mr Jules Van Wesemael te Uyt bergen. Ingesteld 5ooo fr. 2. Land op Weymeersch. sectie A nr 800, groot 37 a. 20 ca. Verdeeld in 2 loten. Gebruiker Mr Henri Van de Velde, te Uytbergen. Ingesteld 8ooo fr. 3. Meersch op Hemelsrij, sectie B nr 570, groot 38 a. 40 ca. Gebruiker Mr Cyriel De Bock, te Berlaere, Sluys. Ingesteld 3ooo fr. Laatste Zitdag Woensdag 13 Mei 1936 te 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door de kinderen Hoebeke Dorp, te Wichelen. Openbare Verkooping van te Hofstade, Babbelaar en Melkspinne. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Hofstade. Een behuisde hofstede met afhangen te Hofstade, Babbelaar, ten kadaster bekend sectie A nr 546F en 546E, groot 25 aren 20 ca. Koop twee. Een perceel land te Hofstade op Melkspinne, gekend ten kadaster sectie A Nr 363, met eene grootte van 20 aren 10 ca. Onmiddellijk beschikbaar. Enkele Zitdag Donderdag 14 Mei 1936 om 4 uur namiddag, ter herberg In 't Gemeentehuis gehouden door heer Schampheleer, te Hofstade, Hoogstraat. te Hofstade, Babbelaar. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal op Donderdag 14 Mei 936, om 8 uur voormiddag, ter hofstede van wijlen heer Camiel Hofman, te Hofstade, Bab belaar, overgaan tot de veiling van 15 kanadaboomen en 13 wilgen, heb bende ieder eene dikte tusschen 1,50 m. en 2,30 m. 2 wilgen van ongeveer 2 m. 5 beuken van 1 m. Gewone voorwaarden en gereede be taling. Openbare Verkooping van een perceel te Aalst, Sint Annalaan (Gentsche stw.) De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een schoon perceel bouwgrond te Aalst, Sint Annalaan, nabij den Gent- schen steenweg, met eene breedte aan de laan van 7,5 m. en eene diepte van 13 m. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Woensdag 6 Mei 1936 om 4 uur namiddag in het Café gehou den door den heer Isidoor Albert, [hoek Sint Annalaan en Gentsche steenweg, te Aalst. Bij verandering van Woonst Openbare Verkooping van T een schoon nieuwgebouwd te Hofstade, Dendermondsche steenweg. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Hofstade. Een schoon nieuwgebouwd burgers huis te Hofstade, Dendermondsche steenweg, gekadastreerd sectie C. deel van nr 430a, groot 3 a. 52 ca. Begrijpen de op gelijkvloers salon, eetplaats, keu ken, schotelhuis, koer, stal en groote hof, Op eerste verdiep 2 schoone slaap kamers. Verders zolder en kelder. Voorzien van pomp- en regenwater en verlicht met elektriek. Bewoond door den verkooper Mr Cyriel Van Handenhove-Meyers. Het huis is in allerbesten staat van onderhoud. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 11 Mei 1936 om 4 uur namiddag ter herberg van den heer Charles-Louis Van den Broeck- Ledegen, café "In den Tiger,,, Dender mondsche steenweg, Hofstade. Openbare Verkooping van een welgelegen te Aalst, Drie Sleutelstraat, 21. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een schoon en welgelegen woonhuis te Aalst, Drie Sleutelstraat nr 21, pa lende van voren de Drie Sleutelstraat, van de eene zijde Mr Leopold Muy- laert en van de andere zijde Mr De Canck. j Begrijpende op gelijkvloers groote winkel, inrijpoort, eetplaats, keuken, werkhuis van 19X5 m., en koer. Kelder. Op het eerste verdiep4 schoone slaapkamers, i Op het tweede verdiep 2 slaapka mers, verders zolder. Voorzien van pomp- en regenwater, verlicht met gaz en electriek. 3 Kortelings beschikbaar. Eenige Zitdag Dinsdag 12 Mei 1936 te 4 uur namiddag ter herberg Café Zeshoek gehouden door den heer Pe trus Steenhaut. te Aalst, Zeshoek. Openbare Verkooping van te Aalst, Geeraardsbergsche steenw. 98. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Een woonhuis met garage en inrij poort te Aalst.Geeraardsbergsche straat 98, groot ongeveer 2 aren 6o ca. j Begrijpende op gelijkvloersinrij poort dienende als garage, werkhuis en hof. Op het eerste verdiep 2 slaapka mers. Verders zoldering en kelder. Verlicht met electriciteit. Bewoond geweest door den verkoo per M. Edmond De Smet-Lommers. Onmiddellijk beschikbaar. Enkele Zitdag Woensdag 13 Mei 1936 te 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Ernest Baert-De Gent, hoek Keizerlijke Plaats en Korte Zoutstraat, te Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst, Vredeplein nr 1. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een woonhuis te Aalst, Vredeplein, 1, begrijpende op gelijkvloers eetplaats, keuken. Op het eerste verdiep 2 slaap kamers. Verders zoldering. Voorzien van gaz, electriek en waterleiding. Onmiddellijk beschikbaar. Enkele Zitdag Dinsdag 19 Mei 1936 om 4 uur namiddag, ter herberg gehou den door Henri Van den Storm, Korte Nieuwstraat, te Aalst. Studie van Notaris MEERT,te Erpe. van Openbare Verkooping van te Aalst, Binnenstraat, 147, De Notaris DE VIS te Aalst zal ten verzoeke van wien het behoort open baar verkoopen Stad Aalst. Een schoon woonhuis te Aalst, Bin nenstraat, nr 147, groot 2 a. 90 ca. Begrijpende op gelijkvloers voor plaats, keuken, stal, koer en hof. Op verdiep 2 slaapkamers. Verders zolder. Voorzien van pompwater en verlicht met electriek. Kortelings beschikbaar. Enkele Zitdag Maandag 20 Mei 1936 om 4 uur namiddag ter herberg "In 't Piasken» gehouden door den heer Frans Verstraeten, Binnenstraat, Aalst. Openbare Verkooping te Ottergem. Dorp. De Notaris MEERT, te Erpe. zal na mens wien het behoort openbaarlijk ver koopen Gemeente Ottergem Eene welgelegen hofstede ten voor hoofde aan het Dorp. sectie A nrs 754, 755a en 755b, met eene grootte van 11 aren 10 ca. Gebruikt van maand tot maand door den heer Evariste Janssens. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 29,ooo fr. Laatste Zitdag Donderdag 7 Mei 1936 te 3 uur namiddag, ter herberg van den heer Dominique Van Impe, te Eronde- gem, Brug, steenweg Erondegem-Ot- tergem. Om uit onverdeeldheid te scheiden Openbare Verkooping van een behuisde te Moorsel. De Notaris MEERT te Erpe, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Moorsel. Koop 1 Een welgelegen woonhuis met stal en schuur en een boomgaard in vollen bloei, zeer geschikt voor een boerderijvoorzien van keuken, wasch huis, kelderkamer, gewone kamer, ruime zolder en twee andere kamers met bo venkamer die kunnen gebruikt worden voor een afzonderlijk woonhuis, gestaan en gelegen aan de Reigerstraat, geka dastreerd sectie D, nrs 726a, 727 en 728a, groot 12 a. 7 ca. Voorzien van electriciteit en pomp water. Onmiddellijke ingebruiktreding. Boomprijs 800 fr. Sleutel te bevragen bij Remi Van den Steen, Dorp, Moorsel. Koop 2 Een perceel land gelegen ter wijk "Rijger», sectie D, nr7l8, groot 14 a. 70 ca. Boomprijs 600 fr. Gebruikt door Mr Fideel Pieters. Koop 3 Een perceel land gelegen ter wijk "Rijger,,, sectie D, nrs 709 en 710, groot 29 a. 70 ca. Verdeeld in 2 loten. Lot 1 de helft noord-oostdeel, ge bruikt door Mr Fideel Pieters. Lot 2 de helft zuid-westdeel, gebruikt door Mr Paulus Baetens. Koop 4 Een perceel meersch gelegen op de wijk Waverhaag» sectie C, nr 834, groot 22 a. 70 ca. Boomprijs3700 fr. Gebruikt door Mr Benedict Neulandt. Enkele Zitdag Maandag 4 Mei 1936 om 2 uur namiddag ter herberg van Mr Jan-Baptist Van Laer, Avouéstraat, Rij ger, Moorsel. De Notaris MEERT, te Erpe, zal openbaar verkoopen ten aanzoeke der erven Frans Blondeel Een perceel land dienstig voor bouw grond te Wanzele, Dorp, sectie A nr 714A groot 21 aren 60 ca., palende aan de straat van Wanzele naar Impe. Gebruikt door Mr Fr. Van Langenhove. Eenige Zitdag Dinsdag 3 Mei 1936 om 3 uur namiddag ter herberg van den heer Achiel De Graeve-Van Steendam, te Wanzele, Dorp. Openbare Verkooping van een goede en welgelegen bijzonder dienstig voor Bouwgrond te Oordegem, Dorp. De Notaris MEERT zal namens wie het behoort openbaar verkoopen Gemeente Oordegem. Een perceel bouwgrond gelegen ter wijk Ouden Heirweg, steenweg van Oordegem op Baevegem, sectie C, nrs 353, groot 41 a. 45 ca., palende aan den steenweg, met een voorgevel van 124 meter 40 ca. Verdeeld in tien voordeelige bouw gronden, zooals aangeduid op het plan. Enkele Zitdag Donderdag 28 Mei 1936 om 3 uur namiddag ter herberg van den heer Maurice De Munter, te Oordegem, Ouden Heirweg, rechtover het te ver koopen goed. Openbare Verkooping van goede te Erondegem en Ottergem. De Notaris MEERT zal namens wien het behoort openbaar verkoopen Gemeente Erondegem. Koop 1 Een perceel zaailand gelegen op Klein Scheerhuis, sectie A, nrs 441, 442, groot 48 a. 40 ca. en volgens titel 49 aren. Gebruikt doar den heer Emiel Van Cauter. Koop 2 Een perceel zaailand gele gen op Hoogkauter, sectie A, nr731a, groot 23 a. 50 ca. Gebruikt door den heer Sylvain Eeck- hout. Koop 3 Een perceel zaailand gele gen op het Syp, sectie A, nr 790, groot 25 aren. Gebruikt door den heer Sylvain Eeck- hout. Koop 4 Een perceel meersch gelegen op Hemelsveld, sectie B, nr 789 en 790, groot 15 a. 10 ca. Gebruikt door den heer Gustaaf De Pauw. Gemeente Ottergem. Koop 5 Een goed perceel zaailand op het Sport, sectie B, nr 562, groot 16 a. 80 ca. Gebruikt door den heer Francois De Boeck. Enkele Zitdag Woensdag 20 Mei 1936 om 2 uur namiddag ter herberg van den heer Jean Meuleman, te Erondegem, Bareel, Gentsche steenweg. Openbare Verkooping van te Lede. De Notaris MEERT, te Erpe, daar toe in rechte benoemd, zal openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een woonhuis met afhangen en grond te Lede, aan de Drie Kandelaars, sectie E nr 379E en 379D, groot 19 a. 90 ca. Bewoond en gebruikt door de eige nares Dame Maria-Odila Van Gyse- ghem. Ingebruiktreding 1 maand na de toe wijzing. Enkele Zitdag Maandag 11 Mei 1936 om 3 uur namiddag, ter herberg gehou den door den heer Jozef Troch, te Lede, Kasteelstraat. Uit ter hand te koop Stad Aalst, vijf hectaren en half bouwgronden, zaailan den, uitgehaagde moeshof en weiden, van eerste hoedanigheid. Buitengewone ligging dicht bij de stad. Studie van Notaris VAN DEN BOSSCHE, te Herzele. Openbare Verkooping van een zeer welgelegen te St Antelinckx, Huygeveldstraat. De Notaris VAN DEN BOSSCHE te Herzele, zal ten verzoeke van wien het behoort, openbaar verkoopen Gemeente St Antelinckx. Koop 1 Een welgelegen en gerieflijke hofstede met stalling, afhangen, boom gaard en tuin, gestaan en gelegen aan de Huygeveldstraat, groot volgens me ting 8 a. 46 ca., bekend ten kadaster sectie E, nrs 247a en 248b, palende noord koop twee, oost de straat, zuid Bernard Kiekens en west de Huygeveld straat. Koop 2 Een perceel bouwgrond ge legen nevens voorgaande koop, groot volgens meting 6 a. 82 ca., gekadastreerd sectie B, deel van nr 155a, palende noord koop drie, oost de straat, zuid koop een en west de Huygeveldstraat met een breedte van 11 m. Koop 3 Een perceel bouwgrond ge legen nevens voorgaande koop, groot volgens meting 6 a. 92 ca., gekadas treerd sectie B, deel van nr 115a, palen de noord den losweg, oost de straat, zuid koop twee en west de Huygeveld straat met een breedte van 11 ra. Ingebruiktreding: 14 dagen na de toewijzing. Enkele Zitdag Dinsdag 5 Mei 1936 om 2 uur namiddag ter herberg van Os car Duym, Huygeveldstraat, te Sint Antelinckx. Openbare Verkooping van een te St Lievens-Hautem en te Borsbeke. De Notaris VAN DEN BOSSCHE te Herzele, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrederechter des kantens Her zele, namens de erven Leo D'Hondt openbaarlijk verkoopen Gemeente St Lievens-Hautem. Koop eenDe gebouwen van een woonhuis met afhangen, gestaan en ge legen op de "Balley,, op gemeentegrond, bekend ten kadaster sectie B num. 493g, met eene bebouwde oppervlakte van 40 ca. palende voor den grond noord west D'Hayers, noord-oost de straat, zuid-oost Van Tittelboom en zuid-west koop twee hieronder. Koop tweeEen perceel weiland dien stig als bouwgrond gelegen op de "Bal ley» groot volgens meting 11 a. 3 ca., bekend ten kadaster sectie B, num. 495b, palende noord-oost D'Hayers en Van Tittelboom Frans, oost de aardeweg, zuid-west met de gemeene los Remi Sonck en noord-west Livien Van Her- zeele. Verdeeld in drie loten. Gemeente Borsbeke. Koop drie Een perceel land gelegen op "Het Stijl» bekend ten kadaster sec tie A, nummer 2b, met eene grootte van 16 a. 20 ca. palende noord de baan, oost de kinderen Fermon en Ch. L. Declef, zuid Alfons D'Haese en west Oscar Brantegem. Onmid. ingebruiktreding. Enkele Zitdag Zaterdag 9 Mei 1936 om 11 uur voormiddag stipt ter zittings zaal van het Vredegerecht, te Herzele, Markt.

De Koornbloem | 1936 | | pagina 7