Notariëele Annoncen 't ROOS KRUIS Zoekt niet verder Bouwgronden Goed ZAAILAND en Goede Bouwgronden Schoonen EIGENDOM Een Schoon Woonhuis Drie Perceelen Zaailand BESTE ZAAILAND VENDITIE Een HEERENHUIS, een Nijverheidsgebouw ft BOUWGROND HUIS ft HERBERG Woonhuis en Land Eene Hofstede en Tuin Woonhuis en Land Landbouwgerief, Veld vruchten, 2 Schapen Mobilaire Voorwerpen, Alem en Beestialen 2 Welgelegen HAN DELSHUIZEN ft Tuin Huis, Bouwgronden en Land Kleine Aankondigingen 7 Stadie van Notaris BRECKPOT te Aalst. Openbare Verkooping van te Lede. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar verkoopen Gemeente Lede. Koop 1 Een goed perceel zaailand te Lede, Vrijdagmarkt, groot 36 a. 40 ca. Koop 2 Een schoon en welgelegen perceel bouwgrond te Lede, Vrijdag* markt, groot 15 a. 70 ca. Verdeeld in 2 deelen le deel1/2 oost, groot 7 a. 85 ca. 2e deel1 /2 west, groot 7 a. 85 ca. Beide koopen laatst gebruikt geweest door Mr Frans Coppens-De Coninck. Enkele Zitdag Woensdag 5 Januari 1938 om 2 uur namiddag ter herberg Hln de Reisduif» bij den heer Gustaaf Troch, Vrijdagmarkt, Lede. Bij Uitwinning Openbare Verkooping van een te Aalst, 12 en 14, Statiestraat, en Bauwensplaats, 15. De Notaris BRECKPOT te Aalst, daartoe aangesteld, en ingevolge de be spreken van artikel 90 en volgende der wet van 15-8-1854, zal namens wien het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Een eigendom bevattende een mees- tershuis, renteniershuis. nijverheidsge bouwen en woonhuis.gestaan en gelegen te Aalst, Statiestraat, nr 14 en nr 12 en Bauwensplaats, nr 15, met een geza- mentlijke grootte van 20 a. 10 ca., groot volgens meting 20 a. 62 ca. Verdeeld in 4 koopen i Koop 1 Een meestershuis met hof en aanho- righeden, te Aalst, Statiestraat nr 12, groot volgens meting 5 aren 80 ca. Dezen eigendom bevat Gelijkvloersinrijpoort, hall, ont vangstplaats, grooten en kleinen salon, veranda, keuken, eetzaal, magazijnen en tuin. le verdiep 4 kamers. 2e verdiep 5 kamers. Verders2 kelderkeukens, 3 kelders en 2 zolders. Het goed is voorzien van pompwater, gaz en elektrieke verlichting. Bewoond door Mijnheer Bauwens. Koop 2. Een renteniershuis met hof en aanhoo- righeden te Aalst, Statiestraat nr 14, groot volgens meting 4 a. 27 ca. Dezen eigendom bevat Gelijkvloersingang, salon, bureel, eetzaal, trapzaal, keuken, waschhuis, W.C. en tuin. le verdiep 4 kamers. 2e verdiep 4 kamers. Verdersprovisie-, kool- en wijn kelders en 2 zolders. Het goed is voorzien van stadswater, gaz en electrische verlichting. Bewoond door Mr Kreygelmans-Van Geert. Koop 3. Nijverheidsgebouwen,gedeeltelijk met een verdiep, hof en verdere aanhoorig- heden, te Aalst, Bauwensplaats, met inrijpoort, groot volgens metinh 9 a. 56 ca. In gebruik bij de naamlooze ven nootschap "Teinturerie du Nord„ te Aalst. Koop 4. Een woonhuis met aanhoorigheden te Aalst, Bauwensplaats n> 15, groot vol gens meting 99 ca. Dit goed bevat Gelijkvloers ingang, salon, eetplaats, keuken, koolkot, W.C. en koer. Verdiep 3 kamers waarin begrepen een boven de inrijpoort van koop 3. Verders zolder. Het goed is voorzien van water, gaz en electrische verlichting. Bewoond door Mr Victor Bruylant. Het huis Statiestraat nr 14 is zicht baar den Woensdag en Vrijdag van iedere week van 2 tot 4 uur. Voor plakbrieven met plans en alle inlichtingen zich wenden ter Studie van Meester Breckpot, te Aalst, Graanmarkt, 11alwaar ook het kohier van lasten en voorwaarden der verkooping krui ge raadpleegd worden. Zitdagen InstelMaandag 3 Januari 1938, Verblijf: Maandag 17 Januari 1938, telkens om 2 uur namiddag ter café "Hotel de Flandre et de l'Industrie» ge houden door Juffrouw Deblicqui, te Aalst, Esplanadeplein. Stadie van Notaris EEMAN, te Aalst, Kattestraat, nr 9, Notaris Paul EEMAN, te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaar verkoopen op Dinsdag 11 Januari 1938 om 2 uur namiddag, te Erpe, Aude- naardsche steenweg, ter herberg van £tt»taaf Van den Steen Gemeente Erpe. Koop 1. Hofstede, begrijpende woonhuis met aanhoorigheden. schuur en boomgaard, gestaan aan de Rommel- straat, 47, groot 12 a. 70 ca. Gebruiker Mr Achiel Stalpaert. Verdeeld in 3 loten. Koop 2. Meersch op Werfland, groot 16 a. 50 ca. Gebruiker Mr Camiel De Geyter. Voor verdere inlichtingen zie plak brief en zich te bevragen ten kantore van Notaris Eeman. Stadie van Notaris DE V1S| te Aalst, Openbare Verkooping van te Aalst, De Schrijverstraat nr 10. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wie het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een schoon woonhuis met afhangen en grond, gestaan en gelegen te Aalst, aan de De Schryverstraat, nr 10, geka dastreerd sectie C, nr 1041/H, met eene grootte van 46 centiaren. Begrijpende op gelijkvloersvoor plaats, tweede plaats en gang, koer. Op het verdiep 2 slaapkamers. Ver ders zolder. Verlicht met electriek en voorzien van stadswater. Ingesteld 16.000 fr. Laatste Zitdag Dinsdag 11 Januari 1938 om 4 uur namiddag in Café Pelatine gehouden door den heer Julien Haets, te Aalst, Zeshoek, Denderm. steenw., nr 5. Openbare Verkooping van te Gijzegem, Dries. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Gijzegem. Koop 1. Een perceel land gelegen te Gijzegem, Camphof, gekend ten ka daster sectie D, nummer 113, groot 14 a. 30 centiaren. Gebruikt door den heer Louis Bruy- land-Van Landuyt. Koop 2. Een perceel land gelegen te Gijzegem, Camphof. gekend ten ka* daster sectie D, nummer 113bis, met een grootte van 14 a. 30 ca. Gelegen nevens koop een. Gebruikt door Mr Jozef Bequé. Koop 3. Een perceel land gelegen te Gijzegem op Camphof, gekend ten kadaster sectie D, nummer 110, groot 14 aren 80 centiaren. Gebruikt door den heer Oscar Boon, te Gijzegem. Koop 4. Een perceel zaailand te Gijzegem op het Camphof, sectie D nr 112, groot 14 a. 40 ca. Deze koop vormt met voorgaande koopen een blok van ongeveer 60 aren, allerbest geschikt voor weide. Ingesteld de drie eerste koopen te zamen 13.000 fr. Laatste Zitdag Maandag 3 Januari 1938, om 4 ure namiddag, ter herberg gehou den door den heer Cesar Lowie te Gij zegem, Dries. Om uit Onverdeeldheid te scheiden. Openbare Verkooping van een perceel te Moorsel, Exterken. De Notarissen DE VIS te Aalst en MEERT te Erpe, zullen namens wien het behoort openbaar verkoopen Gemeente Moorsel, Een perceel beste zaailand te Moor sel. nabij de Eksterkenstraat, sectie B, nrs 558b en 559b, groot 54 a. 50 ca.,pa lende noord den ijzerenweg, oost de heeren Moens Petrus Joannes en Petrus Jozef, zuid juffer Josephine Marie Van Damme te Lebbeke en west heer Jozef Van Langenhove te Moorsel. Gebruikt door de erven Vereecken Louis te Moorsel, eigenaars. Verdeeld in 4 loten. Voor verdeeling zie plakbrieven. Enkele Zitdag Woensdag 12 Januari 1938 om 4 uur namiddag ter herberg van Mr Leon Vereecken-Eeckhoorn, te Moor sel, Exterken. van Meubelen» Herberggerief, Serren met verwarming, Bloemen, Planten, Potten en dergelijke te Moorsel, Exterken. De Notarissen DE VIS te Aalst en MEERT te Erpe, zullen op Maandag 10 Januari 1938 om 8 uur voormiddag ten sterfhuize van den heer Louis Vereecken te Moorsel, Exterken, overgaan tot de venditie van allerhande huismeubelen, stoelen, tafels, kassen, bedden, stoven, glazen, banken, buffet, fonograaf enz. Onmiddellijk daarna zal er worden overgegaan tot de venditie van de serren en planten zich bevindende op het land en begrijpende voornamelijk 27 500 rozenplanten een- twee- en driejarige. 800 jasmijn- en lilaplanten, een bak van 6000 tulpen en bollen, een bak van 10.000 Iris Iperator, een bak van 4000 Iris Anglica, een hoeveelheid leliën en pompoenen, allerhande potten en bloem potten, bloemenmanden, rieten'matten, twee serren met centrale verwarming elk van 21,60 m. lengte en 4 m. breedte. Verders twee varkens van ongeveer twee maanden oud. Gewone voorwaarden. Gereede i be taling onmiddellijk na de verkooping ter herberg gehouden door den heer Leon Vereecken. Studie van Notaris MEERT,te Erpe. Bij Licitatie. Openbare Verkooping van zijnde de Breiwerkinrichting "Schotte„, te Aalst, Parklaan en Burgemeesterpl. De Notaris MEERT te Erpe, zal na mens de erven van den heer Eugène Schotte te Aalst, ten overstaan van den heer Vrederechter, openbaar verkoo pen Stad Aalst. Een eigendom gelegen ten voorhoof de aan de Parklaan en Burgemeesters plaats. sectie B. nrs 509h2.509c2. 509d2. groot 14 a. 55 ca. 30 tma., met een gevel van 52 meter, bestaande uit een heeren huis, een nijverheidsgebouw met voor grond, wezende de in werking zijnde moderne breiwerkinrichting "Schotte» met het volledige materiaal en bouw grond, verdeeld in drie loten. Zie ver ders de plakbrieven. De liefhebbers zullen alle inlichtingen bekomen ten bureele van de fabriek, telefoon Aalst 1099, en den eigendom mogen bezichtigen alle werkdagen van 1 tot 2 uur namiddag. Voor verderen uitleg, kennis nemen van het plan en van het kohier van las ten. wende men zich ten kantore van den Notaris, te Erpe, Gentschesteenweg, telefoon 122. Zitdag Donderdag 27 Januari 1938 om 2 uur namiddag, en desnoods den Donderdag 10 Februari 1938 zelfde uur, ter Zittingszaal van den heer Vredegerecht, Kapellestraat, Aalst. Openbare Verkooping van te Aalst. De Notaris MEERT te Erpe, be noemd bij vonnis van de Rechtbank van Eersten Aanleg te Dendermonde in date van 23 December 1937 zal ter tusschenkomst van den heer Vrederech ter des Kantons Aalst, met de pleegvor men der wet van 15 Oogst 1854 gewij zigd door die van 10 October 1913, openbaar verkoopen Stad Aalst. Koop 1. Een woonhuis wezende de vroeger gekende café (Henri) met achtergebouwen, gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Veldstraat nr 7, nabij den Dendermondschen steenweg en reizigersstatie, sectie C, nr 1004d2, groot 90 ca., palende noord de Veld straat, oost de heer Notaris De Windt te Aalst, zuid Mr D. Singelyn-Vanhulst, west Mr Leopold Lemaitre-Peynsaert. Bewoond door Mr Arthur De Wime. Koop 2. Een woonhuis wezende een wel gekalandeerde café met achter- gebauwen, gestaan en gelegen ten voor hoofde aan de Vooruitgangstraat, nr 5, sectie C, nr lOOOn, groot 80 ca., palende noord de erven A. Druck-Gérard, oost Mr Ach. Clarys-Redant en kinderen, zuid de Vooruitgangstraat en west Mr Karei Jozef De Ketelaere-Van der Poorten. Bewoond door Mr Louis Laurent. Enkele Zitdag Vrijdag 21 Januari 1938 om 2 1/2 uur namiddag, ter Zittingszaal van den heer Vrederechter, Kapelle straat. Aalst. Stadie van Notaris VAN DEN BOSSCHE, te Herzele. Openbare Verkooping van een te Haaltert. De Notaris VAN DEN BOSSCHE, te Herzele, daartoe in rechte benoemd, zal met de pleegvormen der wet van den 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Her zele, namens de erven Neerinckx te Haaltert, openbaarlijk verkoopen Gemeente Haaltert. Koop 1Een woonhuis met inrij poort, schuur, stalling, afhangendheden en boomgaard, gestaan en gelegen aan de Achterstraat, bekend ten kadaster sectie A nummers 1622c en 1620b, met eene grootte van 12 a. 70 ca. palende Noord de straat, Oost Donaat Temmer man te Haaltert en Ferdinand De Meuïs te Etterbeek, Zuid Ferdinand De Meuïs te Etterbeek en West Victorinus Van Wezemaele te Haaltert. Onmiddellijke ingebruiktreding. Koop 2. Een perceel land op het "Holleboschveld» bekend ten kadaster sectie A nummer 1070 met eene grootte van 12 a. 30 ca. palende Noord Albert en Marie Raes te Teralphene, Oost Frans Ruyssinck te Haeltert, Zuid Marie De Graeve en Theodoor Gavel beiden te Haeltert en West Maria De Vulder en Theodoor Gavel beiden te Haeltert. Ingebruiktreding na 't scheren der vruchten. Koop 3. Een perceel land op den "Mespelrotkouter» bekend ten kadaster sectie A num. 1492L, met eene grootte van 13 a. 20 ca. palende Noord Alfons Vonck, Emma en Valerie Renneboogh en Frans De Moor allen te Haeltert, Zuid de Weduwe Jozef Cudseman-Van Crombrugge te Schaerbeek en West Oscar Van der Gucht te Aalst en Dom. Perreman te Haeltert. Ingebruiktreding na 't scheren der vruchten. Eenige Zitdag Woensdag 5 Januari 1938, om 1 1/2 u. namiddag ZEER STIPT, ter herberg van Mr Alphonse Van der Gucht te Haeltert, Steenweg. Studie van Notaris BAUWENS te Haaltert. Openbare Verkooping van te Haaltert, 's Gravenkerselaar. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal, ten overstaan van den heer Vrede rechter te Herzele, openbaar verkoopen: Koop 17 aren 60 ca. hofstede, be staande uit woonhuis, stalling en tuin, te Haaltert, 's Gravenkerselarr, sectie C nrs 518a, 519b en 520a palende aan de straatJ. B. Van den Steen de wed. Th. De Graeve en Mr Van Landuyt- D'hondt. Koop 2.-6 aren 60 ca. tuin, dien stig voor bouwgrond, rechtover voor gaande hofstede, sectie C nr 458b pa lende aan de kinderen Maesschalck; Ch. De Ryck de straat en Victor Redant. Beide laatst gebruikt door Remi Buy- dens en onmiddellijk vrij. Eenige Zitdag Woensdag 5 Januari 1938 om 11/2 uur, bij Mr Domien Van Im- pe, te Haaltert, 's Gravenkerselaar. Stadie van Notaris DE WINDT, 13, Cumontstraat, 13 te Aalst. Bij Woonstverandering. Openbare Verkooping van een welgelegen te Erpe, Zavelweg en Hoogkauter. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar'verkoopen Gemeente Erpe. Koop 1Een huis met 2 verdiepen, met stal, schuur en tuin aan den Zadel- weg, groot 3 aren. Dit huis begrijpt Gelijkvloers 2 benedenplaatsen en keu ken op de verdiepen 4 slaapkamers, klein zolderken kelder, schuur met pa tattenkelder ruime stal. Bewoond door den verkooper Mr Aug. De Geyter. Onmiddellijk beschikbaar. Koop 2Een perceel land op Hoog kauter, groot 16 aren 30 ca. In gebruik bij den Heer Burgemeester Richard Meuleman. Enkele Zitdag Dinsdag 18 Januari 1938 te 3 uur JUIST nanoen, ter herberg van den heer Victor Matthys, te Erpe, Dorpstraat. Venditie van en Rasechten HOND (Bouvier). Voornoemden Notaris DE WINDT zal DEN ZELFDEN DAG, om 1 1/2 uur JUIST openbaar verkoopen ter voormelde hofstede Kruiwagen, eegde, rolblok, ladder, snijpaard, pik, seizen, mesthaak, spade, gaffels en meer ander landbouwgerief. Mest en beir beeten, rapen en klein aardappelen. Ook 2 schapen (vol lam) en eenen hond, soort Bouvier. Met gereed geld en gewone voor waarden. Studie van notaris DE VUYST te Borabeke. Bij Verhuizing. Venditie van te Bavegem. De Notaris EEMAN, te Aalst, zal ter tusschenkomst en op ontvangst van Notaris DE VUYST, te Borsbeke, ten hove en ten verzoeke van heer Ch. L. Van Lancker te Bavegem Dries op Dinsdag 4 Januari 1938, om 8 1/2 uur voormiddag, openbaar verkoopen Allerhande mobilier en herberggerief als 2 toogen. 3 herbergtafels, 12 stoe len, buffet, Russischen biljard met bij- hoorigheden, stoof, kapstok, lijsten, drie tobbens,vleeschkuip,bakmoelde,vleesch- blok, waschmachien, hangskens, enz. Alle LandbouwmateriaalDriewiel- kar met hekkens, karn, kruiwagens, bas cule met gewichten, manden, meelkui- pen, marmieten, rieken, gaffels, spaden, zwingen, omscheiers, beerstuk, houten en ijzeren eegde, dubbele en enkele ploeg, wanmolen, graanschup enz. Beestialen 2 jonge bekalfde werk- koeien met harnassuren. Twee schoone vaarzen. Verders circa 4000 kg. betteraven, circa 1500 kilo aardappelen, tarwe- en roggestroo, eene hoeveelheid stalmest, den beerput, circa 25 aren loof op Sti- chelkouter te Letterhautem (grens Bae- vegem). Gewone voorwaarden. Gereed geld. Studie van Notaris CAUDRON te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Erembodegem, Keppestraat, nabij de Statie. De Notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkoopen 1 Herberg met kelder, gelijkvloers, groote herbergzaal. keuken, op verdiep gang en 3 kamers en onder franschdak gang en 3 kamers, zolder, verders koer, waschhuis, schuur, koe- en paardenstal en tuin, groot 10 a. 53 ca. 40 tm. In ge bruik bij Dame Roelandt-Snel, mede verzoekster. Slechts ingesteld 50.000 fr. 2. Winkelhuis met kelder, gelijk vloers 3 plaatsen, op verdiep gang en 2 kamers en onder franschdak, gang met 2 kamers groot 99 ca. 80 tm.. met 6 a. 29 ca. tuin. In gebruik bij Mr Camiel Eeckhout-Houtman, medeverzoeker. Slechts ingesteld 36 000 fr. 3. Tuin met los, groot 9 a. 90 ca. 20 tma. De beide eerste koopen en Mr Constant Verleysen mogen over dien los uitwegen, Ingebruiktreding van de 2 eerste koopen 3 maand na verkoop en van koop 3 onmiddellijk. Slechts ingesteld 7000 fr. Laatste Zitdag Woensdag 12 Januari 1938 om 2 uur namiddag te Erembodegem, Keppestraat, ter te koop gestelde her berg. Openbare Verkooping van te Hofstade, Babbelaar. De Notaris DE VIS te Aalst zal met tusschenkomst van NotarisCAUDRON te Erembodegem openbaar verkoopen, eene hofstede met schuur, stalling, koer, boomgaard en moestuin te Hofstade, Babbelaar, verdeeld in 5 koopen Koop 1. Huis met nieuwe stalling en boomgaard, groot 6 a. 95 ca. Koop 2. 3 a. 79 ca. bouwgrond thans boomgaard. Koop 3. 3 a. 72 ca. idem. Koop 4.10 a. 6 ca. beste land of moestuin. Koop 5. Oude schuur met stalling en grond groot 2 aren 97 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding van al de koopen. Enkele Zitdag Dinsdag 11 Januari 1938 te 3 uur nam. te Hofstade, Babbelaar, bij dame weduwe René Bruylandt. De schoonste, De gezondste, De goedkoopste vindt U langs de nieuwe Posthoornstraat, Vraagt inlichtingen S. M. "REDT U ZELVEN» Zeebergkaai, Aalst. KOOPERS, vergeet niet dat hetgeen ge zoekt zeker wel te vinden is in onze rubriek Kleine Aankondigingen VERKOOPERS, weet wel dat U soms honderden franks kunt winnen in den verkoop uwer waren door aankon diging in De Koornbloem Vergeet niet er 5 fr. bjj te voegen. Waarom tijden aan HOOFDPIJN MIGRAINE TANDPIJN GRIEP RHEUMATIEK ZENUWKOORTSEN PIJN DER MAANDSTONDEN al, de Wonderbare BRUINE POEDERS der Apotheek DE POORTERE SINT- NIKLAAS-WAAS U oogenblikkelQh. zooder schadelijke gevolgen van deze pijoen zullen bevrijden De doon van poeders fr 4,00 Dr driedubbele doos 25 poeders fr 10,00 Te verkrijgen in alle goede Apotheken of vrachtvrij tegen postmandaal Gebruik ze eens U zult nooit geen andere meer gebruiken

De Koornbloem | 1938 | | pagina 7