No tarieele Annoncen RAAPMOLENS Bi LANDBOUWERS Woonhuis a Bloemmolen rvlerne Th. D'HOKER 8 ZONEN, Meire. LANDBOUWERS RHEUMATISCHE PIJNEN I BOU WGROIN DEN BURGERSH UIS ZAAILANDEN en MEERSCHEN Herberg- Handelshuis Herberg-Handelsbuis TE KOOP BELANGRIJKNIEUWSl >EZOEKT van 13 tot 20 Februari 1938, iajde N»M. Ecrémeuses MELOTTE te Remicourt. Studie van Notaris BUYS, te Lede, De Notaris BUYS, te Lede, zal open baar verkoopen Stad Aalst. Koop 1. Een gerieflijk woonhuis met grond te Aalst, Lindestraat, 37, vormende den hoek van de Lindestraat en de Verlengde Vooruitzichtstraat, sektie C deel van ex nummers 624c, 624k en 625, groot volgens meting 2 aren 53 ca. 56 da. Voorzien van waterput en electrici- teit. Bewoond door de medeverkoopster Dame wed. Philemon Van Oost-De Rouck. Ingebruiktreding 3 maand na de toe wijzing. Koop 2. Een perceel bouwgrond te Aalst, Verlengde Vooruitzichtstraat, sectie C deel van ex nummers 624c, 624k en 625, groot volgens meting 5 a 62 ca. 77 da. Verdeeld in 3 loten, te weten Lot 1 groot 1 aar 96 ca. 70 da. Lot 2 groot 1 aar 78 ca. 20 da. Lot 3 groot 1 aar 87 ca. 87 da. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ieder lot slechts ingesteld 6.000 fr. Tweede en laatste Zitdag Donderdag 3 Februari 1938 om 2 uur namiddag ter herberg ge naamd Café Zeshoek gehouden door den heer Petrus Steenhaut, Hoek Den- dermondsche steenweg en Veldstraat, te Aalst. Voor verdere inlichtingen zie plan op de plakbrieven. Om uit onverdeeldheid te treden. Vrijwillige Openbare Verkooping van uiterst welgelegen met de gebouwen van een te Lede, Nieuwstraat, nr 46, en Schoolstraat (Bellaertweg). De Notaris BUYS te Lede, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Lede. Een eigendom, begrijpende de ge bouwen van een woonhuis, stallingen, bloemmolen en bouwgronden, gestaan en gelegen te Lede, Nieuwstraat, nr 46, en Schoolstraat (Bellaertweg), sectie C, nrs 62e, 63 v, 64b en 65a, groot volgens meting 28 a. 94 ca. en volgens kadaster 28 a. 10 ca. Palende noord de Nieuwstraat, oost de Schoolstraat (Bellaertweg). zuid de gemeente Lede en west de verkoopers. Thans bewoond en gebruikt door Mejuffers De Schaepmeester. Verdeeld in 14 loten, respectievelijk groot Lot 1 begrijpende de helft van de gebouwen van het woonhuis en stallin gen, groot 3 a. 13 ca. Slechts ingesteld 16.000 fr. Lot 2 begrijpende de helft van de gebouwen van het woonhuis en stallin gen, groot 3 a. 23 ca. Slechts ingesteld 16.000 fr. Loten 1 en 2 vrij van gebruik zes maanden na de toewijzing. Lot 3 begrijpende de gebouwen van een bloemmolen met de machienen in staat van werking, met grond aan de Nieuwstraat en Schoolstraat, groot 4 a. 79 ca. Slechts ingesteld 23.C00 fr. Lot 4 Een perceel bouwgrond aan de Schoolstraat (Bellaertweg), groot 1 a. 86 ca. Slechts ingesteld 7.C0Ü fr. Lot 5 Een perceel bouwgrond als- voren, groot 1 a. 81 ca- Slechts ingesteld 6.000 fr. Lot 6 s Perceel bouwgrond alsvoren, groot 1 a. 76 ca. Slechts ingesteld 6.000 fr. Lot 7 i Perceel bouwgrond alsvoren, groot 1 a. 71 ca. Slechts ingesteld 5.000 fr. Lot 8 Perceel bouwgrond alsvoren, groot 1 a. 66 ca. Slechts ingesteld 6.000 fr. Lot 9 Perceel bouwgrond alsvoren, groot 1 a. 61 ca. Slechts ingesteld 6.500 fr. Lot 10 Perceel bouwgrond alsvoren, groot 1 a. 56 ca. Slechts ingesteld 6.500 fr. Lot 11 Perceel bouwgrond alsvoren, groot 1 a. 51 ca. Slechts ingesteld 5.600 fr. Lot 12 Perceel bouwgrond alsvoren, groot 1 a. 46 ca. Slechts ingesteld 8.100 fr. Lot 13 Perceel bouwgrond'alsvoren, groot 1 a. 41 ca. Slechts ingesteld 6.500 fr, Lot 14 Perceel bouwgrond alsvoren, groot 1 a. 47 ca. Slechts ingesteld 7.000 fr. Loten 3 tot en met 14 onmiddellijk vrij van gebruik. Tweede en laatste Zitdag Woensdag 2 Februari 1938 om 2 uur namiddag ter herberg gehou den door Mr Louis Timmermans, te Lede, Dreefstraat. Openbare Verkooping van een (STIJL VILLA) te Lede, Óverimpe, nr 56. De Notaris BUYS te Lede, daartoe benoemd bij bevelschrift uitgevaardigd door den heer Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanleg te Dendermonde, den 1 December 1937, zal ingevolge artikels 90 en volgende der wet van 15 Oogst 1854, openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een burgershuis (stijl villa), met grond en alle verdere afhangendheden, gestaan en gelegen te Lede. Overimpe. nr 56, gekadastreerd sectie D, nrs 540d en 542c, groot 11 a. 40 ca. Palende langs voor aan de straat, langs den eenen kant aan den heer Frans Props, langs achter aan den heer Benoit Van der Eecken en langs den anderen kant aan den heer Prosper Lievens. Begrijpende beneden twee plaatsen, werkhuis, hangar, kolenkot, serre en hof. Bovenvijf kamers. Voorzien van pompwater en elec- triciteit. Thans bewoond door den eigenaar Mr Jozef Lievens. Ingebruiktreding Kortelings na de toewijzing. Ingesteld 32.000 fr. Tweede en laatste Zitdag Donderdag 10 Februari 1938 om 2 uur namiddag ter herberg ge naamd "IndeTon„, gehouden door den heer Frans Van den Abbeele, te Lede, Dorpplaats. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich ter studie van notaris Buys te Lede. Stadie van Notaris BAUWENS te Haaltert. Openbare Verkooping van te Haaltert en Meire. Notaris BAUWENS te Haeltert, zal openbaar verkoopen Koop 1. 17 a. 20 ca. meersch te Haeltert, s'Gravenkerselaarsectie C, nrs 424 en 425. Gebruiker Alex. Van der Eecken. Koop 2. 5 a. 16 ca. meersch te Haeltert, Hoileboschveld. sectie C, nr 851b. Gebruiker: Cam. Callebaut. Koop 3. 8 aren land te Haeltert, Grootkouter, sectie A, nr 717b. Gebrui ker Ach. De Cooman. Koop 4.-6 aren 90 ca. land te Meire Grootkouter, sectie C, nr 897. Gebrui ker Cam. Baeten. Koop 5. 3 a. 90 ca. land te Meire. Oostdorp, sectie C, nr 649b. Gebruiker Joz. Bockstael. Koop 6.12 aren 30 ca. land te Haeltert, Hoogen Grootkouter, sectie A nr 1029bisa. Gebr.De Ken De Vulder. Koop 7.19 aren 90 ca. land te Haeltert- Eede, Kouterhaag, sectie A, nr 19a. Gebruiker Jan Hoebeeck. Koop 8. 10 aren meersch te Haal tert, Benedenste Hoeve, nevens de hof stede Van Essche, sectie C, nr 124. Koop 9. 15 aren zaailand te Meire, Appelzakken, sectie C, nr 1139. Gebrui kers de Keo Frans Pauwels. Voor verdere inlichtingen zie plakbr. Eenige Zitdag Woensdag 2 Februari 1938, om 11/2 ure namiddag ter herberg In den Bureau bij Mr Jan Raes, Haeltert, s' Gravenkerselaar. Stadie van notaris DE VUYST Borsbeke. te Openbare Verkooping van een nieuw te Burst, Dorp. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal namens heer Lucien Rottiers, ter herberg van heer Petrus De Meerleer te Burst, Statiestraat, op Maandag 31 Januari 1938 om 2 1/2 uur namiddag, openbaar toe wijzen Gemeente Burst, Statiestraat, bij het Dorp. Een goed gebouwd handelshuis, ge schikt voor herberg en allen handel of beroep, behelzende woonhuis met op het gelijkvloers groote zaal, keuken, waschhuis, ruime kelder, op het eerste verdiep 4 schoone kamers en zolder. Verders garage, groote stal, varkens kot, boomgaard en tuin. Gekadastreerd sectie B, deel van nr 541 f, groot 9 a. 16 ca., palende noord oost en zuid-oost heer Achiel Beurms, zuid- west de Statiestraat, noord-west de beek. De gebouwen zijn nieuw en goed afgewerkt met beste materialen. Onmiddellijke ingebruiktreding. Slechts ingesteld 56.000 fr. Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare Verkooping van een zeer gerieflijke te St-Antelinckx, nabij de Kerk. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal ten verzoeke der kinderen van wijlen heer Honoré De Knibber, ter hierna te verkoopen herberg, op Vrijdag 4 Februari 1938 om 1 ure namiddag openbaar toewijzen Gemeente St-Antelinckx, Dorp. Een zeer welgelegen en goedgebouwd handelshuis, zijnde herberg genaamd "In de Drukkerjj gestaan en gelegen nabij de Kerk en bevattende Op gelijkvloers groote herbergzaal en ruime voorkamer, ruime keuken en schotelhuis, grooten drogen kelder. Op het verdiep trapzaal, 4 schoone slaapkamers en 2 zolders. Afhangendheden: koestal voor 3 koei en, voederstal, schuur met tas, remisie met beetenkelder, 3 varkenskoten, bak oven, plaats vroeger gediend hebbende voor drukkerij, kiekenkot en steen put. Verders schoonen boomgaard in vollen bloei, gekend ten kadaster wijk Dorp, aan de Huygheveldstraat, sectie A, nrs 175b en ex 176b, groot bij meting 16 a. 70 ca. en palende noord de Melkerij en de familie Van den Bossche, zuid de medeverkoopster dame Van den Berghe- De Knibber, met eigen goed, west de voetwegel met daarover even de familie Van den Bossche, oost de Huygheveld straat. Overname electrische installatie 650 fr. Fruitboomprijs 10C0 fr. Ingebruiktreding met 1 Juli 1938. Slechts ingesteld 55 000 fr. Landbouwers, koopt goedkoop en in volle vertrouwen Hollandsche kalikoet en en kapvaarzen bij Wed» Alois Ab- beloos, Fons Van de Madestraat, 44 (Holleweg) Erembodegem. Verwisseling tegen alle vee. Tel. Aalst 692. 4 beste vaarzen, allen einde dracht waarvan een gekalfde gevende 19 kg. melk, bij Petrus Vermeulen, Prinsdaal, Bambrugge. 3 schoone vaarzen, 1 einde dracht, 1 van 8 en 1 van 7 maand dracht, bij Oscar Van der Stuyft, Briel, Smetlede. Landbouwers 1 Bij Alfons r..«S V- Abbeloos, Dorp, Erembode- gem, vindt u de echte goede Hollandsche koeien en vaar zen, voortkomende van de best gekende streken voor de meeste melk en boter te geven. Altijd te zien en te koop. Verwis seling van alle vee. Tdef. Aalst 723. Beste kalfkoe, 4e kalf, rekening 5 Februari, bij Florimond De Kerpel, Overimpe, Lede. Schoone vaars, einde dracht, bij Frans Rasschaert, Groenstraat, 21Lede. Allerbeste kalfvaars, einde dracht, bij Oscar De Vis, kiekenkweeker, Mel- dert. Alle dagen beste Vlaamsche ras- viggens, aan voordeelige prijzen, met goede waarborg, bij Henri Leus.Nieuw- straat. Lede. Telefoon Aalst nr 1354. Bij uitscheiding van bedrijf, beste melkkoe, wit-vos, rekening 4 Maart, bij Wed. Matthys, Laar, Nieuwerkerken. 3 rosbonte kalfvaarzen, 2 van 8 maand en 1 einde dracht, alsook twee schoone runders, 8 en 12 maand oud, bij Benoit De Graeve, Maal, 48, Nieu- werkerken. Beste zware vaars, wit-vos. wegen de 600 kg., einde dracht, bij Wed. De Rouck, Keppestraat, 19, Erembodegem. Een kalfvaars, 8 maand dracht, bij Theophiel Heyvaert, Statie, nr 33, Baardegem. 2 zware vaarzen, vos-bont, 1 van 8 maand en 1 einde dracht, bjj Octaaf Delclef, Dorp, Letterhautem. 2 jonge merriën, 2 jaar oud, in geschreven in het Stud-Book, en een schoone vaars, laatste maand dracht, bij Cesar De Vreeze, Oordegem. 9 beste viggens, eigen kweek, bij Rudolf Drieghe, Bruinbeke, Schellebelle. 2 nesten schoone viggens,inlandsch ras, en een ressortkar met kap en toe- behoorten, in goeden staat, bij de Kind. Bauwens, Langestraat, Schoonaarde. 3 driewielkarren voor 1 of 2 paar den, 6 wagens met kas of plat, assen, ressorts en wielen, bij Jozef De Pels- maecker, Terjoden, Haaltert. 2 schoone vaarzen, 1 einde dracht en 1, 8 maand, alsook 2 runders, bij Désité Van Boven, Aygem, Berg. 2 beste vaarzen, laatste maand dracht, en jonge gekalfde koe, gevende 25 liter melk, met vaarzekalf, bij August Vlasschaert, Borrekent, 39, Dendcr- hautem. 2 zware koeien, gereed om te kal ven, alsook driewielkar in allerbesten staat, bij Petrus De Graeve, Vondelen, 112, Denderhautem. Schoone vaars, rekening 27 Feb. van zeer goed ras, niet besmet geweest, bij Frans Van Caeckenberg, Keerstraat, 109, Ottergem. Goedgekeurde jaarlingstier, niet besmet geweest van mond- en klauw zeer, bij Camiel Van Onderbergen, Breedestraat, 21, Moorsel. Goedgekeurde jaarlingstier, niet besmet geweest van mond- en klauw zeer, bij de wed. Clement Pieters, Bon- tegem, 4, Wieze. Schoone werk vaars, vos-bont, ein de dracht 21 Feb., bij Frans Vyverman. Wijwater, Erpe. 2 beste vaarzen, laatste maand dracht, 1 kunnende werken.alsook beste runders en 1 munt, bij Constant Sterck, Brul, Haaltert. Nest schoone viggens, bij Wed. Roelandt, Restert, Nieuwer kerken. 2 schoone vaarzen, rood-bont, re kening 3 en 4 Maart, niet besmet ge weest van mond- en klauwzeer, bij Phil. De Saedeleer, Landries, Aygem. Nest schoone viggens. niet besmet geweest door muil- en pootplaag. bij Alfred Van Cauter-Schouppe, Berg, Aaigem. Camion, in goeden staat, draag vermogen 25C0 kg., bij Prosper De Clerck, Overimpe. 57, Lede. Vanaf MaartWitte Leghorns kui kens, ook poeljen, zonder haantjes met 95 t. h. waarborghaantjes aan spot- prijzen, bij' A.Vermoesen. Statie. Lede. Dorschmachien Claes en bineuse, te bezichtigen op 't Hof ten Berg, steen weg op Aalst, Ninove. Voor aankoop zich wenden tot R. Haelterman, Papen- heide, Pamel. Partij beste hooi en voederbeeten. bij Wed. De Ridder, Koebrug, Moorsel. Schoone legustrum haagplanten, rozenstruiken, zwarte trosbessen en druivelaars, aan matige prijzen, bij Cha- rel Rottiers-De Winter, Dorp, Eron- degem. KALFVAARZEN. - Landbouwers, waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of hard melken, als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens. 13, Meldert. TERSTOND TE HUURSchoon en gerieflijk handelshuis, met breede inrijpoort, schuur, ruime stallingen, tuin en boomgaard, te Haeltert, Molenstraat, Hoek Hoogstraat. Het woonhuis bevat 4 benedenplaatsen, breeden gang, ach terkeuken, oven, twee groote kelders: 4 slaapkamers, enz. Prachtig uitzicht. Schoonste ligging der gemeente. Dien stig voor alle bedrijf. Zich te wenden tot Cyriel Van den Bruelle-Maes, Steenweg op Geeraerdsbergen, 8, Haeltert. VERLOREN Grooten trekhond, vos, witte streep op den kop. Terug te bezorgen mits goede belooning aan Frans Van Lembergen, Kapittelstraat, Moorsel. HUIS te koop of te huur, Klooster straat (rechtover de Nieuwstraat), te Moorsel. Ook loof en hooi, bij Frans Vermoesen, Kloosterstraat. 10, Moorsel. Het voorschrift van Dokter Sloan zal nooit te kort schieten om verlichting te brengen. Tien verschillende soorten t kleine en groote modellen. EIGEN FABRIKAAT. Verder nog te bekomen t Waschmachienen aan zeer lage prijzen. Kleine dorschmachienen werkende met motor 1/2 HP op lichtstroom. Wanmolens, Slijpketens, zaaimachienen, enz. Voor inlichtingen TELEFOON 135 BURST. PRODUKTEN NOVA, Apotheek ALAERTS. Nr 10, HERENT. EEUWFEESTPALEIZEN, BRUSSEL (Heysel), de XXVe Tentoonstelling van Landbouwmachines De grootste. Landbouwtentoonstelling gehouden in België I Woont de voordrachten bij der GROOTE BELGISCHE LANDBOUWWEEK Het program der voordrachten wordt vrachtvrij toegezonden. op aanvraagSecretariaat t 29, Spastraat, Brussel Wacht niet om een Ontroomer Mélotte van het nieuw model S te koopen. De EENIGE Ontroomer waarvan de bol en al de deelen die met de melk in aanraking komen uit NIET ROESTEND STAAL vervaardigd zijn. De UITERST SCHERPE ONTROOMING die met den nieuwen ge- breveteerden.bol verwezenlijkt wordt, werd nooit geëvenaard. Duizende getuigschriften, zooals dat welk hier volgt, bewijzen dit ten volle Attenhoven, den 23 November 1936, Ontroomers Mélotte N. M., te Remlcourt. Mijnheeren, Mijn ontroomer Mélotte, model S, gansch onroest- baar, werkt heel goed. De proef met afgelaten melk, die wij gedaan heb ben, heeft ons groote voldoening gegeven. Mijn room Is heel zuiver goed en ik heb meer dan vroeger. Gansch tevreden ben ik en ik zal hem aan leder een aanraden. Ontvangt, Mijnheeren, mijne beste groeten. Seraphien Vrancken» iv^/Xv'b./'k^Nvi-v/X'lv.VAv/V.v.vXvX.X.IvX.Xvl-v.^^v.vv.vXvlvV.v.v^viv.vlv/XvlvV.-.v.v.v. Do redan waarom zooweel perionen het moeilijk vinden duuname verlichting te bekomen is dat aj er niet in gelukken zioh te ontdoen van de oongestie of bloedaaa- drang die hunne spieren en gewrichten prikkelt. Ver- doovingsmiddelen zullen misschien uw pijn voor een uurtje verhohten, maar zij hebben geen uitwerking op de oorzaak der pijn. Integendeel, hot Liniment van Dokter Sloan ver zekert goeden uit slag, omdat het den bloedsomloop op zulke wijze aanspoort, dat do congestie of bloedaandrang snel uiteengedreven wordt en totale verlichting natuurlijk volgt. Op het oogenblik waarop gij het Liniment Sloan toepast znlt gij een aan genaam gevoel van welbehagen ondervin den hetwelk pijnlijke spieren en gewrich ten doordringt. Denk aan «w vreugd» bij het gewaar worden dat de pijn lichter wordt en daarna gaaaoh verdwijnt. Eanige toepassingen zijn voldoende om de stijfheid te doen ophouden on aan gemartelde ledematen hunne oorspronkelijke lenigheid terug te geven. Wacht nietKoop van daag een flesch Liniment Sloan onverschillig bij welken apotheker.. Doet het vandaag. Prijs: hc. 9.75; ook groot» ooonormsftha j (loach fs. ld.—. Eiseht het SLOAN. Verwerpt alle namaakseh. j Indien ti) VAARZEN, KOEIEN en PAARDEN hebt die niet drachtig worden, gebruikt dan de onfeilbare en onschadelijke BEVRUCHTINGSPILLEN NOVA Geen mislukking mogelijk. Gebruikswijze op de doozen. Alle aodere specialiteiten, zooals zalf voor UIERONTSTEKING, WRANG, MATTEN in de melk. WONDEN en NAVEL- verzorging bij de geboorte van kalveren en veulens, ook EET LUST, VERSTOPPING en AFGANGPOEDERS, enz. op aanvraag. Postkaart voldoende.

De Koornbloem | 1938 | | pagina 6