Notarieele Annonces 'tROOS KRUIS Gemeente Erondegem Veemarkt van Gent. GEEFT Pelsmantels en alle Pelswerken* DE FIRMA APPELMANS Kattestraat, 27, AALST, Korte Zoutstraat, 5, Hofstede en Landen Woonhuis met Hof Een schoone Hofstede EEN HANDELSHUIS MEUBELEN Uit ter hand te koop LAND LAND HOFSTEDE WOONHUIS-Winkel Woonhuis met Hof Openbare Verkooping EEN HUIS met Locbting HANDELSHUIS met Werkplaats 2 Perceelen Zaailand Veemarkt Cureghem - Anderlecht De "In te gebouwen van garage voor 2 auto's, twee paardenstallen en koestal. In den boomgaard kiekenkot. Voor plan en photo zie den plakbrief. Dezen eigendom is gansch omringd van eenen muur. Te bezichtigen den Donderdag en Zaterdag van 2 tot 5 uur. Voor alle inlichtingen en sleutel zich wenden ter studie van Notaris De Vis. te Aalst. Zitdagen Instel Maandag 25 April 1938 Verblijf: Maandag 9 Mei 1938, telkens te 3 uur namiddag in het koffie huis A la Bourse d'Amsterdam te Aalst, Groote Markt, gehouden door den heer Clément. Openbare Verkooping van te Denderhautem, Borrekent. De Notaris DE VIS te Aalst zal ten verzoeke van wien het behoort open baar verkoopen Gemeente Denderhautem. Koop 1 Hofstede met afhankelijk heden en grond, gestaan en gelegen te Denderhautem, Borrekent, gekadas treerd sectie C, nr 1160, groot volgens meting 19a. 78 ca., palende noord Mr Gheyssens Charles, oost den weg, zuid de Bovenste Borrekent, en west Mr Frans Meganck. Begrijpende woonhuis met op het gelijkvloers voorplaats en keuken, op het verdiep 2 slaapkamers, zolder en kelder, groote inrijpoort, schuur metstal lingen, hof en boomgaard. Verdeeld in drie loten. Lot een huis met schuur en boom gaard, groot 10 aren 3 ca. Lot twee in het midden boomgaard dienstig als bouwgrond groot 4 a. 82 ca. 25 dma. Lot drie: in den westkant: boomgaard ook dienstig voor bouwgrond groot 4 a. 92 ca. 75 dma. Samen ingesteld 41.500 fr. Op te leggen boomprijs 1000 fr. Koop 2 Een perceel land gelegen te Denderhautem, ter plaats genaamd "De Wurft„, gekadastreerd sectie A, oost helft van nr 914, groot 18 a. 05 ca. Ingesteld 6.000 fr. Koop 3 Een perceel land gelegen op het Meynaertsveld, gekadastreerd sectie B, nr 898a, groot 14 a. 30 ca. Ingesteld 6.300 fr. Alles bewoond en gebruikt door den verkooper heer Albrecht Van den Ab- beele te Denderhautem. Kortelings beschikbaar. Tweede Zitdag: Maandag 11 April 1938 om 4 uur namiddag in het Koffiehuis "De Koornbloem„, Groote Markt, te Aalst. Openbare Verkooping van een te Erembodegem-Terjoden, Binnenstr. De Notaris CAUDRON te Erembo- degem, zal met tusschenkomst van zijn ambtgenoot Notaris DE VIS te Aalst, ten verzoeke van wien het behoort openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. Een woonhuis met afhongen en hof, gestaan en gelegen te Erembodegem- Ter joden, aan de Binnenstraat, groot 3 a. 8 ca. Begrijpende voorplaats, keuken, kel derkamer, schuur, varkenskot, koer en hof met 8 fruitboomen. Verders zolder en kelder. Voorzien van electriek en regen water. Onmiddellijk beschikbaar. Bewoond geweest door den eigenaar heer Frans Roelandt- De Smet. Enkele Zitdag Maandag 4 April 1938 om 4 uur namiddag ter herberg "In Transvaal,, gehouden door den heer Louis De Smet, Ninoofsche steenweg te Erembodegem-Ter joden. Openbare Verkooping van te Schoonaarde. Opstaldries. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal na mens wien het behoort, openbaar ver koopen Gemeente Schoonaarde. Een schoone hofstede, ook geschikt voor winkel, gestaan te Schoonaarde, aan de Opstaldrieschstraat, gekend ten kadaster eenige sectie deel van nr 1930 B, groot volgens titel 5 aren 29 ca. Deze eigendom begrijpt Gelijkvloers Voorplaats, eetplaats, keuken, kelderkamer. Op het verdiep Twee schoone slaap kamers. Droogen kelder en zolder, afgesloten koer. Verder hof beplant met fruitboomen 2 stallen, varkenskot, remisie en kie kenkot. Voorzien van pompwater, verlicht met elektriek. Deze eigendom, in allerbesten staat van onderhoud, is bewoond door den verkooper heer Frans Van Wesemael- Segers. Kortelings ingebruiktreding. Enkele Zitdag Donderdag 21 April 1938 om 4 uur in den namiddag, ter herberg Düivenlokaal bij den heer Leon Merckx, te Schoonaarde. Migrodries. Openbare Verkooping van te Aalst, Hoek Dompelstraat en Ouden Dendermondschensteenweg. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort openbaar verkoopen Een handelshuis, zijnde de gewezen herberg Den Ouden Hert„ gestaan en gelegen te Aalst, uitmakende den hoek van de Dompelstraat en van den Ouden Dendermondschensteenweg,groot 3aren 13 centiaren, komend met poort in de Dompelstraat nr 205. Begrijpende Voorplaats, keuken en achterkeuken, kelderkamer, zolder en kelder, twee stallingen, schuur en han- gaar. Voorzien van pompwater, verlicht met electriek. Laatst bewoond door den eigenaar Constant Vonck. Onmiddellijk ingebruiktreding. Enkele Zitdag Woensdag 20 April 1938 te 4 uur namiddag, ter herberg van heer Benjamien Corthals (den Belg) te Aalst, Ouden Dendermondschensteenweg. Venditie van te Aalst, Hoek Dompelstraat en Ouden Dendermondschensteenweg, 205. De Notaris DE VIS te Aalst zal ten sterfhuize van Mr Constant Vonck te Aalst, hoek Dompelstraat en Ouden Dendermondschen steenweg, nr 205, openbaar verkoopen op Dinsdag 19 April 1938 om 8 uur voormiddag Meubels 2 stoven, kleerkas, 3 tafels, stoelen, kaders, regulateur, beelden, keukenkas, spreekmachien, tellooren, potten en pannen, een hoeveelheid ledige flesschen, bed, ressort, pluimenmatras. Landbouwgereedschappen zooals schup- pen, reek, pik. Schaafbank met schrijn werkersgereedschappen. Kortewagen, haverbak en maïsbak, een hoeveelheid brandhout, 200 kg. strooi. Vijf kiekens. Gewone voorwaarden. De ontvangst zal na de venditie wor den gedaan ter herberg van Mr Charles Merckx, Dompelstraat, Aalst. Zes schoone loten bouwgrond te Aalst, A juin veld. Twee nieuwgebouwde Burgershulzen te Gijzegem, steenweg op Dendermonde. Verscheidene loten bouwgrond te Aalst aan de Breedestraat, Brouwerij straat en Weverijstraat. Studie van Notaris CAUDRON te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Lede en Hofstade. De Notaris DE VIS te Aalst, zal met tusschenkomst van Notaris CAUDRON te Erembodegem, openbaar verkoopen 1. 30 a. 24 ca. land geschikt voor bouwgrond te Lede, Steentje, Karre- veld. Verdeeld in twee deelen elk van gelijke grootte. In huur bij Dame Wed. Hippoliet Van Hauwermeiren. 2. 15 a. 40 ca. land te Hofstade, Achterste Bolleveld, aan de straat. In huur bij Mr Gustaaf Van den Nest. Enkele Zitdag Dinsdag 12 April 1938 om 4 uur nam. bij Mr Cesar Matthys, Dorp, Hofstade. Openbare Verkooping van te Erembodegem. De Notaris CAUDRON te Erembo degem, zal openbaar verkoopen op Donderdag 14 April 1938 om 4 ure nam. bij Mr Frans Van den Spiegel, te Erembodegem, Groenstraat, 8 a. 13 ca. land te Erembodegem, Leege Voshollen. Onmiddellijk gebruik. Studie van Notaris DE VUYST, te Borsbeke. Openbare Verkooping van een zeer gerieflijke en welgelegen dienende voor kleine Landbouwaitbating te Ressegem, Kernemelkstraat. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal namens de Wed. en Kind. Francies De Paepe, ter herberg van Petrus Van Melckebeke te Ressegem, Kernemelk straat, openbaar verkoopen, op Donderdag 7 April 1938 om 11/2 uur namiddag Gemeente Ressegem, Kernemelkstraat. Een schoone hofstede, gelegen in het center der gemeente, behelzende groot woonhuis van 4 benedenplaateen, kel der en ruime zolder. Gevoutte koestal voor 4 koeien, 2 varkenskoten, groote schuur, oude koestal, 2 buitenkelders, bakoven en ovenkot, poort en remisie, steenput met pomp, beerput met pomp, verders meer dere afhangendheden, boomgaard en tuin, gekadastreerd sectie A, nr 249c en 248e, groot 15 a. 90 ca., palende oost de rede en daarover Victor Van Melcke beke, zuid de Kernemelkstraat, west Joseph Van der Haegen, noord de voet- weg en daarover Fracgois De Jaeger- Killemaes. Prijs voor electriek, fruit- en hoog- stammige boomen 2200 fr. Onmiddellijke ingebruiktreding. Openbare Verkooping van met Hofstedegebouwen schoonen Bouwgrond. te Burst, Steenweg. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal namens Dame Anna Lanckman- Goossens, ter herberg van Wed. Pros per Verleyen "Gemeentehuis,,, te Burst, Dorp, openbaar verkoopen, op Dinsdag 19 April 1938 om 2 uur namiddag Gemeente Burst, Steenweg op Aalst, op 3 minuten van Kerk en Statie, met ingang op 2 straten. Een sterk gebouwd woonhuis met winkel en kliënteel, behelzende woon huis keuken, winkel, 2 groote kamers, schotelhuis, kelder 2 kamers boven en ruime zolder, stallingen, varkenskoten, groote schuur met 2 dubbele poorten, bakoven en ovenkot, koolkot, gewelf den kelder, steenput met pomp, beerput, verdere afhangendheden, tuin- en boom gaard gekadastreerd sectie A, nrs 407e en 407d, groot 16 a. 70 ca., palende zuid de Steenweg op Aalst, west heer de la Croix, noord Van Boxstael, oost de straat naar Zonnegem. Electriekprijs700 fr. Boom- en lochtingprijs 500 fr. Verdeeld in 2 loten Lot 1. Het Huis met afhangen en tuin, groot circa 10 aren. Lot 2. Een schoonen goeden Bouwgrond ten westen, groot circa 6 a. 70 ca., met een breedte aan den steen weg naar Aalst van meer dan 20 meter. Verdeeld in meerdere bouwgronden op aanvraag. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor nazicht en sleutel zich te wen den bij Notaris De Vuyst te Borsbeke of bij Wed. Prosper Verleyen te Burst. Studie van Notaris BUYS, te Lede. Vrijwillige Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd te Oordegem, Speurtstraat, nr 12. De Notaris BlIYS te Lede, zal na mens wien het behoort, openbaar ver koopen Gemeente Oordegem. Een schoon nieuwgebouwd woonhuis met hof en alle verdere afhangendheden, gestaan en gelegen teOordegem, Speurt straat, nummer 12, gekadastreerd sektie E ex nummer 92b, met eene oppervlakte van 3 aren 70 centiaren. Voorzien van electriciteit en pomp water. Laatst bewoond door den eigenaar Mr Petrus Van der Meirsch. Onmiddellijke ingebruiktreding. Allerlaatste Zitdag Maandag 4 April 1938 om 5 uur namiddag, ter herberg ge naamd "In Vlaanderen,,, gehouden door den heer Stefaan Van de Velde, Dorp, Oordegem. Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31. (Vleeschmarkt) De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, Keizerlijke Plaats, 31, zal namens Mr Kamiel Bombeeck,bijgenaamd Baas ken, openbaar verkoopen Stad Aalst. 1) Een welgelegen ma gazijn met grond aan de Beekveldstraat, nabij de Gustaaf Paepestraat, sectie A, nr 22C8n, groot 1 a. 20 ca. Voorzien van groote kelder, stads- water en electriekleiding. Onmiddellijke ingebruiktreding. 2) Een perceel hooiland op Grooten Hoezekouter, sectie B, nr 75, groot 22 a. 80 ca. Uitgepaald met ijzerdraad en ijzeren piketten.Voorzien van 2 hekkens. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 7.000 fr. Voor verder beschrijf zie plakbrieven. Laatste Zitdag Dinsdag 12 April 1938 om 4 uur namiddag ter afspanning "In den Haring,, bij den heer Camiel Com- beeck, Geeraardsbergschestraat, nr 224, Aalst. De Notarissen TIBBAUT, te Aalst, en BUYS, te Lede, benoemd bij vonnis van 24 Februari 1938 door de recht bank van Dendermonde, zullen open baar verkoopen Gemeente Hofstade. I Een perceel zaailand gelegen ter plaats De Ham sectie A nr 525b, groot 25 aren 30 ca. Gebruikt geweest door wijlen heer Ferdinand Maesschalck- Grysouille. 2. Een perceel zaailand op Thie- rensveld, sectie A nr 469 en 470, groot 58 aren 60 ca. Gebruikt geweest door wijlen heer Ferdinand Maesschalck-Grysouille. Beide perceelen zijn in gebruik te tre den met Kerstavond aanstaande. Voor verder beschrijf zie plakbrieven. Eenige Zitdag Maandag 11 April 1938 te 4 uur namiddag, ter herberg In Wi chelen bij den heer Eduard Van de Putte, te Hofstade, Korten Hoek ofSta- tiestraat. Voornoemde Notarissen TIBBAUT en BUYS zullen op Maandag 11 April 1938, te 1 1/2 uur namiddag, ter hofste de van Leonard Maesschalck, te Hofsta de, wijk Kamdries en ten verzoeke der erven van wijlen den heer Maesschalck- Grysouille, overgaan tot de openbare verkooping van eene hoeveelheid hooi, strooi, aardappelen en beeten, alsmede van vier onbekalfde koeien. Gewone voorwaarden, gereede betaling. Studie van Notaris EEMAN, te Aalst, Kattestraat, nr 9. op Dinsdag 19 April 1938 om 2 uur namiddag, te Herdersem, Boschkant, ter herberg van Mr Adolf Wauters, Broekstraat, 44, van Gemeente Herdersem. 1. Land, Boschkant, sectie B, deel van nr 409 groot 8 a. 61 ca. Gebruiker Mr Adolf Wauters 2. Land op de Wee, sectie B, 348b, groot 15 a. 23 ca. Gebruiker Mr Petrus De Wolf. nr - BERICHT Een plaats van Onderwijzer aan de Gemeenteschool is te begeven. Aanvra gen en noodige getuigschriften te zenden per aangeteekenden brief aan den Heer Burgemeester der gemeente vóór den 20" April. De Secretaris, De Burgemeester, A.V D. Eeckhaut. R.V.D Eeckhaut. Studie van Notaris DE WINDT, 13, Cumontstraat, 13 te Aalst. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken, Edixvelde. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Een huis met stal, schuur en lochting te Nieuwerkerken op Edixvelde, groot 9 aren 10 ca. Bewoond door Jozef Eeckhout. Enkele Zitdag Donderdag 14 April 1938 om 2 1/2 uur STIPT nanoen, ter zit tingszaal van 't Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Openbare Verkooping van een allerbeste te Lede, Nieuwstraat. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal openbaar verkoopen Een allerbest en sterkgebouwd han delshuis met werkhuis te Lede, aan de Nieuwstraat, nr 72, en ook uitkomende aan de achterstraat, groot 1 aar 90 ca. Dit huis bevatGroote winkelplaats, ruime woonkamer, kleine keuken, groote slaapkamer en 2 kleine, zolder, 2 kelders, 2 stallekens met W.C., machienplaats en werkhuis, pomp- en regenwater: gas en elektriek. Bewoond door den ver kooper Mr Philemon Osselaer. Ingesteld 51,000 fr. Ingebruiktredingkortelings na de verkooping. Tweede Zitdag: Donderdag 14 April 1938, om 5 uur STIPT nanoen, ter herberg "In de Volkskring„ bij dame We Jozef Osselaer te Lede. Openbare Verkooping van te Smetlede. De Notaris DE WINDT te Aalst zal openbaar verkoopen Gemeente Smetlede. Koop 1 Een perceel land op den Vaerenberg, groot 27 a. 10 ca. Gebrui kers Raymond en Charles Roelandt en H. Uyttendaele. Koop 2 Een perceel land op den i Briel, groot 21 a. Gebruiker Charles Roelandt. Enkele Zitdag Dinsdag 5 April 1938 om 4 ure STIPT nanoen, ter herberg van Dame Wed. Prosper Hanssens, te Smetlede, Abeelstraat. J 30 Maart. 1938. Werden te koop gesteld t Groote Hoornbeesten totaal 1122 alsvolgt verdeeld Ossen (zware) 315 Ossen (jonge) Koeien 291 Vaarzen 289 Stieren 227 Kalvers 364 Magere koeien Er waren in 't geheel 1430 zwijnen. De prijzen Ossen van 6 a 700 kilo 5,25 tot 7,50 de kilo. Goede vette kweeken van 4 a 500 kil. (ossen en vaarzen) werden verkochtj 1® kwaliteit 7,00 tot 7.50 de kilo. 2' 6.00 tot 6,50 3* 5,50 tot Stieren 1* kwal. 6,00 tot 7,00 de kilo. 2* en 3' 5,00 tot 5,50 Koeien 1* 5.75 tot 6,25 2* en 3* 3,50 tot 4,25 Prijzen der Kalvers 1« kwaliteit 10,00 tot 13.00 de kilo. 2' 7,00 tot 8.00 3* .00 tot ,00 Zwijnen van 6,25 tot 7,00 fr. de kilo volgens kwaliteit. Prijsopgave door den bijzonderen correspondent van "De Koornbloem Dinsdag 29 Maart. Varkensmarkt. Te koop gesteld 3309 levende dieren aan 7,00 tot 7,75 per kilo. 818 geslachte dieren aan 8,73 tot 10.25 Woensdag 30 Maart. Zwaar vee. Totaal te koopgestelde dieren: 2231 Ossen 457 Stieren 188 Vaarzen-Koeien 1586 Middelbare prijs per kilo Ossen 5,00 d 7,75 Stieren 4,50 a 6,50 Vaarzen-Koeien 4,25 7,50 Donderdag 31 Maart. Kalvers. Te koop gestelde dieren 1525 Middelbare prijs per kilo, op voet 6,50 12,25 fr. Vrijdag 1 April. Gesl. varkens. 508 stake 8 75 10.25 fr. ne» kilo. voor iedere vrucht een pa sende bemesting door het gebruik van de Volledige Samenstellingen R.ll.Z. Waar uwe Pelsen koopen Alleenlijk in een huis van vertrouwen, waarvan het bestaan van meer dan honderd jaar de BESTE WAARBORG is. Laatste Nieuwigheden, Groote Sorteering, Laagste Prijzen, EERLIJKE BEDIENING, onze uitstalling zien van alle soorten VOSSEN. Vermindering voor Kroostrijke gezinnen en V. T. B. Laatste Komt o Waarom lijden aan HOOFDPIJN MIGRAINE TANDPIJN GRIEP RHEUM ATIEK ZENUWKOORTSEN PIJN DER MAANDSTONDEN als de Wonderbare BRUINE POEDERS van der Apotheek DE POORTERE SINT- NIKLAAS-WAAS U oogenblikkelijk. zonder schadelijke gevolgen van deze pijnen zullen bevrijden De doos van 6 poeders fr 4,00 De driedubbele doos 25 poeders fr 10,00 Te verkrijgen in alle goede Apotheken of vrachtvrij tegen postmandaat Gebruik ze een» U zult nooit geen andere meer gebruiken "I in>r% L-i. "W

De Koornbloem | 1938 | | pagina 7