Notariëele Annoocen imgen Landbouwmachienen Kleine 'Weet U A. Gheys Zoon f.A GELD Het Uurwerk dat ge hebben moet Kinderen PRAET j Men moet weten Gustaaf Vidts Landbouwers, opgelet Maag - Nier - Baarmoeder Water-Ader- Navelbreuk Landbouwers» Indien Th. D'HOKER ZONEN, Meire. HOFSTEDE Wei- en Zaailanden Fen gerieflijke Hofstede met Bouwgrond HANDELSEIGENDOM met Bouwgrond BURGERSHUIS TE KOOP: Verloren een klein wit hondje met lang haar. Terug te bezorgen tegen belooning. Molen straat 46 Aalst. Hugo Baeyens, JL DUMONCEAU 6 Studie van Notaris TIBBAUT, te Aalst, Keizerlijke Plaats,31. (Vleeschmarkt) De Notaris TIBBAUT te Aalst, be noemd bij vonnis van de Rechtbank van Dendermonde den 25 Maart 1938, zal volgens de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoopen Gemeente Hofstade. Koop 1. Een bouwvallig hofstede ken met tuin op Babbelaar, sectie A, nr 546e en 546f. groot 25 a 20 ca. Boomprijs 3500 fr. Ingesteld 21.000 fr. Gebruiker Mr Frans Van Caecken- bergh. Koop 2. Een goed perceel zaailand op Babbelaar op de Melkspinne, sectie A, nr 363, groot 20 a. 10 ca, Boomprijs 1000 fr. Ingesteld 7.300 fr. Gebruiker Mr Frans Van Caecken- bergh. Voor verder beschrijf, zie bijzondere plakbrieven. Laatste Zitdag Donderdag 25 Oogst 1938 om 2 1/2 uur stipt namiddag ter Zit tingszaal van het Vredegerecht, Kapelle- straat, Aalst. Door Uitscheiding van Bedrijf. Openbare Verkooping van een te Aalst, Schaarbeek. De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal openbaar verkoopen Stad Aalst. Koop 1. Een schoone behuisde, beschuurde en bestalde hofstede met erve, tuin, boomgaard en zaailand, ge staan gelegen als voren, Oonegem nr 11, voortijds Ledeweg, ter plaats genaamd Vettebochtveld„, sectie C, nr 73, 75c, 77a, 78a en 79a, groot 89 a. 30 ca Gebruikt door Mr Alfons Van Nieu- wenberg- Bruylan d. Boomprijs 4430 fr. Ingesteld 60.000 fr. Verdeeld in 4 deelen. Te bezichtigen alle Maandagen, Dinsdagen en Donderdagen van 2 tot 6 uur namiddag. Koop 2. Een perceel meersch, ge legen alsvoren, op het Vettebochtveld, tusschen den IJzeren weg van Aalst op Gent en de Meulebeek, gescheld met Hofstade, gekadastreerd sectie C, nr 101c en 103b, groot 63 a. 40 ca. Boomprijs 2500 fr. Ingesteld 10.000 fr. Gebruiker Mr Frans Temmerman, Blekte, Hofstade. Koop 3. Een perceel meersch, ge legen alsvoren, op het Vettebochtveld, tusschen den ijzerenweg van Aalst op Gent en de Meulebeek, gescheld met Hofstade, gekadastreerd sectie C, nr 92a2 en 92b, groot 31 a. 40 ca. Boomprijs 2000 fr. Ingesteld 5.000 fr. Gebruiker Mr Leo Herssens, Blekte, Hofstade. Koop 4. Een perceel meersch, ge legen alsvoren, op het Kerrebroekveld, gekastreerd sectie C, nr 2a, groot 40 a. 40 ca. Boomprijs 3000 fr. Gebruiker Mr Van Nieuwenberg- Bruyland. Ingebruiktreding van voorschreven goederen met Kerstdag a s. Laatste Zitdag Donderdag 1 September 1938 om 4 uur namiddag, ten kcfflehuize "De Koornbloem„, Groote Markt, Aalst, De Notaris TIBBAUT te Aalst, Kei zerlijke Plaats, 31, zal openbaar ver koopen Gemeente Lede. Koop 1. Een gerieflijk burgershuis met inrijpoort, koer en boomgaard en verdere afhankelijkheden aan de Molen straat, nabij het Dorp, sectie D, nr 828d, 828e en ex nr 829b, groot in gronde 8 a. 77 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Te bezichtigen: Maandag en Donder dag van 2 tot 6 uren namiddag. Voor den sleutel zich te wenden bij den heer Emile Bosman te Lede. Molen straat (nabij voorschreven huis). Koop II. Een welgelegen perceel bouwgrond nevens voorschreven koop I aan de Molenstraat, sectie D, deel van nr 829b, groot 9 a. 88 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Verdeeld in vier loten, zie verdeeling op bijzondere plakbrieven. Koop III. Een werkmanswoning met afhankelijkheden en zaailand op den Heyplas, sectie E. nr 27g en 27h, groot 23 aren 20 ca. Het woonhuisje gebruikt door den heer Gustave Schudding-Bliki en het zaailand door den heer August Lammens. Eenige Zitdag Maandag 5 September 1938, om 3 ure namiddag ter herberg In den Graaf van Vlaanderen bij den heer Carlos De Smet-Do yen te Lede, Dorp nevens het Gemeentehuis. PLANKEN EN KISTEN voor al lerhande gebruik aan voordeelige prij zen. Zich bevragen "Redt U Zeiven», Zeebergkaai, Aalst. Studie van Notaris BUYS, te Lede, Om uit onverdeeldheid te treden Vrijwillige openbare verkooping van te Lede, Herderaemschestraat, Nr 5. De Notaris BUYS te Lede, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Gemeente Lede. Een gerieflijke hofstede met bouw grond, te Lede, Herdergemschestraat, nr 5, sektie Edeel van ex nummer 380-d, groot volgers meting 17 a. 17 ca. Verdeeld in twee loten alsvolgt Lot een zijnde de hofstede met af hangen, groot 9 a. 69 ca. Begrijpende beneden6 plaatsen, 2 kelders, 5 stallen, oven, W. C., grooten hof en boomgaard beplant met 2 fruit- boomen. Boven2 kamers en groote zolder. Voorzien van waterput en electriek. Ingesteld 14.000 fr. Lot twee: zijnde een perceel bouw grond, groot 7 a. 48 ca. Beplant met 7 fruitboomen en 14 kriekenboomen. Thans gebruikt door den medeeige naar Mr. Frans Goeman. Ingebruiktreding: 3 maand na de toe wijzing. Ingesteld6.2C0 fr. Tweede en Laatste Zitdag Donderdag 1 September 1938 om 2 ure namiddag ter herberg gehou den door Mev. Wed. Frans Beckers te Lede, Dreefstraat. Vrijwillige Openbare Verkooping van een schoonen te Lede, Statieweg, nrs 46 en 47. De Notaris BUYS te Lede zal, na mens den heer Louis Verbeke te Lede. openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een schoonen handelseigendom be grijpende twee handelshuizen met bouw grond, te Lede, Statieweg, 46 en 47, sectie F, deel van ex-nr 813h, 813i en 813k, groot 8 a 36 ca. 45 da. Verdeeld in 5 loten als volgt Lot 1 zijnde een handelshuis te Lede, Statieweg, nr47, groot 3 a. 10 ca. 20 da. Begrijpende, beneden inrijpoort, groote winkel met groot uitstallings- raam, veranderbaar in 3 groote woon plaatsen, koer en tuin, beplant met 2 fruitboomen. Boven 3 groote slaapkamers en zaal, verders zolder. Voorzien van regenwater. Ingebruiktreding een maand na de toewijzing. Lot 2 zijnde een handelshuis te Lede, Statieweg, nr 46, groot 3 a. 34 ca. 20 da. f Begrijpende, beneden6 plaatsen, gang, trapzaal, werkhuis (groot 30 m2), magazijn, garage, stalling, koer en tuin, beplant met 2 fruitboomen. Boven 3 slaapkamers en groote zaal, groot 72 m2. Voorzien van pompwater, electriek- en gazleiding. Verhuurd van maand tot maand zon der schriftelijke voorwaarde. Lot 3 zijnde een perceel bouwgrond te Lede, Statieweg, groot 79 ca. 35 da. Lot 4 zijnde een perceel bouwgrond te Lede, Statieweg, groot 56 ca. 26 da. Lot 5 zijnde een perceel bouwgrond te Lede, Statieweg, groot 56 ca. 45 da. Voor loten drie, vier en vijfonmid dellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 22 Augustus 1938 om 2 uur namiddag ter herberg gehou den door Dame Wed. Frans Beckers, Dreefstraat, Lede. Voor alle verdere inlichtingen, wende men zich ter studie van Notaris Buys te Lede. Vrijwillige Openbare Verkooping van een gerieflijk dienstig voor alle bedrijf, met BOUWGROND te Lede, Statieweg, nr 19. De Notaris BUYS, te Lede, zal mens wien het behoort, openbaar koopen Gemeente Lede. Een gerieflijk burgershuis, met bouw grond, te Lede, Statieweg. nr 19, sectie F, deel van ex-nr 827, groot 3 a. 57 ca. Verdeeld in twee loten als volgt, met een respectieve oppervlakte, te weten Lot 1. Begrijpende het burgers huis met grond en afhangen, groot 2 a. 22 ca. Begrijpende, beneden 5 plaatsen, gang, waschhuis, kelder, stal, koer. hof en W C. Boven 4 slaapkamers, trapzaal en groote zolder. Voorzien van pompwater en gaz leiding. Thans bewoond door de mede-eige naarster Dame Wed. Frans Van Gy- segem-Delens. Lot 2. Zijnde een perceel bouw grond, groot 1 a. 35 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag Maandag 29 Augustus 1938 om 2 uur namiddag ter herberg genaamd "De Graaf van Vlaanderen», gehouden door den heer Carlos De Smet, Dorp plaats, Lede. na- ver- Landbouwers, koopt goedkoop en in volle vertrouwen Hollandsche kalkoei en en kalfvaarzen bij Wed. Alois Ab- beloos, Fons Van de Madestraat, 44 (Holleweg) Erembodegem. Verwisseling tegen alle vee. Tel. Aalst 692. Puike vaars, grijs-bont, einde dracht, ook 8 jarige ruin, goede werker, eerlijk en braaf, bij Robert Dhondt, j Beek, Meire. i Landbouwers, wilt U de beste Vlaamsche viggens koopen met goede waarborg, tegen matige prijzen, wendt U tot Achiel Leus, Rosselstraat, 41, te Lede. Tel. 808. Op 500 m. van het klooster der Maricollen. Bijzondere keus van Maandag tot Donderdag. I Bij uitscheiding, jonge koe, 1 maal gekalfd, driewielkar met hekken, reep en draaistok, aalstuk met toebehoorten, kalfmachien, melkerijkar, bij Frans De Schepper, Eekent, Haaltert. Schoone vaars, einde dracht 17 Augustus, wit-vos, niet besmet geweest, eigen kweek, bij Gustaaf Bosseloo, Wil- debeekstraat, 15, Welle. OKKASIE. Schoone kassen, zoo goed als nieuw, best geschikt voor kiem- bakken van plantaardappelen. Adres vragen bureel Redt U Zeiven. Schoone vaars, rood-bont, met tanden, laatste maand dracht, wegende 600 a 650 kg., bij Charles Casteels, Steenweg, St Lievens-Houtem. Nest schoone viggens, beste ras, bij Alfred Van Cauter-Schouppe, Berg, Aygem. Nest schoone viggens, bij Petrus Lievens, Berg, Aygem. Nest schoone viggens, bij Cesar De Corte, Groenstraat, Lede. 3 schoone jonge zeugen, 12 en 13 weken dracht, bij Gustaaf De Vadder, Eiland, 4, Haaltert, 20 schoone viggens, bij Lallemand, 50 Buitingstraat, Houthem. Crniirl lnkooP 22 tot 33 fr- Per VJliU. gram, inkoop van alle oude juweelen aan de hoogste prijzen. Zilver 250 fr. tot 600 fr. per kilogr. Inkoop van alle oude geldstukken. Huis van vertrouwen. 84, Capucie- nenlaan, 84, Aalst. Allerbeste plkmachien voor 1 paard, ook voor te maaien, botervat- kneeder 400 liter, naphtemotor 3 paar den, aan voordeeligen prijs, bij Hugo Baeyens, landbouwmachines, Erembo- degem-Terjoden, Tel. 93. Denderleeuw. Bij uitscheiding van bedrijf, 2 paar den, ter trouw, 8 en 10 jaar oud, bij Adolf Cassiman, Kleistraat, 39, Erem bodegem. Goed en braaf paard, werkt bij zonder goed in ploeg, dienstig voor landbouwer, bij Jan Mertens, kolenhan del, Groenstraat, 155, Aalst. Plezierrijtuig met caoutchouc ban den, hebbende niet veel gediend. Zicht baar van 10 tot 12 uur, Rammelstraat 37, Lede. Witloofmachien, zoo goed als nieuw, 2 kaders, bij Camiel Cosyn, Oor- degemsche straat, Vlierzele. Allerschoonste jaarlinghengst, bij Henri De Geyter, Sevecoot, 31. Erpe. Koperen waschmachien met elec triek, onlangs nieuw. Désiré De Wolf- straat, nr 1, Aalst. GEVRAAGD kristelijke meid, 30 tot 35 jaar oud, liefst reeds gediend hebben de. Schrijven bureel De Kcornbloem, Aalst, onder letters M. O. GEVRAAGD deftige meid, reeds ge diend hebbende. Brouwerij Monfils, Gentsche steenweg, 12, Aalst. GEVRAAGD Goede en eerlijke knecht voor de boerderij. Kost en in woon, loon naar verdienste. Zich be vragen bureel van De Koornbloem. KALFVAARZEN. Landbouwers, waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of hard melken, als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens, 13, Meldert. Kostschool. Middelbare rij\j>aC Jongensschool. Toege laten vanaf 6 jaar. Luchtkuur. Uitste kende voeding. 2600 frank per jaar. Bestuurder P. Lecler. esEMsarj» «naam ■■■■bh dat ge U in volle vertrouwen en aan matige prijzen een I allerbeste NAAIMACHIEN met vijf jaren ernstige waar borg kunt aanschaffen? Wendt U tot het oud gekend Huis AALST, Kattestraat* A Onze beste merken PHOENIX - PFAFF zullen U volle voldoening geven. Herstellingen aan alle systemen van machienen. Spoedige bediening Altijd goede occasiemachienen in magazijn. Telefoon 954. Let op het nummer voor iedereen. Kleine interest. Inlichtingen gra tis. Schattingen. Erfenisaangiften Adh. Van den Eeckhaut, Vijfhuizen, 29, Gentsche steenw., Erpe.Tel. Aalst 1321. Huis van vertrouwen J. Redant-De Kegel, opvolger C. DEGRYSE- VALCKE Albert Liénartstraat, 9, AALST. Godsdienstige voorwerpen. Glas- gleier- en porseleinwerk. Kristaal en kunstvoorwerpen. Huishoudartikels in roestvrij metaal. Fantatiën. 5 °/o korting voor toeristen en kroostrijke gezinnen. OM HARE gekenmerkte juistheid, gewaar borgde sterkte, prachtige modellen Zwitsersche oorsprong. DAAROM is het alléén te verkrijgen in een vertrouwenswaardig huis, bij een gediplomeerde horlogiemaker. DUS: voor Aalst en Omstreken bij de Opvolger van C. Praet-De Witte Lange Zoutstraat, 6, AALST. GIJ die er op uit zijt een extra juist uurwerk te bezitten, beproef het. 4 vaarzen, einde dracht, 3 gekalfde, gevende 14, 17 en 19 kg. melk, bij Pe trus Vermeulen, Prinsdaal, Bambrugge. Door sterfgeval, 2 runders in goe den staat, bij Edmond Vermoesen, Groenstraat, Moorsel. Beste vaars, wit-zwart, einde dracht 22 September, niet besmet ge weest, bij Wed. Domien D'Hoye, Broeck, Meire. Beste vaars, rekening 6 Septem ber, voortkomende van beste melkgeef- ster, ook een partij witte Leghornpoelen, bij Philem. Verbeke, Suikerstraat, Lede. Beste melkkoe, 4maal gekalfd, 7 maand dracht, zonder gebreken, niet besmet geweest, bij August De Vos, Kleistraat, Erembodegem. Nest schoone viggens, bij Remi Neckebroeck, Dries, Nieuwerkerken. Nest schoone viggens, bij Ch. Van Durme, Berg, Aygem. Schoone jonge zeug, 13 weken dracht, keus van 3, bij Victor Van Her- reweghe, Wildebeek, 18, Welle. Nest schoone viggens. bij Petrus De Luick, Oostdorp, 75, Meire. Schoone jonge zeug, 13 weken dracht, bij J. B. Killemaes, Blauwstraat, Ressegem. 2 nesten beste viggens, bij Edmond Van der Hoeven, Landries, Aygem. Nest schoone viggens, bij Valerie Schouppe, Landries, Aygem. dat om goed te koopen, men niet mag verloren loopen. Koopt dan uit de eerste hand. Dat is tegen hooge prijzen gekant. Een naaimachier inlegbare kop, ron de spoel, kost slechts 1250 fr. Kleerma kers- en snelmachines aan 1850 fr. Allen met tien jaar waarborg. Ook goede occasiemachienen vanaf 250;fr., in het HUIS VESTA 22Kattestraat. 22. Aalst. Drukkerfl De Koornbloem bergkaai. Aalst. Zee LOOFZAAIERS, zeven rijen voor alle zaden, gewaarborgde werking, worden op proef geleverdAardappel uitroeiers, ploegen, eggen, schoepers MELOTTE; Wanmolens, waschma- chienen HUBA, bcerpompen, dorsch- molens, enz Dit alles vindt U in het huis Oud gekend huis E. Baeyens, land bouwmachines, Erembodegem-Ter- joden. Telef. 93 Denderleeuw. en Groote Prijs Tentoonstelling Parijs-Vincennes 1931. Tentoonstelling Brussel 1935 Groote Prijs. NIEUWE BREVETTEN België van 30 Juni 1933 Frankrijk van 3 Ja nuari 1934: Luxemburg van 4 Jan. 1934. Onze toestellen en corseletten van gansch bijzonderen aard tegen alles tot hedendaags uitgevonden worden toege past met allen waarborg en matigen prijs. Specialist A. Dumonceau ontvangt van 9 tot 2 uur te DENDERMONDEden 3d® Maan dag der maand, Hotel Regent (statie). GENTalle Vrijdagen, Gasthof Vlaanderen Elisabethlaan, 28, (Sint Pietersstatie). AALSTDe 1en 3e Zaterdag "Hotel Comte de Flandre Statie. BRUSSEL: alle Woensdagen en Donderdagen en 3de Zondag van 9 tot 3 uur, 65-67, rue de la Meuse, 65-67, bij de Jubellaan (Kerk St. Remy.) Uitlegboekje kosteloos op aanvraag. Wilt U het genoegen geen uitbrekers van dieren meer te hebben, gebruikt dan de Amerikaansche electrische weide- afsluiting. In 5 maand meer dan 100 referentiën. Gewaarborgd zonder gevaar. 80 °/o be sparing. Vertegenwoordiger: Jozef Tondeur. Leerbeek (Statie). ge iets wilt verkoopen moet ge dit eerst aan het publiek kenbaar maken, plaats daarom een aan kondiging in De Koornbloem ge blijft alzoo uwe klanten be houden. Dorschmolens met motor van 1/2 HP op lichtstroom voor klein bedrijf. Altijd zichtbaar. Verder nog te bekomen aan zeer lage prijzen Wanmolens, Landrol- len, Zaaimachienen, Beerpompen met of zonder motor. Waschmachienen, enz. enz. Dubbele ploegen met regelaar 95 kg.690 fr.110 kg. 780 fr. 128 kg. 910 fr. Ressorteegden 5 tanden 225 fr.7 tanden 310 fr. 9 tanden 360fr.; 12 tanden 430 fr. Voor inlichtingen wend U tot TELEFOON 135 BURST. '*nmcaK*anm*auesx»MMiaBiaa&, MMR •*•- «TC^TfWCTrrrTvanfnr—«mi Nieuwe wetenschappelijke ontdekking voor bewerking zonder operatie van alle gevallen vaa Breuk of verplaatsing door toepassing dag en nacht, zonder gevaar of ongemak, der wonder bare veerlooze toestellen van den Specialist Breukheeler Belgische firma opgericht in 1885. Diploma's, Gouden Medalies Brussel 1910 f Gent 1913 en 1923 Lyon 1914; Antwerpen en Luik 1930. Bekroond voor verdiensten met Gonden Medalie der Kroonorde, Jurylid t Buiten wedstrijd GENEZEN PERSONEN Heer Henri MESTDAGH, 327, Wellingstraat te Beemem, op 7 maand genezen van breuk, doet nu alle werk, zonder band. M. J. B. VANDENHOUTE, landbouwer te Asbeek-Assche, op den ouderdom van 50 jaren nog genezen aan zakbreuk. Constant GROOTJANS, 28, Ketelmakerstraat, Tienen, zak breuk, volledig genezen. Mr Frans VERNAILLEN, Stokerijstraat, 50, Wijneghem, volledig genezen van twee lies breuken en volledige maagzak king. Vrouw BREYDELS, Wette- ren, zakking der ingewanden gansch op plaats gebracht, doet nu alle werk zonder ongemak. Mr G. FASTRE, Eeuwfeeststraat, 9, Thienen, genezen van maagzakking. Mr VAN NOOTEN ALPH., Beekstraat, 22, te Koningshoyckt by Lier, genezen van water breuk, doet alle werk zonder ongemak. Wilt gy gelyk duizenden die onze methode hebben aangenomen HULPVERLOSSING be komen, eerlyk en rechtzinnig behandeld worden, zonder kwakzalveryen of valsche beloften, ea mits matige prys en alle WAARBORG I Breng ons een bezoek dat KOSTELOOS is en U tot niets verplicht.

De Koornbloem | 1938 | | pagina 8