Notariëele Anooocen Tabakplanters, BREUKEN Aankondigingen Belangrijk Bericht VERKOUDHEDEN OP DE BORST SNEL GENEZEN Klein® GELD btri'i Maag-gNierf- Baarmoeder Water-Ader- Navelbreuk Men moet weten Gustaaf Vidts Modern stijl Fabricatie en levering Firma Emile Schelfhout Ven ditie van Landbouwersalam Een schoon Woonhuis HANDELSHUIS Schoone Bouwgronden EEN HERBERG Petrus De Saedeleer Renteniershuis met Hot WINKELHUIS A. DUMONCEAU Kleine Aankondigingen TE KOOP: imm Plaatsing van Silo's. Studie van Notaris BRECKPOT te Aalst. te Aalst, Ouden Dendermondsche steenweg, 70. De Notaris BRECKPOT. te Aalst, zal namens den heer Jan Giets en zijne kinderen te Aalst, Oude Dendermond sche steenweg, 76, openbaarlijk verkoo pen op Maandag 9 Januari 1939 om 1 uur namiddag, de volgende voor werpen Camion (eracht 2COO kg.) 2 driewiel- karren, ressortkar, raapmolen. wanmo len, schoeper met 7 tanden, dubbele ploeg, enkele ploeg, beerpomp, ijzeren egde. verschillende ladders, 2 beerstuk- ken (1 van 1000 liter en 1 van 500 liter), beirkuip, botermachien, strooimachien, kleinen alam zooals schuppen, braken, rieken, pikken, zeissens en meer andere voorwerpen te lang om te melden. Eeni- ge huismeubels. Hoeveelheid stroo en koeien mest. Gewone voorwaarden en komptante betaling. Openbare Verkooping van te Aalst, Groenstraat, 27. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort en ten over staan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Een schoon woonhuis met aanhoorig- heden en hof, te Aalst, Groenstraat, 27, groot 1 aar 20 ca. Bewoond geweest door wijlen Mr Petrus Etman-Bonner. Eenige Zitdag Donderdag 12 JaDuari 1939 te 2 uur namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht, Aalst, Kapellestraat. Openbare Verkooping van een schoon te Aalst, Damkaai. nr 1. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wien het behoort openbaar verkoopen Stad Aalst. Een schoon en groot handelshuis met inrijpoort, zijnde het café genaamd "Scheepvaart,,, gestaan en gelegen te Aalst, uitmakende den hoek van de Damkaai, nr 1, en de Vaart, rechtover de St Annabrug, groot volgens meting la. 69 ca., palende noord Mr Victor Bocqué Lelièvre, oost Mr Gaston Camu, west de Damkaai met een gevelbreedte van 18,15 m. en zuid de Vaart met een gevelbreedte van 6,80 m. Dezen eigendom bevat Onderaardsch wijnkelder met 15 bakken, koolkelder, groote provisiekel der. Al deze kelders zija zeer droog. Gelijkvloers groote herberg, tus- schengang, eetplaats, salon, keuken, achterkeuken, koer, trapzaal en W.C., garage, magazijn koelplaats. Eerste verdiep zes groote kamers en doorgang. Tweede verdiep zes groote kamers en doorgang. Boven het tweede verdiep drie groo te zolders. Den eigendom is voorzien van stads- water, regenwater, gaz en electrische verlichting. De eigendom is verhuurd alsvolgt Het gelijkvloers, de kelders en eene kamer op het eerste verdiep aan Mr Verstraeten-Cooyman tot 31 Januari 1939. Twee kamers op het eerste verdiep aan Mr Camiel Van der Meirsch van maand tot maand. De overige gedeelten van den eigen dom zijn onverhuurd. Het huis is zichtbaar den Dinsdag en Woensdag van iedere week van 1 tot 4 uur namiddag. Dezen eigendom in zeer goeden staat van onderhoud, door zijne ligging is al lerbest geschikt voor allen handel en bedrijf. Voor plakbrieven en alle inlichtingen zich wenden ter studie van Meester Breckpot, Graanmarkt, 11Aalst. Laatste Zitdag Woensdag 11 Januari 1939 om 3 uur namiddag ter Café "Scheep vaart» gehouden door Mr Verstraeten- Cooyman, Damkaai, nr 1, Aalst. Openbare Verkooping van te Opwijk. Nijverseel. De Notaris BRECKPOT te Aalst.zal namens wien het behoart openbaar ver koopen Gemeente Opwijk. Een perceel weide, dienstig als bouwgrond, te Opwijk, gehucht Nijver seel, ter plaatse Nijverseel veld en Zwartland, groot bij meting 53 a. 19 ca. Verdeeld in 5 deelen Deel 1 groot bij meting 5 a. 96 ca„ breed aan den steenweg 10,75 m- Deel 2 groot bij meting 5 a. 75 ca., breed aan den steenweg 10,75 m. Deel 3 groot bij meting 13 a. 68 ca., breed aan den steenweg 12 m. Deel 4 groot bij meting 13 a. 83 ca. breed aan den steenweg 12 m. Deel 5 i groot bij meting 13 a. 98 ca„ breed aan den steenweg 12 m. Het alles in gebruik bij Mr Fr. Schel- leman-Fasseel. Voor de verdeeling van het goed zie de plakbrieven. Voor plakbrieven met plan en alle inlichtingen zich wenden ter Studie van Meester Breckpot, Graanmarkt, 11, Aalst. Enkele Zitdag Maandag 16 Januari 1938 om 2 uur namiddag ter herberg "De Wouten» bij Mr Constant Roggeman, Molenstraat, Baardegem. Openbare Verkooping van te Aalst, Hopmarkt, Nr. 11. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wie het behoort openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Eene herberg gestaan en gelegen te Aalst, Hopmarkt, nr 11, groot 70 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Den eigendom is voorzien van pomp en stadswater, gaz en electrische ver lichting. Opleg voor herberg, meubels en her- berggerief 1000 fr. Het goed is zichtbaar den Dinsdag, Woensdag en Donderdag van iedere week, van 2 tot 4 uur. Enkele Zitdag Maandag 23 Januari 1939 om 3 uur namiddag ter café "De Zwarte Leeuw» gehouden door Juffrouw De Pauw, Hopmarkt, Aalst. Gij die wenscht uw Tabak met zorg te laten kerven, kunt U wenden tot Oudenaardsche steenweg, (Vijfhuizen) ERPE. Inrichting met allernieuwste toestellen (eenig in de streek). Onder leiding van vakkundigen werker. Specialiteit van fin snijden voor sigaretten. Trouwe en spoedige bediening. Hebt U een raap-beetenmolen, raspmolen, beerpomp, dorschmachien of even welk ander landbouwmachien of motor noodig, bestelt deze maar werkhuizenCh, GREG0IRE tc Aalst, FaTeick4ooaat Zs zullen U volledige voldoening verschaffen. Warm aanbevolen voor alle herstellingen, maken van ijzeren hangaars of loodsen in alle afmetingen. Verhuurd van maand tot maand tot maand aan Mr Benoit Van Lui. Enkele Zitdag Maandag 9 Januari 1939 om 2 uur namiddag ter herberg ge naamd "Patria», gehouden door Mr Leon Eeckhout, Molenstraat, Lede. Gebruik het voorschrift van Dokter Sloan tegen Hoesten, Bronchiet en Keelpijn. Studie van Notaris BUYS, te Lede. Om uit Onverdeeldheid te treden. Vrijwillige Openbare Verkooping van een schoon te Lede, Rammelstraat, 36. en een welgelegen te Lede, Dreefstraat, 14. De Notaris BUYS te Lede, zal ter tusschenkomst van zijn ambtgenoot Meester VAN LAEYS, Notaris te Wetteren, beide daartoe benoemd, na mens wien het behoort, openbaar ver koopen Gemeente Lede. Koop 1 Een schoon renteniershuis met hof en afhangen, te Lede, Rammel straat, 36, sectie E, nrs 299a en 300a, groot 5 a. 40 ca. Begrijpende, beneden gang, salon, eetplaats, keuken, achterkeuken, kelder, schotelhuis, stal en schoonen hof. Boven 2 schoone slaapkamers en zolder. Voorzien van electriciteit, pomp- en regenwater. Thans bewoond door den mede- eigenaar Mr Amedée Sonck. j Ingebruiktreding 3 maand na de toewijzing. Koop 2 Een welgelegen winkelhuis met grond en afhangen te Lede, Dreef straat, 14, sectie F, nr 899n, groot 90 ca. Begrijpende, benedenwinkel.keuken, kelder, schotelhuis, koer, kolenkot en kleine stal. Boven 3 slaapkamers en zolder. Voorzien van electriciteit en pomp water. en Groote Prijs Tentoonstelling Parijs-Vincennes 1931. Tentoonstelling Brussel 1935 Groote Prijs. NIEUWE BREVETTENBelgië van 30 Juni 1933 Frankrijk van 3 Ja nuari 1934; Luxemburg van 4 Jan.1934. Onze toestellen en corseletten van gansch bijzonderen aard tegen alles tot hedendaags uitgevonden worden toege past met allen waarborg en matigen prijs. Specialist A. Dnmoncean ontvangt van 9 tot 2 uur te DENDERMONDEden 3de Maan dag der maand. Hotel Regent (statie). SOTTEGEM de 2" Dinsdag der maand Hotel Pelit Bruxelles „^Statie. GENTalle Vrijdagen, Gasthof VlaanderenElisabethlaan, 28, (Sint Pietersstatie). AALSTDe l'en 3' Zaterdag "Hotel Comte de Flandre Statie. BRUSSEL: alle Woensdagen en Donderdagen en 3d* Zondag van 9 tot 3 uur, 65-67, rue de la Meuse, 65-67, b(j de Jubellaan (Kerk St. Remy.) Uitlegboekje kosteloos op aanvraag. KOOPERS, vergeet niet dat hetgeen ge zoekt zeker wel te vinden is in onze rubriek Kleine Aankondigingen VERKOOPERS, weet wel dat U soms honderden franks kunt winnen in den verkoop uwer waren door aankon diging in De Koornbloem Vergeet niet er 5 fr. b(j te voegen. Landbouwers, voor uw aankoop van Hollandsche kalf koeien en kalfvaarzen bestaat er slechts één enkel goed adres Wed. Aloïs Abbeloos en Zonen, Fons Van de Maelestraat, 44, Erembode- gem. Men verwisselt tegen alle vee. Tel. Aalst 692. Schoone jonge koe, 2' kalf, acht maand dracht, bij August Vareman. Opsmeer, Impe. Bij uitscheiding van bedrijf, jonge koe, vol kalf, en vaars, einde dracht, bij Emiel Abbeloos, Holleweg, Erembode- gem. 2 vaarzen, een einde dracht en een ingeschreven in het Stamboek, bij Jozef Schockaert, Melkerij, Smetlede. Bij vermindering van bedrijf, beste handkoe, 3e kalf, rekening 5 Januari, bij Beelaert Petrus, Vrijdagmarkt, 3, Lede. Landbouwers Bij Alfons Abbeloos, Dorp, Erembode- -bïi mmU gem, vindt u de echte goede Hollandsche koeien en vaar zen, voortkomende van de best gekende streken voor de meeste melk en boter te geven. Altijd te zien en te koop. Verwis seling van alle vee. Telef. Aalst 723. 2 beste vaarzen, einde dracht, we gende 550 en 600 kg., bij Petrus De Graeve, Vondelen, 112, Denderhautem. Groote schoone vaars, wit-bont, rekening 29 Januari, bij Goeman Kamiel, Babbelaar, nr 4, Hofstade. Schoone zware vaars, niet besmet geweest, rekening 12 Januari, alsook schoone trekhond, 3 maand oud, bij Alfons Bruylandt, Blikstraat, 25. Lede. Beste vaars, einde dracht, bij Frans De Meyer, Eetsvelde, Aygem. Landbouwers, wilt U de beste Vlaamsche viggens koopen met goede waarborg, tegen matige prijzen, wendt U tot Achiel Leus, Rosselstraat, 41, te Lede. Tel. 808. Op 500 m. van het klooster der Maricollen. Bijzondere keus van Maandag tot Donderdag. Schoone kaifvaars, vos-bont. re kening einde Januari, bij J.B. Praet, Speckaert, Lede. Nest beste viggens. waaronder schoone zeugviggens, bij Theo Schoon- jans, Briel, Haaltert. Nest schoone viggens, bij Leon Govaert-Ongena, Eegenen, Schoon- aarde. Nest schoone viggens, beste ras, bij Charles Louis Van Hauwermeiren, Schuitepias, 14, Schoonaarde. Bakkerskar met harnais, ook res sortkar met kromme as, bij Wed. René Van der Sype, Kwalestraat, 4, Nieuwer- kerken. Huis van vertrouwen J. Redant-De Kegel, opvolger C. DEGRYSE -VALCKE Albert Liénartstraat, 9, AALST. Godsdienstige voorwerpen. Glas- gleier- en porseleinwerk. Kristaal en kunstvoorwerpen. Huishoudartikels in roestvrij metaal. Fantatiën. 5 korting voor toeristen en kroostrijke gezinnen. Beste vette vaars, alsook schoone trekhond, 2 1/2 maand oud en van goed ras, bij Hoffelinck Alfons, Cauwenberg, 149, Meire. 2 beste vaarzen, laatste maand deacht, bij Prosper Van Boxstael, Eets velde, Aygem. 2 vaarzen, einde dracht, keus van 3, bij wed. Louis Van Nieuwenhove, Daal, Teralfene. 5 vaarzen, einde dracht, bij Van Geem Arthur, Hoogeweg, 39, Erembo- degem. Gekeurde stier, 16 maand oud, bij Octaaf Van de Wiele, Varkensmarkt, Oordegem. 2 beste vaarzen, 500 tot 600 kg„ rekening 1 en 3 Januari, vos-bont, bij wed. De Rouck, Keppestraat, 19, Erem- bodegem. Schoone vaars, vos-bont, 8 maand dracht, bij Amand Van Roy, Anderen- broeck, 23, Denderhautem. Ponei met getrek en ressortkar, bij Raymond Coppens, Kouterbaan, 44, Herdersem. Nest schoone viggens, bij Raym. Sterck, Oostdorp, Meire. 2 nesten schoone viggens, bij Sta nislas, Verbeke, Vogelenzang, 16, Lede. Schoone jonge zeug, 13 weken dracht, ook schoone vaars, 6 maand dracht, bij Gaston Van Couter, Wan- zele, Billegem. Schoone jonge zeug, einde dracht, bij Paul Bogaert, Dorpstraat, Erpe. Nest viggens, bij Gustaaf Uytten- daele, Barreel, Erondegem. Nest schoone viggens bij Bernard Bueckens, Geeraardsbergschesteenweg, 20, Erembodegem. Hondenkar in goeden staat, ook een groote jonge trekhond, bij CesarDe Smet, Schildekensstraat, Smetlede. Groote hoeveelheid slaghout, bij Jules Vermoesen, boschwachter, Jacht- park, Hofstade. 55 kilo beste klaverzaad, eigen gewin, bij Louis Van den Neste, Mespe- lare- bij- Dendermonde. VERLOREN zwarte trekhond, lan ge staart, witte muil- Goede belooning aan terugbrenger bij Camiel Van Nuf fel, Broeckstraat, Herdersem. GEVRAAGD deftige meid voor 't huishouden, alsook voor in winkel te helpen, geen wasch. Zich te bevragen Molenstraat, 18, Aalst. MEN VRAAGT een boerengast, kunnende melken. Zich wenden Gee- raardsbergsche straat, 114, Aalst. TE HUUR: Schoone hofstede,groot 10 dagwand, land en meerschen rond de woonst gelegen, geschikt voor veekoop man. Wed. AleX. Van Wassenhove, Moorlegem, Vlierzele. KALFVAARZEN. Landbouwers, waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of hard melken, als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens, 13. Meldert. Beste vaars, voortkomende van goede melkgeefster, rekening 20 Jan., ook wiel zoo goed als nieuw voor drie- wielkar, hoogte 1,30 m., bij Clement De Croock, Hoek, Gijsegem. Hollandsche bonte vaars, wegende meer dan 500 kilo, gereed om te kalven, bij Gust. De Keyser, Papegem Vlierzele. Beste vaars, vos-bont, rekening einde Januari, bij Henri Daem, Ninove- straat, Denderhautem. Door vermindering van bedrijf, schoone koe, rekening 12 Jan. bij Egied De Neef, Lange Breestraat, 39,Lebbeke. 2 beste vaarzen, einde dracht, we gende 550 600 kilo. bij wed. Aug. Van der Vurst, Gucht, 92, Lede. Schoone vaars, einde dracht, bij Fiorent Uittersprot, Maal, 6, Nieuwer- kerken. Beste schoone vaars, einde dracht, bij Leon Adam, Bremt. 38, Nieuwer- kerken. Schoone vaars, rekening 19 dezer, bij Alidoor Van den Broeck, Molen hoek, Impe. 2 vaarzen, einde dracht, en 25vier- kante meter brandhout kanadagaten, bij Theodoor Scheerlinck, Langemunt, Aaigem. Beste vaars, einde dracht, bij Cle ment Uyttersprot, Nieuwstr. 57, Wieze. 2 beste vaarzen, einde dracht 16 Jan. en 2 Feb., bij Jozef Van der Jeught, Bleekstraat, Denderbelle. Schoone vaars, laatste maand dracht, wegende 550 kg. bij XaveerVer- beiren, Wildebeekstraat, 8, Welle. Goede vaars, voortkomende van beste moeder, einde dracht 18 Feb., bij Bernard Van Landuyt, Gentsche steen weg, 30, Erpe. 2 schoone kweekvaarzen, een van 1 jaar en een van 8 maand oud, bij Amedee Geerts, Roeselarestraat, Sint Antelinckx. 2 beste vaarzen, 8 maand dracht, bij Frans Van Boxstael-De Cock, Eets velde, Aaigem. voor iedereen. Kleine interest. Inlichtingen gra tis. Schattingen. ErfenisaangiftenAdh. Van den Eeckhaut, Vijfhuizen, 29, Gentsche steenw., Erpe.Tel. Aalst 1321. dat om goed te koopen, men niet mag verloren loopen. Koopt dan uit de eerste hand. Dat is tegen hooge prijzen gekant. Een naaimachier inlegbare kop, ron de spoel, kost slechts 1250 fr. Kleerma kers- en snelmachines aan 1850 fr. Allen met tien jaar waarborg. Ook goede occasiemachienen vanaf 250.fr., in het HUIS VESTA 22» Kattestraat. 22. Aalst. Pendules Westminster Camiel VAN DEN BOSSCHE, Horlo- giemaker. Houtmarkt 14, AALST. van holle Welfsels voor stallingen. Levering van alle soorten Stalbe- noodigdheden en Bouwmaterialen. Klinkaert.—Alle soorten van Balzen. Dakpannen. Vloeren. Cera miek. Fagidesteen. Faiëace tegels. Effen en gegolfde platen, Ciment, Kalk enz. Boudewijnkaai, 8, AALST* BHBMMMtrjnmmiifmnnrrin Ter verlichting van het hoesten dat U uw krachten doet verliezen, ter verlichting uwer longen, om het ademen van door bronchiet gekwelde grijsaards te verge makkelijken, om pijn te verlichten en ont steking der keel en keelklieren te verzachten, is niets krachtda diger en sneller dan het Lini ment van Dok ter Sloan. Past Sloan toe op de borst, den rug en de keel en aanstonds zult gij een behaag lijk gevoel van verlichting gewaar worden. Hard, prikkelend slijm wordt losgemaakt en gemakkelijk verwijderd en hoest bedaart. Door een strook flanel vrijelijk met Sloan besprenkeld om den hals te dragen wordt keelpijn snel genezen. Het zelfde op borst en rug gedurende de winter maanden zal U tegen verkoudheden en hoesten behoeden. Bij alle Apothekers. Prijs fr. 9.75ook groote economische fleseh fr. 14.-. Eischt het Liniment SLOAN. Verwerpt alle namaaksels. Nieuwe wetenschappelijke ontdekking voor bewerking zonder operatie van alle gevallen van Brenk of verplaatsing door toepassing dag en nacht, zonder gevaar of ongemak, der wonder bare veerlooze toestellen van den Specialist Brenkheeler Belgische firma opgericht in 1885. Diploma's, Gouden Medalies t Brussel 1910 t Gent 1913 en 19231 Lyon 1914) Antwerpen en Luik 1930. Bekroond voor verdiensten met Gouden Medalle der Kroonorde. Jurylid t Buiten wedstrijd GENEZEN PERSONEN Heer Henri MESTDAGH, 327, Wellingstraat te Beeraem, op 7 maand genezen van brenk, doet nu alle werk, zonder band. M. J. B. VANDENHOUTE, landbouwer te Asbeek-Assche, op den ouderdom van 50 jaren nog genezen aan zakbreuk. Constant GROOTJANS, 28, Ketelmakerstraat, Tienen, zak breuk, volledig genezen. Mr Frans VERNAILLEN, Stokerijstraat. 50, Wijneghem, volledig genezen van twee lies breuken en volledige maagzak king. Vrouw BREYDELS, Wette ren, zakking der ingewanden gansch op plaats gebracht, doet nn alle werk zonder ongemak. Mr G. FASTRE, Eeuwfeeststraat, 9, Thienen, genezen van maagzakking. Mr VAN NOOTEN ALPH., Beekstraat, 22, te Koningshoyckt bij Lier, genezen van water breuk, doet alle werk zonder ongemak. Wilt gij gelijk duizenden die onze methode hebben aangenomen HULPVERLOSSING be komen, eerlijk en rechtzinnig behandeld worden, zonder kwakzalverijen of valsche beloften, en mits matige prijs en alle WAARBORG I Breng ons een bezoek dat KOSTELOOS is ca U tot niets verplicht. 100 modellen la armband uurwerken in onbreekbaar, stofdicht anti-magnetisch. 175 fr. 2 Jaar waarborg. Laatste modellen van verlo vingsringen in goud 18 kr en met diamanten. Prijzen in ieders bereik. Gravceren kosteloos. Inkoop van goud, verwisse lingen. Herstellingen. Waarborg. Zekerheid. llHfcr"ÜlliffitUWPStllS

De Koornbloem | 1939 | | pagina 6