Notarieele Aononccn i I Kleine Men moet weten Gustaaf Vidts Lees en Oordeel't Is uw Voordeel Maaq- Nier - Baarmoeder Water-Ader- Navelbreuk Plechtige Communie Bouwgrond en Meersch Woonhuis en Grond HOFSTEDE Eene HERBERG en Werkmanswoning HOFSTEDE TE KOOF 7X10X2 HET ANKER 0x9x5 dank zij zijne Organische Elementen» A. LEUE C°t Lier. A. DUMONCEAU Studie van Notaris DB Borsbeke. VUYST, te Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare Verkooping van te Kerksken. nabij het Dorp. De Notaris DE VUYST, teBorsbeke en BAUWENS, te Haaltert, daartoe in rechte benoemd, zullen ten verzoeke van dame Melanie Hoebeke, weduwe van wijlen Jan Baptist Goossens en kin deren. ten overstaan van den heer Vre derechter des Kantons Herzele, open baar verkoopen Gemeente Kerksken. Koop 1. Een welgelegen perceel tuin, zeer geschikt voor bouwgrond, nabij het Dorp, ten kadaster gekend wijk Wijngaard of Haren sectie B, nummer 746b, groot bij meting 4 aren 27 ca. palende noord de Wijngaard straat, oost heer Frans De Kegel, zuid heer Jan Bapt. De Ryck, west den los weg met daarover dame weduwe J. B. Goossens-Hoebeke. Boomprijs 600 fr. Slechts ingesteld 6 000 fr. Koop 2. Een perceel meersch ge legen ter plaats gezegd Wijngaard of Haren sectie B, nummers 770 en 771C groot 15 aren, palende noord heer J. B. De Ryck. oost Mej. Marie en Clemen tine Vyverman en de erven Van den Berghe, zuid de erven Van den Berghe, Coppens Schollaert en andere, west heer Joseph-Victor Van Cauwenberghe. Boomprijs 700 fr. Gebeurlijk te verdeelen in 2 loten 6,80 ar. ten noorden, 8,20 a. ten westen. Samen slechts ingesteld 2 000 fr. Verblijf: Woensdag 22 Maart 1939 telkensom 10uur voormiddag ter Vre degerechtszaal te Herzele. kadastreerd sectie D, nr 931-e, groot 4 aren 60 ca. en volgens titel 5 a. 23 ca. Voorzien van pompwater en electriek- leiding. Thans bewoond door Mej. De Decker. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 20.100 fr. Laatste Zitdag Maandag 20 Maart 1939, om 2 uur 's namiddags ter herberg ge naamd Den Bonten Os gehouden door Mej. Josephine Annaert te Lede, Molenstraat. Openbare Verkooping van te Vlierzele, Grootendries. De Notaris DE VUYST te Borsbeke zal namens de erven Francies Kints-De Vulder, ter herberg van heer Isidoor Leus Erauw te Letterhautem, Vlierzele- straat, op Donderdag 23 Maart 1939 om 2 uur namiddag, openbaar verkoo pen Gemeente Vlierzele. Een woonhuis met afhangendheden en grond, gestaan en gelegen op Groo tendries, ten kadaster sectie E, nr 5411, groot 2 a. 10 ca., palende of gepaald hebbende west de straat, noord Leo Haelterman, oo3t en zuid Gustaaf Hugo. Onmiddellijke ingebruiktreding. Studie van Notaris BUYS, te Lede Vrijwillige Openbare Verkooping van een gerieflijke te Lede, Overimpe, nr 14. De Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkoopen Gemeente Lede, Een gerieflijke hofstede met grond en afhangen te Lede, Overimpe, nr 14, ge- Vrijwillige Openbare Verkooping van te Lede. Heiplas, nummer 3, (Steenweg van Lede naar Wichelen). De Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkoopen Gemeente Lede. Eenen eigendom bestaande uit twee woonst, begrijpende herberg, huis met stal en afhangen, te Lede, Heiplas nr3, steenweg van Lede naar Wichelen, sec tie E nummer 454-o en sectie F nr 197-f, groot 4 aren 80 ca. Voorzien van electriek en waterput. Laatst bewoond door den eigenaar Mr Charles Louis Van Caelenberg, Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 15 000 fr. Laatste Zitdag Maandag 20 Maart 1939, om 4 uur 's namiddags ter herberg ge naamd "In Smetlede,,. gehouden door den verkooper Mr Charles Louis Van Caelenberg te Lede. Statiedreef. Vrijwillige Openbare Verkooping van een gerieflijke te Lede, Biesstraat, 79 (Overimpe). De Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkoopen Gemeente Lede. Een gerieflijke hofstede met grond en afhangen te Lede, Biesstraat, 79, (Over impe), sectie D, nummers 481-a-bis en 482-b-bis, groot 4 aren. Voorzien van elektrische leiding en pompwater. Laatst bewoond door den eigenaar Mr Aloi'j De Spiegeleer, Onmiddellijke ingebruiktreding. Eenige Zitdag: Maandag 27 Maart 1939, om 2 uur 's namiddags, ter herberg ge naamd In Erpe gehouden door den heer August De Spiegeleer, te Lede, Overimpe. dat om goed te koopen, men niet mag verloren loopen. Koopt dan uit de eerste hand. Dat is tegen hooge prijzen gekant. Een naaimachier inlegbare kop, ron de spoel, kost slechts 1250 fr. Kleerma kers- en snelmachines aan 1850 fr. Allen met tien jaar waarborg. Ook goede occasiemachienen vanaf 250 fr.. in het HUIS VESTA 22» Kattestraat. 22, Aalst. HARDHOORIGEN HALVE DOOVEN Wanhoopt niet meer Uw ontmoedigend gebrek kan overmeesterd worden zonder ge neesmiddelen, zonder pijn, zonder heelkundige bewerking, zonder uwe bezigheden te onderbreken, door de Merkwaardige Uitvinding der Oorprothesis u L'Aurivibril gebreveteerd S.G.D.G., eerst met bijval beproefd door talrijke genees- heeren van doofheid aangetast, alvorens aan het publiek aangeboden te worden. Komt dus in alle vertrouven den specialist gehoorgeleerde bezoeken, die u KOSTELOOS zal ontvangen en u eene kostelooze bewijsvoering zal doen gedurende de maand MAART van 1 tot 4 uur, te AALST, Woensdag 22, Hotel du Comte de Flandre, Statieplein. AUDENAARDE, Vrijdag 24, In Stad Brussel, Statie. GENT, Zondag 26, Hotel de Flandre, Boulevard Elisabeth, 28, (St Pietersstatie) Let wel op den naam, den datum en het adres van het hotel. N. B. Te Brussel, in den zetel van de Aurivibril Generaal Gratrystraat, 9, op overeen te komen uren. Landbouwers, voor uw aankoop van Hollandsche kalikoeten en kalfvaarzen bestaat er slechts één enkel goed adres Wed. Aloïs Abbeloos en Zonen, Fons Van de Maelestraat, 44, Erembode- gem. Men verwisselt tegen alle vee. Tel. Aalst 692. Schoone vaars, vos-bont, rekening 20 Maart, bij André De Lombaert, Dries, Herzele. Schoone vaars, einde dracht, bij wed. Van der Haegen, Wildebeekstraat 24, Welle. Beste jonge koe, 2C kalf, 8 maand dracht, bij Octaaf Van de Wiele, Var- kensmarkt, Oordegem. Beste jonge stier, 10 maand oud, en beste rund, 8 maand oud, dienstig voor de weide, bij Dion Burgelman.Ach- termaal, Nieuwcrkerken. Goede vaars, einde dracht, bij Re- né De Swaef, steenw. op Gent, 14, Erpe. Schoone vaars, einde dracht 25 Maart, niet besmet geweest, bij August Segers, Fosselstraat, Hekelgem. Landbouwers 1 Bij Alfons Abbeloos, Dorp, Erembode- gem, vindt u de echte goede Hollandsche koeien en vaar zen. voortkomende van de best gekende streken voor de meeste melk en boter te geven. Altijd te zien en te koop. Verwis seling van alle vee. Telef. Aalst 723. Beste vaars, einde dracht 17 Maart bij Philemon Van Wassenhoven, Berg, Aygem. Beste rund, voor de weide, bij Al- bert Roelandt, Eigenstr. Denderhautem. Bij uitscheiding van bedrijf, beste koe, rekening 26 Maart, bij Petrus Van Leuven, Papegem, Vlierzele. Vaars, vos-wit, rekening 30 Maart bij Frans Claus, St Apoloniastraat, 15, Aalst. Schoone vaars, einde dracht, bij Daniël Lievens, O verimpe, Lede. Schoone vaars, rekening 10 Maart bij wed. Pius Raman, Keiberg, Lede. Schoone vaars, einde dracht, bij Leander De Vriendt, Kapellen hoek, Smetlede. Beste vaars, hollandsch ras, reke ning 21 Maart, voortkomende van beste koe, onbesmet, bij Benonie Van den N»st. Vrijdagmarkt. 17. Lede. Huis van vertrouwen J. Redant-De Kegel, opvolger: C. DEGRYSE- VALCKE Albert Liénartstraat, 9, AALST. Godsdienstige voorwerpen. Glas- gleier- en porseleinwerk. Kristaal en kunstvoorwerpen. Huishoudartikels in roestvrij metaal. Fantatiën. 5 °/o korting voor toeristen en kroostrijke gezinnen. Alleen de Volledige geheel Oplosbare en Opneembare Meststof verzekert U een vroegtijdigen overvloedigen Oogst van Prima Hoedanigheid Gebruik steeds Het Anker op alle teelten. Voor een minimum van Uitgaven, Een maximum van Inkomsten. Zeer schoone vaars, einde dracht, bij Slagmulder Alfons, Groote Steenw. Oordegem. 2 goedgekeurde jaarlingstieren, bij Jos De Paepe. Schildekensstr., Smetlede. Beste stierekalf. 3 weken oud, bij Jules Strickaert, Hocksken, Zonregem. Beste koe, 3* kalf, gevende 30 liter melk koe, 2* kalf, gevende 25 liter melk vaars, gevende 19 liter melk, bij Victor Jacobs, Steven kapel, Moorsel. 2 beste runders voor de weide, bij Henri Daem, Ninovestr. Denderhautem. Schoone jonge vaars. 8 maand dracht, bij Camiel De Gend, Dorpstraat Wanzele. Schoonejonge trekhond,10 maand oud, vos, bij Frans De Wolf, Kruis, 20, Moorsel. Zeug. 13 weken dracht, bij Frans Wauters, Kerkstraat, Woubrechtegem. Allerbeste hooi, bij Gustaaf Schoc- kaert, Moorselbaan,287, Aalst-Mijlbeek. Broedmachien 800 eieren, rijtuig op 2 wielen en hondenkar, alles in goe den staat, bij Octaaf Van Acoleyen, Eegenem. Schoon aarde. 5000 kg. beeten, bij Jozef De Sae- deleer, magazijnier R.U.Z., Aygem. 1000 kg. allerbeste weidehooi, 5000 kg. schoone beeten (halve suikerbeet) en 10 kg. beetzaad, eigen gewin, bij Louis De Brandt, Royen, 60, Wieze. 100 beste hopstaken, bij Gustaaf Fieremans, Heldcrbergstraat, 8, Baar- degem. Vanaf 10 Maart dagelijks jonge kuikensmet groote hoeveelheid vooruit te bestellenbij Cornelis Van Hoef, Resschebeek, Erembodegem. Vanaf Maart witte leghorn kui kens, ook poelden en haantjes afzonder lijk volgens keus. ook Hollandsche blau we en Mechelsche gansch het jaar, ter Moderne Electrische Broederij bij Alfons Vermoesen, tegen de statie Lede. 2 vaarzen, 1 laatste maand dracht en 1 vijfmaand, bij wed. De Backer. Eeckent, Haaltert. Beste vaars, hollandsch ras, reke ning 26 Maart, voortkomende van beste koe, onbesmet, bij kinderen Joos, Nieuw- straat, 24, Lede. Bij overstalling, beste jonge koe, 2e kalf, einde dracht 5 April, voortko mende van beste melkgeefsters, bij Alois Van den Berghe, landbouwer, Heghe- straat, 7, Aspelare. Vaars, onbesmet, rekening 9 April bij Emiel Van der Straeten, Veldstraat, 54, Denderleeuw. Beste melkkoe, 4e kalf einde dracht 5 April, bij Benoit Cautaert, Katte straat, nr 6, Welle. 4 beste runders voor de weide en 5000 kg. beeten, bij Gustaaf De Vad- der, Eiland, Haaltert. Schoone vaars, rekening 18 April, bij de kinderen De Maeseneer, Hoog straat, Aspelare. Goede schoone vaars, rekening 22 Maart, bij August Focquet, Strijmeersch Vlierzele. Beste geprimeerde jaarling stier, vader Pol 6/0259, moeder Nelly 6/4480; melk 6409 liter aan 34.4°, 220 kg. boter, bij Jozef Schutyser, Appelterre, Dorp. Bij uitscheiding van bedrijf, beste koe, 3e kalf, laatste maand dracht, ook schoone vaars, laatste maand dracht, bij Arthur Cooman, Wijwater, Erpe. 2 jonge stieren voor de weide, bij Th. Van Bever, Hoezebeekstraat, 27, Nieuwerkerken. Goedgekeurde jaarlingstier, keus van 2, bij Camiel Van Onderbergen- i Caudron, Breedestraat, 21, Moorsel. 4 beste runders voor de weide, 1 jaar oud, 1 jaarlingstier, 2 puike vos- bonte vaarzen, einde dracht, bij Pet. De Graeve, Vondelen, 112, Denderhoutem. 2 schoone jonge vaarzen, rekening 2 April en 2 Mei, bij Romain Vau Vae- renbergh, Dorp, Mere. Goedgekeurde stier, bij Jan Baptist van Sinay, nabij de statie, Baardegem. Beste vaars, gereed om te kalven, bij Jozef Verlée, Driesstraat, 8, Nieu werkerken. 3 runders voor de weide, bij Frans Coppens, Ziekhuizen, Haaltert. Schoone vaars, hollandsch ras, voortkomende van beste melkgeefster, einde dracht, bij Frans Van Gyteghem, Boscbstraat, 20, Lede. Koe, rood bont, 4e kalf, rekening 4 April, bij Remi De Smet, Holland, Meire. Goedgekeurde stier, ook 2 afstam melingen die nog moeten gekeurd wor den, vos-bont, bij Karei De Kegel, Aal- stersche steenweg, Ninove. Vette vaars, wegende 500 kg., bij Camiel Macsschalck-Janssens, Oost dorp, Meire. Schoone vaars, vos-bont, 8 maand dracht, alsook gekalfde gevende 18 liter melk, bij August Vlasschaert, Borrekent nr 39. Denderhautem. 3 beste kalfvaarzen, 2 einde dracht en 1 laatste maand dracht, bij Frans Suenaert-De Winne, Riemeer, Schoon- aarde. 3 zware vaarzen, laatste maand dracht, allen veel belovend, bij Wed. Petrus De Moor, Lambroek, Massemen. 2 vaarzen, einde dracht, bij de Kinderen De Rouck, Molenstraat, 40, Haaltert. Bij uitscheiding van bedrijf, schoo ne jonge koe, vos, 2maal gekalfd, eerste jaar tot 18 en 2de jaar tot 22 kilos melk gegeven, niet besmet geweest, bij Am. VanderHoeven, Heldergem, bij de Kerk. Schoone vaars, einde dracht, we gende 650 kg bij Fr. De Bolle, Haeltert, 's Gravenkerzelaer. Vaars, wit-vos, einde dracht, bij Vetsuypens Cyriel, Guido Gezellestraat, 69, Denderleeuw. 4 jaarlingstieren, waarvan 1 goed gekeurd en 5 kalfvaarzen, bij de Wed. Clement Pieters, Wieze, Bontegem. Beste goedgekeurde jaarlingstier, keus van 2, bij Victor Casteels, molen, St Lievens- Houtem. Goed merriepaard, 2 jaar, goed kunnende werken, alsook een hengsten- jaarling, bij Remi Van den Nest, Kam- dries, 48, Hofstade (Aalst). 4 jarige ruin, dienstig voor alle werk, ook beste kalfvaars, rekening den 25 Maart, 2 goedgekeurde stieren, keus van 2, bij Gust. Moens, Hoeksken, 47, Wieze. Schoone zware zeug met 11 schoo ne viggens, 8 dagen oud. beste ras, ook 2 jonge schapen, einde dracht, bij Cesar De Corte, Groenstraat, Lede. Nog eenige kilos witloof zaad. vroege en late soort, bij Robert Thy- baert, Brusselsche steenweg, 22, Aalst. Partij beste hooi, bij Frans Van Caekenberg. Heirstraat, 109, Ottergem. GEVRAAGDgoede boerenkneckt, voor alle werk, goed loon, kost en in woon. Te bevragen Bureel van De Koornbloem VERLANG TE KOOPEN Fox of andere kleine waakhond. Aanbiedingen aan het bureel van dit blad. SCHOONE JONGE BEER doet dienst bij Prosper Van der Vurst, Dorp, Impe. GRAZINGEN. Er worden run ders gevraagd, voor geheel het zomer seizoen te grazen, op weiden gelegen te Hekelgem. Voor alle inlichtingen zich wenden bij Sylvère Callebaut, brouwer. Wieze, en Louis Van de Velde, Kluis, Hekelgem. KUIKENSVan 15 Maart tot einde Mei dagelijks te bekomen witte leghorn kuikens. van beste afstamming, ook andere rassen doch deze op aanvraag, bij Oscar De Vis, kiekenkweeker, Mel- dert. KALFVAARZEN.Landbouwers, waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of hard melken, als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens, 13, Meldert. Jurylid t Buiten wedstrijd en Groote Prijs Tentoonstelling Parijs-V incennes 1931. Tentoonstelling Brussel 1935 Groöte Prijs. NIEUWE BREVETTENBelgië van 30 Juni 1933 Frankrijk van 3 Ja nuari 1934; Luxemburg van 4 Jan. 1934. Onze toestellen en corseletten van gansch bijzonderen aard tegen alles tot hedendaags uitgevonden worden toege past met allen waarborg en matigen pr(js. KWEEKERS. - Indien U vetkui- kens in alle soorten verlangt, ook zui vere witte leghornkiekjes, voortkomende van tweejarige en vrijloopende bloed- onderzochte hennen, wendt U dan in volle vertrouwen tot de Moderne Electrische Broeierij J. Vercauteren-Vertommen, aan de Kerk te Droeshout (Opwijck). Alle rassen te bekomen op aanvraag. Franco thuis besteld. Ernstige voortverkooper gevraagd. BESTE KUIKENTJES van R. I. R. en W. L. kunt U bekomen in de Electri sche Broeierij Het Denderkuiken bij BaeyenS' Kt stens. Kam, 2, Pamel. GRAZINGRunders gevraagd om gedurende het zomerseizoen te laten grazen op goede weiden, prijs 3,50 fr„ 50 fr. te betalen bij inschrijving, bij C. Coppens, Vijfhuizen. GOEDGEKEURDE STIER doet dienst bij Amedeé Van Gheit, Kapellen, Erembodegem. Specielist A. Dumonceau ontvangt ▼en 9 tot 2 uur te DENDERMONDE den 3d« Maan dag der maand, Hötel Regent (statie). SOTTEGEM de 2' Dinsdag der maand Hotel Pelit Bruxelles Statie. GENTalle Vrijdagen, Gasthof Vlaanderen EUsabethlaan, 28, (Sint Pietersstatie). AALSTDe l'en 3' Zaterdag "Hötel Comte de Flandre Statie. BRUSSEL: alle Woensdagen en Donderdagen en 3d* Zondag van 9 tot 3 uur, 65-67, rue de la Meuse, 65-67, bij de Jubellaan (Kerk St, Remy.) Ultleaho^kd» kosteloos oo aanvraag Camiel VAN DEN BOSSCHE, Horlo- giemaker. Houtmarkt 14. AALST. I I Nieuwe wetenschappelijke ontdekking voor bewerking zonder operatie van alle gevallen van Breuk of verplaatsing door toepassing dag en nacht, zonder gevaar of ongemak, der wonder bare veerlooze toestellen van den Specialist Breukheeler Belgische firma opgericht in 1885. Diploma's, Gouden Medalies t Brussel 19101 Gent 1913 en 1923) Lyon 1914) Antwerpen en Luik 1930. Bekroond voor verdiensten met Gouden Medalic der Kroonorde, GENEZEN PERSONEN Heer Henri MESTDAGH, 327, Wellingstraat te Beeraem, op 7 maand genezen van breuk, doet nu alle werk, zonder band. M. J. B. VANDENHOUTE, landbouwer te Asbeek-Assche, op den ouderdom van 50 Jaren nog genezen aan zakbreuk. Constant GROOTJANS, 28, Ketelmakerstraat, Tienen, zak breuk, volledig genezen. VES Mr Frans VERNAILLEN, Stokerijstraat. 50, WlJneghem, volledig genezen van twee lies breuken en volledige maagzak- klng. Vrouw BREYDELS, Wette ren. zakking der ingewanden gansch op plaats gebracht, doet au alle werk zonder ongemak. Mr G. FASTRE, Eenwfeeststraat, 9, Thienen, genezen van tnaagzakking. Mr VAN NOOTEN ALPH., Beekstraat, 22, te Konlngshoyckt b|j Lier, genezen van water breuk, doet alle werk zonder ongemak. Wilt gU gelflk duizenden die onze method* hebben aangenomen HULPVERLOSSING be komen, eerlijk en rechtzinnig behandeld worden, zonder kwakzalverijen of valsche beloften, en mits matige prijs en alle WAARBORG 1 Breng ons een bezoek dat KOSTELOOS is en U tot niets verplicht. De grootste keus in arm band-uurwerken meer dan 300 modellen. Juweelen in goud 18 k.r. en silver. Laatste modellen van verlo vingsringen in goud 18 kr en Imet diamanten. Prijzen in ieders bereik. Graveeren kosteloos. Inkoop van goud, verwisse lingen. Herstellingen. Waarborg. Zekerheid.

De Koornbloem | 1939 | | pagina 6