Notarieele Aanoncen 64 Kleine Aankondigingen I Bijvoegde Stierenkeuringen Datums der Keuringen voor Hengsten van het Zwaar Trekras, Weet U AGkys S Zooo Landbouwmachienen Men moet weten Gustaaf Vidts GELD A* Dumonceau ZITDAGEN t Notaris IPE VUYST Handelshuis, Bouw- Meersch en gronden CAi\ DEN BOSS Woonhuis, Smidse, Bouwgrond en Zaailand Notaris CAIJDRON HOFSTEDE Notaris M EER T TE KOOP TE KOOP: mm Provincie Oost- Vlaanderen. Lijst der eigenaars van stieren goedge keurd voor den openbaren springdienst, met de letter A gebrand op den rechter- hoorn. Keuring te Hamme. Goedgekeurd. MM. Van OsselaereEd. Hamme, Max. Quintelier Karei, id. Pol. Segers Louis, id. Jan. Dierick Alfons, Grembergen, Baron. Quintelier Severin, Hamme, Ivo. Van Geyte Jozef, ld. Max. Claessens Vincent, Moerzeke, Max. Keuring te Strijpen. Goedgekeurd en aanvaard v. Stamboek. Lamon Heet., St Liev.-Essche, Jacobin. Craeye We Henri, Eist, Jan. Goedgekeurd. Pede Kamiel, Roozebeke, Max. Lamon Hector, St Liev.-Essche, Baron. De Vos Prosper, Munkzwalm, Castor. Eeckhout Kamiel, Fox. De Turck Kind., Godveerdegem, Max. V. Wielendaele H., Nederbrakel, Max. V.d. Bossche C St Mart.-Lierde, Pol. Verloo Jozef, Opbrakel, Pol. De Smet ASt Maria-Oudenh Jules. Geenens Gus^aaf, Strijpen, Pol. V.d. Stockt Maur. Dolfus. V.d. Donckt Kinderen, Eist, Bertin. V.Melkebeke GebGrootenberge.Prins Jules, Felix. Keuring te Wetteren. Goedgekeurd. Van der Putten Gust. Wichelen,Woest. De Grauwe Gaston, id. Robust. Neirinck Désiré, Melle, Jef. Van der Stuyft Jules, Massemen, Jan. Van Laere Theoflel, Wetteren, Juul. Stroobant Cesar, id. Jan. Van der Vennet Modest, Heusden.Juul. Verstraeten Wed., Westrem, Louis. Max. Van Outreve Remi, Wetteren,Markies. Schepens Achiel, Serskamp, Jan. Keuring te Zandbergen. Goedgekeurd en aanvaard v. Stamboek. De Ruyver Albert, Steenhuize, Bleuet. Van der MeerenRecé, Ophasselt.Corar. Goedgekeurd, Dauw Kinderen, Nieuwenhove, Caron. De Vos Cyriel, Steenhuize, Pol. Van Lierde Frans, Overboelare, Fritz. De Ruyver Albert, Sleenhuize, Heron. Pessemier Richard, Voorde, Baptist. - Keuring te Lebbeke. Goedgekeurd. Ringoot Désiré, Moorsel, Jan. Ost Petrus, Lebbeke, Max. Hereman Kam., Witten. Huybens We, Max. Verhaegen Benoit, Oudegem, Gust. Fermans Robert, Jules. De Baerdemacker Petrus, Meldert, Due. Keuring te Ninove. Goedgekeurd en aanvaard v. Stamboek. V. Melkebeke Hector, Ninove, Franco. V. Muylem Fr., Nederhasselt, Favori. Goedgekeurd. Coppecs Hector, Denderleeuw, Bruno. Maesschalck Dés., Denderhoutem, Jules. V. Melkebeke Achiel, Outer, Bernard. V. Muylem Frans, Nederhasselt, Max. De Kegel Karei, Ninove, Robert. Keuring te Oosterzeele. Goedgekeurd en aanvaard v. Stamboek. Wylcck Richard,Scheldewindeke, Max. Goedgekeurd. Lampaert Hubert, Balegem, Clairon. Colpaert Recé Cesar. De Cuyper Richard Pol. De Cuyper Oscar, Oosterzele, August. Glorieux Jan, Munte, Juul. Dierieckx Jozef, Lemberge, Herkuul. Keuring te St Maria-Lierde. De Braeckeleer Th., Ophasselt. Pol. Lievens Aimé, Ophasselt, Albion. Keuring te Mere. Goedgekeurd. Van den Nest Remi, Hofstade, Jan. Bertrand. Van den Hauwe Leo Max. Perreman gebr. Denderhautem, Bruno. Van Buggenhout Em. Kerksken,Gaston. De Noose gebroeders, Lede, Paul. Cobbaut Remi, Zonnegem, Due. Eloot Cyriel, Letterhoutem, Pol. De Bie Jozef, Haaltert, Max. De Clippel Alfred, Vlekkem, Negus. De Jaeger Frans. Jules. Van Cauter Placide, Heldergem, Due. De Clippel Rob., Woubrechtegem, Max Temmerman Theoflel, Heldergem, Jules. Maandelijksche zitdagen van den Heer Van den Noortgate, Hoofdrijks- landbouwkundige te Oudenaarde, Dijk- straat, 15 te Oudenaardealle Donderdagen van 9 1/2 tot 11 1/2 uur in Hotel de la Pomme d'Or Groote Markt; te Ninove den eersten Dinsdag van 9 1/2 tot 11 uur, in café De Keizer Burchtstraat; te Geeraardsbergenden 3n Maandag van 9 1/2 tot 11 uur, in café De Kat bij den Heer Imbo te Zottegemden 4" Dinsdag van 9 1/2 tot 10 1/2 uur, in café "Katholieke Kring» Markt; te Ronseden 1° en 3° Woensdag van 9 1/2 tot 11 uur, in café "Aux Armes de la Belgique Markt te Deinzeden 2n Woensdag van 9 1/2 tot 11 uur, in café St. Cecilia Markt. De jury belast met het onderzoek van de hengsten van het zwaar trekras, ge» schikt voor den openbaren springdienst, zal werkzaam zijn te Zandstreek. Dinsdag 31 October, Hasselt, Kolonel Dussartplaats. Vrijdag 3 November, Herenthals (ge wone en gewestelijke prijskamp), Mo- lenvest. Leemstreek, Zaterdag 21 October, Tienen, Groo te Markt. Dinsdag 24 October, Nijvel, Markt plaats. Woensdag 25 October, Thielt, Ra- meplaats. Donderdag 26 October, Brugge, Vrij dagmarkt. Donderdag 26 October, Waver, Place du Sablon. Vrijdag 27 October, Halle, Natiën- plaats. Zaterdag 28 October, Doornik, Groenplaats. Maandag 30 October, Charleroi, Oe feningsplein. Dinsdag 31 October, Ath, Marché aux Volailles. Dinsdag 31 October, Diksmuide, Groote Markt. Vrijdag 3 November, Geldenaken, Groote Markt. Zaterdag 4 November, Thuin, Place de la Ville-Basse. Maandag 6 November, Luik, Blon denlaan. Dinsdag 7 November, Gistel, Groote Markt. Woensdag 8 November, Brussel, Eeuwfeest (Heisel). Donderdag 9 November, Zinnik, Groenplaats. Vrijdag 10 November, Bergen, Place Nervienne. Maandag 13 November, Eekloo, Groote Markt. Dinsdag 14 November, Ciney, Mon- seuplaats. Woensdag 15 November, leper, Groote Markt. Woensdag 15 November, St Niklaas Groote Markt. Donderdag 16 November, Aalst, Es planadeplein. Vrijdag 17 November, Antwerpen, Louisa- Marialei. Vrijdag 17 November, Fiorennes, Groenplaats. Zaterdag 18 November, Namen, St Niklaasplaats. Maandag 20 November, St Trulden, Tiensche vest. Maandag 20 November, Gent Slacht huisstraat. Woensdag 22 November, Geeraards- bergen, Statieplaats. Woensdag 22 November, Tongeren, Leopoldswal. Vrijdag 24 November, Ouffet, Ge meenteplaats. Maandag 27 November, Gembloers, Orneauplaats. Woensdag 29 November, Ohey, Ge meenteplaats. Donderdag 30 November, Zinnik (ge westelijke prijskamp) Groenplaats. Zaterdag 2 December, Deinze (ge westelijke prijskamp) Groote Markt. Dinsdag 5 December, Hoei, Pierre l'Ermiteplaats. Donderdag 7 December, Borgworm, Rijkswachtplaats. Donderdag 14 December, Hoei (ge westelijke prijskamp) Pierre l'Ermitepl. Leistreek. Maandag 9 October, Marche (mer- riën) Slachthuisplaats. Dinsdag 10 October, Marche (heng sten) id. Woensdag 11 October, Bastenaken (merriën) Place du Carré. Donderdag 12 October, Bastenaken (hengsten) id. Vrijdag 13 October, Rance, Gemeen teplaats. Maandag 16 Oktober, Aarlen (mer riën en hengsten) Rijkswachtplaats. Dinsdag 17 Oktober, Virton (merriën en hengsten) Croix le Mourestraat. Woensdag 18 Oktober, Neufchiteau (merriën en hengsten) aan de Rijkswacht. Donderdag 19 Oktober, Beauraing, Kasteellaan. Vrijdag 20 October, Verviers. Saucy- plaats. Vrijdag 20 Oktober, Montenau. Sta tieplaats. Maandag 23 Oktober, Couvin, Groo te Markt. Dinsdag 24 Oktober, Libramont, (ge westelijke prijskamp). Inlichtingen voor den kweeker. De kweeker mag zijn hengsten ter keuring aanbieden op een vergaderplaats naar zijn keus. De goedkeuring is enkel geldig voor de streek in dewelke de ver gaderplaats gelegen is. Indien de kwee ker zijne paarden laat mededingen in den prijskamp, moet hij deze aanbieden op de vergaderplaats waar zijne paarden vroeger reeds aan den prijskamp deel genomen hebben. Deze mogen slechts mededingen onder voorwaarde dat zij in het Belgisch Stud-Book ingeschreven zijn. De inschrijving voor de keuringen dient gedaan ten bureele van den Rijks- veeteeltconsulent der provincie in de welke de vergaderplaats gelegen is, en zulks ten minste tien dagen vóór den vastgestelden datum. De inschrijving ge schiedt bij middel van een bulletin dat deze ambtenaar ter beschikking van de belanghebbenden houdt. Een ontvangst bewijs alsook een rangnummer zullen aan de deelnemers gezonden worden. Voor de driejarige hengsten die aan den prijskamp deelnemen, moet de eigenaar daarenboven een inschrijvings certificaat in het Stud-Book, waarop het signalement van het paard vermeld is, van de Koninklijke Maatschappij Het Belgisch Trekpaard 60. Koninklijke straat, te Brussel, bekomen. Dit certi ficaat moet bij het inschrijvingsbulletin gevoegd worden. Daar de jury een uitlezingswerk ver richt, moeten de hengsten in natuurlijken staat en zonder oversingel aangeboden worden. De paarden met hetzij ook wel ke opsmukking, alsook deze met een congenitale of accidenteele misvorming, die de jury nopens de zoo technische waarde kan misleiden, zullen onvermij delijk uitgesloten worden.In uitzondering van eenige linten, zal er als opschikking niets toegelaten worden, zelfs niet het aanbrengen van klei of vette oliën om het haar recht te zetten. den Grooten Steenweg, groot volgens meting 4 aren 50 ca., palende noord de groote steenweg, oost koop 1, zuid de Oude Heirbaan en west Victor Bogaert. Koop 3. Een perceel boomgaard, uiterst geschikt voor bouwgrond, aan deD Grooten Steenweg, groot 16 aren 70 ca., palende aoord Henri Rottiers, Oost De Koninck, zuid de groote steen weg en west de straat. Kocp 4. Een perceel bouwgrond aan den grooten steenweg, groot Haren 80 ca., palende noord de groote steen weg, oost Kamiel Bogaert, zuid Jozef Danckaert en west Cyriel Raes, Koop 5. Een perceel land op Lin- dekouter, groot 15 aren 50 ca., palende noord het baantje, oost en west Domi nique Van Impe, zuid Alfons Janssens. Koop 6. Perceel land op Broeck- kouter, groot 45 aren 60 ca., palende noord de rede, oost weduwe Vercruys- sen, Cyriel Raes en Callebaut, zuid Van den Bossche en west Janssens en Sixtus Hendrickx. Voor het nazicht van plans en het be komen van alle inlichtingen, zie de plak brieven of zich wenden ter studie van den notaris verkooper. Eenige Zitdag Dinsdag 10 Oktober 1939 om 2 uur namiddag, ter herberg van Raymond De Pauw-Merchie, te Bam- brugge, Groote Steenweg. f Studie van Borsbeke. Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare Verkooping van een welgelegen te Heldergem. De Notarissen DE VUYST, te Bors beke. en VAN DEN BOSSCHE, te Herzele, daartoe in rechte benoemd, zullen ten verzoeke van wie het behoort, openbaar verkoopen, ten overstaan van den Heer Vrederechter van Herzele Gemeente Heldergem. Koop 1Een zeer welgelegen han delshuis, dienstig voor alle doeleinden, met inrijpoort, werkplaats, magazijn, stal, andere afhankelijkheden en tuin, gestaan en gelegen wijk Dries, langs den Steenweg van Aygem naar Nederhas selt, gekadastreerd sectie A, nrs 347m en 347n, met eene grootte van 7 aren 60 cent., groot volgens titel 7 aren 86 cent. palende oost de Hallebaan, zuid koop 3hierna, west den steenweg, noord koop twee hierna. Koop 2. Een perceel tuin of bouw grond gelegen op den Dries, langs voornoemden steenweg, gekadastreerd sectie A, nr 347U, met eene grootte van 1 aar 10 ca., palende oost de Hallebaan, zuid koop 1 hiervoren, west den steen weg. noord Van den Dooren. Koop 3. Een perceel tuin of bouw grond, gelegen op den Dries.langs voor noemden steenweg, gekadastreerd sectie A nr 347S, met eene grootte van 5 aren palende oost de Hallebaan, noord koop 1, west den steenweg, zuid koop vier hierna. Koop 4. Een perceel land of tuin, gelegen op den Dries, gekadastreerd sec tie A, nr 347F2, met eene grootte van 9 aren 5C centiaren, palende oost den Halleweg. noord koop 3 hiervoren, west den Steenweg, zuid Kamiel Van der Stokt. Verdeeld in twee schoone bouwgron den den helft ten noorden en den helft ten zuiden. Koop 5. Een perceel meersch, ge legen op het Groot Weiveld geka dastreerd sectie B nr 518met eene groot te van 15 aren 10 ca., palende noord Donaat De Saedeleer-Tas, oost de fa milie Antheunis en andere.zuid Cobbaut, west Gustaaf Jacobs en kinderen. Instel t Zaterdag 30 September 1939, Verblijf: Zaterdag 14 Oktober 1939, telkens om 10 uur zeer stipt op het Vredegerecht te Herzele. Studie van Notaris te Herzele. Openbare Verkooping van zeer welgelegen te Bambrugge. De Notaris VAN DEN BOSSCHE, te Herzele, zal ten verzoeke der erven A. Merchie, te Bambrugge, openbaar lijk verkoopen Gemeente Bambrugge. Koop 1. Een woonhuis met afhan gen, aan den grooten steenweg, groot volgen; meting 4 aren 90 ca., palende noord de groote steenweg, oost den voetweg, zuid de Oude Heirbaan en west koop 2. Koop 2. Een gebouw dienende voor Smidse, met stallingen en tuin, aan Studie van te Erembodegem. Openbare Verkooping van te Erpe. De Notaris MEERT te Erpe, zal met tusschenkomst van zijn ambtgenoot No taris CAUDRON te Erembodegem, openbaar verkoopen Een huis met schuur, stalling, bakoven en land te Erpe, ter plaatse "Den Berg», groot 13 aren 20 ca. Opleg voor fruit- boomen 100 fr. In eigendom bij de kinderen van wij len Mr. Jan-Baptist Van Eeckhaut-De Coninck, thans verhuurd van maand tot maand. Enkele Zitdag Donderdag 12 Oktober 1939, om 3 ure nam. te Aalst, Kapellestraat, Vredegerecht. Studie van te Erpe. Een huis, te Aalst, Esplanadestr. 32. Een handelshuis, hoek Koolstraat en De Schrijverstraat. Bouwgronden te Aalst, Parklaan, en te Erpe, steenweg naar Lede. dat ge U in volle vertrouwen en aan matige prijzen een allerbeste NAAIMACHIEN met vijf jaren ernstige waar borg kunt aanschaffen Wendt U tot het oud gekend Hui» AALST, Kattestraat, Onze beste merken PHOENIX - PFAFF zullen U volle voldoening geven. Herstellingen aan alle systemen van machienenSpoedige bediening. Altijd goede oceasiemachienen in magazijn. Telefoon 954. Let oo het nummer. A Dubbele ploegen Mélotte. gansch nieuwe modellen (veel langer en hooger dan vroeger/, Aardappeluitroeiers,Schoe- pers en eggen met ressorttanden, Eggen voor velden en weiden, Raapmolens Mélotte met schuinsche messen enz. enz. Zaaimachienen voor graan, met speciaal toestel voor loof (eigen fabrikaat), Land- rollen, Sleepkettingen, Wanmolens enz. Ontroomers Mélotte (nieuw) met roestvrijen bol. Alle verwisselstukken. Alle reparatiën. Schoone keus machie nen in magazijn. CASTEUR GEBROEDERS Hoofdagentschap Mélotte„ Tel. Zottegem 934. St Liev.-Essche. dat om goed te koopen, men niet mag verloren loopen. Koopt dan uit de eerste hand. Dat is tegen hooge prijzen gekant. Een naaimachiez inlegbare kop, ron de spoel, kost slechts 1250 fr. Kleerma kers- en snelmachines aan 1850 fr. Allen met tien jaar waarborg. Ook goede oceasiemachienen vanaf 250 fr.. in het HUIS VESTA 221 Kattestraat, tl, Aalst» De prijs der kleine aankondigingen is 5 fr. voor de geabonneerde en 10 fr. voor niet geabonneerde. De kosten dienen op voorhand be taald, hetzij aan de kassen der Maat schappij Redt U Zeiven, hetzij door middel der postcheckrekening. Men kan evengoed 5 of 10 frank in den brief meezenden. Verscheidene kalfvaarzen, einde dracht, te Erembodegem op de Venne. Gekalfde vaars, gevende 14-18 Ut. melk, bij de weduwe De Vulder, Kerk straat, Welle. Beste jonge vaars, einde dracht, bij de Gebroeders Van den Broeck, Terhelst, Hekelgem. Beste munt, gevende 9 liters melk, en beste vaars, wegende 575 kilo, laatste maand dracht, bij Constant Sterck, te Haaltert, Brul, 65. Jonge volle zeug, 12 weken dracht, voortkomende van geprimeerde ouders, bij August Schockaert, Smetlede. Nest schoone jonge viggens, bij C. Van Boxstael, Steenweg, Bambrugge. Nest schoone jonge viggens. bij wed. J. Van Nuffel, Moorsel, Tinnen- hoek, 1. Nest schoone viggens, bij Benoit Cautaert, Kattestraat, 6. Welle. Beste merrieveulen, van geprimeer de ouders, bij Remi DeVos, S rijmeersch, Vlierzele. Landbouwers I Bij Alfons Abbeloos, Dorp, Erembode gem, vindt u de echte goede Hollandsche koeien en vaar zen, voortkomende van de best gekende streken voor de meeste melk en boter te geven. Altijd te zien en te koop. Verwis seling van alle vee. Telef. Aalst 723. Jong merriepaard, 20 maand oud. bij Richard Van Boxstael, Neerweghe- straat, Woubrechtegem. Schoon allerbest driejarig ruin- paard, braaf en eerlijk, zonder gebreken, werkt op de hand en in alle gespan, bij j De Schoenmaeker Alfons, Dorpstraat, Cherscamp. Door uitscheiding van bedrijf, eene j koe, bij wed. Van Impe, 's Gravenkerse- j lare, nr 60, Haaltert. Zeer goed trekpaard, keus van 2, bij H. Souffdau-Meert, gehucht Her- linckhove, Oultre, bij Ninove. Allerbeste zwaar 3 jarig ruinpaard alsook 2jarigen croisé, beiden goed werkende op de hand, bij Victor De Rouck, Hof ten Brempt, Burst. 2 jonge zware zeugen, 14 en 15 weken dracht, alsook 2 zeugen met viggens, bij Alexis Roelacdt, Landlede, Kerksken. Beste merrie, 10 jaar, geschikt voor alle werk, op proef, 4 maand dracht, bij Ch. De Spiegeleer, Reiger straat, Oosterzele. Goede jonge trekhond, bij Louis De Koning, Pontweg, 48, Herdersem. 250 schoone jonge poelen. Noord- Hollandsche blauwe, zwaar ras, bij Al fons Van den Steen, Keiberg, nr 43, Lede. 200 poeljen, Mechelsche koekoek, alsook nest schoone viggens, bij Phile mon Verbeke, Suikerstraat, Lede. TE HUUREen hofstede met schuur en stallingen, 40 roeden hof en 2 dag- wand zaailand. Voor verdere inlichtin gen zich wenden bij den eigenaar die de hofstede bewoond, Philemon Haelter- man, Voorde, Plaats. Tel 543. KALFVAARZEN.—Landbouwers, waarom melkbeesten koopen die te wei nig geven of hard melken, als ge goede gekalfde kunt koopen, die ge een dag moogt melken. Verwisseling van alle soorten vee, bij Achiel Clauwaert, Huizekens, 13. Meldert. voor iedereen. Kleine interest. Inlichtingen gra tis. Schattingen. ErfenisaangiftenAdh. Van den Eeckhaut, Vijfhuizen, 29, Gentsche steenw., Erpe.Tel. Aalst 1321. Belgische^ firma opgericht in 1885. Ontvangt van 9 tot 1 uur te GENT Vrijdag^fó "en "13 Oktober, Gasthof "Vlaanderen!» 28, Elisabethlaan. AALST, Zaterdag 7 Oktober "Hotel Comte de Flandre Statie. ZOTTEGEM, Dinsdag 10 Oktober, Hotel Petit Bruxclles Statie. Matige prijs, nog geen opslag. Uitlegboekje Rue de la Meuse, 65, Brussel. Drukkerij De Koornbloem bergkaai \alft. Zee-

De Koornbloem | 1939 | | pagina 4