Notariéele Annoncen Uitbetaling der Premiën incJien voor Veeverbefering. Bijgevoegde Stierenkeuringen Kleine Aankondigingen» 't ROOS KRUIS Kostelooze Inlichtingsdienst Nieuwgebouwde Villa TE KOOP: Notaris DE VIS HANDELSHUIS Een Schoone Hofstede Landen en Meerschen Recht van Opbod Notaris Moyersoen Openbare Verkooping LANDEN dienstig als BOUWGROND Notaris CAUDRON 2 HUIZEN met TUIN Notaris BRE EEN WOONHUIS No tar is ill EER T Woonhuis en Landen Twee WOONHUIZEN Stad Aalst. OpenluchtscHouwburg. Op Zondag 24 Augustus, te 4 uur, opvoering van Een Mandeken Fruit, het bekroond tooneelspel, een voorspel en 3 bedrijven, van Albert BAEYENS. De prijzen der plaatsen zijn 10 fr., 7,50 fr.. 5 fr. en 3 fr. Kaarten zijn te verkrijgen in Het Paviljoen, Het Land van Riem, De Graaf Egmont, St There- sla's boekhandel en De Volksstem Provinciaal Bestuur van O.- Vlaanderen De uitbetaling der prem ën toegekend in 1940, voor stieren, koeien en vaar- zen, zal geschieden op volgende dagen, plaatsen en uren Voor de gemeenten Appels, Baarde- gem, Baasrode, Berlare, Buggenhout, Daknam, Denderbelle, Dendermonde, Eksaarde. Gijiegem, Grembergen, Ham- me, Herdersrm, Lebbeke, Lokeren, Meldert, Mespelare, Moerzeke, Moor- sel, Opdorp, Oudegem, Sint Gillis- Den dermonde, Waasmunster, Wleze, Zele en Zeveneeken Te Lokeren. op Woensdag 10 Sep tember, op het Stadhuis, van 15 tot 16 uur. Te Dendermonde, op Maandag 15 September, op het Stadhuis, van 9 tot 11 uur. De eigenaars van de dieren, waarvan een premie betaalbaar is (toegekend in 1940) worden verzocht de eenzeivig- heidskaart der betrokken dieren mede te brengen. Zij worden tevens verzocht zich persoonlijk aan te bieden, om de premie te kunnen ontvangen en kwijt- schrift te geven. Provincie Oost-Vlaanderen. Bij toepassing van art. 2 van de Pro- i vinciale Verordening ter verbetering van het Rundvee, zullen bijgevoegde stieren- keuringen gehouden worden op Zaterdag 30 Oogst. Hamme, Dorp, te 9,30 uur. Lokeren, Veemarkt, te 11 uur. Ninove, Markt, te 9,30 uur. Zandbergen, Dorp. te 11 uur. Maandag 1 September. Erkloo, Markt, te 9,30 uur. Aalter, Statie plein, te 11 uur. Wetteren, Felix Beernaertpl., 9,30 u. Lebbeke, Kerk, te llu. Woensdag 3 September. Bassevelde, Dorp, te 9,30 u. Kluizen, plein bij de Brug, te 11 u. Oudenaarde, Tacambaroplaats, 9,30 u. Nukerke, Dorp, te 11 uur. Vrijdag 5 September. Kruishoutem, Markt, te 9,30 u. Dikkelvenne, Dorp, te 11 u. Drongen, Dorp, te 9,30 u. Landegem, Dorp, te 11 u. Zaterdag 6 September. Deinze, Markt, te 9,30 u. Zwijnaarde. Dorp, te 11 u. Oosterzelr, Klooster, te 9,30 u. Mere, Dorp, te 11 u. Maandag 8 September. St. Gillis-Waas, Kerkplein, te 9,30 u. Beveren-Waas, Markt, te 11 u. Strijpen, Gemeentehuis, te 8,30 u. St. Maria-Lierde, Dorp, te 11 u. N. B. 1. De stieren tijdens deze na jaarskeuringen goedgekeurd, moeten in het voorjaar 1942 opnieuw aan de keu ring onderworpen worden. 2. Tijdens deze bijgevoegde keuringen zullen de inschrijvingen van stieren voor het Veestamboek gedaan worden. De Gouverneur a. i„ J. Devos. markt) van 14 - 16 1/2 u. op zijn bureel, Smis straat, 17 ST NIKLAAS Eiken 1° en 3n Don derdag der maand van 10 1/2-12 1/2 u. in Café "De Hoop„, Mercierplaats. EEKLOO Eiken 4- Donderdag der maand van 10 1/2 - 12 1/2 u. in "Den Gouden Leeuw„, Markt. GEERAARDSBERGEN Eiken 1° en 3n Maandag der maand van 10 1/2 - 12 1/2 u. in "De Kat„ bij Imbo, Groote straat. ge iets wilt verkoopen moet ge dit eerst aan het publiek kenbaar maken, plaats daarom een aan kondiging in De Koornbloem ge blijft alzoo uwe klanten be houden. Openbare verkooping van te Aalst, Sinte Annalaan n° 81. De Notaris DE VIS te Aalst, zal na mens wien het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst. Een nieuwgebouwde villa, met hof, te Aalst, Sinte Annalaan n° 81, groot 1 aar 90 ca. Op gelijkvloerstrapzaal, salon, eet plaats, keuken, veranda, W. C. en hof. Op de eerste verdieping2 schoone slaapkamers. Verders zolder. Verlichting met gas en electriek' Voorzien van pompwater. Bewoond door den eigenaar Mr. Flo- rent Kinderman s Flips. Tweede Zitdag Vrijdag 29 Augustus 1941, om 5 uur namiddag, ter café "In het Kanos» gehouden door Gustaaf Van Herreweghe, te Aalst, Gentsche Steen weg, Nr. 1. Schoone koe, gevende 11 liters melk, keus van 3, bij Alfons Van Caec- kenberghe, Driesstraat, 23, Aalst. —i Nest viggens, bij Jozef Van Box- stael, Eetsvelde, Aaigem. 2 schoone vaarzen, .einde dracht, bij de kinderen Van Liedekerke, Dries, Ressegem. Nest schoone viggens, bij Hector Coppens, Guido Gezellestraat, Dender leeuw. Nest schoone viggens, bij Remi Ponnet. Papegem, Vlierzele. Zuiver en beste graszaad, bij Alf. Van den Abbeele, Molenstraat, 8, Schoonaarde. Aardappeluitroeier 1 paard, een paar wielen 1,40 m. 9 cm. breed, een baskuul tot 200 kilo, allrs zoo goed als nieuw, bij Emiel Tavernier, smid, Bin nenstraat, 34, (bij het slachthuis) Aalst. Gekalfde en ongekalfde vaarzen en runders in alle slach. verwisseling voor alle vee, bij Remi Schuddinck, veehandelaar, Eeckhou'., Hofstade. Beste groot looperspaard, werkt goed op het land en in alle handen, bij René Haelterman, Papenheide Pamel. Nest schoone viggens. bij Van Rampelberg Gustaaf, Welle, Halt. 2 drijvers, bij Hector De Cock, Breedestraat, 131, Aalst. Nest schoone viggens, bij A. Van Royen, Kerkstraat, nr 28, Gijsegem. Beste zeug met viggens, en 3 beste drijvers, bij René De Pauw, landbouwer, Ouden-Heirweg, 23, Oordegem. WEGGELOOPEN op 7 Augustus, jong hondje, engelsche Fox, lang wit haar, zwart grauwe langwerpige kop, groote zwarte vlek bij den staart, korte staart, naam Tommie. Terug bezorgen mits belooning aan Prosper Van de Velde, te Nieuwerkerken, Maal. GEVRAAGD deftig meisje van den kuiten, 16 èt 17 Jaar, is verzekerd van goede kost en inwoonGeeraardsberg- schestraat Nr. 227 Aalst. VIGGENS. Alle dagen te beko men beste viggens, bij Henri Leus, Nieuwstraat, 25, Lede. Telefoon Aalst nr. 558. Geen goede nateelten zon der potaschbemesting. De doelmatigheid van het ontstoppelen wordt verhoogd door de voorafgaande uit- strooiing van een flinke pot aschbemesting. per r\ voor iedereen. Kleine Vj HLJ-i-L* interest. Inlichtingen gra tis. Schattingen. ErfenisaangiftenAdh. Van den Eeckhaut, Vijfhuizen, 29, Gentsche steenw.. Erpe. Ministerie van Landbouw en Voedselvoorziening. Dienst der Rijkstuinbouwconsulenten De Heer DE WINNE. rijkstuin- bouwconsulent voor de provincie Oost- Vlaanderen, Smisstraat, 17, te Gent, verschaft kosteloos alle inlichtingen en raadgevingen over tuinbouw aan de belanghebbende personen zijner om schrijving schriftelijk ingevolge ae brie ven die hem aan gemeld adres gezonden worden, en mondeling ter gelegenheid van de hierna vermelde zitdagen AALST: Eiken l"en 3n Zaterdag der maand van IC - 11 u. in "Het Paviljoen»,Groo te Markt van 11-12 u. in "De Koornbloem». GENTEiken Vrijdag van 10 1/2 - 12 1/2 u. in Café "Den JRooden Hoed». Klein Turkije (Koorn Stadie van te Aalst, Molenstraat Om uit onverdeeldheid te scheiden Openbare verkooping van Een SCHOON te Aalst, Binnenstraat N° 38. De Notaris DE VIS te Aalst zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 openbaar verkoopen: Stad Aalst. Een schoon handelshuis gestaan en gelegen te Aalst, Binnenstraat N° 38, ge kend ten kadaster sectie D deel van nrs. 901F2, 901G2 en 901D, groot volgens titel 3 aren 54 ca. Deze eigendom begrijptHet woon huis samengesteld uit: Gelijkvloerswin kel, salon, keuken, schotelhuis, W. C grooten koer, hof en werkhuis. Verdiep4 schoone slaapkamers. Verders zolder en kelder. Voorzien van pompwater en electrieke leiding. Bewoond door de medeverkoop ster, Dame Wed. Frans Delcord. Onmiddellijke ingebruiktrediog. Te bezichtige° den Dinsdag en Don derdag van elke week van 2 tot 5 uur. Enkele Zitdag Donderdag 28 Augustus 1941, te 3 uur namiddag, ter Zittingszaal van 't Vredegerecht, te Aalst, Kapellestraat. Bij Licitatie Openbare verkooping van te Meldert. De Notaris DE VIS te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 ten verzoeke van de erven Charles Van Rossem-Van Handenhove open baar verkoopen r Gemeente Meldert. Koop 1. Een schoon en welgelegen hofstede te Meldert, Kokerijstraat, groot 17 a. 60 ca., palende noord de straat, oost Mr. Pieter Jozef Beeckman, zuid de beek en west Mr. Victor Maesschalck- Timmermans. Deze hofstede begrijpt: woonhuis, voorplaats, keuken, schotelhuis. kamers, zolder en kelder. Verders koestal, paar denstal, varkenskoten, schuur, tuin en boomgaard. Verlicht met electriek. Bewoond door de erven van Mr. Ch. L. Van Rossem-Van Handenhove. Koop 2. Een perceel meersch te Meldert, genaamd "Falluintjens», groot 29 a. 40 ca., palende noord Mr. Notaris De Vis, oost de beek, zuid Mr. Rer Van Mol en west de Rijbaan. Koop 3. Een perceel land te Mel dert, op Kokerij of Vijf Bunders, groot 12 aren 40 ca. palende noord de beek. oost Mr Alfons De Wolf, zuid de voet- weg en west Mr Reté Van Mol. Koop 4. Een perceel land te Mel dert, Kokerij, groot 29 aren 30 ca. pa lende noord Mr Frans Van Nieuwen- bergh, oost Mr Notaris De Vis, zuid M. Frans De Smet en west Mr Notaris De Vis. Koop 5. Een perceel meersch te Meldert, Vijf Bunders, groot 9 a. 60ca., palende noord de beek, oost Mr Van de Putte, zuid Mr René Van de Winkel en west de beek en de kinderen Clauwaert. Koop 6. Een perceel land te Mel dert, Kokerjj. groot 13 aren 70 ca. pa lende noord de kinderen Coppens, oost Mr Jozef Willems, zuid Mr Jozef Wil- lems en Mr Frans De Mty en west den voet weg. Koop 7. Een perceel land te Mel dert, Hollemeersch, groot 13 a. 30 ca., palende noord de kinderen Jacobus Baert, oost de rijbaan, zuid Mr Phile mon Van Biesen en west Mr Louis De Strooper. Koop 8. Een perceel land te Mel dert. Kokerij, groot 14 aren, palende noord Mr Rer Van Mol, oost de voet- weg, zuid Mr Frans Verbeke en west Mr Petrus Van Handenhove. Al deze goederen zijn kortelings in gebruik te nemen. Tweede Zitdag Donderdag 28 Augustus 1941 te 2 uur namiddag, te Aalst, Kapelle straat, in de Zittingzaal van het Vrede gerecht. Petrus Timmerman-Van Driesschr, oost Mr A'fred Van der Jeught, zuid de erven Petrus Timmerman-Van Drlessche es west den weg. Verdeeld van zuid naar ncord in drie lcten Lot een groot 3 a. 60 ca. Lot twee groot 3 a. 88 ca. Lot drie groot 4 a. 86 ca. Deze loten hebben elk eea breedte aan den weg van 10 m. 50 cm. Koop 3. Een perceel land, dienstig als bouwgrond, gelegen te Wieze, ter plaats genaamd Langebeek, gekend ten kadaster sectie A, Nr. 49IC met eece grootte van 20 aren 70 ca., en groot bij meting 20 aren 85 ca., palende noord de kinderen Philips, oost nut den weg de erven Coorman, zuid Mr. Clement De Rop, Mr. Cesar De Wolf, de erven Cal- lebaut, Mr. Clement Pieters en dame weduwe Gomar Heynderickx en west den heer Clement De Rop. Verdeeld van Zuid naar Noord in 3 loten Lot 1 groot 7 aren 9 ca. Lot 2 groot 6 aren 95 ca. Lor 3 grcot 6 aren 81 ca. Kortelings ingebruiktreding vooralle goederen. Enkele Zitdag Donderdag 11 September 1941, om 2 uur namiddag te Aalst, Kapelle straat, ter Zittingszaal van het Vrede gerecht. Bij proces verbaal opgesteld door het ambt van Notaris DE VIS te Aalst den 16 Augustus 1941, is er toegewezen Aan Mr. Leopold Jullen Moens, echt genoot van dame Maria Fraccisca Van Eetvelde, werkman, wonende te Hofsta de mits de som van 8.000 fr. een woon huis met stalling, koer en hof gestaan te Hofstade, gehucht Eeckhout, sectie A deel van nrs. 722°, 726G en 722D groot bij titel 1 aar 43 ca- 84 decimilliaren. eigendom van Mr. Adolf Frans Cornu, werkman te Hofstade. Bij toepassing van art. 93 van het mi nisterieel besluit van 13 September 1940 heeft eenieder het recht van op te bieden gedurende vijtien dagen te rekenen van af 16 Augustus 1941, dag der toewijzing. Het opbod mag niet minder zijn dan 1/10 van de hoofdsom der toewijzing: het moet gedaan worden bij deurwaar- delijk exploot aan genoemden notaris De Vis te Aalst, Molenstraat en aan den kooper worden aangezegd. Wonderbare BRUINE POEDERS Studie van te Aalst, Statiestraat, 23. De Notaris MOYERSOEN,te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter des Kantons Aalst, namens wie het behoort openbaar verkoopen Een hofstede met afhangen en boom gaard te Erpe, Bosschestraat nr 54,groot 11 aren 60 ca. omvattende ondergronds droogen kelder op het gelijkvloers 2 kamers, kelderkamer, schotelhuis, afge sloten koer, steenput, schuur, koeistal, varkenskoten, ovenkot en boomgaard boven, grooten zolder. Bewoond door Mr Frans Van den Bsemt. Eenige Zitdag Donderdag 11 September 1941 om 2.30 uur stipt nam. ter zittingszaal van het Vredegerecht, te Aalst, Kapel lestraat. Bij Licitatie Openbare verkooping van te Wieze, Hofgeert en Langebeek. De Notaris DE VIS te Aalst, zal <en verzoeke van de erven Van Juffer Ma ria Hortensia Heynderickx, met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816 open baar verkoopen Koop 1Een perceel land, dienstig als bouwgrond, gelegen te Wieze, ter plaats genaamd "Hofgeert» gekend ten kadaster sectie A, nr 1001C, met een grootte van 11a. 70 ca. en groot bij meting 12 a. 61 ca., palende noord de erven Petr. Timmerman-Van Driessche, oost den weg, zuid de erven Petrus Timmerman-Van Driessche en west Mr Alfred Van der Jeught. Verdeeld van zuid naar noord in drie loten Lot een groot 5 a. 35 ca. Lot twee groot 4 a. 21 ca. Lot drie groot 3 a. 5 ca. Deze loten hebben elk een breedte aan den weg van 10 m. 50 cm. Koop 2. Een perceel land, dienstig als bouwgrond, gelegen te Wieze, ter plaats genaamd "Hofgeert», gekend ten kadaster sectie A, nr 999D, met eene grootte van 13 a. en groot bij meting 12 aren 34 ca., palende noord de erven Studie van te Erembodegem. Openbare verkooping van te Erembodegem. De Notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkoopen Eecen eigendom begrijpende 2 huizen te Erembodegem, Leuvestraat, groot 13 aren 84 ca. Verdeeld in 2 koopen Koop 1. Nieuwgebouwde herberg, hebbende kelder, ruime herbergplaats, keuken en stalling, op bet verdiep 3 slaapkamers en tuin, groot ongeveer 7 aren 50 ca. Thans bewoond door Mr. Arthur Rombaut. Opleg voor herberg- gerief, boomprijs en electriekleiding 7000 fr. Koop 2. Huis met kelder, 2 plaat sen en kelderkamer, waschhuis, remisie en stal, groot ongeveer 6 aren 34 ca. Opleg voor fruitboomen in volle op brengst 2000 fr. In huur bij Mr. Alois Arys. Enkele Zitdag Dinsdag 9 September 1941, om 4 ure nam. ter te koopgestelde her berg bij Mr. Arthur Rombaut. Stadie van te Aalst, verkoopen Stad Aalst. Koop 1. Een woonhuis met grond en aanhoorigheden te Aalst. Klapstraat, Nr. 2, groot 60 ca. Ingesteld 15.000 fr. Bewoond door Mevr. Wed. De Wit. Koop 2. Een woonhuis met grond en aanhoorigheden te Aalst, Klapstraat, Nr. 4, groot 20 ca. Ingesteld 10.000 fr. Bewoond door Mr. Benoit Desom. Laatste Zitdag Woensdag 27 Augustus 1941, om 3 uren namiddag ter Café "Comte d'Egmont» te Aalst, Groote Markt. Bij dadelijke uitwinning. Openbare Verkooping van te Nieuwerkerken, Restert. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen namens wie het behoort en met de pleegvormen der wet van 15 Oogst 1854: Gemeente Nieuwerkerken. Een huis met aanhoorigheden gelegen te Nieuwerkerken, wijk Restert. ter plaatse Kleireput groot 1 aar 80 ca. Bewoond door Mr Joseph Hunnincks Molin. Ingesteld 12.000 fr. Verblijf: Dinsdag 26 Augustus 1941, telkens om 3 uren namiddag ter herberg De Drie Koningen gehouden door Mevr. Wed. Georges Roelandt te Aalst, Keizerlijkeplaats. Studie van te Erpe. Bij Licitatie. Openbare verkooping van te Erpe en Nieuwerkerken. De Notaris EEMAN te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe, Koop 1Een huis met schuur, stal ling, verdere gebouwen en grond, aan den Zadelweg, nabij het dorp, sectie C, num. 77 d groot 3 a. 50 ca. Bewoond door Joseph De Sutter. Koop 2. Een perceel land, gelegen op den Duynaert, aan de nieuwe baan, sectie C num. 468, met eene grootte van 19 aren 30 ca. Gebruikt door Theodoor Foucquaet, te Erpe. Gemeente Nieuwerkerken. Koop 3. Een perceel land, gelegen op den Maelekouter, wijk Mael, door sneden met de baan, sectie A nrs. 54 en 55, met eene gezamenlijke- grootte van 14 a. 50 ca. Volgens titel 14 a. 76 ca. Gebruikt door Alois Vermassen te Nieuwerkerken. Mael. Tweede Zitdag Donderdag 28 Augustus 1941, te Aalst, Kapellestraat, ter Zittingszaal van den heer Vrederechter. Openbare verkooping van te Aalst, Klapstraat N° 2 en 4. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wie het behoort openbaarlijk Bij Licitatie. De Notaris MEERT, te Erpe, zal ter zittingszaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Kapellestraat, openbaarlijk ver koopen Stad Aalst. Een woonhuis met afhangen en hof ten voorhoofde aan de Violettestraat, geteekend nr 15, gekadastreerd sectieD, nummer 916a en ex 894a, groot 1 aar 25 centiaren. Bewoond geweest door de echtgenoo- ten Van de Wiele-Coessens. Tweede Zitdag Donderdag 28 Oogst 1941 om 3 uur namiddag. Om uit onverdeeldheid te scheiden. De Notaris Jozef MEERT, te Erpe, zal met tusschenkomst van zijnen ambt genoot Notaris Marcel DAELMAN te Laerne, openbaar verkoopen Een per ceel bouwgrond gelegen te Aalst, en uit makende den hoek van den Asscheren- dries en Sint Annalaan (rechtover de Technische Scholen) sectie C ex nummer 650 E, groot 7 a. 76 ca. 74 ma. Verdeeld in 7 loten. Ongebruikt. (Zie plan op bij zondere plakbrieven). Eenige Zitdag Dinsdag 9 September 1941, om 3 ure stipt namiddag ter herberg "In de Oude Posterij» bij 'Mevr. Wed. Henri De Saedeleer, te Aalst, Nieuw straat Nr. 43. A Waarom tijden aan w HOOFDPIJN migrainb TANDPIJN GRIEP RHEUM ATIEft ZENUWKOORTSEN PIJN DBR MAANDSTONDEN aia cto der AporSeek DE POORTERE SINT - NIKLAAS-WAAS U 009«U>UUrl«k. «onder iekadel«k« (•volgt* y» óm p**e* oókt tiiiilitM 0t óooé m> porde»» ft l De driedubbele doot 15 poed fr 10.00 Te verkrijg»* m alk goed» Apocheken ol vrachrvrt) lege* Gebruik af een» U rul get* andere alter gebruiken

De Koornbloem | 1941 | | pagina 3