Voor uw uurwerken Rene Sayc-Clauwaert Notarieele Annonccn Notaris MEERT DE GHEEST Notaris BUYS Moderne Maalderij Notaris WAMBACQ LOUIS CUVEL1ER Notaris CAUDR0N Notar. Ch. Verbrugghen Cam. Van den Bossche BOUWERS, Kleine Aankondigingen Uit ter hand te koop Uit ter hand te koop VILLAGRONDEN en Weiden Ursus voor afsluitingen in alle hoogten* HOFSTEDE Uit ter hand te koop LANDBOUW A LEM en Machines Remi Van Schandevyl 8 DE KOORNBLOEM - 3 Januari 1948 STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302. LANDBOUWERS, NIJVERAARS, uwe moderne stalen drie- wielkar kipkar op zware en breede luchtbanden, dragende 3.500 kg. Alle landbouwmachines, speciale Aardappelrooiers, Zaaima- chines, Oogstmachines Fahr, elektrische weideafsluitingen Ursus, Bindkoorden, gereedschappen, moderne stalinrichtingen. Een perceel bouwgrond gelegen te Aalst, aan de August Marcelstraat, gekadastreerd sectie B ex nr 370 m, groot 2 aren 35 ca. Gemeente Baardegem. Een welgelegen perceel land en weide op Vossenhol of Berg, sectie D n° 197, groot 59 aren 90 ca. uit ter hand te koop, met gemak van betaling. Voor inlichtingen zich te wenden ter studie van notaris BUYS, te Lede. Telefoon Aalst 904. Stud Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare Verkoping van te Erpe, Steenweg naar Lede en Steenweg naar Gent. De Notaris WAMBACQ te Aalst, daartoe benoemd, zal met tusschen- komst van den Heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaar verkopen Gemeente Erpe. Koop 1Een perceel weide aan de straat naar den Steenweg Lede- Aalst, met eene grote van 2 Ha. 93 a. 54ca. Gebruikt door M. Charles Ren- neboog, Oostdorp, Mere. Verdeeld in drie loten Lot 1Een perceel villagrond met eene breedte aan de straat van 35 m. 50 cm. en met eene grote van 46 a. 25 ca., palende van de eene zij de aan de Maatschappij «Exploita- Landbouwmachines en Gereedschappen der bijzonder- ste merken aan de laagste prijzen vindt men in het Huis H. HARTLAAN, 54, AALST. TELEFOON 1119. Melkmachines. Ontromers. Boterkarns. Landrollen. Zaai- en Hakmachines. Meststofstrooiers. Schoepers. Eggen. Raapmolens. Wanmolens. Aal- en Turbo- pompen, enz. enz. Driewielkarren op luchtbanden. Kortelings verwachtde beroemde Zweedse maaimachines en pikbinders VIKING tion Horticole L'Oeillet Americain.» Lot 2. Een perceel villagrond met eene breedte aan de straat van 35 m. en met eene oppervlakte van 35 a. 25 ca. Lot 3. Een perceel weide met bouwgrond, breed aan de straat, 20 meter 40 cm. met eene grote van 2 Ha. 12 a. 4 ca., palende aan lot twee en aan Bernard Claus, De Craecker- Van der Helst, Pieter De Boeck- Buyck en anderen. Koop 2. Een perceel weide aan de Grote Steenweg, Gent-Brussel breed aan de Steenweg 250 m. 70 cm. met eene oppervlakte van 1 Ha. 65 a. 17 ca. Gebruikt door Mr. Leopold Beerens, Merehoek 3, te Erpe. Verdeeld in twee loten: Lot 1Een perceel weide breed aan de Steenweg 122 m. 90 cm. pa lende aan den IJzerenweg op eene breedte van 163 m. 60 cm. en hebben de eene oppervlakte van 81 a. 76 ca. Lot 2. Een perceel weide breed aan de Steenweg 127 m. 80 cm. groot 83 a. 41 ca. Enkele Zitdag Donderdag 8 Januari 1948, te 2 uur namiddag ter Zittingszaal van 't Vredegerecht te Aalst, Kapel- lestraat. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot notaris Wambacq te Aalst. (Tel. 72. Openbare Verkoping van te Erembodegem, Kapellestraat. Notaris CAUDRON, te Erembo degem zal openbaar verkopen Een welgelegen hofstede, bestaan de uit huis met 3 plaatsen, spenne, zolder: schuur, hophast, koestal en varkenskot, tuin, boomgaard en land, te Erembodegen, hoek van Kapelle straat en Marktweg, nabij Brusselse steenweg en tramhalte. Groot 10 aren 46 ca. In eigendom bij Mr Albert Permentier. Onmiddellijke ingebruik- treding. Enkele zitdag Maandag 12 Januari 1948, te 2 uur namiddag te Erembodegem, Bouchoutberg, bij M. Adelaar Ghij- sens. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Hofstede te Meldert, Klaarhaag67. Zijnde huis met kelder, kelderkamer, 2 voorplaatsen, waarvan 1 geschikt voor winkel, waschhuis en zolder. Verders schuur met aardappelberg plaats, koestal, remisie, varkenskoten, bakoven, uitgemuurden boomgaard en tuin, groot 12 aren 36 ca. Zich wenden tot notaris Caudron. Studie van te Sint Lievens-Houtem. Openbare Verkooping van te Zonnegem, Hoeksken De Notaris Charles VERBRUG GHEN verblijvende te Sint Lievens- Houtem, zal openbaar verkopen na mens en ten huize van de heer Jozef Uyttenhove te Zonnegem-Hoekskèn, Op Dinsdag 6 Januari 1948, te 9 ure voormiddag. Allerhande landbouwalem- en ma chines, als 2 wagens, 2 driewielkarren met berries, een voituur met harnas, een maaimachien met piktoestel, een zaaimachien, een stroosnijder een en kele en dubbele ploeg, aardappel- ploeg, 2 houten eggen, 1 ijzeren egge, weide egge, schoeper, sleepketting, beerpomp met elektrische motor, zin ken beerpomp, beerstuk, ladder, wan molen, varkensmeelbak, kuipen, bak ken, derdelijn, zwingen en aanschij nen, reepen, ontroomer, tuimelkarn, melkerijkan, keukenstoof en allerhan de klein landalem. Tien leghennen, mest, aal, hooi en stroo, ijzeren ket ting, paardengareelen, viggenbakken, enz. Gewone voorwaarden. Komptante betaling. Meer dan 100 nieuwe modellen 1947 Gewone en luxe. Vakkundige waarborg. De schoonste keus in brillen, juwelen, goud en zilver. Minder dan officiële prijzen. Uurwerkmaker, Houtmarkt. 14, AALST. Komt zienAlle bouwmaterialen aan de laagste prijzen en goede kwa liteit. VLOEREN Ceram 90 fr. Ceramiek lc keus 190 fr. Onze firma is gekend en gevreesd om zijne groote konkurrentie, NINOVESTRAAT, 57, T er joden-Erembodegem. Kleine aankondigingen moeten ons toekomen met de betaling ten laatste 3 dagen voor het verschijnen van ons blad. De prijs is gesteld op 10 fr. per 3 regels, en 20 fr. tot 5 regels voor eenmaal te verschijnen. Voor niet- leden wordt de prijs verdubbeld. TE KOOP Bij uitscheiding van bedrijf, Hollandsche koe, rekening 15 Januari, bij Edward Eeman, Molenstraat, 36, Denderhoutem. Nest schoone viggens, bij Jozef Vande Velde-De Winter, Kerkstraat, 149, Welle. Poneys, Croisés, jonge werk- piarden, verwisseling met oude paar den, bij René Van Oudenhove, Leu venstraat, 115, Erembodegem. Jonge werkpaarden op proef, kalfvaarzen, runiers, munten, stier wit-rood, 350 kg., bij Gustaaf Lam mens, Hoogstraat, 87, Hofstade. Tel. 1012 Aalst. Een ras-echte Duitse schepers hond, 1 jaar oud, mannelijk geslacht, bij Jos. Van Rossem, Waterstraat, Gijsegem. Broedkast (lOOeiers), in goeden staat, Gentse Steenweg, 314, Aalst. 2 nieuwe karrewielen, zonder beslag, 1,30 m. hoog, bij Frans Van Haudenhove, Bontegem, 15, Wieze. 4 a 5000 kg. voederbeeten en een partij hooi. Valery Van Royen,. Terlinden, Aalst. Landbouwers. Wilt ge een koe of vaars gekalfd of ongekalfd, van het beste ras voor melk en boter, wendt U dan in volle vertrouwen tot het oud huis, bij Marcel Abbeloos, Dorp, Erembodegem. De trouwste bedie ning verzekerd. Men verwisselt voor alle vee. Elke week aankomst van een partij prachtige kalfvaarzen en -koei en. Verwisseling van alle vee. Ook runders te bekomen aan matige prij zen, bij Robert Beeckman, Dender- houtembaan, 42, Ninove. Alle dagen te koop en te bezichti gen, alle soorten koeien, vaarzen en runders, gekalfd en ongekalfd, bij Ru- fin De Putter, Steenweg Ninove naar Okegem, herberg In de Hesp Ninove. Draineerbuizen. weidestijlen, holle welfsels, golfplaten, vloeren, faience, bouwstoffen, bij Van Nuffel, Saeys O', Leuvestraat, 30, Erem bodegem. Erkende verdelers der Produkten S. V. K. St Niklaas. rCT -voor iedereen, kleine in- KJLjLjU trest. Zakenkantoor Van den Eeckhaut Adh., Landgoed De Etting Erondegem. Telef. Burst 191. Studie van te Erpe. Studie van Meester Notaris te Aalst, Rooseveltlaan 17, Tel. 194. Studie van te Lede. ie van te Aalst, Vooruitgangstraat 11. (Bewaarder der minuten van Notarissen DeWirdten Van Innis) Studie van te Erembodegem.

De Koornbloem | 1948 | | pagina 8