Viking ff Aardappelrooiers^ mm René Saey-Clauwaert Huis Louis CUVELIER Notaris BAUWENS Notaris WAMBACQ Notaris DE VUYST Kleine Aankondigingen Hofstede öBouwgrond Twee Percelen Meers Een perceel Zaailand Uit ter hand te koop Bouwgronden en Land 10 DE KOORNBLOEM - 19 Juni 1943 STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302, LANDBOUWERS, Hebt ge reeds de maaimachines FAHR en AEBI in werking gezien Doe navraag in uwe dorpen. Daar kunt gij bij geburen en kennissen vernemen welke buitengewone voldoening ze geven op alle gebied. Ook verkrijgbaar hooikeerders en -raken, vetstrooiers, land- traktoren. Alle landmachines. Ursus en weideafsluitingen. Maaimachines Pikbinders Allen machines van hoge hoedanigheid. Notarieële Annoncen (Vervolg van 9de bladzijde.) De Pauw-De Rijck. Onmiddellijke in- gebruiktreding van het onverhuurd gedeelte. 2. 34 aren land te Erembode- gem, Terjoden, op Arendsveld. De helft in huur bij de medeverzoeker M. Donatus Joseph De Rijckingebruik- treding van deze helft na het scheren der vruchten die er thans op wassen de wederhelft in huur zonder schrifte lijk kontrakt bij M. Frans Roggeman. 3.-16 aren 51 ca. land te Erem- bodegem, Terjoden. In huur zonder schriftelijk kontrakt bij M. Gustaaf Van Bever. Enkele Zitdag Zaterdag 3 Juli 1948, te 3 uur namiddag, te Erembodegem, Terjoden, Ninovestraat, bij M. Frans De Swaef. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Openbare verkoping van op de scheidingslijn van Aalst en Erembodegem. Notaris CAUDRON, te Erembo degem, zal openbaar verkopen Een welgelegen hofstede, zeer wel geschikt voor bouwgronden, groot volgens meting 30 aren 31 ca. De gebouwen der hofstede en tuin op Erembodegem, Heuvel,, verdeeld in 4 kopen of bouwgronden, samen groot 14 aren en 80 ca. Niet ingesteld. De tuin en land op Aalst, Oude Aardeweg, verdeeld in 5 bouwgron den waarvan 4 met een breedte van 6 meter aan de straat en samen groot 15 aren 51 ca. Slechts ingesteld 60.000 fr. Laatst in gebruik geweest bij de mede verzoekster Mevr. Jozef Van der Stricht-Sonck en thans onge bruikt. Onmiddel. ingebruiktreding. Laatste Zitdag Woensdag 30 Juni 1948, te 2 uur namiddag, ten Gemeente huize, te Erembodegem. U Q.J.rriir%1/>v Zaai- cn Hakmachines, tjllIipivX ff de beste Belgische Fabricatie. Melkmachines - Ontromers - Karnen - Melker ij kruiken - Filters Alles voor het Landbouwbedrijf en de Hoeve. H. HARTLAAN, 54, AALST. TELEFOON 1119. Studie van te Haaltert. Openbare Verkoping van den naakten Eigendom van te Heldergem. Notaris BAUWENS, te Haaltert, zal met tussenkomst van zijn ambtge noot, notaris DE VUYST te Bors- beke, openbaar verkopen Qe naakte eigendom (de vruchtge bruikster hiervan is geboren de 4 Juli 1888) van Koop 1. Een perceel meers, te Heldergem, Mergelveld, sektie B, Zuiddeel van nr 417, met een opper vlakte van 24 aren 61 ca. Koop 2. Een perceel meers, ge legen te Heldergem, Weiveld, sektie B, nr 445b, met een oppervlakte van 16 aren 70 ca. Beide percelen zijn gebruikt door de vruchtgebruikster dezer percelen, Mw S. M. Van Wassenhove, Wed. Fr. De Troyer en P. L. De Cooman. Enige Zitdag Donderdag 24 Juni 1948, te 11/2 uur namiddag, ter herberg, gehouden door Mw Wed. Fr. De Troyer en P. L. De Cooman, te Hel dergem, Dorpstraat. Openbare verkoping van te Erondegem, op 't Sijp of Hoogkouter. De Notaris WAMBACQ te Aalst, zal openbaar verkopen Gemeente Erondegem. Een perceel beste zaailand op het Sijp of Hoogkouter, met een grootte van 15 aren 10 ca. Gebruikt door Mev. wed. K. De Jaeger, te Erondegem, Hoeksken, 15. Instel en Toewijs Vrijdag 16 Juli 1948 te 2 uur namiddag, ter herberg van Mr Amandus Bauwens, te Eronde gem, Gentse steenweg, 36. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Bouwgrond te Aalst, Gentse steenweg, diepte 50 m., breedte naar beliefte, mogelijkheid ook den achtergrond langs de Oude Gent- baan te kopen. Schone bouwgrond te Aalst, Churchilllaan, breedte 13 m. 50 cm. en schone tuin daarachter, groot 13 a. 54 ca. Huis met schuur en tuin te Erem bodegem, Brusselsesteenweg, breed omtrent 13 meters, en met een opper vlakte van 13 a. 20 ca. Schoon woonhuis te Nieuwerker- ken, Zeurendries, groot 1 a. 46 ca. Onmiddelijk beschikbaar. Vijf hectaren meers te Welle, pa lende aan de Dender op een breedte van 300 meter. Openbare verkoping van Zeer Schone te Kerksken, De notaris Charles DE VUYST, te Borsbeke, zal namens de Heren Henri en Marcel Van den Eynde, ter herberg van Mr Frans Van den Stor- me, te Kerksken op Dinsdag 22 Juni 1948, te 4 uur namiddag, openbaar verkopen met het houden van één enkelen zitdag Gemeente Kerksken. Koop 1. Perceel bouwgrond, gelegen te Kerksken Beekstraat, ge kend ten kadaster sectie B nr 446/a3 met een oppervlakte van 17 aren 19 ca. 12 dcm. Verdeeld in twee de len van ieder 8 aren 59 ca. 56 dcm. In gebruik bij Mr Van Vaerenbergh. Koop 2. Perceel bouwgrond, gelegen te Kerksken aan de Geer- aardsbergsche steenweg, gekend ten kadaster sectie B nr 446/y met een oppervlakte van 12 aren 7 ca. 24 dcm. Verdeeld in 2 delen van ieder 6 aren 3 ca. 62 dcm. Onmiddellijk vrij. Koop 3. Een perceel land gele gen te Kerksken op Kerkland of Biest, gekend ten kadaster sectie B nr 830d, met een oppervlakte van 8 aren 80 ca. In gebruik bij Mr. Alf. Droeshout. Koop 4. Een perceel land gele gen te Kerksken, Haeren of Wijn gaard, gekend ten kadaster sectie B 852a met een oppervlakte van 16 a. 80 ca. In gebruik bij Mr Alf. Droes hout. TE KOOP Koei en vaars van geprimeerde ouders, laatste maand dracht, ook vaarzekalf, 3 weken oudpoutrels van 4 meter, 10 en 18 cm. hoog, bij De Rycke Jozef, Bergekouter, nr 16, Aalst. Landbouwers! Voor uw aankopen van volle of gekalfde vaarzen en koei en, van de beste soort van melk, wendt U in volle vertrouwen tot Petrus Van Nuffel, Geldhofstraat, 81, Aalst. De Trouwste bediening verzekert. Komt zien en ge zult U overtuigen. Men verwisselt alle vee. Liefhebbers van prachtige kalf- vaarzen, komt U overtuigen zeker koopt U, want er is keus en gerief voor ieders beurs. U vindt beste mun ten en runders voor de weide. We krijgen een goed voorjaar. Wendt U vandaag nog bij Robert Beeckman, Denderhoutembaan, 42, Ninove Telef823. Beste kalfvaarzen, einde dracht, bij Hansens Désiré, Gentse steenweg, 227, Vijfhuizen, Aalst. Schone kalfvaars, laatste maand dracht, bij Jozef De Bruycker, Dries, 112, Serskamp. Bij uitscheiding van bedrijf,beste koe, einde dracht, bij René De Swaef, Gentsestw. 12, Erpe. Tel. 1309 Aalst. Beste Hollandse vaars, vrij van tuberculose, einde dracht, en zware rood-bonte vaars, rekening 7 Oogst, bij Robert Vinck, Moorselbaan, 202, Aalst. Goed vaarzekalf, 8 weken oud, rood-wit, van beste ouders, bij Cesar De Smet, Schildekensstr.l 1, Smetlede. Schone vaars, einde dracht, wit- vos, bij Constant Albrecht, Doktoor- straat, 2, Waver, Moorsel. Vaars, einde dracht, vrij van tuberculose, bij Albert De Vulder, Maal, Nieuwerkerken. Beste koe, einde dracht, bij De Meersman Richard, Klein Gentstraat, 9, Wieze. Schone vaars, wit-grijs, reke ning 8 Juli, bij Petrus Van den Bos sche, Oud-Smetlede, Oordegem. Nest schone viggens, bij Evarist Uyttendaele, Barreel, Erondegem. 2 schone zeugen, 13 en 14 we ken dracht, in café De Handbal Erembodegem, Terjoden, Dries nr 10. Dorsmolen met electrische mo tor 6 HP., alles in zeer goede staats bij Jozef Scheerlinck-D'Haese, Eede, nr 14, Haaltert. Een hoeveelheid assesteen, be werkt met rijnzand en ciment, in De- Handbal Erembodegem, Terjoden,. Dries, 10. LANDBOUWERS. - Gij die zoekt een goed beirvat te kopen, weet wel dat U dit zult vinden, Wasch- machienenfabriek Frama, Moorsel baan, 281Aalst. Daar kunt U kiezen in lengte, grootte, oud en nieuw hout. Het nieuwste model kraan. Altijd 20 a 25 gereedstaande stukken. Ook te verkrijgen aal- en vleeskuipen, va ten voor 't spruiten, enz. Herstellin gen in allen aard. GCT F\ voor iedereen, kleine in- ULLL/ trest. Zakenkantoor Van den Eeckhaut Adh., Landgoed De Etting Erondegem. Telef. Burst 191. GELDLENINGEN aan voordelige interest. Geldplaatsin- gen zekerheid gewaarborgd. Schat tingen, opmeten van eigendommen. Opmaken van doodschulden en ver kavelingen. Kopen en verkopen van eigendommen.'ïfilJJëBS®^ Wend U in volle vertrouwen tot S. HAENTJENS, expert-landmeter, Kasteel Van May- lem, Gentsche steenweg, 380, Aalst Studie van te Aalst, Vooruitgangstraat 11 (Bewaarder der minuten van Notarissen De Windt en Van Innis) Studie van te Borsbeke.

De Koornbloem | 1948 | | pagina 10