René Saey-Clauwaert Notariële Annoncen Notaris BRECKPOT Notaris Fr, Moycrsoen Kleine Aankondigingen Landbouwer, Uit ter hand te koop BURGERSHUIS met Bouw- en Zaailanden EEN HOFSTEDE ZAAILANDEN Landbouwers-alam DE KOORNBLOEM 11 Dec. 1948 Voor MODERNISERING van Uw hoeve en bij aan koop van de NIEUWSTE MACHINES en TRAKTOREN alsook voor alle LANDBOUW-BENODIGDHEDEN neem inlichtingen bij STATIESTRAAT, 28 AALST. Telefoon 1302, Voor alle verdere inlichtingen en bezichtigen plan, zich wenden ter stu die, Graanmarkt, 11Aalst. Laatste Zitdag Maandag 13 December 1948, te 2 u. namiddag, ter café van Mr. Jos. Casteels, te Oordegem, Dorp, Gentsesteenweg. 3 woonhuizen te Aalst 1) Gentschestw. 468, groot 3 a. 42 ca. 2) Oude Gentb. 287, groot 7 a. 48 ca. 3) idem 281, groot 4 a. 57 ca. (Vervolg van 9e bladzijde). Vrijwillige openbare verkoping van een welgelegen en gerieflijk Bouwgrond en Boomgaard te Lede, Reymeerschstraat, Nr5. Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkopen Gemeente Lede. Een welgelegen en gerieflijk bur gershuis met bouwgrond, boomgaard en afhangendheden te Lede, Rey meerschstraat, Nr 5, sektie E nrs 238-n, 238-y en 238-b, groot volgens meting 38 aren 93 ca. Voorzien van pompwater en elektriekleiding. Onmiddellijke ingebruiktreding. Verdeeld in 4 loten, alsvolgt Lot 1 zijnde het burgershuis met tuin en afhangendheden, groot 12 aren Lot 2 zijnde een perceel bouw grond, groot 7 aren 13 ca. Lot 3 zijnde een perceel boom gaard, groot 9 aren 72 ca. Lot 4 zijnde een perceel boom gaard, groot 10 aren 1 ca. Enige Zitdag Maandag 27 December 1948, te 2 uur nam. ter herberg genaamd In Serskamp gehouden door Mr Victorien Buyse te Lede» Rammel straat. Voor inzage van het plan en ver dere inlichtingen, wende men zich ter studie van Notaris-verkoper. Enige Zitdag Dinsdag 14 December 1948 te 1 1/2 uur, ter herberg In het Ge meentehuis gehouden door Mr De Schampheleer, te Hofstade, Dorp. Studie van te Aalst. Openbare Verkoping van te Hofstade. Notaris MOYERSOEN, te Aalst, zal openbaar verkopen Koop 1. Een perceel zaailand, dienstig als bouwgrond, gelegen te Hofstade, ten voorhoofde aan de Steenweg naar Dendermonde, wijk B, nr 82, groot 30 a. 40 ca., palende noord Frans Veldeman, oost Jan Baptist Borms en koop 2, zuid Jos. Huylebroeck en west de Steenweg Aalst op Dendermonde. Gebruikt door Remi Borms. Onmiddellijk vrij. Koop 2, Een perceel zaailand gelegen achter koop 1, wijk B, ex nr 83, groot 13 a. 30 ca., palende noord M. Jan Baptist Borms, oost de erven Burny, zuid Felix Bessems en west het deel verkocht onder koop 1 In huur bij Adolf Huylebroeck. Openbare verkoping van met Boomgaard. te Meldert, Doment. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort open baar verkopen Gemeente Meldert. Hofstede met stallingen, schuur, hast en verdere aanhorigheden, grond, tuin en boomgaard, te Meldert, Do- ment, groot 22 aren 7 ca. aan de weg van Doment naar het Dorp. Onmiddellijke ingebruiktreding. Verdeeld in 3 delen Deel 1 Hast, paardenstal, grond tuin en boomgaard, groot bij meting 6 aren 73 ca. Ingesteld 20.000 fr. Deel 2 Hofstede, remisie, kieken kot, grond, tuin en boomgaard, groot bij meting 9 aren 88 ca. Ingesteld 45.000 fr. Deel 3 Schuur, stal, 2 varkensko ten, grond, tuin en boomgaard, groot bij meting 5 aren 46 ca. Ingesteld 10.000 fr. Laatst bewoond door de eigenaar Mr Jan Fr. Steppe-Van d. Plasschen. Voor het bezichtigen plan zich wenden ter studie Graanmarkt, 11 Aalst. Laatste Zitdag Dinsdag 14 December 1948, te 3 u. nam. ter herberg van Mr Th. Robijns, te Meldert, Doment. Openbare Verkoping van te Oordegem. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort, open baarlijk verkopen Gemeente Oordegem. Koop 1Perceel zaailand gelegen op Speltakker, groot 2 ha. 56 a. 22 ca. palende zuid aan de oude heir weg. Verdeeld in 9 delen. Koop 2. Perceel weiland en zaai land, gelegen op Handegemkouter, groot 1 ha. 40 a. 09 ca., palende zuid aan de voetweg. Verdeeld in 4 delen. Koop 3. Perceel bouwgrond, gelegen op Schootlochting aan de Steenweg Gent-Brussel, groot 2 ha. 49 a. 20 ca. Verdeeld in 19 delen. Voor de verdeling der kopen, zie plakbrieven. Openbare Verkoping van te Aalst, Binnenstraat nr 343. Deurwaarder DE VOS, zal op Vrijdag 24 December 1948, te 11/2 uur namiddag te Aalst, Binnenstraat nr 343, ten huize van Mr Sebastiaan Putteman, openbaar verkopen, aller hande landbouwalam, waaronder Driewielkar, ressortkar op 2 wie len dubbele ploeg Melotte schoepper raapmolen beerstukken ladders paardenharnassuren en meer andere voorwerpen te veel om te melden. Gewone voorwaarden. TE KOOP t Landbouwers, voor volle of ge kalfde vaarzen en melkkoeien, wendt U tot Petrus Van Nuffel, Geldhofstr. 81, Aalst. Beste koeien en vaarzen, gekalfd en einde dracht, ook munten en run- ders, bij Hanssens Désiré, Gentsche Steenweg, 443, Vijfhuizen, Aalst. Het achterjaar is aangekomen nu moet ge U voorzien van beste kalfvaarzen, gereed of ongereed, ook munten met 2 of 4 tanden, alsook runders in alle aard, bij Beeckman Robert, Steenweg Denderhoutem, 42, Ninove. Tel. 823. Landbouwers. Wilt ge een goe de vaars, gekalfd of ongekalfd, wendt U dan in volle vertrouwen naar het oud gekend huis, bij Abbeloos Mar cel, Dorp, Erembodegem. Verwisse ling van alle vee. Tel. 1838 Aalst. Beste zware Hollandse vaars, laatste maand dracht. Verwisseling. Robert Vinck, Moorselbaan, 202, Aalst. Telefoon 651. Bij uitscheiding van bedrijf, al lerbeste werkpaard, 4 jaar oud, gaan de op d'hand, dertigmaander van zelfde ras, 2 vaarzen op de negende maand dracht, bij Cyriel Van Box- stael, Eedestraat, Vlekkem. Beste jonge knappers en runde ren, bij Verbelen Laurent, Ravenak- kerstraat, 26, Moorsel, tegen statie. 2 vaarzen, einde dracht, bij Gustaaf De Winne, Groenstraat, 18, Lede. Beste jonge rood-bonte koe, werkende in d'hand, rekening 15 De cember, bij de wed. Constant Hans sens, Oudenaardse stweg, 13, Burst. 2 zeugen gereed voor de beer, een zeug met 10 viggens en een nest kleine viggens. In café Den Handbal, Erembodegem-Terjoden, Dries, 10. 3 schone jonge zeugen, einde dracht, bij Aurel De Bock, Heide 53, Wichelen. Een partij wilgenpoten, bij Maurits Drieghe, Steenstraat, Lede. Twee paar wielen, luchtbanden met as. bijzonder geschikt voor wa gen of driewielkar; ook een paar voor resortkar, bij Casimir Verspeet, Bab belaarstraat 23, Hofstade. (Aalst). Bij vermindering van bedrijf, zo goed als nieuw dorsmachine merk Claeys, met kafzuiger, kuiser en nieuwe electrische motor, bij Gustaaf Marckx, Zakstraat, nr 5, Hofstade, Aalst. Voor beste kankervrije kanada- plantsoenen, wendt U tot Alfons De Troyer, Steenweg op Ninove, Den derleeuw. Verminderde prijs voor grote hoeveelheid. 2000 schone kanadaplantsoenen bij August Phlips, Erembodegem,Ter joden, Krakeelstraat, 10, bij de statie Haaltert. 1200 driejarige kanadaplantsoe nen, bij Gabriël Meganck. Hout markt, 33, Haaltert. HOFSTEDE met 4 1/2 Ha., allerbeste zaailand en weide. Bevra gen bij eigenaar Hendrik Van de Sijpe, Schendelbeekhofstraat nr 31, Aalst-Mijlbeek. PIKBINDER TE KOOP. Merk Mac Cormick, snede 1,50 m., gans vernieuwd, goede staat, wegens aan koop traktorpikbinder. Schrijven kan toor blad letters VW. AANDACHT. Ik onderneem het omploegen van weiden en akkers met tractorploeg. Cyriel De Rijck, Koestraat, 42, Aalst. LAN DBOUWKN ECHT, 47 jaar, ongeh. vele jaren praktijk in versch. bedrijven. Ervaren groentekw., zoekt een hem passende betrekking als hulp-hov. of hov. Gd. get. R. Van Landuyt, 514, Hundelgemse steenw., Ledeberg (Gent). LANDBOUWERS, voor Uwe nieuwe beirstukken en allerhande herstellingen één adres Huis Fra- ma Ook beschikken wij over een stock legermaterialen, zoals houten koffers 85 fr. kruiwagens 450 fr. koorden (repen) alle dikten vanaf 1,25 fr. de meter bachen, galvanisé golfplaten 3,50 fr. het kg. zitbanken 75 fr enz. enz. Te bezichtigen alle dagen in onze magazijnen Moorsel baan, 281, Aalst. Telefoon 839. 1^1? F FI voor iedereen, kleine in- VjDLlJ trest. Zakenkantoor Van den Eeckhaut Adh., Landgoed De Etting Erondegem. Telef. Burst 191. GELDLENINGEN aan voordelige interest. Geldplaatsin- gen zekerheid gewaarborgd. Schat tingen, opmeten van eigendommen. Opmaken van doodschulden en ver kavelingen. Kopen en verkopen van eigendommen. Wend U in volle vertrouwen tot S, HAENTJENS, expert-landmeter, Kasteel Van Muy- lem, Gentsche steenweg, 380, Aalst. brengen aan uw stal Zie hoe andere zijn ingericht. Onze reis op Donder dag 16 December zal U een van de beste tonen. Zie blz. 7 in dit nummer. Drukkerij DE KOORNBLOEM» Zeebergkaai, Aalst. M.De Hauwere. Studie van te Aalst, Statiestraat, 23.

De Koornbloem | 1948 | | pagina 10