Nieuwere Landbouwers René Sacy-Clauwacrt Notarieele Annoncen Notaris MEERT Kleine Aankondigingen Voor K waliteitsmachines, Één adresHuis LOUIS CUVELIER Vier WOONHUIZEN EEN WOONHUIS en Land Uit ter hand te koop Welgelegen Hofstede Bouwgrond Land en Weiland* HUISMEUBELEN en Herbergmateriaal Tarief onzer Kleine Aankondigingen DB KOORNBLOBM - 19 Jan. 1952 Verbeter uwe opbrengsten met Moderne machines. Voor Duitse pikdorsers Claas Patent,,, dorsmachines, landtrak- toren, melkmachines, motorbe- sproeiers, zelf kippende karren op luchtbanden en alle nieuwigheden RAADPLEEG EERST STATIESTRAAT 28, AALST. Telefoon 21302. (Vervolg van 7e bladzijde) Deze goederen laatst gebruikt door Mevr. W' Fr. Van Stappen-Vereycken. Laatste Zitdag Donderdag 24 Januari 1952, te 2 u. namid. ter Zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Openbare verkoping van te Erpe, Kattelinnestraat. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaarlijk verkopen Gemeente Erpe. Koop 1. Schoon burgershuis met tuin, kunnende dienen als bouwgrond, Kattelinnestraat, groot 3 aren 80 ca., de tuin breed aan de straat 9,70 m. Het bevatonderaardskool en pro visiekelder. Gelijkvloers: ingang, voor plaats, eetplaats, keuken, achterkeuken, stal, W.C., koer en tuin. Verdieptwee slaapkamers en zolder. Elektrische ver lichting, regen- en pompwaterput. Ingesteld 205.000 fr. Onmiddellijke ingebruiktreding. Bezichtigen zich wenden bij Mevr. Wed. Parewyck, Kattelinnestraat 28, van 2 tot 4 ure namiddag. Koop 2. Woonhuis met tuin. Kat telinnestraat 14, groot 1 aar 50 ca. Be woond door Mr Alb. Stalpaert. Ingesteld 83.000 fr. Koop 3. Woonhuis met tuin, Kat telinnestraat 16, groot 1 aar. Bewoond door Mr Ser. Meert. Ingesteld 86.000 fr. Koop 4. Woonhuis met tuin, Kat telinnestraat 18, groot 1 aar. Bewoond door Mr Maur. De Wael. Ingesteld 81.000 fr. Ieder der kopen 2, 3 en 4 bevatge lijkvloers ingang, voor en achterplaats, afdak, W.C., koer en tuin. Verdiep 2 slaapkamers en zolder. Electriek, regen- waterput en pompwater. Kopen 2, 3 en 4 zullen kosteloze uit gang van 1 m. breed hebben over tuin van koop 1. Laatste Zitdag Maandag 28 Januari 1952, te 2 ure namiddag ter café bij Mr Chris- tiaens, te Erpe, Vijf Huizen. Openbare Verkoping van te Erembodegem, Tenbos. Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wie het behoort openbaarlijk verkopen Gemeente Erembodegem. Koop 1, Woonhuis met grond. Tenbos, groot 6 aren 80 ca. Koop 2. Perceel land op Letters- veld, groot 3 aren 40 ca. Kortelings ingebruiktreding. Bewoond door Mev. Wed. Em. Van den Berghe-Seghers. Enige Zitdag Maandag 21 Januari 1952, te 3 uur namiddag ter café «A la Bonne Bière», bij Mr Kieckens, te Aalst, Brusselsesteenweg (Tir). Bouwgrond te Aalst, Heilig Hartlaan hoek Bredestraat, groot 1 aar 48 ca 9tm. Schoon Renteniershuis, te Aalst, Es planadestraat, 7, groot 3 aren 49 ca. Beste staat van onderhoud. Winkelhuis te Herdersem, Broek straat, 37, groot 15 aren 80 ca. Zeer schoon burgershuis te Aalst, Al- bert Liénartstraat, 12, groot 5 aren. In beste staat van onderhoud, modern ver warmingstelsel, warm en koud water op beide verdiepen. Voor alle inlichtingen zich wenden ter studie van Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt, 11. te Erpe. Telefoon 241.22 Aalst. Om uit onverdeeldheid te treden Openbare verkoping van een zeer te Erpe, Sevecootstraat, 40, aan de Gentse Steenweg, Notaris Charles MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Koop 1. Een woonhuis met aan- horigheden en boomgaard gelegen aan de Sevecootstraat, getekend nr 40, ge kadastreerd sectie D nummers 497k en 497L, groot 7 aren. Het huis bevat grote kelder, voor plaats, keuken, schotelhuis, kelderkamer en kamer, grote zolder. Voorzien van electriciteit en pompwater. Schuur, stal ling, boomgaard in volle bloei. Sleutel te bevragen bij Octaaf De Meyer. Koop 2. Perceel land, dienstig voor bouwgrond, gelegen aan de Neren- broeckstraat en de Gentse steenweg, gekadadstreerd sectie D nr 135d, groot 3 aren 60 ca. Palende aan de steenweg, de straat, Frans De Saedeleer en de kinderen Noël- De Meerleer, allen te Erpe. Koop 3. Een perceel hooiland, ge legen ter wijk Bossestraat, gekadastreerd sectie A, nummer 718a, groot 17 aren. Palende aan Camiel De Saedeleer, Camiel De Nijs, Jos. Verhoeven en an dere. Koop 4. Een perceel land gelegen op Cammenland, gekadastreerd sectie D, nummer 454a, groot 6 aren. Palende aan de spoorweg Douai- Antwerpen, Emiel Peerlinck, René Van Impe en kinderen, de erven Vettenburg- Van Moortel en andere. Al deze goederen zijn onmiddellijk vrij. Laatste Zitdag Donderdag 31 Januari 1952 te 2 uur namiddag, ter herberg gehouden door de heer Octaaf De Meyer, te Erpe, Sevecoot. Openbare Verkoping van te Aalst, Brusselse straat 68, Pontstraat. Notaris MEERT, te Erpe, zal in het openbaar verkopen Allerhande huismeubelen en herberg materiaal zoals Volledige slaapkamer in notelaar (gepolierd) met wollen ma tras, tafel in acajou, ronde tafel met mar meren blad, lessenaar, kommodekastmet marmeren blad, Engels bed en matras, 2 grote spiegels, grote kleerkast en lijn- waadkast, eiken buffet, keukenkast,eiken keukenkast, 2 verlengtafels in eik met 8 planken, 2 regulateurs, tafels, stoelen, 2 tafelserviezen in porcelein, feu continu bureel in eiken, 2 koffiserviezen, bronzen postuur, vazen en versierstukken, wijn romers en glazen, banken, planken met schragen en andere voorwerpen. Naaimachien merk Singer en piano merk Baltazar. Op Woensdag 23 Januari 1952, te 9 uur voormiddag, te Aalst, Pontstraat, 68. Gewone voorwaarden. Kosten 20 Komptante betaling. Gewoon tarief20 fr. per 3 regels. GunsttariefVoorbehouden aan onze leden landbouwers voor hun niet com merciële aankondigingen. Kleine aankondigingen moeten VOORAF betaald zijn aan onze kas of vereffend over onze postrekening nr 1425.93, of door bijvoeging van post zegels, zoniet worden ze niet meer geplaatst. TE KOOPi Stamboekvaars, vrij van mond- en klauwzeer en t.b.c., einde dracht 23 Jan. bij Arthur De Vuyst-Van Ongeval, En gelse Molen, Aaigem, Tel. Burst 30.75, Wegens vermindering van bedrijf, beste werkkoe, keus van twee, 7 maand dracht, bij Gustaaf De Wilde, Kamdries Hofstade. Beste volleen gekalfde vaarzen,bij Petrus Van Nuffel, Geldbofstraat, 81, Aalst. Tel. 226.40. Aan- en verkoop paarden, kalf- vaarzen, kalfkoeien, mager en vet vee, varkens. Verwisseling. Vet 34 fr. in emmer, spek, koppen. Noodslachtingen paarden, vee, varkens, kalveren. Lam mens-De Jonge, koopman-slachter, Hoogstraat, Hofstade, tel. Aalst 210.12 dag en nacht. Registerstier, wit rood, 51/2371, Nero geb.boek nr O/A/196, geboren 13-4-50, moeder 440/984, melkkontrool 61121. 334 202; vader Marquis 49/ 0113, t.c.b. vrij, ingespoten tegen mond en klauwzeer, bij Schouppe Désiré, Dries, Aaigem. Vaars, einde dracht, vrij van mond- en klauwzeer, bij René Van Geite, Bosstraat, 6, Hekelgem. Twee beste kalfvaarzen, einde dracht, bij Jan De Graeve, Vondelen, 144, Denderhoutem. Koopt ook alle noodslachtingen en zieke dieren. Telef. 222.61 Aalst open dag en nacht. Twee jonge munten, gevende 9 I. melk, bij Alois De Graeve, Borrekent, 136, Denderhoutem. Telef. 144 Ninove. Beste vaars, 8 maand dracht, bij Coppens Charles, Dries, 75, Oordegem. Volle zeugen en zeugen met big gen, alsook beste viggens, bij Petrus De Meersman, Hof Zomergem, (Brusselse Steenweg), Aalst. Alles thuis besteld. Nest viggens, bij Petrus De Wolf, Broekstraat, 4, Herdersem. Nest schone viggens, bij Verbeke Leo, Dorp, Serskamp. Een dagwand zwaar loof en een partij beten, bij Gustaaf Cortvriendt, Mussenzele, 1, Haaltert. Zware driewielkar in goede staat, bij Adolf Pensaert-Moens, Broekstraat, 24, Herdersem. Landbouwers, wendt U in volle vertrouwen voor uw verkoop van zieke en geslachte dieren, bij Emiel Robberechts, Droeshoutstraat, Opwijk. Telefoon 108 Opwijk. Dag en nacht. BEIRVATEN t Alle grootten, in oud en nieuw hout. De grootste keus. Prijzen buiten concurrentie. Huis "FRA- MA Moorselbaan, 281, Aalst. OCCASIE AUTO- EN CA MIONBANDEN, alsook rechte assen op luchtbanden, voor driewiel en andere karren. Wendt U in vertrouwen, Ge- raardsbergsestraat, 138. Aalst. ZILVER. Koop oud zilve ren geld aan hoogste prijs. Schrijven bureel blad. Komen met U onderhandelen GELDLENINGEN voor alle zaken en aan de voordeligste interesten. Schattingen voor verkave lingen, meten van eigendommen. Ko pen en verkopen van eigendommen. Inlichtingen kosteloos. Wend U in volle vertrouwen tot S. HAENTJENS, expert-landmeter, Kasteel Van Muylem, Gentse Steenweg, 380, Aalst, Telefoon 221.74. FISKALE RAAD Drukkerij DE KOORNBLOEM Zeebergkaai. Aalst. zoals Zaaimachines Hakmachincs SIMPLEX de Saint-Hubert Melkmachines Dorsmachines Tractoren Aalpompen in alle soorten Kook- ketels Eggen Schoepers Ploegen enz... DRIEWIELKARREN op LUCHTBANDEN verzorgd en sterk. Afsluitingen URSUS en benodigdheden. H. Hartlaan, 54, AALST. - Tel. 211.19. Studié van Hebt U last met belastingen of taxes, erfenissen, boekhouding, maatschappijza ken of andere vertrouwenszaken U vindt dadelijk afdoende hulp bij Parklaan 151, Aalst Meer dan 35 jaar praktijk (gewezen financieambtenaar 1' klasse). Geen mislukkingen. Strikt geheim.

De Koornbloem | 1952 | | pagina 8