Nieuwere Landbouwers René Saey-Clauwaert Notarieclc Annoncen Notaris BUYS Kleine Aankondigingen EEN CAFE, Zaailanden, Meers en Bossen Goede ZAAILANDEN en MEERS Goed Zaailand Uit ter hand te koop 8 DB KOORNBLOEM - 22 Maart 1952 Verbeter uwe opbrengsten met Moderne machines. Voor Duitse pikdorsers Claas Patent,,, dorsmachines, landtrak- toren, melkmachines, motorbe- sproeiers, zelf kippende karren op luchtbanden en alle nieuwigheden RAADPLEEG EERST STATIESTRAAT 28, AALST. Telefoon 21302, (Vervolg van 6' bladzijde) ken Hoekskenstraat, 18, groot 3 aren 27 ca. Bewoond door Mevr. Weduwe Al. De Coker-Wauters. Ingebruiktreding binnen de 3 maanden. Enige Zitdag Dinsdag 25 Maart 1952, te 3 uur namiddag, ter herberg van Mr Ch. Van Laethem, Moorsel, Statie straat, 36. Openbare Verkoping van te Erembodegem. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens de Kinderen van Mr en Mevr. F. Van Geit-Van der Burght, openbaar lijk verkopen Gemeente Erembodegem. Koop 1. Woonhuis zijnde café met inrijpoort, paard- en koestallen, varkens koten, voederij, koer en tuin, Brusselse steenweg, tramhalte Hogeweg, groot bij meting 7 aren 32 ca. Het bevat Gelijkvloers grote café, keuken en kelderkamer. Verdiep slaapkamer, 2 mansardeka mer, zolder. Elektriciteit, pompwater. Onmiddellijke ingebruiktreding. Ingesteld 200.000 fr. Bewoond geweest door Mr Felix Van Geit. Zichtbaar Maan- en Donderdag van ieder week van 3 tot 5 uur. Best ge schikt voor alle bedrijf of handel. OpmerkingOpgemerkt dat van voorschreven goed niet medeverkocht wordt driehoekig perceeltje grond groot bij meting 26 ca 32 tma gelegen nevens inrijpoort en breed aan de Brusselse steenweg 5,85 m. Koop 2. Perceel land op Stille- broeck groot 13 aren 20 ca. In gebruik bij Mr Prosper Hendrickx. Ingesteld 14.500 fr. Koop 3. Perceel bos op Hein- broeck groot 5 a 80 ca. Ongebruikt. Ingesteld 4.500 fr. Koop 4. Perceel bos op Broeck van Gent groot bij meting 4 aren, breed aan de losweg 3,35 m. Ingesteld 1.000 fr. Ongebruikt. Koop 5. Perceei meers op Avon dels groot bij meting 8 aren 60 ca. In gebruik bij Mr Fl. Lievens. Ingesteld 2.000 fr. Koop 6. Perceel land op Welle- weg groot bij meting 19 aren 40 ca. Ingesteld 31.000 fr. Ongebruikt. Laatste Zitdag Dinsdag 1 April 1952, te 2 uur namiddag ter café A la Bonne Bière bij Mr Kieckens, Brusselse steen weg, Aalst. Studie van te Lede. Vrijwillige Openbare Verkoping van te Lede, Grote Kouter, Braekveld en Smesweg. Notaris BUXS, te Lede, zal openbaar verkopen Gemeente Lede. 1) Goed zaailand te Lede, Grote Kou ter, sektie D nrs 975a en 1004, groot 34 a 90 ca. Ingebruiktreding met Kerst dag 1953. 2) Goed zaailand, te Lede, Braekveld, sektie D Nr 357a, groot 32 a 20 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. 3) Goede meers, dienstig als bouw grond of nijverheidsgrond te Lede, Smesweg, Impse Dam, sektie DNr697a, groot 74 a 40 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enige Zitdag Maandag 7 April 1952 te 2 uur namiddag, ter herberg Café Vijfhoek gehouden door Mev. Wed. August Janssens-Van der Snickt, Lede, hoek der Bril- en Molenstraat. Om uit onverdeeldheid te treden Vrijwillige openbare verkoping van te Wichelen, Haugenen. Notaris BUYS te Lede, zal openbaar verkopen Gemeente Wichelen. Een perceel goed zaailand te Wiche len, Haugenen, sektie A Nr 927, groet 28 aren 90 ca. In gebruik bij Mr Camille De Bodt. Enige Zitdag Donderdag 10 April 1952, te 2 ure namid., ter herberg gehouden door Mr. Arm. Verstraeten te Wiche len, Wipstraat, Oud Dorp. Gemeente Erpe. Schone en gerieflijke hofstede, dienstig voor alle bedrijf, gelegen aan de Roose- veltlaan Nr 24, groot 24 aren 69 ca. Palende Mr Claus- Eeman, Eerwaarde heer De Vos, de Gebroeders Iliano en heer Bogaert-Van der Gucht. Het huis bevat 4 benedenplaatsen, brede gang met trap en brede inrijpoort. Op het verdiep 4 ruime slaapkamers met badkamer en grote bovenzolder. Verder verandha, voederij, dubbele koestal, overdekte mestput, paardenstal, remisie, 6 varkenskoten, bakhuis en washuis. Voorzien van pompwater en electri- citeit. Te bezichtigen alle dagen na 5 uur bij bij de Gebr. Iliano, Rooseveltlaan, 24. (N. B. Met of zonder overname van land en weiden). Vrij gebruik na 3 maanden. TE KOOP t Wekelijkse aankomst van zwart bonte en rood-bonte gekalfde en bekalf- de vaarzen. Ook verwisseling van ander vee, bij Petrus Van Nuffel, Geldhof straat, 81, Aalst. Telefoon 226.40. Beste rund, rood-bont, tuberculoos vrij en vrij van mond- en klauwzeer, bij Petrus Uyttendaele, café De Koorn- bloem Strop, Massemen. Beste kalfvaars, rekening 9 April, vrij van mond- en klauwzeer en tuber culose, bij Wed. De Strooper, Markt- weg, 49, Aalst. Telefoon 248.56. Schone vaars, wit-vos, vrij van tuberculose en van mond- en klauw zeer, rekening 5 April, bij De Sadeleer Edward, Anderenbroek, 9, Denderhou- tem. Schone rood-bonte vaars, laatste maand dracht, bij Arthur Vijverman, Brul, 49, Haaltert. Twee beste runders voor de wei de, een jaar oud, bij Henri Van Buggen- hout, Hazelbeke, Aaigem. Uitmuntend prima stierekalf, vier maand oud, ingeschreven in het geboor- teboek en afstammende van de beroem de grote vader Carlos 48/0251 van Me- relbeke, bij Dion Burgelman, Achter- maal, 14, Nieuwerkerken. Bij uitscheiding van bedrijf, schone jonge koe, 3e kalf, rekening 28 April, ingeschreven in 't stamboek, vrij van tuberculose, bij Camiel De Middeleer, Botermelkstraat, 3, Erpe. Twee beste vaarzen, rood-bont, einde dracht, tuberculose vrij, bij Robert De Smet, Vrijdagmarkt, Lede. Beste vaars, rekening 24 April, rood-wit, vrij van tuberculose en mond en klauwzeer, bij Rufin Ottoy, Eigen straat, 28, Bambrugge. Bij vermindering van bedrijf, beste koe, 8 maand dracht, bij Alfred Moens, Langeroot, 6, Wieze. Beste stamboekvaars, Netty, 51/5268, rekening 7 April, vrij van tu berculose en mond- en klauwzeer. Moe der gecontroleerd aan 6.816 liter, 3,42 vet 233 kg boter. Vader Max (5.813 liter, 3,75 vet 217 boter), bij weduwe Jozef De Wit, Welleweg, Erembode gem. Beste grijze merrie, 4 jaar, bij Petr. De Rouck, Keppestraat, 21, Erembo degem. Volle zeugen en zeugen met big gen, alsook beste viggens, bij Petrus De Meersman, Hof Zomergem, (Brusselse Steenweg), Aalst. Alles thuis besteld. Te verkrijgen dit seizoen, alle ras sen Gold Reds, Witte Reds, Rode Is landers en Witte Leghorn kuikens, ook poeljen, afzonderlijk van al deze rassen. Alfons Vermoesen, Broederij, Lede. Tel. Aalst 225.79. Grote partij occasie golfplaten, eternit, zo goed als nieuw. Regentie- straat, 145, Welle. Zware wagen, zo goed als nieuw, draagvermogen 5.000 kg, bij Domien Van Hauwermeiren, Rimeir, 14, Schoon- aarde. Bij vermindering van bedrijf 15.000 kg beten, lange gele beste rund wegende 350 kg 1000 kg stro, 500 kg hooi, 20 roeden loof te velde, 500 mut saards, bij De Ryck Henri, Boekent, 28, Haaltert. Ressortkar en wanmolen, boter- kneder en silo, bij Frans Bosman, Ge- raardsbergse stwg, 41, Erembodegem. Voederbeten, bij Louis Meert, Eksterken, Moorsel. 3 schone jonge honden, bij Fl. De Wilde, Opstalstraat, 31, Schoonaarde. Goede kwaliteit hooi, bij Wed. Aug. Moens, Bogaard, 11, Wichelen 2.000 kg beste weidehooi, 10.000 kg beten, stro, 2 driewielkarren, 2 koe garelen, raspmolen, kruiwagen, bij Ge broeders Iliano, Rooseveltlaan 24, Erpe. Tuimelkarn, zo goed als nieuw, ontromer Melotte, in goede staat, bij Coppens Robert, wijk Eiland, 12, Sint Lievens-Hautem. Partij beste hooi en ressortkar, als nieuw, Weltens Jean, Bredestraat, 226, Aalst. 3.000 kg halfsuikerbeten, bij Jozef Verbeeck, Moorselbaan, 387, Aalst. Beetzaad, klaverzaad en 2.000 kg hooi, alles eigen gewin, bij De Meers man Emiel, Fonteintje, Denderbelle. 2.000 kg late eetaardappelen, bij Van der Hoeven Jan, Daalstraat, 35, Denderhoutem. GRAZING van vee op beste weiden, en te koop een pauwhen, bij Karei De Kegel, Aalsterse Steenweg, 407, Ninove. GRAZINGEN Nog enkele plaat sen zijn beschikbaar voor runders op allerbeste weide, zich te bevragen bij Marcel Abbeloos, Gaston De Schepper straat, 8, Erembodegem. TE HUUR EN OVER TE NE MEN, bij sterfgeval BOERDSRIJ, schoon woonhuis, verscheidene koeien, paard en alle machines en gereedschap pen in zeer goede staat, koestal, var kenskoten en andere afhangendheden. Ongeveer 3 ha land en ongeveer 2 ha meers. Zich te bevragen Aartstraat, 1» Herdersem. BELANGRIJKE FIRMA vraagt mannel. bediende, Fr-VI., op de hoog te van boekhouden, max. ouderdom 35 jaar, Termurenlaan, 17, Erembo degem. Partij Westerwolds Raygraszaad, hooi en stro, bij wed. Jozef Christiaens, Aartstraat, 1, Herdersem. VOOR DE GAREELMAKERIJ, herstelingen en nieuw, wendt U in volle vertrouwen tot Gaspard Camusel, An derenbroek, 9, Denderhoutem. Landbouwers, wendt U in volle vertrouwen voor uw verkoop van zieke en geslachte dieren, bij Emiel Robberechts, Droeshoutstraat, Opwijk. Telefoon 108 Opwijk. Dag en nacht. OCCASIE AUTO- EN CA MIONBANDEN, alsook rechte assen op luchtbanden, voor driewiel en andere karren. Wendt U in vertrouwen, Mo lenstraat, 34, Aalst. HANDEL IN RIJTUIGEN en Paar- dengetrekken. Men aanvaardt alle her stellingen. Gareelmakerij Jozef De Pelsmaeker, bij de statie Haaltert. Tel. 99 9^0 AaUt GOUD EN ZILVER. - Koop oud goud en zilver. Zilverstukken van vijf, twee, een en half frank. Stukken van twintig en vijftig frank aan hoogste prijs. Adres bureel blad. Kom met U onderhandelen. FISKALE RAAD GELDLENINGEN voor alle zaken en aan de voordeligste interesten. Schattingen voor verkave lingen, meten van eigendommen. Ko pen en verkopen van eigendommen. Inlichtingen kosteloos. Wend U in volle vertrouwen tot S- HAENTJENS, expert-landmeter, Kasteel Van Mttylem,.. Gentse Steenweg, 380, Aalst. Telefoon 221.74. W 'ï^- v A Hebt U last met belastingen of taxes, erfenissen, boekhouding, maatschappijza ken of andere vertrouwenszaken U vindt dadelijk afdoende hulp bij Packlaan 151, Aalst 35 jaar praktijk (gewezen financie- ambtenaar 1« klasse). Geen mislukkingen. Strikt geheim.

De Koornbloem | 1952 | | pagina 8