Notaris BUYS LANDBOUWERS, Nieuwere Landbouwers Rcné Saey-Clauwaert Notarieele Annoncen Notaris DE VUYST Notaris MEERT Notaris BRECKP0T Notaris Fr* Moyersoen Hofstede, Woonhuis, Bouwgronden, Landen en Bos, Huismeubels, WOONHUIS met Inrijpoort Perceel LAND Uit de hand te koop EEN WINKELHUIS EEN WINKELHUIS Uit de hand te koop t 8 DB KOORNBLOBM - 30 Oogst 1952 Verbeter uwe opbrengsten^ met Moderne |machines. Voor Duitse pikdorsers Claas Patent,,, dorsmachines, landtrak- toren, melkmachines, motorbe- sproeiers, zelf kippende karren op luchtbanden en alle nieuwigheden RAADPLEEG EERST STATIESTRAAT 28, AALST. Telefoon 21302, Vervolg van 7* bladzijde Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare Verkoping van welgelegen en gerieflijke te Haaltert, Denderhoutem en Erembodegem. Meester DE VUYST, notaris te Borsbeke, zal ter tussenkomst van zijn ambtgenoot Meester VERBRUG- GHEN, notaris te Sint Lievens-Houtem, namens de erven Frans Goens, te Haal tert, openbaar verkopen Gemeente Haaltert. Koop 1. Een hofstede met afhan gen, tuin en boomgaard, gestaan en ge legen ter wijk Eiland, gekend ten kadas ter sectie B, nummers 491b, 472b, 502 en deel van nummers 490d, 489 en 472a, groot volgens meting 30 a 15 ca. Te verdelen in drie loten (met recht van samenvoeging) Lot 1 Het woonhuis met 4 beneden- plaatsen, waaronder keuken, schotel huis, woonkamer en slaapkamer. Op verdiep 3 slaapkamers en graan zolder. Waterput met pomp en verders kel der. Als afhangendheden paardenstal, koestal voor 5 koppen, 4 varkenskoten, schuur met schuurtas, bakoven, remisie, aardappelkelder, beerput met pomp. Lot 2 De boomgaard met bakoven, groot 5 a 40 ca. Lot 3 Het perceel land rechtover de hofstede, groot 15 a 70 ca. Spoedige ingebruiktreding. Koop 2. Een woonhuis gestaan en gelegen ter wijk Eiland, gekend ten ka daster sectie B, nummer 490c en deel van nummers 490d en 489, groot vol gens meting 3 a 80 ca. Palende noord De Vadder, oost koop 1, zuid de straat en west de straat. Bevattende keuken, schotelhuis, kel derkamer en slaapkamer. Verders zolder en kelder. Afhangendheden varkenskot, kool kot en W.C. In gebruik bij Goessens Amedé. Koop 3. Een perceel boomgaard met deel lochting, gelegen ter wijk Ei land, gekend ten kadaster sectie B, num mers 473 en 474 en deel van nummer 472a, groot volgens meting 37 a 40 ca. Palende noord Provoost en Meganck, oost De Rouck Theodoor, Temmerman- Van de Veldeen Temmerman-D'Hondt, zuid lot 2 van koop 1, west De Rouck met 4 meter, Provoost, Roelandt en Goeman. Spoedige ingebruiktreding. Koop 4. Een perceel boomgaard, zeer geschikt als bouwgrond, gelegen ter wijk Eiland, gekend ten kadaster sectie B, nummer 517c, groot volgens meting 57 a 90 ca. Palende noord Piron en De Saedeleer, oost Coppens en De Graeve, zuid de straat en west De Vad der. Te verdelen in 2 loten Lot 1 ten westen, groot 28 a 55 ca., breed'aan de straat 23,70 m. Lot 2 ten oosten, groet 29 a 35 ca, breed aan de straat 23,70 m. Spoedige ingebruiktreding. Koop 5. Een perceel bos, gelegen ter wijk Eiland, gekend ten kadaster sec tie B, nummers 499, 500 en 501, groot volgens metitfg 32 a 30 ca. Palende noord de straat en Daghuit, oost Dag- huit, zuid de beek en west lot 3 van koop 1. Spoedige ingebruiktreding. Gemeente Denderhoutem. Koop 6. Een perceel weiland, ge legen op Kerkskenmeersen, gekend ten kadaster sectie A, nummers 82a en 82b, samen groot volgens meting 24 a. Pa lende noord Haaltert de gemeente, oost de weg, zuid eveneens de weg en west de voetwegel. Te verdelen in 2 loten Lot 1 ten oosten, groot 12 a. Lot 2 groot 12 a. Spoedige ingebruiktreding. Gemeente Erembodegem. Koop 7. Een perceel land en wei land, gelegen op Kwaleveld, gekend ten kadaster sectie B, nummers 1896c en 1896b, groot volgens meting 1 ha 41 a 60 ca. Palende noord de gemeente Haal tert, oost de Waegeneer, zuid De Rouck en west Van den Bruele. Te verdelen in 2 loten Lot 1 ten oosten land groot 47a 30ca. Lot 2 ten westen weiland groot 94 a 30 ca. Spoedige ingebruiktreding. Enige Zitdag Maandag 8 September 1952, te 1 V2 namiddag ter herberg van heer Richard Verbeiren, te Haaltert, Eiland. Op Dinsdag 9 September 1952, te 8 uur voormiddag, zal er door bet ambt van gemelde notarissen worden overgegaan tot de verkoping van allerlei alem en bestialen, waaronder paard, koeien, runders en viggens, eggen, ploeg, pikmachien, beerstuk, meubels, tafels, stoelen, enz, enz. BOMEN kanadabomen van een ge middelde dikte van 1,5 m en ongeveer 15 m hoogte. Gereed geld. Gewone voorwaarden. Telefoon 241.22 Aalst. Openbare verkoping van Een uiterst Welgelegen te Aalst, Geraardsbergse straat, 261. Notaris MEERT, verblijvende te Erpe, zal in het openbaar verkopen Stad Aalst. Een woonhuis met poort naast van 3 meteraan de Geraardbergsestraat, nummer 261op 50 meter van de Ha ring en nabij de ontworpen oprit van de autostrade Oostende-Brussel. Geka dastreerd sectie B nummer 52e en 52f met een grootte van 7 aren. Palende noord-west N. V. Garage Central d' Alost te Aalst, noord-oost de straat, zuid-oost Alfons Ottoy-Van den Broeck te Aalst, zuid-west Maurits Van Varenbergh-Flips te Aalst. Het gebouw omvatEen voorgevel van 9 meter, waarvan 3 meter voor de poortop het gelijkvloers drie plaatsen en gang; verders koer, werkhuis en hof. Boven 4 slaapkamers en 2 zolders. Het huis is voorzien van stadswater, electriciteit en regenwater. Ingesteld 300.000 fr. Vrij gebruik 6 maand na verkoping. Het huis is te bezichtigen elke Maan dag en Dinsdag Laatste Zitdag Maandag 8 September 1952, te 2 ure namiddag in het café, gehouden door Mr Emiel Mertens, Haring, Aalst. Openbare verkoping van een te Nieuwerkerken, Blauwenberg. Notarissen Ch. MEERT te Erpe en Fr. Moyersoen te Aalst, zullen in het openbaar verkopen Gemeente Nieuwerkerken. Een perceel land, gelegen ter wijk Blauwenberg, gekadastreerd sectie A, Nr 330c. met een grootte van 30 a 10 ca. Palende noord de beek, met daarover de Stad Aalst, oost de erven Van de Velde-Schockaert te Nieuwerkerken, zuid de straat en west Wed. Maurice De Veirman-Van den Bossche te Aalst. Gebruikt door Mijnheer Alexis De Sloover, te Nieuwerkerken. Enige Zitdag Maandag 15 September 1952, te 2 ure namiddag ter herberg gehouden door de heer Valery Muylaert, Mo dern Palace Dorpstraat, Nieuwerker ken. Uiterst welgelegen Hofstede in aller beste staat, dienstig voor handel, met mogelijkheid van 2 Ha. allerbeste huur land. Zich te bevragen te Lede. Steenstraat 58. Studie van te Aalst. Openbare Verkoping van te Aalst, Nieuwstraat, 64, en met inrijpoort en hof te Aalst, Jan De Windtstraat, 67. Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort, openbaarlijk verkopen Stad Aalst. Koop 1. Schoon winkelhuis, nu café genaamd De Goude Fezant Nieuwstraat, 64, groot 1 aar 90 ca. Het bevat Gelijkvloers grote café, 2' plaats met trap, achterkeuken en koer. Verdiep 2 grote en een kleine slaap kamer. Verder kelder en zolder. Electriciteit, gaz, stadswater. Verhuurd 1.800 fr. per maand. Best gelegen voor alle bedrijf. Zichtbaar Dinsdag en Vrijdag van 2 tot 5 uur. Koop 2. Winkelhuis met inrijpoort, stallingen, grond en hof. Jan De Windt straat, 67, groot 5 aren 10 ca. Het bevat Gelijkvloers Winkel, achterplaats als veranda, keuken, achterkeuken, 3 stallingen, koer, w.c., hof, inrijpoort en glazen gaanderij. Verdiep 2 slaapkamers, 2 kleine ka mers, daarboven zolder. Kelder. Electriciteit, pomp- en regenwaterput. Verhuurd mits 700 fr. per maand aan Mr Van Gijsegem. Zichtbaar Dinsdag en Vrijdag van 2 tot 5 uur. Enige Zitdag Maandag 15 September 1952, te 2 uur namiddag ter café De Goude Fezant bij Mr Verbraeckel, Nieuw straat, 64, Aalst. Gemeente Haaltert. Een blok meers op Kruiskouter, tegen de Ninovestraat, groot 60 a 60 ca. In huur bij de Wed. Petrus De Vadder. Een perceel land op Laarnebroeck, groot 62 a 80 ca. In huur bij Jos. Scheerlinck. FISKALE RAAD pprn voor iedereen, kleine intrest. UELD Zakenkantoor Adh., Van den Eeckhaut, Landgoed De Etting Erondegem. Telef. Burst 191. Denk er aan, een goede machine is steeds te vinden in het HUK fllVFHFR H. Hartlaan, 54, AALST» SIMPLEX Zaaimachines en Hakmachines. URSUS Afsluitingen en Benodigdheden. DR EWIELKARREN OP LUCHTBANDEN. Melkmachines -Alle soorten Besproeiers en Verstuivers Kookketels Landrollen Aardappeluitroeiers Aalpompen Eggen Schoepers Ploegen Bascules enz. Alle Land- en Tuinbouwgereedschap van eerste kwaliteit. Studie van te Borsbeke. Studié van te Erpe. Studie van te Lede. Studie van te Aalst, Statiestraat, 23. Hebt U last met belastingen of taxes, erfenissen, boekhouding, maatschappijza ken of andere vertrouwenszaken U vindt dadelijk afdoende hulp bij Parklaan 151, Aalst 35 jaar praktijk (gewezen financie- ambtenaar 1* klasse). Geen mislukkingen. Strikt geheim. IIUIO LU V LL1LA TELEFOON 211.19.

De Koornbloem | 1952 | | pagina 8