Nieuwere Landbouwers Rcné Saey-Clauwaert Notarieele Annoncen Notaris Fr. Moyersoen Notaris Paul EEMAN Notaris CAUDRON Notaris BUYS Notaris BAUWENS Kleine Aankondigingen LANDBOUWERS, HUIS CUVELIER TELEFOON* 211.19. Uit de hand te koop t Openbare Verkoping Openbare Verkoping Huis en Tuingrond HOFSTEDEKEN, Bouwgrond en Land Gerieflijk Woonhuis en Bouwgrond Twee Welgelegen W erkmanshuizen ZAAILANDEN DB KOORNBLOBM 27 Sept. 1952 Verbeter uwe opbrengsten met Moderne machines. Voor Duitse pikdorsers Claas Patent», dorsmachines, landtrak- toren, melkmachines, motorbe- sproeiers, zelf kippende karren op luchtbanden en alle nieuwigheden RAADPLEEG EERST [STATIESTRAAT" 28,' AALST. Telefoon 21302, Vervolg van 7* bladzijde Verdiep 2 slaapkamers, 2 kleine ka mers, daarboven zolder. Kelder. Electriciteit, pomp- en regenwaterput. Verhuurd mits 700 fr. per maand aan Mr Van Gijsegem. Zichtbaar Dinsdag en Vrijdag van 2 tot 5 uur. Niet ingesteld. Laatste Zitdag Maandag 29 September 1952, te 2 uur namiddag ter café De Goude Fezant bij Mr Verbraeckel, Nieuw- straat, 64, Aalst. Gemeente Haaltert. Een blok meers op Kruiskouter, tegen de Ninovestraat, groot 60 a 60 ca. In huur bij de Wed. Petrus De Vadder. Een perceel land op Laarnebroeck, groot 62 a 80 ca. In huur bij Jos. Scheerlinck. Gemeente Vlierzele. Hofstedeken, ter plaatse Papegem aan de Benedenstraat, groot 2 a 50 ca. Vrijdag 3 October 1952, te 2 uur namiddag, te Moorsel, Nieuw- straat, ter herberg van Mr Arthur Van den Broeck. Gemeente Moorsel. Een goed perceel ZAAILAND, aan de Waverdreef, groot volgens titel 15 a 90 ca. Sectie C nr 755. Gebruikt zonder termijn door de Er ven Fieremans Vrij einde December 1952. Dinsdag 7 October 1952, te 2 uur namiddag, te Nieuwerkerken, Edixvelde, ter herberg van dame wed. De Waegeneer Gemeente Nieuwerkerken. Een WOONHUIS, met aanhorighe- den en tuin, Kalenhoekstraat, 15, groot 4 aren 50 ca. Gebruikt zonder termijn door Mr C. Van Wesemael. Te bezichtigen alle Dinsdagen in de namiddag. Openbare Verkoping van te Erembodegem. Notaris CAUDRON te Erembode gem, daartoe bij rechte benoemd, zal openbaar verkopen 1. Welgelegen woonhuis met 2 plaat sen, achterkeuken, 2 bovenkamers, zol der, tuin en gelegde koer, te Erembode gem, Termurenlaan, Nr 39, groot 1 aar 49 ca. Onbewoond. 2. Tuingrond te Erembodegem, Kerk hofbaan, groot volgens titel 2 aren 99 ca en volgens kadaster 3 aren 20 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding der beide kopen. Enkele Zitdag Donderdag 2 October 1952, te 15 ure, bij Mev. Wed. De Berlenger- De Clippel, Dorpplaats, Erembodegem. Openbare verkoping van te Hofstade en Gijzegem. Notaris MEERT te Erpe, zal met tus senkomst van Notaris CAUDRON te Erembodegem, openbaar verkopen Gemeente Hofstade. 1. Hofstedeken te Hofstade, Eeck- hout, verdeeld in 2 loten. a) Huis met kelder, 4 plaatsen, zolder, koer, schuur, stalling en boomgaard, groot 3 aren 79 ca. b) Boomgaard daarneven groot 5 aren 71 ca, geschikt voor bouwgrond. In huur zonder schrift van maand tot maand bij Mr Louis Vermoesen-Maes. Ingebruiktreding kort na 1 Januari 1953. 2. 9 aren 19 ca land, op Opperhaese. Huurder Mr Jules Vermoesen. 3. 5 aren 20 ca land, op Snijpersveld. Huurder Mr Alfons De Vulder. Gemeente Gijzegem. 4. 23 aren 30 ca land, Kerkland of Kleine Winninck. Huurder M. Leo Van der Straeten, te Hofstade. Enkele Zitdag Vrijdag 10 October 1952, te 14 ure te Gijzegem, Hoek, Drapstraat, bij Mr Florent De Maeyer. Koop 1. Een welgelegen werk manshuis met grond en afhangen, te Aalst, Gentsesteenweg, nr 62, sektie C nr 1219-K2/bis, groot 60 ca. Voorzien van stadswater en elektriek- leiding. Verhuurd aan Mr Joannes Van Mol. Koop 2. Een welgelegen werk manshuis met grond en afhangen, te Aalst, Gentsesteenweg, nr 64, sektie C, nr 1219-i2/bis, groot 41 ca. Voorzien van stadswater en elektriek- leiding. Verhuurd aan Mr Aimé De Rycke. Tweede en laatste Zitdag Maandag 29 September 1952, te 2 uur namiddag, ter herberg genaamd In de Appel gehouden door Mr Callebaut, te Aalst, Gentsesteenweg. Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare Verkoping van te Lede, Dwarsstraat, 18. Notaris BUYS, te Lede, zal open baar verkopen Gemeente Lede. 1) Gerieflijk woonhuis met grond en afhangen te Lede, Dwarsstraat, 18, sek tie E, deel van ex Nr 349-g-bis, groot volgens meting 1 aar 59 ca. Ingebruiktreding6 maanden na de toewijzing. Bewoond door de medeeigenaar Mr Pierre Van den Berghe. 2) Gerieflijke bouwgrond nevens voor gaande, hebbende ene breedte aan de straat van 7 m. op ene diepte van 19,90 m, sektie E, deel van ex Nr 349- g-bis, groot volgens meting 1 a 19 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enige Zitdag Donderdag 9 Oktober 1952, te 2 V2 uur namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapelle- straat. Vrijwillige openbare verkoping van te Aalst, Gentsesteenweg, Nrs62en64. Notaris BUYS, te Lede, zal open baar verkopen Studie van te Haaltert. (Tel. Aalst 245.34). Openbare verkoping van te Haaltert en te Kerksken. Notaris BAUWENS te Haaltert, zal openbaar verkopen Koop I. 27 aren 60 ca zaailand te Haaltert, Boekentveld, sectie C nrs 813, 1366, 1667/bis. Gebruikt door Cyriel Van Melkebeke en Isidoor De Rijck. Koop II. 11 aren 50 ca zaailand te Kerksken, Wijngaard of Biest, sectie B nr 840/B. Gebruikt door Prosper Van den Eynde. Enige Zitdag Zaterdag 4 Oktober 1952, te 2 uur namiddag ter herberg van Mr Arthur Perreman, Kerksken, Dorp. TE KOOPi Wekelijkse aankomst van zwart bonte en rood-bonte gekalfde en bekalf- de vaarzen. Ook verwisseling van ander vee, bij Petrus Van Nuffel, Geldhof straat, 81, Aalst. Telefoon 226.40. Beste vaars, einde dracht, vrij van tuberculose en V.D.L. zeug (keus van 2). 14 weken dracht, bij E. Faket, Boygem, Wichelen. Beste bekalfde en gekalfde vaar zen en jonge koeien, tuberculoos vrij, verwisseling voor alle vee Robert Vinck, Brusselbaan, 2, Aalst (tegen viaduk). Telefoon 229.18. 2 gekalfde vaarzen die 17-18 liter melk geven, 2 jonge gekalfde koeien alsook 2 volle koeien, bij Jan De Graeve» Vondelen, 144, Denderhoutem. T elefoon Aalst 222 61. 2 schone vaarzen, rekening 10-17 October, bij Richard Taeleman, Brul, Haaltert. 4 volle vaarzen, 4 a 500 kg, tuber culose vrij, vanaf 10 a 12.000 frank, bij} Haentjens, Pastorij weg, Hekelgem. - 2 beste vaarzen, beiden einde dracht, tuberculose vrij, bij Frans Van Vaerenbergh, Langestraat, 57, Hekel gem. Allerbeste vaars, tuberculose vrij. laatste maand dracht, bij de wed. Remi Focquet, Strijmeers, Vlierzele. Schone vaars, rood-wit, vrij van tuberculose, einde dracht 15 October, bij Petrus Uitendale, Strijmeers, 16. Vlierzele. Beste merrie veulen, bij Livinus Massez, Magerstraat, 39, Mere. Zware lopers-merrie, heerlijk en ter trouw in alle getuig en machine, bij Schouppe Jozef, Dries, 72, Aaigem. Beste werkpaard (merrie) 6 jaar, driewielkar, pikmachien, schoeper, hou ten egge, dubbelploeg, enkelploeg, wan molen (Huba), varkensbak en raspmo- len, bij Camiel De Middeleer, Boter- melkstraat, 3, Erpe. Beste merrie-werkpaard, alsook; Croisé, 18 maanden, bij Camiel Ringoot, Kwalestraat, Nieuwerkerken. Zeugen en viggens, bij Petrus De Meersman, Hof Zomergem, Brusselse Steenweg (Tir), Aalst, (thuis besteld). Tel. Aalst 237.51. Nest schone viggens, bij DeSwaef Theofiel, Strijmeers, 23, Vlierzele. Nest schone viggens, bij Frans Van der Biest, Gentse Steenweg, 446, Aalst. 2 nesten beste viggens, bij Emiel Van de Abbeele, Hofstraat, 4, Dender belle. Nest' viggens bij Frans Claus, Sint Apoloniastraat, 17, Aalst. Nest beste viggens, bij Alfons Van Cromphaut, Kapelleveld, Mere. Nest schone viggens, bij Albert De Vulder, Maal, Nieuwerkerken. Nest beste viggens, bij Vermassen Achiel, Overimpe, Lede. Wegens sterfgeval 2 kaders en machine voor witloof, zo goed als nieuw,, bij Gustaaf Galle (Oud Smetlede), Smet- lede. KASSEISTENEN. - Te koop 10000 schone kasseistenen, Regentiestraat, 145. Welle. Telefoon 206, Denderleeuw. CIDER VATEN, beirvaten, vanaf 1 fr. de liter, alle grootten. Huis Frama» Moorselbaan, 281, Aalst. Tel. 24839. HANDEL IN RIJTUIGEN en Paar- dengetrekken. Men aanvaardt alle her stellingen. Gareelmakerij Jozef De Pelsmaeker, bij de statie Haaltert. Tel. 22.250 Aalst. Denk er aan, een goede machine is steeds te vinden in het SIMPLEX Zaaimachines en Hakmachines. URSUS Afsluitingen en Benodigdheden. DR EWIELKARREN OP LUCHTBANDEN. Melkmachines Alle soorten Besproeiers en Verstuivers Kookketels Landrollen Aardappeluitroeiers Aalpompen Eggen Schoepers Ploegen Bascules enz. Alle Land- en Tuinbouwgereedschap van eerste kwaliteit. Studie van te Aalst, Statiestraat, 23. Studie van te Aalst, Kattestraat, 9. Studie van te Erembodegem. Studie van te Lede. Stad Aalst.

De Koornbloem | 1952 | | pagina 8