DINTEL00RD - ROOSENDAAL Natuurhonig AKH0NEY Nieuwere Landbouwers René Saey-Clauwaert Notarieele Annoncen Notaris MEERT Notaris BRECKP0T G. I. C. Notaris' Fr» Moyersoen Notaris Paul EEMAN Landbouwers, D'Hoker Gebroeders NATUURHONIG WOONHUIS met Inrijpoort, Stallingen en Tuin WOONHUIS SCHAARHOUT De beste suikerbietenpulp WERKMANSHUIS met ruime Boomgaard HOFSTEDE met Boomgaard Openbare Verkoping Aardappelsorteerders Ploegen Eegden Maaimachienen Douchen Pompen Aaltonnen Karren op luchtbanden enz» Illllffilllllillllilliffiii OB KOORltBLOBM 10 Jan. 1953 Verbeter uwe opbrengsten met Moderne machines. Voor Duitse pikdorsers 44 Claas Patent», dorsmachines, landtrak- toren, melkmachines, motorbe- sproeiers, zelf kippende karren op luchtbanden en alle nieuwigheden RAADPLEEG EERST STATIESTRAAT 28, AALST. Telefoon 21302. Vervolg van 7* bladzijde Lot 2 Een perceel land in het midden palende west aan lot een op ene diepte van 243 m. 90 cm. zuid aan de straat op ene rechthoekige breedte van 29 m. 60 cm. en hebbende ene oppervlakte van 70 aren 90 ca. Gebracht op 150.000 fr. Lot 3 Een perceel land, palende oost aan M. Felix Cappuyrs op ene diepte van 244 m. west aan lot twee op ene diepte van 243 m. 90 cm. en zuid aan de straat op ene rechthoekige breedte van 27 m 60 cm., hebbende ene oppervlakte van 67 aren 26 centiaren. Gebracht cp 125.000 fr. Tweede zitdag Maandag 19 Januari 1953 te 2 uur namiddag, ter herberg Restau rant de la Gare bij juffer H.De Grauwe, te Aalst, Statieplein, 15, Voor verdere inlichtingen en bezichti gen van het verdelingsplan wende men zich tot Notaris Wambacq, te Aalst, Vooruitnggastraat, 11. Openbare verkoping van een welgelegen te Wieze, Bontegemstraat, 5. Notaris WAMBACQ te Aalst, zal met tussenkomst van Notaris D'HOOGE te Overmere, openbaar verkopen Gemeente Wieze. Een schoon en gerieflijk woonhuis met inrijpoort, stallingen en boomgaard aan de Bontegemstraat, 5, gekend ten kadaster sektie A, nummers 1050/A en 1050/B, met een grootte van 10 a 60ca. Begrijpende gang, twee plaatsen langs de straat, keuken, keldeikamer en kelder, vier slaapkamers en zolder, inrij poort en stallingen voor vier beesten. Electriciteit, pompput. Gebruikt door Mr Oscar Van Han- denhove. Vrij gebruik binnen de drie maanden. Zichtbaar Maandag- en Donderdag namiddag van 2 tot 5 uur. Enkele Zitdag Maandag, 2 Februari 1953. te 2 ure namiddag, ter herberg In de Engel bij Mr Hector De Smet te Herdersem, Dorp, Grote Baan, (nevens de Kerk). Voor verdere inlichtingen wende zich zich tot Notaris Wambacq, te Aalst, Vooruitgangstraat, 11. Telefoon 241.22 Aalst. Openbare Verkoping van te Lede, Heipias, 10. Notaris MEERT te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Lede. Een woonhuis met aanhorigheden en grond, ter wijk Heipias, nr 10, gekada streerd sectie F, nrs 154g en 155f, groot 5 a 50 ca. Palende noord, de heer Louis Impens- De Cremeroost. de heer Eduard Goe- mans Roelandtzuid, de weg en west, de heren Kamiel Roelandt voor de naakte eigendom en Karei Lodewijk Roelandt voor het vruchtgebruik, allen te Lede. Het huis bevatkelder, drie plaatsen en kelderkamer, boven vier kamers en zolder. Pomphuis, 2 stalen, koer, W.C. en hof. Vrij gebruik onmiddelijk Slechts ingesteld 140.000 fr. Laatste Zitdag Maandag 12 Januari 1953, te 4 u. namiddag, ter herberg gehouden door de heer Jozef Van Neck, te Lede Dorp. Studie van te Aalst, Openbare verkoping van te Erembodegem, Kluis. Notaris CAUDRON te Erembode gem, ter tussenkomst van zijn ambtge noot notaris BRECKPOT te Aalst, zal op Maandag 26 Januari 1953, te 9 uur voormiddag openbaarlijk ver kopen A. ten verzoeke van Mr notaris Breek pot 25 kopen essenhout, 15 kopen essenhout. B. Ten verzoeke van Mevr. Isa- belle 't Kint 26 kopen elsenhout. C. Ten verzoeke van Ridder Louis Schellekens 20 kopen notelaar en essenhout. Het alles wassende in de Kluisbos, Erembodegem. De boswachter Mr Louis Palsterman, te Hekelgem, Kluis, 2, is gelast met de aanwijs. Gewone voorwaarden en contante betaling. Het is verboden grote bijlen te ge bruiken voor het hout te kappen. is weer bij uw leverancier voorradig. Let op het zwart-rode 'waarborg-etiket aan iedere zak. Openbare Verkoping van Nieuwgebouwö te Mere, Kapelveld, 1. Notaris MOYERSOEN te Aalst, zal ten overstaan van de heer Vrederechter der Kantons Aalst, en namens wie het behoort, openbaar verkopen. Gemeente Mere. Een nieu vgebouwd werkmanshuis met aanhorigheden en boomgaard, ge legen aan Kappelveld, nr 1, (tegen de Kerkhofstraat), kadaster wijk B, nr 608/M en 608/N, met een oppervlakte van 7 a 50 ca. Het gebouw omvat ondergronds aardappel- en koolkelder, op gelijkvloers brede gang, voorkamer, tweede kamer, keuken, schotelhuis, verders stal, W.C. en afdak. Op verdiep drie slaapkamers en zolder. De boomgaard met zeven hoogstam- mige bomen uitgevende met 8 m breedte aan de straat. Voorzien van steenput en electriciteit. In huur bij Rcuain Redant-Coppens. Ingesteld 230.000 fr. Laatste Zitdag Donderdag 22 Januari 1539, te 3 u namiddag ter zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Openbare verkoping van te Impe, Langehaag. Notaris MOYERSOEN te Aalst, zal namens wie het behoort, openbaar ver kopen. Gemeente Impe. Een gerieflijk hofstedeke met nieuw gebouwde stallingen, bakoven, boom gaard en tuin, gestaan en gelegen aan de Langehaag, nr 1, met een grootte van 18 a 60 ca, Voorzien van waterput en electrische verlichting. Op de boomgaard bevinden zich 25 fruitbomen. i* Laafstj.bewoond door van Impe Al- bien. Enige Zitdag Maandag 19 Januari 1953, te 2 u namiddag, ter herberg In de oude Molen gehouden door de heer Leo Poelaert-De Landsheer, te Impe, Dorp. Donderdag 29 Januari 1953, te 2 uur namiddag, te Meldert, Nievel, ter herberg van Mr Louis Cornelis. van Een goed perceel LAND, te Meldert Affligembos groot 48 a. 60 ca. Ge bruikers zonder termijn MM. De Cos- ter en F. Maesschalck. voor Uwe Koopt in vertrouwen bij i MERE ï-J-'-TS» rrj n voor iedereen, kleine intrest. \JLjmjU Zakenkantoor Adh., Van den Eeckhaut, Landgoed De Etting Erondegem. Telef. Burst 191. De rijke hoedanigheden van zijn door het volk veel te weinig gekend. Honig is niet alleen voedzaam en lekker, hij is bovendien in veel gevallen een geneesmiddel. Voor de duiven is het een onmisbaar voeder. KOOPT in alle goede magazijnen. A Studie van te Erpe. Studie van te Aalst, Statiestraat, 23. Studie van te Aalst, Kattestraat, 9.

De Koornbloem | 1953 | | pagina 8