Nieuwere Landbouwers Rcné Saey-Clauwaert Notarieele Annoncen Notaris CAUDRON Not V. Van Wymersch W erkmans woning Notaris DE VLIYST Woonhuis en Bouwgrond Notaris BAUWENS Notaris MEERT Landbouwers, D'Hoker Gebroeders WOONHUIS HANDELSHUIS Meers en Bos een Welgelegen HOFSTEDE WERKMANSHUIS stal, tuin en erve HOFSTEDE LAND een Welgelegen HOFSTEDE met Boomgaard en Tuin HOFSTEDE Aardappelsorteerders Ploegen Eegden Maaimachienen Douchen Pompen Aaltonnen Karren op luchtbanden enz* DB KOORNBLOHM - 7 Feb. 1953 Verbeter uwe opbrengsten met Moderne machines. Voor Duitse pikdorsers Claas Patent», dorsmachines, landtrak- toren, melkmachines, motorbe- s proeiers, zelf kippende karren op luchtbanden en alle nieuwigheden RAADPLEEG EERST STATIESTRAAT 28. AALST. Telefoon 21302. Vervolg van 7' bladzijde Enige Zitdag Maandag 9 Februari 1953 te 2 uur namiddag ter herberg In de Vier Wegen gehouden door Mw We Petrus Rasschaert te Oordegem, Gentse steenweg. Studie van Openbare Verkoping van een met Werkhuis en Boomgaard te Hofsrade, Hoogstraat. Notaris MEERT te Erpe, daartoe bij rechte benoemd, zal, ter tussenkomst van zijn ambtgenoot notaris CAUDRON te Erembodegem, ten overstaan van de Heer Vrederechter van het Kanton Aalst, openbaar verkopen, met voor schriften der wet van 12 Juni 1816 Een welgelegen woonhuis met werk huis en afhangende gebouwen en boom gaard te Hofstade, Hoogstraat groot 5 a 30 ca. Thans bewoond door de me deverzoeker M. Camiel Van Sande. Onmiddelijke in gebruiktreding mi s de gebruiker onmiddelijk het huis te doen verlaten. Te bezichtigen 's Dindags en 's Don derdags tussen 9 en 11 en tussen 14 en 16 uur. Voor de sleutels zich wenden bij M. Omer Van Sande te Hofstade, Sint Annastraat, 16. Enkele Zitdag Donderdag 12 Februari 1953, te 14 uur te Aalst, op het Vredegerecht. Operbare Verkoping van een te Erembodegem. Notaris CAUüRON te Erembode gem zal openbaar verkopen Koop 1. Welgelegen handelshuis, geschikt voor alle ambacht en bedrijf, hebbende kelder, ruime winkelplaats met deur te midden en 2 vensters naast de straat, kelderkamer, achterplaats, achterkeuken met zolder, ruim magazijn, vroeger bakkerij, overdekte pompplaats met 2 drickwaterpompen, op het half verdiep 2 kamers en zolder, verders stal koer, tuin en land met uitrede van onge veer 3 meters, te Erembodegem, Leuve- straat. 109, gioot 17 a 32 ca Bewoond door de verzoeker M. Theo- door Van Huylenbroek. Vrij gebruik 6 maand na de veikoping. Koop 2. 9 a 50 ca meers te Erem bodegem, Boonhof. In huur bij M. Albert Boriau. Kocp 3. 6 a 10 ca bos te Erembo degem, Breedestraat. Vrij gebruik onmiddellijk. Enkele Zitdag Zaterdag 14 Februari 1953, te 14 u te Erembodegem, aan de statie bij M. Jozef Van Vaerenbergh. Er zal geen tweede zitdag zijn. Studie van te Oordegem. (Telefoon Wetteren 906.26). Openbare Verkoping van met medegaande twee WOON HUISJES op de koer j met poort, schuur, stallingen, tuin en boomgaard te Gijzegem, Dorp, sectie B, 93/E. 93/f, 93/g. 93/h en 94/a, groot volgens kadaster 19 a 70 ca en volgens meting 22 a 78 ca. Voorzien van electriciteit, pomp- en regenwater. De hofstede is onmiddelijk vrij van gebruik. De twee woonhuisjes zijn ver huurd van maand tot maand, zonder schriftelijke voorwaarden. Boom prijs 4.000 frank. Enige Zitdag Donderdag 12 Februari 1953. te 3 uur 's namiddags, ter Zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Kapelle- straat. Voor verdere inlichtingen zie aan- plakbrieven. Vrijwillige Openbare Verkoping van een welgelegen te Gijzegem, Kerkstraat, 56 sectie A 222/b/2, groot 51 centiaren. Begrijpende beneden voorplaats, tweede plaats. Boven twee slaapkamers en zolder. Voorzien van electriciteit, pomp- en regenwater. Bewoond door de heer Pieter De Biuyn, mits 500 fr. per maand. Enige Zitdag Maandag 16 Februari 1953 te 3 uur namiddag, ter herberg Te Brurkens gehouden door de heer Frans Lambrecht te Gijzegem, Steenweeg op Aalst, 18. Openbare Verkoping van i te Bavegem - Beneden. Meester EEMAN, notaris te Aalst, zal ter tussenkomst van zijn ambtgenoot Meester DE VUYST, notaris te Bors beke, ten overstaan van de heer Vrede rechter van het Kanton Aalst, ter Vre degerecht, te Aalst, namens de erven Basiel Mertens, op Donderdag 12 Fe bruari 1953. te 2 uur namiddag open baar verkopen Gemeente Bavegem. Koop 1. Een woonhuis gestaan en gelegen ter wijk Beneden, gekend ten kadaster sectie B, nummer 426/o, groot volgens meting 1 a. 2 ca.palende noord De Wannemacker, oost dezelfde eD koop 2, zuid De Vos en west De Rouck. Bevattende twee benedenplaatsen en zolder, verders steenput. Spoedige ingebruiktreding. Koop 2. Een perceel bouwgrond gelegen rechtover voorgaande, gekend ten kadaster sectie B, nummer 418/d, groot volgens meting 1 a. 98 c. palende noord De Wannemacker, oost Van de Rijse, zuid De Vos en west De Vos en koop 1Spoedige ingebruiktreding. Studie van te Haaltert. (Tel. Aalst 245.34). Openbare Verkoping van een te Haaltert, Ede, (nabij het Station). Notaris BAUWENS, te Haaltert, daartoe in rech e benoemd, zal openbaar verkopen Een goedgelegen werkmanshuis met stal, varkenshok, washuis, tuin en erve, te Haaltert, Ede. Bosstraat, sectie A, nrs 303/e en 303/f, groot 4 aren 40 ca. Laatst bewoond door Henri Van Impe en onmiddellijk vrij. Het huis bevat4 benedenplaatsen en zolder. Verders drinkwater en electriek. Voor nazicht wende men zich tot Eveline Vyverman, hierna genoemd. Enige zitdag Zaterdag 14 Februari 1953 om 2 ure namiddag, ter herberg, gehou den door Eveline Vyverman, te Haal tert, Ede, Bosstraat, Telefoon 241.22 Aalst. Openbare Verkoping van te Lede, Kromme Elleboogstraat, 2, en op Geesthoecken. Notaris MEERT, verblijvende te Erpe, zal met tussenkomst van zijn ambt genoot, notaris MOYERSOEN te Aalst in het openbaar verkopen Gemeente Lede. Koop 1. Een hofstede met bijge bouwen en grond aan de Kromme Elle boogstraat, 2, gekadastreerd sectie A, nr 649a, met een grootte volgens meting van 13 a 75 ca. Verdeeld in 3 loten zie plakbrief. Vrij gebruik der 3 loten, drie maand na de toewijzing. Koop 2. Een perceel land op Geesthoecken. gekadastreerd in sectie A, nr 479. met een grootte volgens me ting van 35 a 47 ca. Gebruikt door Achiel Geerts te Lede. Vrij gebruik na het scheren der vruch ten. Koop 3. Een perceel land op Geesthoecken. gekadastreerd sectie A. nr 485a, met een grotte volgens meting van 60 a 20 ca. Gebruikt door Adolf Roels te Lede. Suikerstraat. Enige Zitdag Donderdag, 12 Februari 1953, te 3 u. namiddag, ter zittingszaal van het vredegerecht te Aalst, Kapellestraat. Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare Verkoping van te Erondegem, Hoeksken, 17. Notaris MEERT te Erpe, zal open baar verkopen Gemeente Erondegem. Een welgelegen hofstede met aanho- {igheden, boomgaard en tuin, gelegen ter wijk Hoeksken, 17, gekadastreerd sectie B nrs 886a, 887a en 888, groot 15 aren 60 ca. Palende noord de kinderen Peeters te Zele voor de naakte eigendom en Ed- mond Van Bogaert te Hamme voor het vruchtgebruik, oost landmeter Jozef Van den Eeckhaut te Aalst, zuid Polydoor Haelterman te Erondegem en west de straat. Het huis bevat beneden vier plaat sen en schotelhuis; boven twee kamers en zolder; schuur, stalling en remisie verder boomgaard en tuin. Voorzien van pompwater en electri citeit. Bewoond door Mr Honoré Brondeel. Enkele Zitdag Maandag 23 Fehruari 1953 te 4 uur namiddag ter herberg gehouden door de heer Gustaaf Baeyens te Eron degem, Hoeksken. Om uit onverdeeldheid te treden Openbare Verkoping van te Meldert, Klaarhaag, 15. Notaris MEERT te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Meldert. Een hofstede met aanhorigheden en grond, ter wijk Klaarhaag, 15, gekada streerd sectie D, nrs 99e en lOOd, groot 8 a 70 ca en volgens meting 9a lOca. Palende noord en west aan weduwe Egide De Brucker en zoon Willy, oost de gemeenteweg en zuid Frans Xaveer Buyl, allen te Meldert. Het huis bevat beneden 4 plaatsen en boven grote zolder, garage, stalling,, schuur, 2 grote kiekenhangaars en koer. De eigendom is rondom uitgemaakt met betonplaten. Bewoond door Mevrouw Cecile Van der Straeten. Enkele Zitdag Maandag 23 Februari 1953 te 2 u. namiddag ter herberg gehouden door de heer Petrus Van de Velde te Meldert, Klaarhaag Achterstraat. voor Uwe Koopt in vertrouwen bij MERE lï'Ts, PPJ Jj voor iedereen, kleine intrest. UCLL/ Zakenkantoor Adh., Van den Eeckhaut, Landgoed c De Etdng Erondegem. Telef. Burst 191. '<«S§!SP te Erembodegem. Studie van te Borsbeke. Studie van te Erpe.

De Koornbloem | 1953 | | pagina 8