Fr. MOYERSOEN Van Wymersch Paul EEMAN DE VUYST Notaris BUYS W OONHUIS Welgelegen Woonhuis Uit de hand te koop Uit de hand te koop Landbouwgrond woonhuis bouwgronden LAND HOFSTEDE MET VILLA Woonhuis en Landen Gerieflijk Woonhuis Uit de hand te koop DE KOORNBLOEM 11 Sept. 1954 (Vervolg van 6e bladzijde) nochtans zal deze laatste kortelings het huis verlaten. Koop 2. Een perceel land op Meirelput of Eikelenbos, steenweg naar Aigem, nabij de windmolen, gekadastreerd sie B, nr 916b, met een grootte van 23 a 40 ca. Gebruikt door de hr E. Ottoy. Koop 3. - Een perceel meers ter wijk Cauwenberg, gekadastreerd sie B, nr 306a, met een grootte van 13 a 70 ca. Gebruikt door Mw Sonck. Enige Zitdag Dinsdag 14 September 1954, te 14 u. ter herberg van de hr Frans Raes, Nijverheidsstraat te Mere. Openbare verkoping van te Aalst, Erpestraat, 12. Notaris MEERT, verblijvende te Erpe, zal in het openbaar verkopen: Stad Aalst. Een goed onderhouden woon huis met aanhorigheden, grond en tuin, aan de Erpestraat, politienum- mer 12, gekadastreerd sectie C, nummer 364m, meteen grootte van 4 aren. Het huis omvat op gelijkvloers brede gang, voorplaats, keuken, achterkeuken, koolkot, kleine en grote stal, W.C. en hof. Op eerste verdiep 3 slaap kamers. Daarboven: zolder. Verder heeft het huis een kelder en is voorzien van electriciteit, pomp- en regenwater. Bewoond door de heer Gustaaf Renneboog. Vrij gebruik zes maand na de verkoping. Te bezichtigen elke Donderdag en Zaterdag na 17 uur. Enige Zitdag Woensdag 15 September 1954, te 2 uur namiddag, ter herberg ge houden door de heer Jozef Spins, Erpestraat, 18, Aalst. Openbare Verkoping van Meubels, Huishoudgerief, Beenhouwers- en Landbouwersalaam Notaris MEERT, te Erpe, zal met de tussenkomst van Notaris DE VUYST, te Borsbeke, openbaar verkopen op Dinsdag 14 September 1954, te 9 uur voormiddag, te Mere, Nij verheidstraat, 20. Meubels waaronder tafels, stoe len, kasten, bedden, kleerkasten, spiegels, enz. Landbouwersalaam waaronder raapmolen, slijpsteen, spaden, bas- culs, fruitladders, reken, enz. Huishoudgerief waaronder gleis- werk, messen, vorken, lepels. Beenhouwersalaam. Gewone voorwaarden. Kontante betaling. Om uit onverdeeldheid te scheiden Openbare verkoping van met Boomgaard te Erpe, Halfbunder, (Boshuis). Notaris Ch. MEERT te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Erpe. Woonhuis met aanhorigheden en grond en deel waterput, te Erpe, Groene Meersweg, Halfbunder, (Boshuis), gekadastreerd sectie A, nrs 40c, 36g, 35a, en 42e, groot 30 aren 90 ca. Het huis omvatkelder, gang, 2 plaatsen, schotelhuis, koestal, hoen derkot, varkenskot, schuur, aard appelkot, benevens boomgaard. Boven2 slaapkamers, 1 rommel kamer en zolder. Voorzien van een steenput met pomp. Vrij gebruik onmiddellijk. Tweede en laatste Zitdag Donderdag 16 September 1954, te 2 u. namiddag in Café Menen, te Erpe, Halfbunder, Gentse Stw. Gemeente Erpe. Een huis aan de Honegemstraat, nummer 24, met een grootte van 7 aren 99 centiaren. Studie van Notaris te Aalst, Statiestraat, 23. Gemeente Erpe. - Zaailand op Schoonegemkouter, groot 14 a. 50 ca. In huur bij De Landtsheer Rob. te Erpe, Rooseveltlaan. Nieuwerkerken. - Meers op Laar aan de Haaltertlaan, groot 25 a. 10 ca. In huur bij de Wed. Ottoy. Studie van Notaris te Qordegem. Vrijwillige openbare verkoping van een Perceel ALLERBESTE te Lede, Nerumveld, omtrent de Broeder De Saedeleersiraat, sectie C 394/b, groot volgens meting 39 a 94 ca. In gebruik bij de heer Maurice Driege te Lede. Verdeeld in twee loten Lot 1 groot 19 a 47 ca. Lot 2 groot 20 a 47 ca. Enige Zitdag s Maandag 20 September 1954, te 5 u. namiddag ter herberg Het Lindeken gehouden door dhr J. Van den Abbeele, Broeder De Sae- deleerstraat, 41. Voor verdere inlichtingen zie de aanplakbrieven. Studie van Notaris te Aalst, Kattestraat, 9. Openbare verkoping van een Schoon en Welgelegen te Moorsel, Statiestraat, 31 en een GOED PERCEEL te Moorsel, Gijnsbeek. Gemeente Moorsel. Koop 1. - Een eigendom, begrij pende woonhuis, schuur, stallen magazijnen alle verdere aanhorig heden en grond, gestaan en gele gen aan de Statiestraat, 31, groot volgens meting 35 a 98 ca. Onmiddellijk vrij. Verdeeld in 4 loten. Voor de verdeling zie grondplan op plak brieven. Koop 2. - Een goed perceel land gelegen op Gijnsbeek groot volgens meting 20 a 50 ca. Gebruikt zonder termijn door Mr Jozef Philips. Voor alle verdere inlichtingen zie plakbrieven of zich wenden tot notaris Eeman te Aalst, Kattestr. 9. Enkele Zitdag Donderdag 14 October 1954, te 2 u. nam. te Aalst, Kapellestraat, ter Zittingszaal van het Vredege recht. UIT DE HAND TE KOOP 82 a. land te Moorsel, Ravenakkerstraat. Een goed perceel zaailand, te Wieze, Hofgeert groot 15 a 60 ca. Studie van Notaris te Borsbeke. Openbare verkoping van Welgelegen en Gerieflijke te Mere, Diepestraat. Notaris MOYERSOEN te Aalst, zal ter tussenkomst van zijn ambt genoot Meester DE VUYST, notaris te Borsbeke namens dame Wwe Joseph Provost-Ribbens Elodie te Mere openbaar verkopen Gemeente Mere. Een zeer welgelegen en gerieflijke hofstede gelegen in de Diepestraat gekend ten kadaster sectie B, nrs 606c en 606d, groot 20 a 10 ca, pa lende noord Van den Berghe, oost de Diepestraat, zuid De Brouwer en Provost en west Provost-De Sae- deleer. Bevattende 5 benedenplaatsen waaronder grote herbergzaal, twee grote ruime kamers, keuken en achterkeuken. Op verdiep 4 slaapkamers. Verders kelder. Afhangen stalling-schuur met schuurtas en ruime inrijpoort, kie kenkot, schone boomgaard en re genputwater. Electrisch verlicht. Spoedige ingebruiktreding. Ingesteld 160.000 fr. Tweede en Laatste Zitdag Dinsdag 14 September 1954, te 3 1/2 u. namiddag ter herberg van heer Benoit Van den Steen, Steenstraat, Mere. Openbare verkoping van SCHOON BUITENGOED te Ottergem, Dorp. Notaris MOYERSOEN te Aalst, zal ter tussenkomst van zijn ambt genoot Meester DE VUYST, notaris te Borsbeke, openbaar verkopen Gemeente Ottergem. Een zeer schoon en welgelegen buitengoed met villa, tuin en boom gaard, gestaan en gelegen op het Dorp, gekend ten kadaster sectie enige nummer 779c groot 11 a 40 ca. palende noord Clompen, oost De Smet en De Bruyn, zuid Baeyens en de C.O.O. van Ottergem, west de C.O.O. van Ottergem. Bevattende 1) Op gelijkvloers eetzaal, salon, keuken, afhangen, en terassen alles op kelder. 2) Op verdiep 3 slaapkamers. 3) Verders grote ruime zolder. De eigendom is voorzien van pompwater en regenputwater, ga rage en W.C. De eigendom is gans omhaagd en met grillen afgesloten Electrisch verlicht. In gebruik bij We Van den Steen. Ingesteld 120.000. Tweede en Laatste Zitdag Dinsdag 14 September 1954, te 4 uur namiddag ter herberg van G. Van den Eeckhout In de Klok te Erondegem, Dorp. Voor bezichtigen zich wenden bij notaris De Vuyst te Borsbeke (tel. 62042 Burst) Openbare verkoping van WELGELEGEN dienstig als handelshuis, te Erpe, Zevecotestraat. Notaris MEERT, te,|Erpe, zal ter tussenkomst van zijn ambtgenoot Meester DE VUYST, notaris te Borsbeke, openbaar verkopen Gemeente Erpe. Koop 1. Een gerieflijke hof stede met afhangendheden, tuin en boomgaard, dienstig als han delshuis, gelegen aan de Zevecote straat, gekend ten kadaster sie D nr 438q en deel van nrs 438s en 438r, groot volgens meting 12 aren 35 ca. Palende noord De Geyter, oost dezelfde op 29 m, zuid Maria Van Wezemael met bouwgrond van 8 m uit de hofstede en west de straat op 18,75 m. Bevattende :,4 benedenplaatsen: keuken, kelderkamer, slaapkamer en beste kamer. Op verdiep rui me zolder en 2 slaapkamers. Ver der kelder. Afhangen stalling, washuis, oven, paardenstal, koestal voor 8 koppen, schuur met schuurtas, aar dappelkelder, 2 varkenskoten en 2 duivenkoten. Electrisch verlicht. Vrij 6 maand na toewijs. Koop 2. Een perceel land ge legen ter wijk Gentweg, gekend ten kadaster, sectie D nummer 527, groot 22 aren 50 ca. Palende noord Lekime en De Smet, oost Beerens- Vijverman, zuid en west Van Droo- genbroeck. Onmiddellijk vrij. Koop 3. Een perceel land gele gen op Meulemeers, gekend ten kadaster sectie D, nummer 701a, groot 21 aren. Palende noord De Troch, oost de spoorweg, zuid ver scheidene en west De Mil. Onmiddellijk vrij. De kopers van de hofstede heb ben de mogelijkheid van volgende goederen in huur te nemen aan 9 fr. de roede - weide te Erpe op Langeveld sie D 642 en 633e groot 46 a 60 ca. - land te Erpe op Meulemeers sie D 702b groot 36 a 20 ca. - weide te Erpe op Meulecouter sie D 703a en 705a groot 36 a 10 ca. - land te Erpe op Ceskenskouter sie D 815f groot 8 a 30 ca. Enige Zitdag Zaterdag 18 September 1954, te 2 u. namiddag ter herberg van heer Octaaf De Meyer, te Erpe, Zevecotestraat, 42. Studie van te Lede. Om uit onverdeeldheid te treden. Vrijwillige openbare verkoping van te Aalst, Sint Kamielstraat, nr 143. Notaris BUYS, te Lede, zal open baar verkopen Stad Aalst. Een gerieflijk woonhuis met grond en afhangen te Aalst, Sint Kamiel straat, nr 143, sektie B nr 434-b-bis, groot 79 ca. Voorzien van stads- water, gaz- en elektriekleiding. Bewoond dooi de mede-eigenaar Mr Albert Van Holen. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enige Zitdag Maandag! 13]September 1954, te 2 uur namiddag, ter herberg ge houden doorMr Van deMeerssche, te Aalst, Geraardsbergsestraat, 60. Gerieflijke Hofstede te Lede met een Hectaar 34 aren 90 ca. land in één blok; mogelijkheid om nog 125 aren, bij te huren. Voor alle inlich tingen zich wenden ter studie vm Notaris Buys te Lede. Gerieflijke^hofstede met boom gaard te Lede, Paddestraat 1, groot 13 a 10 ca. j -iwsrv- vii.wwi*

De Koornbloem | 1954 | | pagina 7