(jOfwp/pm^ fxcwwFmaiM H. WAMBACO J. DE CLIPPELE Van Wymersch R. BAUWENS Notaris BUYS Ch. MEERT Notarieele Annoncen gerieflijk Woonhuis met Stalling en Tuin Hofstede met Boomgaard en Weide Zaailand WOONHUIS en LAND Uit de hand te koop WOONHUIS Boomgaard Tuin WOONHUIS klein WOONHUIS en BOOMGAARD WOONHUIS met Tuin BURGERSHUIS Grote Keus in Kruisjes goud 18K vanaf 225 fr. Ketting goud 18K vanaf 195 Ir. Bracelets, oorbel len en ringen de laatste modellen aan de qoedkoopste prijzen Zwitserse uurwerken PONTIAC vanaf 895 fr Trouwringen, verlovings ringen, de nieuwste modellen VOOR ELKE VINGER DE GEPASTE RING. In het Oud Huis Van den Bossche Tel: 21650 Houtmarkt, 14 Aalst. Aan iedere koper, prachtig geschenk of 5 o vermindering. Studie van Notaris Vooruitgangstraat 11, Aalst. Wegens woonstverandering Openbare verkoping van een te Hofstade, Babbelaarstraat, 88. Notarissen Henry-Albert WAM- BACQ te Aalst, en Binot te Meslin- l'Evêque, zullen openbaar verko pen: Gemeente Hofstade Een gerieflijk woonhuis met stal lingen en tuin, aan de Babbelaar straat, n° 88, met een grootte van 5 a 70 ca. Begrijpendevoorplaats, keuken, achterkeuken, stallingen en tuin, verder twee slaapkamers en zol der Electriciteitsleiding. Bewoond door de eigenares dame Weduwe Lucien Lequeu-De Smet. Zichtbaar Alle dagen van 4 tot 7 uur. Vrij gebruik tegen 1 septem ber 1958. Enkele zitdag vrijdag 9 mei 1958 te 2 u nam. ter herberg bij Paul bij de heer Paul Van Sinay, te Hof stade, Babbelaarstraat, nr 64. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot Notaris Wambacq te Aalst, Vooruitgangstraat, 11. De liefhebbers zijn verzocht hun trouwboek mede te brengen. Ge huwde vrouwen moeten verge zeld zijn van hun echtgenoot. Studie van Notaris Kattestraat, 9, Aalst. (Tel. 24256). Openbare verkoping van een te Lede. Bosstraat, 42, en twee schone percelen te Lede op Hauwken en aan de Bresiliëstraat Notaris Jean de CLIPPELE, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaar verkopen Gemeente Lede .- Koop l.-Een hofstede, begrij pende woonhuis, schuur, stallingen en alle verdere aanhorigheden, boomgaard en weide, gelegen Bos straat, 42 gekadastreerd sectie B, nummers 618; 619; 620; en 621/c, grootte 33 a 50 ca. De hofstede en boomgaard, groot 13 a 80 ca. Onmiddellijk be schikbaar. De weide, groot 19 a 70 ca. In gebruik bij Mr. René Van Gij- seghem. Koop 2.-Een goed perceel zaai land, gelegen op «Hauwken» na bij de Bosstraat gekadastreerd sec. B, deel van nr. 518/a, groot vol gens meting 30 a 66 ca; palende of gepaald hebbende noord de Erven van Mr. Constant De Winne; oost M. Alois Mertens; zuid MM. Lucien en Hugo Roggeman, en west Alfons Van der Meersch. Gebruikt door Mr. Lucien Rog geman. Koop 3.-Een goed perceel zaai land, gelegen aan de Bresiliëstraat; gekadastreerd sectie A, nummer 561/c, groot 16 a 50 ca; palende of gepaald hebbende noord de we duwe en kinderen van Mr. Remi Van de Neste De Smedt; oost Mr. Benoit Bonnaerens-Van Durme zuid de straaten westMej. Celina- Maria Bonnaerens. Gebruikt door Mej. Emmerence Lanckman. Enkele zitdag maandag 12 mei 1958, te 2 u. nam., te Lede, Broeder De Sadeleerstraat, ter herberg De Notelaar» gehouden door de heer Edmond De Pril. Openbare verkoping van te Lede, Steenweg op Wichelen, 19 te Lede, De Doorn. Notaris Charles MEERT, te, Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Lede. Koop 1.-Woonhuis met aanho righeden en grond aan de Steen weg op Wichelen, nr. 19, gekadas treerd sectie E nummers 390e en 390d/ex, groot volgens meting 7 a 26 ca. Het huis omvatvoorplaats, tweede plaats, keuken, kleine gang, kelder, kelderkamer, zolder. Schuur, stalling, 2 koten, hangaar en serre. Voorzien van steenputwa ter en electriciteit. Vrij gebruik Onmiddellijk. Voor de sleutel en het bezichti gen zich wenden Steenweg op Wichelen, 36, iedere dinsdag en donderdagnamiddag van 2 tot 5 u. Ingesteld 280.000 fr. Koop 2. - Perceel zaailand gele gen op Den Doorn, gekadastreerd sectie E nummer 415, groot 20 a 70 ca. Gebruikt door de heer Louis Van Leuven. Ingesteld 51.000 fr. Tweede en Laatste zitdag maandag 5 mei 1958 te 2 u nam., in «Café Stop», ge houden door de heer Raymond De Cant te Lede, Steenweg op Wiche len, 78. Gemeente Erpe. Een perceel land op Duynaert, groot 67 a 80 ca. Inlichtingen te bevragen ter studie. Studie van Notaris te Oordegem (Tel Wetteren 790626) Vrijwillige Openbare Verkoping van een SCHOON WOONHUIS mettuin en afhangen te GIJZEGEM, Statieweg (nabij de Statie), sectie B 409/S/3, groot volgens meting 01 are 65 ca en volgens kadaster 01 a 82 ca. Palende aan de Statieweg en aan de heer Louis Marckx De tuin is als bouwgrond te gebruiken voor huis of garage. Onmiddellijk vrij. Voor het bezichtigen zich wen den tot dhr Frans Anckaer De Smet te Gijzegem, Steenweg. Enige Zitdag maandag 12 mei 1958, te 3 u. ter herberg Den Uil te Gijzegem, Dorp. Zie verder de plakbrieven. Studie van Notaris te Haaltert Tel. Aalst 245.34. Openbare verkoping van een met bijgebouwen, te Erembodegem, Brusselbaan, 176. Notaris BAUWENS voornoemd zal openbaar verkopen Een gerieflijk en goed onderhou den woonhuis met afhankelijkhe den, boomgaard, tuin en erve te Erembodegem, Brusselbaan, 176, sectie A nrs 1452f-1452g en 1452h, groot 12 a 98 ca., palende aan de Brusselbaan, de Meerlaanstraat, de beek en Frans Frangois. Het woonhuis bevat Op het gelijkvloers Hall met trap, eetplaats, woonkamer en keuken. Op het verdiep 2 grote en 1 kleine slaapkamers. Verders: kelder, zolder, steenput, w c. Als bijgebouwen washuis, waarin pomp, stal. Verhuurd zonder geschrift en per maand aan hr Jozef Neirinckx. Slechts gebracht tot 250.000 fr. Tweede en Laatste Zitdag maandag 12 mei 1958, te 2 u. namiddag ter herberg In 't Roomsch Hof te Erembodegem, Station. Studie van te Lede. Om uit onverdeeldheid te treden Vrijwillige openbare verkoping van een gerieflijk met medegaand te Lede, Heiplasstr., nrs 24 en 26. Notaris BUYS te Lede zal open baar verkopen Gemeente Lede. Koop l.-Een gerieflijk woonhuis met boomgaard en alle verdere af hangendheden te Lede, aan de Heiplasstraat, nr 24, sektie F deel van nrs 31-c, 31-v en 31-ex, groot volgens metiug 12 a 53 ca. Begrijpende: Beneden: twee ka mers, keuken, kelderkamer, kelder schotelhuis, grote koestal, schuur met aardappelkelder, drie varkens koten, twee kiekenkoten bakoven en boomgaard. Boven zolder. Voorzien van pompwater en elek- triekleiding. Thans verhuurd aan Mr Desiré Temmerman. Koop 2. - Een klein woonhuis met boomgaard en alle verdere afhan gendheden te Lede, aan de Hei plasstraat, nr 26, sektie F deel van ex nrs 31-v en 31-x, groot volgens meting 7 a 88 ca. Begrijpende Be neden: twee plaatsen, stal en boomgaard. Boven: zolder. Voor zien van elektriekleiding en pomp water. Thans verhuurd aan Mw We Domien Lemmens Persyn. Enige zitdag: dinsdag 6 mei 1958, te 2 u. 's nam. ter herberg genaamd In Serskamp gehouden door Mej. Maria Buyse te Lede, Ram melstraat, 6. Om uit onverdeeldheid te treden Openbare verkoping van een te Lede, Vijverstraat, nr 58. Notarissen BUYS te Lede en DE CLIPPELE te Aalst, daartoe in rech te benoemd, zullen openbaar ver kopen: Gemeente Lede. Een woonhuis met tuin en alle verdere afhangendheden te Lede, Vijverstraat, nr 58, sectie E nr 356-L, groot volgens kadaster 1 a 50 ca en groot volgens titel circa 1 a 75 ca. Begrijpende: Beneden: gang, voorplaats, woonkamer, W.C., stal en tuin. Bovenzolder. Voorzien van steenput. Thans bewoond door de medeeigenares, Mejuffer Palmy - re Nuël. Ingebruiktredingdrie maanden na de toewijzing. Enige zitdag maandag 5 mei 1958, te 2 uur 's nam. ter herberg ge naamd «In het Spiegelpaleis ge houden door Mr Adolf D'Haese te Lede, Vijverstraat Voor alle verdere inlichtingen, wende men zich ter studies van Notarissen Buys te Lede, Kasteel- dreef, 44. Tel. Aalst 249.04 en de Clippele te Aalst, Kattestraat, 9 Tel. Aast 242.56 Vrijwillige openbare verkoping van een voordelig gelegen met Garage en Tuin te Erpe, Sevecootstraat, Nr 3. Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkopen Gemeente Erpe. Een voordelig gelegen burgers huis met garage, tuin en alle ver dere afhangendheden te Erpe, Se vecootstraat, 3, sectie D nrs 334 E-2 en 334-f-2, groot volgens meting 6 a 43 ca. Begrijpende beneden drie plaatsen, schotelhuis, kelder, stal, garage in betonplaten en tuin. Bo ven 2 slaapkamers en zolder. Voor zien van elektriekleiding, pomp en steenput. Thans verhuurd aan Mr Cyriel Lemeire. Verdeeld in twee loten alsvolgt Lot 1 zijnde het burgershuis met tuin en afhangendheden, groot 3 a 24 ca. Lot 2 zijnde een perceel bouw grond met garage in betonplaten, groot 3 a 19 ca. Enige Zitdag woensdag 21 mei 1958, te 2 u. nam., ter herberg genaamd In het Oud Gemeentehuis ge houden door Mr Oscar Van Gyse ghem, te Erpe, Dorp. Voor alle verdere inlichtingen en inzage van het plan wende men zich ter studie van Notaris Buys te Lede, Kasteeldreef, 44. Tel. Aalst 249.Q4. Studie van Notaris te Erpe. Tel. Aalst241.22.

De Koornbloem | 1958 | | pagina 7