Notarieele Annoncen G. CAUDRON Ch. MEERT Notaris BUYS FT DE GHEEST R. BAUWENS Van Wymersch UP Woonhuis met Tuin HUIS met TUIN Welgelegen HUIS met TUIN BURGERSHUIS Woonhuis met Tuin WOONHUIS en BOUWGRONDEN Uit de hand te koop 31 mei 1958 Studie van Notaris te Erembodegem, Hogeweg, 6. Telefoon Aalst 211.05. Openbare verkoping van WELGELEGEN te Welle, Vooruitgangstraat, 18. Notaris G CAUDRON te Erem bodegem zal, overeenkomstig art. 564 der wet op de faillissementen, ten overstaan van de Heer Vrede rechter van het kanton Herzele, openbaar verkopen Een welgelegen en weionder- houden huis bevattende kelder gelijkvloers gang, voorplaats, woonkamer, keuken veranda en afdak op het verdiep 4 schone kamers, waarboven zolder ver ders tuin, te Welle, Vooruitgang straat, nr 18, sectie B nr 315P3 groot 01 a 60 ca voorzien van pomp en regenwaterte bezich tigen 's maandags en s donder dags van 15 tot 19 u. bewoond door mevr. Madeleine Baetens. Vrij gebruik binnen de maand na betaling van koopsom en kosten. Voor verdere inlichtingen wende men zich ten kantore van notaris Caudron. Enkele Zitdag zaterdag 7 juni 1958, te 9,30 u. voormiddag te Welle, Gemeentehuis. Openbare verkoping van te Lede, Steenstraat, 3. Notaris MEERT te Erpe zal, ter tussenkomst van notaris G. CAU DRON, te Erembodegem, openbaar verkopen Een welgelegen oud huis met tuin te Lede, Steenstraat, 3, steen wegvan Hofstadenaar Lede, groot 4 aren onbewoond vrij gebruik tegen betaling van koopsom en kosten te bezichtigen alle dagen. Enkele Zitdag maandag 2 juni 1958, te 14 u. bij Mr Georges Huyghe, café Barreel, Steenstraat, Lede. Voor inlichtingen zich wenden ten kantore van notaris Caudron. Openbare verkoping van te Meldert Molenweg 3. Notaris BUYS te Lede, zal, ter tus senkomstvan notaris G. CAUDRON te Erembodegem, openbaar verko pen: Welgelegen huis bevattende: kelder, gelijkvloers 4 plaatsen met gang, op het verdiep 3 kamers, waarboven 2 zolders, verders stal, hangaar, kippenhok en tuin, te Meldert, Molenweg 3, nabij de grote baan Moorsel-Meldert, groot bij titel 07 a 86 ca. Te bezichtigen elke donderdag tussen 14 en 16 u. Het huis met af hangen en grond is in huur bij M Urbain Van Onacker. Vrij gebruik mits 2 maand op voorhand op te zeggen bij aangetekend schrijven, mits betaling van koopsom en kos ten. Het kippenhok is onverhuurd en onmiddellijk vrij. Slechts ingesteld 100.000 fr. Tweede en Laatste Zitdag vrijdag 6 juni 1958, te 4 uur nam ter herberg Parochie zaal bij M. Frans Nueland-Van der Biest Dorpstraat Meldert. Studie van Notaris te Erpe. Tel. Aalst: 241.22. Gemeente Erpe. Weide, Onderste Cottemkouter. groot 46 aren 60 ca. Een perceel land op Duynaert, groot 67 a 80 ca. Inlichtingen te Devragen ter studie. Voor alle verdere inlichtingen wende men zich ter studie van no taris Buys, te Lede, Kasteeldreef, 44. Tel. Aalst 249.04. Studie (Vervolg van 6® bladzijde). vrede begonnen rijmen te smeden. Maar al vinden rijmen ook prijzers, 't zijn evenmin spaden als hoef- ijzars en de ijzersmid heeft de rijim smid stout het werk uitgejaagd naar het woud. In het woud heb ik mos geplukt en wortels en kruiden uitgerukt, ben ik vederlicht gewor den, heb met het ree rondgespron gen, ben vrolijk gebleven, heb met de vogels gezongen. De houtvester, een neef van me, heeft gedacht, da k in weerwil van volop lucht en zon toch nog wel zo luierend ver hongeren kon en door hem heb ik 't tot jager gebracht. - Toen ik voor de eerste maal er op uitging met de buks versierd, hebben de die ren in 't woud een vreugdefeest ge vierd. Ik schoot op het wild en raakte de lucht, toen ben ik het ree op zijn hielen achterna ge vlucht. Dat is toen blijven staan en leek met mijn lot begaanik kon naar believen mij zetten op zijn rug, op zo ongelijke benen, dacht het, gaat het samenlopen niet vlug. -Dat mishaagde de houtvester al vroeg en heel gauw had hij van mijn jagen en schieten genoeg.— 'kBen daarop een poos in de wereld rondgegaan, heb t gepro beerd op elke baan; met allerlei heren kon ik verkeren deels heb ben zij mij vriendelijk te vertrekken gevraagd, deels ook kort en goed weggejaagd. En kijk, zo sleept het voort en zo word ik oud, en zo strompel ik weer terug in het woud en dat is mijn oponthoud. En als ik ergens mensen ontmoet, die vrolijk zijn en van harte goed, dan maak ik da'k vrolijk en bescheiden doe en zing hun toe en zing bij doop en bruilof smaal voor een stukje brood moge het zwart zijn en droog. God geve 't me tot m n dood! Ben ik gezond en wordt mijn tong niet lam in mijn mond, dan heb ik geen nood. En is het tijd, en komt de dood, ik ben bereid en ik ga heim en dat is mijn allerbeste rijm. En hoor ik rinken en bazuinen klinken, dan sta 'k weer op met hoop. En dat is Rijm Rüpells levens loop. Ik zou de man de wilde harp of de woudzangerwillen noe men, of de evangelische mus hij zaait niet en oogst niet en be delt niet, en de brave Winkelwou- ders voeden hem toch, terwijl bui ten in het verre land de zangers hongeren. Na een tocht van vele uren zijn wij eindelijk boven gekomen in het rotsdal. Als wij de gescheurde wanden langs gaan, in welker klo ven het huiveren sluimert, en als wij midden tussen de neergebrok kelde bonken het kruis zien staan, deelt mijn begeleider mij mee, dat het hem toescheen, dat daar een menselijke gestalte tussen de ste nen zich bewoog. Ik echter heb buiten ons beiden niemand be speurd. Voor het kruis staan wij stil. 't Verheft zich op het rotsblok, zo als het jaren lang zich verhief en zoals het naar der mensen zeggen sinds onheugelijke tijden zich ver hief Ruwe stormen zijn er over heen gevaren en hebben de bast losgemaakt van het hout; zij zijn het kruis verder niet gevaarlijk ge worden. Maar de warme zonneda gen hebben scheuren getrokken in de balken.Het hemeloog welft zich in helderblauw over de verge ten wereldhoek. De neerdalende zon straalt schuin van achter de rots en boort in de overoude, kale stronken en beschijnt de rechter kruisarm. Een bruin worpje kruipt over de balk naar de zonnige arm toe; maar nauwelijks heeft het die bereikt, of de gloed is geblust. Wordt voortgezet) Studie van te Lede. Vrijwillige openbare verkoping van een voordelig gelegen met Garage en Tuin te Erpe, Sevecootstraat, Nr 3. Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkopen Gemeente Erpe. Een voordelig gelegen burgers huis met garage, tuin en alle ver dere afhangendheden te Erpe, Se vecootstraat, 3, sectie D nrs 334 E-2 en 334-f-2, groot volgens meting 6 a 43 ca. Begrijpende beneden drie plaatsen, schotelhuis, kelder, stal, garage in betonplaten en tuin. Bo ven2 slaapkamers en zolder. Voor zien van elektriekleiding, pomp en steenput. Thans verhuurd aan Mr Cyriel Lemeire. Verdeeld in twee loten alsvolgt Lot 1 zijnde het burgershuis met tuin en afhangendheden, groot 3 a 24 ca. Slechts ingest. 10C.00Q fr. Lot 2 zijnde een perceel bouw grond met garage in betonplaten, groot 3 a 19 ca. Slechts ingesteld 30.000 fr. Tweede en Laatste Zitdag woensdag 4 juni 1958, te 2 u. nam., ter herberg genaamd In het Oud Gemeentehuis ge houden door Mr Oscar Van Gyse ghem, te Erpe, Dorp. Voor alle verdere inlichtingen en inzage van het plan wende men zich ter studie van Notaris Buys te Lede, Kasteeldreef, 44. Tel. Aalst 249.04. Om uit onverdeeldheid te treden. Openbare verkoping van een GERIEFLIJK te Lede, Langenakker, nr 14 Notaris BUYS te Lede, daartoe in rechte benoemd, zal openbaar verkopen Gemeente Lede. Een gerieflijk woonhuis met tuin en alle verdere afhangendheden te Lede, Langenakker, nr 14, sektie F nrs 206-u-2 en 206-v 2, groot vol gens kadaster 5 a 81 ca. Begrijpende Beneden grote voorplaats, keuken, washuis, kel derkamer, kelder, kolenkot, grote stal en tuin. Boven 4 slaapkamers en zolder. Voorzien van elektriek leiding en steenput. Laatst be woond door de medeeigenaar Mr Polydoor Lemmens. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enige Zitdag maandag 9 juni 1958, te 2 uur nam. ter herberg gehou den door Mw We Louis Schelf hout- Presiaux te Lede, Markiezaatstraat nr 17. van Notaris Sterrestraat, 1, Aalst (Houtmarkt) Tel. 241.94 Om uit onverdeeldheid te scheiden Notaris Ferdinand De Gheest te Aalst, zal ten overstaan van de heer vrederechter des kantons Aalst, openbaar verkopen met de pleegvormen der wet van 12 juni 1816: Gemeente Hofstade Koop 1 -. Een perceel land op het Rot, gekadastreerd sectie A nr 276a groot 31 a 20 ca. Koop 2: Een perceel land aan de Bos, gekadastreerd sectie A nr 292b groot 22 a 60 ca -In gebruik bij de medeverkoper dhr Emiel Keymeu len. Enige zitdag donderdag 12 juni 1958 te 2 uur namiddag ter zittingszaal van het Vredegerecht te Aalst Kappelle- straat. Studie van Notaris te Haaltert Tel. Aalst245.34 Openbare verkoping van een te Erembodegem, Terjoden. (Nabij het Station te Haaltert). Notaris BAUWENS voornoemd zal openbaar verkopen Koop 1.— Zeer gerieflijk en goed gelegen woonhuis met afhanke lijkheden en tuin te Erembodegem, Terjoden, Ninovestraat sectie B nrs ex 1367P2 en 1367q2, groot 2 a 29 ca. Verhuurd per maand aan Lercanger. Het huis bevat salon, eetplaats, woonkamer, keukenen gang op het gelijkvloers op het le verdiep 3 slaapkamers op het 2e verdiep 2 mansardekamers en zolder. Verders kelders, waterlei ding, steenput, electriciteit. Bijge bouwen, stal en kiekenhok. Koop 2.- Perceel bouwgrond als voren, aan de Krakeelstraat, aldaar breed 9 meter, groot 1 a 26 ca. Me- deverhuurd aan Lercanger. Koop 3. - Bouwgrond als voren, Krakeelstraat, met ene gelijke breedte van 9 m., groot 1 a 55 ca. Onmiddellijk vrij. Kopen 2 en 3 zijn gelegen op on geveer 200 m van het Station te Haaltert. Enige Zitdag zaterdag 14 juni 1958, te 2 u. nam. bij hr Remi Barbieur, Erembodegem, Terjoden (Haaltert Station). Studie van Notaris te Oordegem (Tel Wetteren 790626) Openbare verkoping van WOON HUIS met FEESTZAAL en tuin te GIJZEGEM, Steenweg op Dender- monde 8. Notaris VAN WYMERSCH te Oordegem, zal ten overstaan van de Heer Vrederechter te Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 juni 1810, openbaar verkopen Een welgelegen Woonhuis met feestzaal en tuin te Gijzegem, Mo- (Zie vervolg 8' bla.dz 1' koloml. *>>>>:v^*:".^,:*l*>>>tv?ti!iy-*;r:i-*-"'" v!v'\\ !\v!;*;* '-*-*'***H'>"v!v!:Tv^ DE KOORNBLOEM

De Koornbloem | 1958 | | pagina 7