G. CAUDRON Notaris BUYS H. WAMBACO Ch. MEERT J. DE CLIPPELE p.v.b.a. Ijzerwaren DE BISSCHOP Notarieele Annoncen Welgelegen Blok Land Woonhuis met Tuin Woonhuis met Tuin en Grond te Lede WOONHUIS Woonhuis en Land WOONHUIS WOONHUIS LAND BOUWGRONDEN - 11 okt. 195S RAPIDE Kwaliteitsmerk Etabl. DE VLEESCHAUWER Gebroeders. N. V. Ophasselt. Tel. Ninove (054) 502.52 of tot de lokale agenten. Kookketels «REKORD voor was en voor veevoeder met binnen- ketel in verlakt, aluminium of rood koper, nut of zorder kraan. Onverslijtbaar Onklopbare prijzen. Alleenverkoop voor de streek. Gentsestraat 35, AALST. Tel. 255.11 (2 lijnen) Verkoopsagenten worden gevraagd. Studie van Notaris te Erembodegem, Hogeweg, 6. Telefoon Aalst 211.05. Openbare verkoping van te Erembodegem Terjoden, Damstraat. Notaris CAUDRON te Erembo degem zal openbaar verkopen Een welgelegen blok land te Erembodegem, wijk Terjoden, op Landdries, Damstraat, groot vol gens meting 72 a 87 ca, sectie B nrs 1597, 1598, 1599d en 1599 E, pa lende N W M. Camiel Caudron en op 35,69 m. de Damstraat, N-O Mevr. K. Coppens Redant en kind. en de C O.O. van Erembodegem, Z-W M. Camiel Caudron voor noemd, Z-O genoemde Mevr. Cop pens en kinderen. In huur zonder schrift van jaar tot jaar deels bij M. Felix Mertens en deels bij M.. Arthur Goossens, vervallende met Kerstdag. Voor inzage grondplan en in lichtingen zich wenden ten kanto re. Enkele zitdag woensdag 15 october 1958, te 14 u. ter herberg van M. Remi Barbieur, Churchillsteenweg 104 Terjoden, Erembodegem. Openbare verkoping van ZEER WELGELEGEN te Hofstade, Zijpstraat, 24. Notaris MEERT, te Erpe, zal, ter tussenkomst van notaris CAUDRON te Erembodegem, openbaar verko pen Zeer welgelegen huis, kunnende dienen voor alle handel en bedrijf, met alle afhangen, grond en tuin, te Hofstade, Zijpstraat, 24, centrum der gemeente, nabij de steenweg Aalst Dendeimonde (Hoogstraat) en nabij de statie, groot 4 a 60 ca deze eigendom behelst kelder gelijkvloersgang, twee voorplaat sen, ruime keuken, kelderkamer, werkplaats, kolenstal, kleine stal len en W.C. op het verdiep 3 ka mers en zolderkamer, waarboven zolderverders koer en tuinbreed te van het gebouw aan de Zijp straat 9,20 m naast het gebouw ligt de weg verbindende de Zijp straat met de St Annastraat en op welke weg deze eigendom lost met een pooit. Onverhuurd. Vrij ge bruik binnen de 2 maand na de verkoping te bezichtigen elke donderdag en zaterdag van 17 tot 19 u.voor alle inlichtingen zich wenden tot notaris Caudron. Slechts ingesteld 250.000 fr. Tweede en Laatste Zitdag woensdag 22 october 1958, te 2 u. ter herberg «Biljart», Hoog straat, 7, Hofstade, bij M. Michel Blondeel. Studie van te Lede. Om uit onverdeeldheid te treden Vrijwillige openbare verkoping van een gerieflijk Smisweg 35, en Kapelieweg 170 Notaris BUYS te Lede, zal open baar verkopen Gemeente Lede. Een gerieflijk woor. huis met tuin, grond en alle verdere afhangend heden te Lede, Smisweg, Nr 35, en Kapelieweg, Nr 170, sektie D Nrs 688 q en 693 b, groot volgens me ting 19 a 22 ca. Begrijpende bene den drie plaatsen, kelder, kelder kamer, stal, kolenkot, aftrek, tuin en grond. Boven mansardekamer en zolder. Voorzien van electrieklei- ding en steenput. Laatst bewoond door wijlen Mr René Van Hauwe. Onmiddellijke ingebruiktreding. Verdeeld in twee loten alsvolgt Lot 1 begrijpende het woonhuis met tuin en afhangendheden, groot 13 a 91 ca. Lot 2 zijnde een perceel grond aan de Kapelieweg, Nr 170, groot 5 a 31 ca. Enige Zitdag maandag 20 oktober 1958, te 2 u nam., ter herberg genaamd Café Terminus gehouden door Mr Ferdinand De Backer-De Sutter, te Lede, Brilstraat. Vooralle verdere inlichtingen en inzage van het plan, wende men zich ter studie van notaris Buys, te Lede, Kasteeldreef, 44. Tel. 249.04. Studie van Notaris Vooruitgangstraat 11, Aalst. Om uit onverdeeldheid te treden Openbare verkoping van een welgelegen (geschikt voor handelshuis) te Hofstade, Zijpstraat, nr 18 Notaris WAMBACQ te Aalst, zal openbaar verkopen: Gemeente Hofstade. Een welgelegen woonhuis, ge schikt voor handelshuis aan de Zijpstraat, n° 18 gekend ten kadas ter Sectie A, nrs. 1.098/E en 1.098/f, met een grootte van. 4 a 60 ca, pa lende enerzijds Juffers Marie-Cole- ta en Anne Marie Van Caecken- bergh, anderzijds en van achter Juffers Marie-Jeanne en Rosa Van Sande. Begrijpende gang, voorplaats, keuken, achterkeuken, kelderka mer, kelder, washuis en stalling, verder drie slaapkamers, zolder en grote hof. Electriciteit pomp- en re genwater. OnbewoondZichtbaar de maan dag en donderdag nam. van 5 tot 8 uur voor de sleutel wende men zich tot Notaris Wambacq of de heer Clement De Coster te Hofsta de, Terbekenstraat n° 19. Ingesteld 172.000 fr. Tweede en Laatste Zitdag dinsdag 14 october 1958, te 2 uur nam. ter herberg De Snel le Reizigers» bij de heer Achiel Blondeel te Hofstade, Zijpstraat, nr 2. Voor verdere inlichtingen wen de men zich tot Notaris Wambacq te Aalst, Vooruitgangstraat, nr. 11. N.B. - De liefhebbers zijn ver zocht hun trouwboek ter verko ping mede te brengen. Gehuwde vrouwen moeten vergezeld zijn van hun echtgenoot. Studie van Notaris te Erpe. Tel. Aalst: 241.22. Openbare verkoping van te Erpe, Kraainest, nr 29, en Meulekouter. Notaris Ch. And. MEERT, te Erpe, zal openbaar verkopen Gemeente Erpe. Koop 1- Een woonhuis met aan horigheden en grond, ter wijk Kraainest, nummer 29, gekadas treerd sectie D nummer 683/02, groot 02 a 40 ca. Het huis bevat beneden 2 plaatsen, schotelhuis, 2 kelders en 2 kelderkamers. Boven: 2 zolders. Verders stal, W.C. Koer en grote tuin. Voorzien van elek triciteit en Steenputwater. Bewoond door de medeverzoeker, de heer Julien De Smet. Te bezichtigen: Dinsdag en Donderdagnamiddag van 4 tot 8 u. Koop 2. Perceel land gelegen ter wijk Meulekouter, gekadas treerd sectie D, nummer 696e, groot 05 a 30 ca. Gebruikt door de heer Roger Van Humbeeck. Enige zitdag: maandag, 13 oktober 1958, te 2 u. in de namiddag, ter her berg «Oud Brugge», aan de hoek van de Kraainest en de Statie straat, te Erpe. Openbare verkoping van te Mere, Bergstraat, nummer 35 Notaris Ch. André MEERT te Er pe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Mere. Woonhuis met aanhorigheden en grond aan de Bergstraat, nr 35, gekadas. sec. B nr. 22n, groot 1 a 90 ca. Het huis omvat: Voorplaats, achterplaats, slaapkamer, schotel huis, kelderkamer en kelder, bo ven twee slaapkamers en zolder. Verder stalling en W.C., voorzien van electriciteit, pomp- en regen water. Onmiddellijk vrij. Voor het bezichtigen zich wenden tot de heer Jozef Van Hoorebeke, te Me re, Bosstraat, nr. 9. Ingesteld 95.000 fr. Tweede en Laatste zitdag dinsdag 14 oktober 1958, te 2 u nam. ter herberg gehouden door de Heer Omer De Groot te Mere, Bergstraat, nr. 37. Openbare verkoping van GERIEFLIJK te Erondegem, Kerkweg, nr 13. Notaris Ch. MEERT, te Erpe, zal openbaar verkopen Gemeente Erondegem. Een woonhuis met aanhorighe den en grond, gestaan en gelegen aan de Kerkweg, nr 13, gekadas treerd volgens titel Sectie B deel van nummer 80, groot 8 a 36 ca 32 ma 94 dma, thans gekend ten ka daster Sektie B, nummers 80/c en 80/b, groot 8 a 40 ca. Begrijpende Onderaards kel der. Gelijkvloers gang, twee voor plaatsen, en achterplaats, verder stal, W.C., tuin en boomgaard. Bo ven: twee grote slaapkamers en zolder; Voorzien van elektriciteit en regenwater. Onmiddellijk beschikbaar. Voor het bezichtigen zich wen den tot dhr. Oscar Bambust, te Erondegem, Kerkweg, nr. 12/C elke dag van 5 tot 7 u 's avonds, zaterdag en zondag uitgezonderd. Enkele zitdag: dinsdag 4 november 1958, te 14 uur ter herberg van dhr. Os car Hilaire Lorie, te Erondegem aan de Zandstraat, nr. 33. N.B. Liefhebbers zijn verzocht zich te voorzien van hun trouw boekje. Studie van Notaris Kattestraat, 9, Aalst. (Tel. 24256). Openbare verkoop van een welgelegen perceel geschikt tot te Meldert, Kokerij Notaris J. de CLIPPELE, te Aalst, zal namens wie het behoort, open baar verkopen Gemeente Meldert. Een welgelegen perceel land, ge legen te Meldert, Kokerij, bekend ten kadaster onder sectie A, nr 380/E, met een oppervlakte van 53 a 40 ca, en groot volgens meting 50 a 84 ca palende of gepaald heb bende aan de straat, Mr Fr. Beeck- (Zit vervolg 8' bladz. 1kolom). TOES?; IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJ DE KOORNBLOEM De Ideale eentripomp Groot model voor driefazige motor van 1 PK a 1,35 PK. Debiet 600 a 800 liter per minuut. Klein model voor één- of driefazige motor van 3/4 PK. Debiet 300 a 400 liter per minuut. Turbinepompen voor motor ven 1 PK. tot 2 PK. Droogvoederbakken voor zwijnen. Regelbaar debiet, inhoud 80 kg meel. Viggenbaicken. Inhoud 12, 20 of 30 liter. Beetmolens, Aardappelpletters, Aalkranen, Hulshoudzaagmachlnei, Voor prijs en kataloog wendt U tot i REKSSS

De Koornbloem | 1958 | | pagina 7