15 november... Een hoog lot in de Koloniale Loterij Waag het er op Koop biljetten! Ch. MEERT het Nationaal Instituut voor Landbouwkrediet Kan dc mooiste dag van uw leven worden!.» Misschien wint U Notarieele Annoncen WOONHUIS WOONHUIS Uit de hand te koop H. WAMBACO Bungalow met Tuin en Boomgaard Bouwgronden en Land Woonhuis met Boomgaard en Land G. CAUDRON bouwgronden, zaai en hooilanden - 8 nov. 1958 LANDBOUWERS Voor de verschillende financiële behoeften van uw hoeve wendt U, in uw eigen belang, tot een instelling gewaarborgd door de Staat en speciaal opgericht VOOR U Jozef II straat, 56, BRUSSEL. Ziin opdracht bestaat erin de LANDBOUWERSKLASSE te steunen in een milde sociale geest, op de meest interessante voorwaarden en naar richtlijnen aangepast aan ieder geval. VOORAL Volledige geheimhouding VeU.gheid Geringe kosten OFFICIEEL AANGENOMEN VOOR LENINGEN MET BOUWPREMIEN Studie van Notaris te Erpe. Tel. Aalst241.22. Openbare verkoping van te Wanzele, Hofstraat 3. Notaris Charles MEERT, verblij vende te Erpe, zal in het openbaar verkopen Gemeente Wanzele. Een woonhuis met aanhorighe- den en grond, Hofstr. nr. 3 gekadas treerd enige sectie nr. 208k met een grootte volgens titel van 3 a 99 centiaren. Het huis omvat: Onderaards kei der. Op gelijkvloers ruime keuken, schotelhuis, slaapkamer en W.C. Op eerste verdiep twee slaapka mers en zolder. De aanhorigheden omvatten schuur en koestallen. Naast het huis is een brede inrij poort. Het huis is voorzien van electriciteit en steenputwater. Het huis is bewoond door de heer Ro gerDe Koker; zonder geschreven overeenkomst. Het huis is te be zichtigen alle zaterdagen namid dagen tussen 2 en 4 uur. Enige zitdag maandag 10 november 1958 te 2 uur nam. ter herberg gehou den door de heer Philemon Van Hauwe te Wanzele, Molenstr. 14. Openbare verkoping van te Erpe, Nerenbroek, nummer 10. Notaris Ch. MEERT te Erpe zal in het openbaar verkopen: Gemeente Erpe Een woonhuis met aanhorighe den, boomgaard en grond, ter wijk Nerenbroek, Nummer 10, ge kadastreerd sect. D, nummers 108e en 109c, groot volgens vroeger me ting 05 a 45 ca. Bevattende Beneden 2 voor plaatsen, trapzaal en kelderkamer, keuken en schotelhuis. Boven: zol der. Onderaaids: kelder. Verders: schuur met inrijpoort, stalling, var kenskot, koer en boomgaard. Voorzien van putwater, elektrici teit en regenwater. Onmiddellijk vrij. Enkele zitdag vrijdag 21 november 1958 te 2 u nam. in de herberg gehou den door de heer Frans Verhoe ven, Steenweg op Gent, te Erpe. Landbouwgronden te Ottergem, Develdael en Seskenskouter ,- te Vlekkem, op Vlekkemkouter en te Erondegem, Groten Meers en Klei nen Waelkouter. Inlichtingen te bevragen ter stu die van notaris Meert, te Erpe. Studie van Notaris Vooruitgangstraat 11, Aalst. Om uit onverdeeldheid te treden openbare verkoping van een welgelegen en nieuwgebouwde te Gijzegem, Kerkstraat, n° 68 en te Gijzegem. Notaris WAMBACQ te Aalst, zal openbaar verkopen Gemeente Gijzegem Koop 1. - Een welgelegen en nieuwgebouwde bungalow met hof en boomgaard, aan de Kerk straat, n° 68, met een grootte van 12 a 20 ca. Begrijpende heil, voorplaats, tweede plaats, zitplaats met inge maakte kassen, achterkeuken, ver anda met ingemaakte kassen, stal met zoldering, W.C. en bergplaats, verder trapzaal met ingemaakte kassen, twee slaapkamers en zol der. Kelder. Elektriciteit, pomp en regenwater. Alles in beste staat van onderhoud. Laatst bewoond ge weest door wijlen Juffer Maria Verspeet. Onbewoond en onmid dellijk vrij gebruik: zichtbaar: Alle dagen. Voor de sleutel wende men zich tot Notaris Wambacq te Aalst, Vooruitgangstraat, n° 11. Koop 2. Een perceel land ter wijk «Camphof» of «Kruishof» met een grootte van 23 a, gebruikt door de heer Camiel Boon te Gijzegem, Molenhoek. Koop 3.-Een perceel land ter wijk Camphof ofKruishof met een grootte van 18 a 10 ca. Ge bruikt door de heer Marcel Van der Jeught te Gijzegem, Dries. Koop 4. - Een perceel land ter wijk Camphof» of «Kruishof», met een grootte van 18 a, gebruikt door de heer Michel Verbeeck, te Gijzegem, Meersstraat. De kopen twee, drie en vier vor men enen blok samen groot 59 a 10 ca. Koop 5.-Een perceel land ter wijk Molendijk met een grootte van 10 a zestien ca. Gebruikt door de heer Benoni Verspeet te Gijze gem, Dries. Koop 6.-Een perceel land, ge schikt als bouwgrond, aan de steenweg op Dendermonde, met een grootte van 16 a 60 ca. Ge bruikt door de heer Petrus Hert- sens te Gijzegem, Molenhoek. Koop 7.-Een perceel land, ge schikt als bouwgrond, aan de steenweg op Dendermonde, met een grootte van 16 a 90 ca. Ge bruikt door de heer Camiel Boon te Gijzegem, Molenhoek. Koop 8.-Een perceel land, ge schikt als bouwgrond, ter wijk Dorp Meersstraat, met een grootte van 7 a 15 ca. Gebruikt door de heren Benoni Verspeet, Camiel Boon en dame Weduwe André Verspeet. Verdeeld in twee loten Lot 1 Een perceel bouwgrond met een breedte aan de straat van zeventien meters en een opper vlakte van 28 a 75 ca, gelegen ne vens de eigendom van de heer Al- bien De Wint-Beeckman en Juffer Marie José Beeckman. Lot 2: Een perceel bouwgrond met een breedte aan de straat van 40 m. 40 cm, en een oppervlakte van 28 a 12 ca, gelegen nevens de eigendom van de heer Remi Maes- Lambrecht. Enkele zitdag dinsdag 25 november 1958, te 4 uur nam. ter herberg De Uil bij de heer Louis D'Hondt te Gij zegem, Steenweg op Aalst, n° 4. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot notaris Wambacq te Aalst, Vooruitgangstraat, n° 11. De liefhebbers worden vriendelijk ver zocht hun trouwboek ter verko ping mede te brengen. Openbare verkoping van een welgelegen te Wanzele, Molenstraat, 29 Notaris Heniy WAMBACO te Aalst, zal openbaar verkopen Gemeente Wanzele. Een welgelegen woonhuis met boomgaard en land aan de Mo lenstraat, n° 29, hebbende een evenwijdige breedte van 14 m 55 cm., met een grootte volgens me ting van 25 a 14 ca. Begrijpende Drie beneden- plaatsen, stalling, boomgaard en land. Zolder, kelder. Elektriciteit en pompwater. Bewoond door de ei genaar de heer René Van Leuven- D'Haese. Zichtbaar Alle dagen 's namiddags. Vrij gebruik Drie maanden na de verkoping. Enkele zitdag dinsdag 25 november 1958, te 2 uur nam. ter herberg In de Notelaar bij de heer Marcel Trap pier, te Wanzele, Molenstr. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot notaris Wambacq te Aalst, Vooruitgangstraat, nr 11. De lief hebbers zijn verzocht hun trouw boek ter verkoping mede te bren gen. Studie van Notaris te Erembodegem, Hogeweg. 6 Telefoon Aalst -.211.05. Openbare verkoping van te Erembodegem Notaris G. CAUDRON te Erem bodegem zal openbaar verkopen: Gemeente Erembodegem Koop 1. Blok bouwgrond op de hoek der kleistraat en kapellestr., sectie A nr3413G, groot bij meting 3 a 7 ca 92 tma, verdeeld in 2 lo ten: lot 1:1 a 53 ca 72 tma bouw grond palende op 16,20 m de ka- pellestraat, NO op 17,73 mM.J. Plas, ZO lot 2; lot 2: 1 a 54 ca 20 tma bouwgrond palende zuid-west op 15,10 m de kleistraat, noord west lot 1, noord oost rakende M. Plas, zuid oost op 19,30 m. M. Roe- landt. Grondplan op affiche of ter studie. Deze koop is onverhuurd; vrij tegen betaling van koopsom en kosten. Koop 2. - Bouwgrond of land Tenbosbaan, sectie A nr 2338a, groot 17 a 80 ca, palende zuid de Tenbosbaan, west M. D'Haese, M. Van Vaerenbergh, M. De Coninck, M. Notaris Breckpot, noord M. De Boeck-Caudron, oost M. D. Van der Burght Callebaut. In huur bij mevr. wed. Camiel D'Haese, Ten- bos Erembodegem. Koop 3.-Meers, beplant met bo men, op kapellemeersen, Bergstr., sectie A nrs 1826D en C, groot bij meting 19 a 20 ca, palende zuid op 25,30 m de bergstraat, west M. Re né Herzeel, noord M. Schoonjans, oostM. Ortibus Van den Drisssche verdeeld in 2 loten, ieder breed 12,65 m aan de baan en ieder 9 a 60 caplan ter studie In huur bij M. René Van Oudenhove Leuve- straat Erembodegem. Koop 4. - Land op Roeveld, groot 24 a, sectie A nr 2621, palen de noord west M. A. Van Nieu- wenhove, oost en zuid oost M. No taris Breckpot, zuid west M. Jozef Van Nieuwenhovein huur bij M. Van Nieuwenhove kleistraat Erem bodegem. Koop 5. - Hooiland Wierook- meersen, aan autosnelweg, sectie A deel van 3392F, groot bij kadas ter 1 a 43 ca, palende Mej. Lebacq, Aalst, MF. Giets, M.F. Roosens, M.O. Van den Driessche; onver huurd, vrij tegen betaling van koopsom en kosten. Koop 6. - Land, Zwalmkouter, aan de autosnelweg, nabij de Wel- leweg, sectie B deel van nr 782a groot bij titel 20 a 29 ca en bij ka daster 20 a 54 ca, palende of ge paald hebbende N.M. Van Ram- pelberg, Mevr. Ediers Raes, oost genoemde mevr. Ediers, M C. Van Vaerenbergh en de autosnelweg in huur bij M. Fr. De Wit, Welle- weg Erembodegem. De verhuurde goederen zijn in huur zonder schrift van jaar tot jaar vervallen de met Kerstdag. Enkele zitdag dinsdag 18 november 1958 te 13,30 u ter herberg 3 an mevr. Ghysens, Leuvestraat 161 Erembo degem. DE KOORNBLOEM Mie nadere toelichtingen vindt U KOSTELOOS bi) zijn officiële vertegenwoordiger Mr A DECOOMAN. Dorpstraat, 18, SERSKAMP. (Tel. Wetteren 79.03.35) houdt zitdag iedere zaterdag voormiddag in Café «De Koornbloem» Markt. Aalst, van 10 tot 111 u. iuuay o

De Koornbloem | 1958 | | pagina 7