^EXPOSITION NATIONALE V GOEDEREN, LOTERIE MARKTPRIJZEN. CANADA BOOREN. DE Kerkvervolging in Frankrijk Zaterdag, 16 October, zijn op zijn onverwachts aangevallen en gesloten al de kloosters der bar- nabieten èn der Karmelieten; in g'heel Frankrijk zijn de kapellen van die Ordens gesloten en toe- gezégeld en/de'Paters uit hun Huizen gejaagd:de veroiitweerdigingis groot bij al de Franschuijfiis die nog gevoelens van Eerlijkheid en van Vrijheid hebben. Te Parijs had de uitdrijving plaats ten ö.iii-ë *s morgends; 2 oflicieele mannen verrasten de Kloosterlingen in hunne kapel; ze waren ver gezeld van talrijke agenten; al de vreemde Heeren moeten binnen de 24 uren over de grenzen zijn In de Provincie. Eeno depeche uit Montpellier meldt, dat de Karme lieten zaterdag morgend werden uitgedreven. Citoyen Gos, slotmaker en municipaal raadslid, lieeit de deur mot bijlslagen open gebroken. De sloten der cellen werden verbrijzeld en de kommissarissen van politie dreven de paters buiten. De gendarmerie hieiil bet volk tegen, dut do paters met geestdriftige toejuichingen begroette. Kroonen werden de vervolg den aangeboden, en bloemen voor hunne voeten ge strooid. Zij werden allen bij de burgers ingönomen. De beweging is groot, zegt eene depeche. De meni.te doorloopt de straten, roepende: Leve de vrijheid! Leve de godsdienst! Leve de Karmelieten! Eenige ruststeorders huilen do Marseillaise, doch zij kunnen zich niet doen booren: een kapitein van het 122c hnieregiment diingt door het volk en kust oenen pater op beide wangen. Men schrijft dat de bisschop van Montpellier, in pontificaal kostuum, den mijter op liet hoofd en den staf in de hand, zich in gezelschap van zijnen vika- ri8-generaal naar het kabinet van den prefekt bege ven beeft, om hem aan te kondigen dat bij in den ban/ der Heilige Kork geslagen was. Te Bordeaux, gebeurde de uitdrijving omtrent zoo als te Parijs. Hier ook drong de kommissaris, M. Chauvin, langs eene deur, die in de kapel uitkwam, het klooster binnen. Op het zicht van den kommis saris begaven de paters zich allen naar hunne cellen/» M. Chauvin vroeg aaneen pater, hem naar de cel van den prior te geleiden; doch deze weigerde te openen, lie deur werd toen ingeslagen en de kommis saris deed lezing geven van het dekreet van uitdrij ving. De prior overhandigde de vertegenwoordiger der wereldlijke macht eene geschreven protestatie, en verklaarde, dat hij slechts voor het geweld zou weg gaan. Dan werd hij en zijnen raad buiten gedreven. Twee andere celdeuren worden ingeslagen. Vier paters mochten blijven: twee uit oorzaak van ziekte en twee anderen om het klooster te bewaren. De zegels wer den gelegd op al de deuren, die tot da kapel geleiden zoowel binnen als huiten het klooster Te Carcassonne kwamen de kommissaris en de po litie, ten zes ure van den morgend voor het klooster der paters Karmelieten. Na drie sommatiën werd de deur opengebroken. Do paters protesteerden, gin gen naar kunne cellen en gaven slechts toe aan het geweld. Ten 9 ure kwamen de paters op straat, vergezeld van emiigo getrouwe vrienden. Het volk begroette hen, roepende: Leve de Karmelieten! Weg met de dekreten! Te Agen, Saint-Omor, Bagnéres de Bigorre, gingen de zaken omtrent op dezelfde wijze toe. Te Saint-Omer is er moeten gehandeld worden zonder tussehenkomst van liet parket; want de pro- kureur der repnbliek, en de substituten hadden den vorigen avond, aan den minister van justicie hun ont slag gezonden. Te Toulouse was de- politie vergezeld door oene bende walgelijke kerels. De prior der Karmelieten kwam op straat aan den arm van dengrootenspreker M. do Belcastel. .Personen van boegen adel geieiauon de andere patere. Op de brng van de rivier stond eene dichte massa vrouwen, die woedend waren van verontweerdiging, want hot warende paters Karme lieten, die hun de grootste diensten bewezen hadden gedurende de overstrooming van de voorstad Saint- Oyprien. Do Franciscanen van Beziers werden zaterdag uitgedreven. De overheid werd bijgestaan door ver scheidene politieagenten, vijftien gendarmen en eene kompagnic voetvolk om do deuren open te bre ken. De kommissaris heeft den deurwaarder verbo den te pretesteeren. Een deel der bevolking is ver- ontweeidigd. De uitdrijving der Karmelieten gebeurde omtient op gelijke wijze te Lyon, Nice, Pamiers, Montellimart en Maiche. To Lyon ontving de pater overste de toelating om liet 11. öakrament weg te dragon. Eene dame die liep Weg met de dekreten! werd aangehouden. Te Pamiers heelt do prokureur zijn ontslag gege ven. AALST. De Gaz-Societeit van Aalst heeft van nu af de Gaz Fabriek en toebehoorteu overgenomen. Talrijke Aalstenaars hebben den Gaz door petrool I vervangen, vermits de prijs te schrikkelijk hoog was. Anderen zuilen don Gaz niet meer gebruiken, dan op het tijdstip dat hij aan circa 18 ceutiemen j zul slaan. Er is een petitie in omloop voor d'af- braak van 't oud Hospitaal on d'lierbouvving op een ander plaats. Op den grond van 't oud-Hospitaal kan 1 ecu nieuw schoon kwartier komen, dat Markt en Hoofdkerk ineen schoon en levendig middenpunt zou plaatsen, en den nieuwen Dam rechtstreeks met do j stad verbinden. NIEMAND, Hospiciën, Stad, Parti- j kulioren /.ou er iets bij verliezen vele gronden in do kuip der stad, nu bijna vrnchteloo3, zouden in waarde j vertiendubbelen, ja, die afbraak ware 't schoonste i werk dat sedert hond erde jaren, in Aalst is verricht. I Nu is 't de tijd binnen eenige jaren zou het te laat zijn. De ingang der Statie is sedert eenigen tijd j verboden; wij gelooven dat de heer Statieoverste deze maatregel voor gegronde redens hoeft genomen maar dan zouden er toch behoorlijke wachtzalen moe- ton zijn, gelijk in d'andere steuen waar dergelijko maatregel genomen is geworden. Al de onpartij- dige menseden moeten de hec-ren Onderpastoors van Meidert en Schoonaarde bewonderendeze heeren hebben mst kalmte en weerdigheid, als zo tegenover drij advokaten, liberale Represantanten gezeten wa- ron, z'hebben deze in verlegenheid gebracht en om zoo to zeggen op de pijnbank gelegd. Woensdag, men zou gezegd hebben, do drij Ir.kwisiteurs waren pa tiënten, die onder hun vonnis kwamen. Eere en dank aan die moedige heeren Geestelijken, en ook aar. den E. 11. Pastoor van llofstadedio 't voorbeeld badge- geven, van christelijke vroomheid. Zoo spraken d'Eorsto Christenenais zij voordo Rechtbunk go- daagd wierden. Zondag heeft de policie, in de Nationale Tentoonstelling, een knaap aangehouden van i3 jaren oud, en die in het bezit was van een aantal gestolen voorwerpen, onder andere van drie geld beugels, welke eene nog al aanzienlijke som in hielden. De jonge dief is ter beschikking gesteld van den prokureur des konings. Men schrijft uit Wetteren: Het schijnt dat het groot wild zich in onze streken begint te vestigen. Eenige dagen geleden schoot M. De Moer man, van Harlebeke, eene ree in de bosschen van Oosterzele; zaterdag heeft M. Stas de Richelle een prachtigen reebok geschoten in debossGhen van M. de Potter d'Indoy, te Oordegem. Zondag voormiddag heeft een brand, eene schuur met alles wat zij bevatte, in asschegelegd. Zeilden dag 's avonds, is de genaamde D. W. door eenen voorbijrijdenden trein gedood. Men zegt dat er, gedurende den omloop te Heule, behalve de twee slachtoffers Cocquyt en Duyck, nog vijf of zes personen gekwetst werden Het gerechtelijk onderzoek duurt nog altijd voort: tot nu toe heeft men niets ontdekt ten laste der katholieken. Onzo lezers zullen verder de annonce vinden betref fende de tekoopstelJmg, bijopenbare inschrijving, van 10,600 geprivilegieerde aktiën der - Naamlooze Maat schappij der Tramways van Florencië en uitbrcidin gen. Die plaatsingsopeiatie schijnt ons, op verscheidene gronden, weerdig de aandacht der renteniers te trek ken. Do zaak der Tramways van Florencië is, eene dor bloeiendste, welke men kent. Op de 43 kilometers, waaruit het net bestaat, zijn er 22 in exploitatie en 21 in konstruktie. Welnu de zuivere opbrengst der 22 kilometers in exploitatie, is reeds voldoende om den dienst te verzekoron van den intrest der lO.ÜOü te koop geboden titels, aan welke een uitsluitend voorrecht op het net, hei materieel en de opbrengst, volgens de statuten, toehoort. Aan den prijs, waaraan zij het publiek worden aan geboden, maken de geprivilegieerde aktiën der Tram ways van Florencië, eene plaatsing uit, beter dan die van soortgelijke weerden. LAATSTE NIEUWS. Te Vannes is er grooten oproer geweest legen d'uitdrij ving der Religieusen. D'Hop is te Londen, Ie Dijon en te Aalst opgeslagen. Vlas, zonder verandering. Granen en Bloem, zelfde prijzen als vroeger. Veemarkt van Brussel ossen 0.77 a 1,04; stieren 0,60 a(J,88; koeion en veer» \C6 a 0,88. Belangrijk Bericht. i„uÜK: sche Redenaar M. Marlot, zal op Zondag 7 Novombor om 3 ure namiddag, ten Stadhuizo van Aalst, eene publieke Voordracht geven, over den tegenwoordigen toestand van den landbouw, middelen om denzelvcn te ver- beleren. De landbouwers worden bijzonderlijk verzocht deze belangrijke Conferentie te komen bijwonen, voorge dragen door don talentvollen en ervarensten Land- \j)ouw-kundige uit Nederland. Bij vermindering'van^ÈdrijfT ^"*"1""^' VERKOOPING FAN EEN GOED WERKPAARD, VIJF ALLERSCHOONSTE MELKKOEIEN ROND, 2 MELKSCHAPEN EN BOERENHALAM, TE SCHOONAARDE. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal ten verzoeke van d'heer Réné Veideman, op zijne hofstede te Schoonaarde, op Donderdag 4 November 1880, om 1 ure namiddag, open baarlijk verkoopen Een zwaar Werkpaard. 5 allerschoonste Melkkoei en, een Rund, twee Melkschapan, twee groote Hon den, eenen Wagen (vierduimer), zware Karro, Kern en Kuipen, en verder Boeronhalam. Langen tijd van betaling mits goede en gekende^ borg. Door 't ambt van den Notaris EEMAN, te Erpe, op Maandag 8 November 1880 om 9 uren voormiddag. OPENBARE VERKOOPING VAN: 220 koopen Eiken, waaronder verschillige molenassen en pestels, zware Canadaboomen, Wilgen, Abeelen en Olmen ie Erpe, Oonegem. Men zal vergaderen te Erpe, aan het hof van den heer Gustaaf De Boeck, alwaar op gezegde dag en uur men met de venditie zal overgaan. Studie van den Notaris EEMAN, te Erpe. OPENBARE "VERKOOPING TAN 46 aren Land, gelegen te St-Lievcns-Hautem; op den Kraienvanger, wijk B, nummer 455. Verdeeld in noord- en zuidhelft. ZITDAGEN Instel Donderdag li November) .OOA Verblijf 18 lbbU' Telkens om 4 uren namiddag, ter herberg van Leonard Dumont, te Vlierzele, Moorlcgem. j Studie van Meester EEMAN, Notaris te Erpe. Openbare Verkooping van: l' 30 aren 80 centiaren Zaailand, gelegen te Erpe kammeveld, wijk I). nummer 456a 2- 12 aren 62 centiaren Land, aisvoren op den Papesté, wijk D. nummer 74. Boomprijs 40 f 3- 14 aren 29 centiaren Meerscli, aisvoren in de kruiskens, wijk D. n. 660. Boomprijs 161 Ir. 4-10 aren 80 centiaren Meersch, aisvoren in de Oostmeeischen, wijk Dn. 899. Boomprijs 1001 o- 58 aren 28 centiaren Land, ten deele Meersch en ten deele Bosch, aisvoren op den Leskenskauler, wijk D. n. 971 en 972. Boomprijs 83 fr. 6' 25 aren 85 centiaren Land, aisvoren op den Leskenskauter, wijk D. n. 813n en 813c. 7- 9 aren 55 centiaren Land, aisvoren op het Lange veld, wijk D n. 6f»9.\. 8' 25 aren 98 centiaren Meersch, aisvoren in liet Vert, wijk D n. 220a 22üb 221a en 222. Boomprijs 184 fr. 9- 14 aren 03 centiaren Meersch, aisvoren in de Meimeersch, wijk D n. 288a. Boompiijs 10 Ir 10' 27 aren 90 centiaren Land, aisvoren op den kleinen Duinaert aan den zavelvveg, wijk C n. 418. 11- 17 aren 54 centiaren Land, aisvoren aan de Rommelstraat, wijk C. n. 728 en 729. Boomprijs 48 fr. 12- 13 aren 65 centiaren Land, aisvoren op het Lange veld, wijk D. n. 666a. 13* 15 aren 70 centiaren Land, aisvoren op het Keizersveld, wijk D n. 870. Boomprijs 63 fr. 14- 18 aren 10 centiaren Land, aisvoren op den Molenkauter of Kruiskens, wijk D n. 703a. 15' 9 aren 1 centiaar Land, aisvoren op den Schoonegem 16- 13 aren 20 centiaren Land, gelegen als- voren op Erpekauter, wijk C deel van n. 271 17- 28 aren 40 centiaren Bosch, aisvoren op het Walzijp, wijk C n. 686a en 686a bis. Boomprijs 453 M 18- 23 aren Land, aisvoren op den Ceskens- kauter, wijk D n. 823. Boomprijs 31 fri ZITDAGEN: Instel Maandag 18 Oetobp/-.QOA Verblijf 25 lbbU Om 3 ure namiddag, ter herberg Het Brouj wershuis, hij d'heer Xavier Vermeiren, te Erpe dorp. Door 't ambt van den Notaris EEMAN, te Erpe. Openbare Verkooping bij Uitwinning van eene behuisde Hofstede, gestaan en gele gen te Aalst-Mijlbeck, Moorselschobaan, wijk E, ir 245a en 246a met eene grootte van 10 areji 80 centiaren. ENKELE ZITDAG: Womsdag 10 November 1880 Om ure namiddag, ter herberg De Klok- kenhoi hij d'heer Louis Foucée, ie Aalst, aan de Vqi kensciarkl. Studie ?anden Notaris EEMAN te Erpe. Openbare Verkooping van: 1 te Meire. 29 aren S eersch op het Geetegcmuld, wijk C deel van nuumcrs 151 a152, 153 e:i 154. Boomprijs fr. 30. 1/ aren '0 centiaren Land op Oostdorn, wijk C. n 697a 697b en 697ms 13 areis 50 c mtiareuLanJ opdenGrootkauter, wijk C. n- 758. 31 aren 20 centiaren Land op het Oosierveld, ofbotercik wijk C. n: 763. 10 aren 50 centiaren Land op den grootkauter of rijk, wijk C. ir 813. 15 aren iö centiaren Land op den appelsak ker, wijk C ir 1067a en 1067b. 9 aren 50 ce;,haren Land aisvoren, wijk C. n- 1129bis. 33 aren 90 centiaren Land aisvoren, wijk C. n-1135, 1135ms en 1136. Verdeeld in oost en westhelft. 13 aren 30 centiaren Bosch op hel Geotegem- veld, wijk C. c 91. Boomprijs fr. 430 2 Gemeente Haaltert. 18 aren 50 centiaren Land in de Geetegem- meerschén, ook genaamd de Klitsen, wijk C. n. 47. ZITDAGEN: Instel Donderdag 28 October .OOA Verblijf 4 November j Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg ge- 1 houden door d'heer Xaverius Van Cauter. te Meire Dorp. De Notaris BOONE te Aalst, zal ten verzoeke en ten huize van den heer De Ridden, te Aalst, Nieuwstraat n- 38, openbaarlijk verkoopen, op Woensdag 3 November: 1* Huismeubels en huisraad, schrijnwerkers- gereedschappen. 2- Eene hoeveelheid moderne en oude Schil- /erijen, toegeeigend aan verschillende groote leesters, en in hout gesnedene kaders. 3 Oude kunstwerken als: Porcelijnen, chi- neesche voorwerpen, eiken kassen, witte stoelen en zetel, commodes, tafels, kruisbeelden, horlogic met beiaard,spiegels, barometers, piano, schoone tafeltapijten, gebotseerde beelden van heiligen en andere, oude boeken. De verkooping geschiedt bij gereede betaling. De Notaris BOONE, te Aalst, zal openbaariijk verkoopen met gewin van palmslag en gelagen Een Huis te Aalst in de Vrijheidstraat, getee- kend n-49, komende van de eene zijde aan d'heer Van den Brande-Jacobs, van de andere aan juf vrouw De Lauw en van achter aan den heer Prosper Van der Smissen. Bewoond bij d'heer P. Eemans. instel donderdag 28 October .üOA Verl of id. 4 November) Om 4 uren nanoen, ter eslaminet «Thierrv Martens, Esplanadepiein te Aalst bij d'heer Theodore Van der Smissen. De Notaris BOONE te Aalst, zal openbaariijk verkoopen met gewin van palmslagen en gelagen: 1; Eene partij Zaailand ie Aalst-Mijlbeke, sectie F, n. 797, groot bij meling 11 aren 90 centiaren. In gebruik bij Ch. Thomas. 2- Een perceel Zaailand te Aalst-Mijlbeke sec tie F. nu802, groot bij meting 30 aren 60 centi aren. In gebruik bij Seraphien De Leeuw. Instel donderdag 28 October ,88n Verblijf 4 november Om A uren nanoen, te Aalst, Esplanadeplein, ter herberg Thierry Martens» bij d'heer Thee- dore Van der Smissen. Te Hureil mcl November aanstaande. Een Huis en Hol, gestaan en gelegen in de St Jorisstraat, nevens de Zondagschool. Zich te adresseeren bij M* \Ve Boone De Wolf, Zonnestraat n° 1. BIJ UITVERKOOP. Groote -vermindering van Prijs, bij Mathiliii: Df. Pril, te Aalst Lange Zoutslraat, nevens de heer Borreman-Mally, van schoone Winterstoffen en alle andere Elle- gocderen To lui ron een geriefelijk Burgershuis, in d'Achterstraat, u c 5 tot lieden bewoond door den schaliedekker Spaons. Zicli te bevragen bij den Eigenaar. M. Ph. Mayart. Coke (Gaz,-kolen,) aan 0,35 den 1/2 heet. (Litre) in het Gaz gesticht van Aalst. Markt min bevoorraad, met gelijke prijzen. Hop in opslag. Aalst, Tar Maatelum Haver Geerst 16 oct. 2o oo '22 oo a 18 oo a 17 28 5o 22 24 - 21 oo 19 oo Hoppe(1880) de 50 kito023zak. 04000a 047 00 .ijnzaad zak.2o4 Aardappebr 00 08 18 a 2 63 a 4 oo a So oo a oo lo 63 2 8o 5 25 6o oo 23 oct 26 a 23 19 a 22 5o 23 - a 25 - 18 oO a 2o -» a oo 046 a 0 52 00 00 a o o7 oo a 08 15 08 lo a lo 31 2 64 a 2 8* A a 5 25 5o a 7o -» Studie der Notarissen DELWART, te Assche en RENS, te Geeraardsbergen. De Notaris DELWART, ter tusschenkomst van zijn ambtgenoot Mer BENS, zal toewijzen: provi- soirlijk op dijnsdag 26 October en eindelijk op dijhsdag 9 november 1880, telkens om 12 uren precies's middags, bij juf. wed. Meert, aan de statie van Esschene-Lombeek Elf hectaren 6 aren 27 centiaren extra goede Zaailanden, Weide en Bosschen, onder Liedekerke, Pamel en Sinte- Catharina-Lombeek De 24 eerste koopen een blok uitmakende van omtrent 6 hectaren Land, Weideen Bosch, pa lende aan de Muylenbaan, schoone en gejonde gelegenheid, nabij de static van Esschene-Lom beek, zeer wel geschikt tol liet oprichten van een Lusthuis. Zie de plakbrieven. 1-oode 100 kilo witte Boter per 3 kilos Eieren 25 Vlas per 3 kilT Viggens 't koppel Lijawaden ter markt gebracht Dito verkocht Boter, getal kilos: 12,623. Beurs Operatiën.— Antwerpen,22 oct. GRANEN. Markt kalm en zonder verandering. HOP. Markt vast en prijzen onveranderd. PETROOL. Oflicieele kwoteering s Betaald. Verkoopers Beschikbare 27 1/2 a 27 5o a Loop der maand a27 1/2 a November 27 5o a - oo 27 5o a NINOVE. 19 oct Tarwe 26 k 28 o ;o Rogge 23 k oo Haver 19 ooa 2o Boontjes 22 k 23 Garst 2o a 21 Koolzaad 32 a 33 - Lijnzaad 33 a 35 Aardappelen o7 ooa 08 oo; Boter por i/i kilo 1 5o a l 6o; Eieren per 25 2o 2a 2 3o. Nationale Loterij: Al wie ZES abon- nementen beschikt aan den Kleinen Rentenier (52 N1 voor éen fr.) zal gratis ontvangen van d'Administratie 47, rue de l'Ecuyer, Brussel, een Biljet der Nationale Loterij, waarvan het groot lot 100,000 fr is. Studie van den Notaris DE WINDT, te Moorsel. Verkooping van A. 2 hectaren 45 aren 58 centiaren Vloei- meersschen te Moerzeke-Castel in het Piercoen- schoor, sectie Ct nummers 1293, 1291, 1290, 1298, 1299, 1300 en deel van nummer 1286 gebracht op fr. 32,000. Superabondanten Zitdag: Maandag 25 October 1880, om 4 uren nanoen, ter estaminet la Taverne Viennoise, te Aalst, Statieplaats. Verhoogpenningen te winnen. B. Behuisde, beschuurde en beslalde Hofstede te Meidert, gehucht Parijs, groot 15 aren 37 centiaren, in gebruik geweest bij wijlent dmelia Phlips; onmiddelijke in gebruiktredmg. Instel 28 October, Verblijf 11 November 1880, t'elkens om 2 uren namiddag, ter iierberg van pran^ois Crabbe, te Meldert-Parijs. VERKOOPING VAN1 106 koopen De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal od Woens dag 3 November 1880, om 8 uren juist voor middag, binnen de gemeenten van Hotstade, Gij- segem en Schoonaarde, openbaarlijk verkoopen 106 koopen Canadas Boomen, meest allen van 2 tot 3 meiers dikte; breeder aangeduid bij ge drukte plakbrieven. Men vergadere ter herberg De Kroon, te Hof- stade, wijk Babbelaar. VERPACHTING van Te St Jans Hemelveerdegem, Ophasselt, Steenhuyze Wynhuize, Sint Lievens Essche en Erwetegem. De Notaris DUJARDIN te Nederbrakel, zal openbaarlijk verpachten ter herberg Het Neer hof, te Steenhuize Wijnhuize, Dorp, op Maan dag 8 November 1880: A. Om 9 uren voornoen, de Goederen toehe- hoorende aan liet Armgesticht van Steenhuize, bestaande in Landen, Meerschen, Boomgaard en Tuin, te St Jans-Hemelveerdegem, Ophasselt, Steeehuize-Wijnhuize, St Lievens Essche en Er wetegem; verdeeld in 54 loten. B. Zeilden Maandag 8 November, om 2 uren nanoen, de Goederen behoorendeaandegemeente van Steenhuize, bevattende Hofstedegrond, Lan den en Meersch te Ophasselt en Sieenhuize- Wijnhuize; uitmakende 13 loten. Koor alle inlichtingen vervoege meri zicg ter Studie van zeiven Notaris Dujardin, gelast met het plaatsen van groote en kleine Kapitalen. Autortsée par Arrèté Jtoyal du 17 Juillet 1880 Les billets sont ómis par séries il'un million chacune. Le prix du billet est do un franc. Los fonds a provenir de remission de la première série seront consacrés, a concurrence do 500,000 franc, a 1'acquisi tiond'objets clioisisparmile produits exposés dans les trois premières sections del'Exposition Nationale Les gros lots sont les suivants Un lot d'une valeur de 100,060 fr. 100,000 francs. Un idem 50,000 fr. 50,000 francs. Deux idem 25,000 fr. 50,000 francs. Quatre idem lü.OOOfr. 40,000 francs. Lo surplus des f>00,000 francs seraconsaeré a des acquisitions diverses. Les lots de 100,000, 50,000 et 25,000 franc pourront, s'il plait ainsi au gagnant, ètro convertis en espèees, sous deduction de 5 p. c. Tous ie- litres lots seront dólivrés en nature au Paleis de l'Exposition Nationale. On peut procurer des billets au prix deun franc au Palais do l'Exposition Nationale, aux caisses de la Soci ti Générale a Bruxelles et en province, do la Bauquede Belgique, delaBanque de Bruxelles, de la Banque do Truvau. public, a l'Union du Crédit, chez M. Brugmann lils, cbez MM. les Agents de change, dansles Ma- gasii.s de Librains et dans tous les Bureaux des Postes du royaume. Les facteurs en tournéo on sont munis Une remise do 5 p. c. est faite par les bureaux des postes a tout achoteur de luü billets. Poor tous reoseignement, s'adresser (sans affranebtr) aux bureaux de la rue du Tróne, 25, a Bruxelles. 3 ^4 P 3

Het Land van Aelst | 1880 | | pagina 3