fsrtv VBETBftL Finale Setokbeker Geslaagd juniorestornooi te Gijzegem AjLjL dJLBAN Mooi opvallend voetbal Wembley - Leeuwerik Lede 2-4 Daniël Dooremont maakt het verschil AZ '77- ?t Apostelken 1-0 Schoonmaakbedrijf Nieuwe Gazet van Aalst - 28 mei 1982 -13 De wedstrijd voor de 3e en de 4e plaats werd een zeer aangename partij voet bal met twee sportieve ploegen die erg aanvallend ingesteld aan de aftrap kwamen. Bij Wembley overtuigde Rudy Stadtfelt vriend en tegenstander. Bij de Leedse Leeuwerikken speelde Hugo Korte zoals gewoonlijk de pannen van het dak. V.K. Wenbley die de duimen moest leggen tegen Leeuwerik. (DF) Leeuwerik de winnaar van de troosting. (DF) AZ '77 Setokbekerwinnaar(DF) De finale werd een spannend treffen tussen twee aan elkaar gewaagde elftal len. Het was eigenlijk spijtig dat de beker niet aan beide ploegen kon toege kend worden. Opmerkelijk is het feit dat beide elftal len veel zorg besteedden aan hun ver dedigingen, zodat de doelkansen ge ring waren. 't Apostelken was de meest opval lende ploeg maar AZ '77 speelde de tegenaanval heel slim zodat er aan beide kanten een doelpunt kon verwacht worden. In het eerste kwartuur viel een prach tige trap te noteren van Ronny Verleyen. Na een half uur spel kroop AZ '77 door het oog van een naald toen Gerrit Deshommes een open kans voor doel schoot. Doelman Ver- cauteren van AZ '77 toonde zich attent op een schot van Hedwig Cleemput. Het mooiste moment van de wedstrijd gebeurde net voor rust. Eddy Verleyen plaatste een vrije trap zodanig mooi in de hoek dat iedereen AZ '77 op voor sprong zag komen. De doelwachter van 't Apostelken Ignace Ledegen dacht er echter anders over en duwde de bal in hoekschop. Na de rust bleef 't Apostelken de toon aangeven. Een schot van Gerrit Des hommes ging net naast. Een persoon lijke poging van Guido Lanckaert werd gestopt door de Az doelman. Aan de 75e minuut kopte Freddy De Backer net naast en toen enkele minuten later gebeurde het ergste voor 't Apos telken. Op tegenaanval trok Eddy Verleyen mooi voor en Daniël Doore mont nam prachtig over. De Apos telkannen reageerden nog na een hakje van Lieven Cleemput maar Freddy De Backer miste zijn schot. Net voor tijd miste Dooremont nog een ideale kans om verder uit te lopen zodat de 1 -0 cijfers op het bord bleven. (JVL) De mensen van Gijzegem krijgen werkelijk weinig voetbalrust. De competitie 1982 is nog maar pas begraven of allen waren weer op post om de jonge garde tegen het been te zien knallen. Schoonaarde, Oudegem, Hofstade en Gijzegem namen deel aan een enorm produktief tornooi. In de eerste weds trijd verloor Hofstade met 1-3 van Schoonaarde. Schoonaarde leidde aan de rust met 2-0. Hofstade kwam na rust nog wel terug maar werd in volle stormloop op zoek naar de gelijk maker verrassend afgestraft. Een zelfde 2-0 ruststand was er in de wedstrijd Oudegem-Gijzegem. Guido Verspeet maakte er 2-1 van maar toen was de speeltijd slechts één minuut meer. 's Anderendaags kregen we dus de derby-troosting tussen Hofs tade en Gijzegem. In een aantrekke lijke wedstrijd met een 2-2 ruststand, verloor Gijzegem met 4-3. Frank Van Heek en doelman Ronny Smetrijns, uit strafschop, zorgden voor enkele doel punten. Dit mocht echter niet baten. De finale was volledig een partijtje voor het sterke Oudegem. Men vers loeg Schoonaarde met 4-0. Zo werd Oudegem verdiend winnaar te Gijze gem van het juniorestornooi. Gijze gem kon met zijn resultaat echter min der tevreden zijn, maar mag zich wel beroemen op een puike organisatie van deze gebeurtenis. Zoiets is zeker voor herhaling vatbaar. (G.J.S.) ar Wassen ruiten Opkuis Nieuwbouw Plaatsen Anti-vuilmatten Reinigen voltapijt Dagelijks onderhoud burelen Reinigen gevels Na een kwartuur spel schoot Hugo Korte krachtig op doel. Doelwachter De Breucker weerde de bal af in de voeten van Johan Korte die net over het doel hernam. Aan de 25e minuut skoorde Rudy Stadtfelt het mooiste doelpunt van de wedstrijd. Na een prachtkombinatie verdween de bal mooi in de linkerbo venhoek. Amper twee minuten later maakte Leeuwerik gelijk op schot van Johan Korte. Piet Matthijs lukte nog een mooi schot op doel maar het was Wembley die terug op voorsprong kwam doordat Rudy Stadtfelt een doelpunt incasseerde. Net voor de rust strandde nog een kopstoot van Johan Korte op de deklat. De tweede helft werd een festival Hugo Korte. Na 60' spel maakte hij 2-2 gelijk. Het was Johny Van Caelenberg die 2-3 maakte na een geweldige blun der van doelman De Breucker die de bal door zijn benen liet glippen. Tenslotte zorgde Hugo Korte voor de 2-4 cijfers. Wembley was technisch niet de min dere van Leeuwerik maar de Lede naars wonnen deze wedstrijd door elke fout die Wembley maakte onmee dogenloos af te straffen. (JVL) 't Apostelken, de ongelukkige verliezer van de bekerfinale(DF) Overhandiging van de trofeeën door de Setokvoorzitter Roger Van Goethem. (DF) AZ '77-speler Eddy Verleyen omringd door 3 spelers van 't Apostelken. (DF)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 13