MOTORHOMES... MINIBUSSEN... Z.N.A. promo Hoveniersstraat 30 9300 Aalst 053-70 23 57 -70 23 57 GROTE KEUZE IN Paul De Geest en Dirk Temmerman definitief bij BBC. Osiris Sponsor blijft richtingaanwijzer bij BBC. Okapi Georges Van Miegroet vervangt Cisse Van den Steen bij BBC. The Tower Verhuringen Reko - H. Hartlaan 30 - 9300 Aalst s 053/77 19 89 REIZEN OP ZIJN BEST VOORDELIG REIZEN 499 fr. 699 fr. 499 fr. 599 fr. 199 fr. 399 fr. 399 fr. BfleggTBftL Nieuwe Gazet van Aalst - 28 mei 1982 -15 Hoké is kampioen (DP) VERHURING 4 - 6 pers. rijbewijs B nog vrij in juni - sept - okt - novemb. ook win- tersport mogelijk. Paul Heyvaert zal voortaan definitief de oranje-witte kleuren verdedigen, en Herman Labaye, die eerst sprak van stoppen, zou er nog één jaartje bijdoen. Ook in bestuursrangen, gron dige wijzigingen, daar voorzitter Frits Van Damme voortaan ere-voorzitter zal zijn. Zijn presidentszetel wordt in genomen door Roger Leemans, een zeer ijverig bestuurslid. Schatbewaarder Edouard Teerlinck, die reeds 8 jaar netjes de boeken bijhield droeg zijn taak over aan Mare De Neef, gewezen speler en trouw bestuurslid. Alhoewel de laatste kom petitiewedstrijden al een paar weken achter de rug zijn, bindt The Tower aanstaande zondag nog eens zijn pan toffels aan. Te 9.30 u. de reserven en om 11 u. de eerste ploeg spelen zij te gen BBC. Comforta Deurne. Deze wedstrijden gaan door in de zaal van Waasmunster. Vanaf 13 u. worden alle spelers, supporters en bestuursleden uitgenodigd op het buitenverblijf van onder-voorzitter Remi Wauters in Hamme voor een reuze barbecue. Vanaf 15 u. staan daar volksspelen op het programma zoals palingpakken, vogel-pik, nagelkloppen, gerre-bollen en bak-schieten. En tot slot van deze Tower-dag kan men dansen op een zeer originele dansvloer, namelijk een vlot midden van de vijver. (Zwemkledij is vereist. (A.V.H.) Zomerjurken Dameskleedjes Jeans Kinderen Jeans unisex T.shirts Sw.shirts Hemden vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf De Aalsterse waterpoloploeg Z.N.A. bleef slechts gedurende één seizoen in derde klasse gepleisterd. Men had trouwens bij het begin van de zopas afgelopen kompetitie kun nen voorspellen dat men de verloren plaats in tweede spoedig zou herwinnen. Z.N.A. be schikte inderdaad potentieel en kwalitatief over meer mogelijkheden. En dat werd trouwens in de kompetitie ook in de verf gezet. Er was ook het feit dat de spelers nu bereid waren tot het uiterste te gaan en ook vlijtig train den. Men weet uit ervaring dat er een hemelsbreed verschil bestaat tussen derde en tweede klasse. De promove ring is ook een sukses van de trainer Iwein Backaert, die er ook al een grote staat van verdiensten kan voorleggen. De trainer die werkelijk in zijn spelers gelooft, keek op geen inspanning om zijn ploeg opnieuw naar een hogere bestemming te loodsen. Alhoewel hij van oordeel is dat zich handhaven in de op een na hoogste afdeling zeker geen klusje zal worden. Vooral omdat onze jongere spelers, die we konden inschakelen, toch nog enige ervaring missen om met meer doorwinterde tegenstanders te wedijveren. Maar talent is ontegensprekelijk aanwezig bij Jurgen Goossens, Mare Palster man, Heinz Bonnaerens en Guy Backaert. Ze kunnen het binnen afzienbare tijd waarmaken. Ons spe lersmateriaal is trouwens te sterk voor de derde klasse, terwijl we ons dan toch beter zullen moeten wapenen om ons te handhaven. Want in de hoogste afdelingen wordt nu meer en meer de nadruk gelegd op het zwemmen. En daar staan we naar mijn mening nog niet sterk genoeg in. We moesten de klassering Charleroi laten voorgaan maar hielden Wetteren, Waregem en Lokeren achter ons. En eerder ge makkelijk. Als we vorig seizoen dan voor de eerste maal de buiteling maakten, dan was dit naar mijn gevoe len te wijten aan het feit dat er vol doende werd getraind. Want de water- polosport is hard en vraagt heel wat doorzettingsvermogen. Maar het is een zuivere' liefhebbersspod, zodat— men het wel door de vingers moet zien als de spelers eens spijbelen Door dit zuiver amateurisme is de aflossing bij de waterpolosport ook een pro bleem. We kunnen te weinig jongeren aantrekken alleen al door het feit dat we geen vergoeding kunnen betalen. Vandaar dat deze liever gaan voetbal len of aan basketbal gaan doen. Niet temin houden we het hoofd boven water. De topscorer van de ploeg was Patrick De Schrijver, hij lukte meer dan honderd doelpunten, maar ook de anderen hadden hun aandeel in het verworven resultatt. Zij die het waarmaakten Mare Palsterman - Johan Cassiman - Dirk De Saedeleer - Constant De Smet - Erik Robbrecht - Norbert Heyvaert - Guy Backaert - Jurgen Goossens - Dirk Roosen - Heinz Bonnaerens - Patrick De Schrijver - André Groebbens - Michel de Bruyne - trainer Iwein Backaert - hulptrainer Eric De Saedeleer. JVH BBC. Osiris, onze vertegenwoordiger in derde nationale, heeft de kaas niet van tussen zijn boterham laten nemen, door de groten. Zowel de 2.07 m. lange Paul de Geest als de trekpleister van het publiek Dirk Temmerman ondertekenden een definitieve overeenkomst met de groen-witte klub. De dubbele meter liep nochtans met een aanbod van eerste klasser Aarschot op zak, terwijl de spelmaker-bij- uitstek talrijke kontrakten met eerste klassers naar de haaien hielp, door zijn defini tieve bestemming te tekenen bij Osiris. Financieel werd het nochtans een harde dobber voor de bestuurslui rond André Lootens, want zowel Waasmunster als Schelde Gent, ken den e huidige prijzen, en deze liggen zeer hoog. Daarnaast heeft Osiris zich ook nog de diensten aangeschaft van Eric Matthijssens, een vleugelspeler, eveneens afkomstig van Schelde Gent, doch die vorig seizoen uitkwam te Zottegem, bij het plaatselijk Juven- tus. Hij werd daar de onbetwiste top scorer, zodat men niet aarzelde, hem aan te trekken. Voorlopig komt hij voor één jaar. Voldoet hij, dan is de kans 9r°ot, dat hij volgend jaar eveneens definitief de Osiris-kleuren zal verdedi gen. Voor Dirk Temmerman betekent zijn overgang een goede zaak. Alleen Osiris en Okapi maakten enige kans, vertelde hij ons. Binnenkort wil Dirk Onze vertegenwoordiger op s lands hoogste vlak. BBC. Okapi, heeft nog geen grote klokken doen luiden. Op een test van Dirk Temmerman (Schelde Gent) na. en onderhandelen met Patrick Van den Bosch, is het voorlopig al thans een gesloten boek. De hoofdbrok Is en blijft een sponsor vinden, die de blauw-witten zonder kleerscheuren in eerste klasse kan houden Zoals hier voor reeds vernoemd zou Pat Van den Bosch, reeds twee jaar geleden bij Okapi, terug naar Aalst afzakken. Ongetwijfeld een noodzakelijke versterking, doch het vraagteken is welke Amerikaan en wie zal hem betalen Met een sponsor zouden heel wat problemen opgelost zijn. Het bestuur ts dan ook niet lang blijven stilzitten en éénmaal dat de promotie een feit was, hebben zij een paar honderdtal brieven gestuurd aan verschillende bedrijven. Het resultaat was weinig bemoedigend, wat in deze tijd van inflatie zeker niet verwonderlijk is Doch Okapi blijft erin geloven dat morgen ol overmorgen één of ander geldschieter wat dieper in zijn zakken gaat tasten en dan zijn alle kwalen van de baan. Een ander gerucht is dat voorzitter Etienne Van Driessche. de mar, die begin dit jaar Okapi van de ondergang redde, en het klaarspeelde om in een drie maanden tijd vanuit een verloren positie Okapi naar eerste te leiden, zijn taak zal neerleggen. Ook de naam van een opvolger zou al gekend zijn. dokter Luc Hillewaere. die in het verleden reeds Okapi leidde, zou zijn voorzltterszetet terug Innemen, Vorder transfertnieuws is er voorlopig niet te rapen aan de Burchtstraat in het huwelijksbootje stappen en zou zich te Aalst vestigen. Liever dan bij een Aalsterse ploeg, dan ergens ver weg rond Gent, Brussel of de West- Vlaanderen. Dat hij onder bepaalde voorwaarden van de hand gedaan is, bewijst het feit dat Osiris onmiddellijk inschreef voor twee tornooieneen eerste vorige week te Schelde Gent, en een tweede op 29 en 31 mei 1982 te Laarne. Toevallig de twee klubs, waar Temmerman zijn jeugdjaren sleet. Ook de gewezen ploeg van Paul De Geest is in onderhandelingen om Osiris op 5 juni 1982 naar hun zaal te krijgen. Tenslotte twee spelers, die op transfertlijst geplaatst werden, doch tot op heden nog geen afnemer vonden Chris Vercruysse en Danny Dherdt (A.V.H.) Waterpolo BBC. The Tower heeft de voorbije maand een gans andere gedaante aangeno men. Van het kleine ploegje, dat gevochten heeft om zijn plaats in eerste provin ciale te vrijwaren, schijnt hun gedaante nu zo veranderd dat het een ploeg zou worden, die er echt keihard wil tegenaan gaan. Haast in alle delen zijn er wijzigingen gekomen. Cisse Van den Steen, die door een goede erfenis van Georges Van Miegroet, zonder veel moeite kampioen speelde in tweede provin ciale, krijgt na een lovenswaardig be houd in eerste provinciale de bons, en Zeienaar Georges Van Miegroet neemt opnieuw zijn vroegere plaats in. Voorwaarden die gesteld werden, was dat The Tower één of twee langere spelers moest inhalen. Georges Van Miegroet kwam tussen voor een overgang van de 1.99 m. grote Verstappen van Hemaco Den- dermonde, terwijl de Torenjonges de handtekening bekwamen van Yves Van Langenhove, ook al 1.93 m., ei gendom van BBC. Okapi en vorig sei zoen spelend te Asse, eerste provin ciale Brabant. Beiden hebben dus ge tekend voor The Tower, doch bespre kingen met hun diverse klubs van afkomst, zijn nog aan de gang. Jean 9 pl. voor .de prijs van 4 *de goed koopste reis- formule voor kleine groe pen en grote gezinnen.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 15