burgerlijke stand EDDY «Bonsai» of «Boom in pot», het «Miniboompjes» ELFI 053/21 08 88 TAXI DAG EN NACHT OGEERINCKX VERZEKERINGEN Kinderschoenen 4 - Nieuwe Gazet van Aalst -11 juni 1982 GEBOREN IN MEI Jan Steenhaut, Nonnenbosstraat 16, Lede-Wanzele; Katrien Van Cauwen- berge, Beukenlaan 49. Aalst-Erembo- degem; Kenny Slagmulder, Bergstraat 87, Haaltert-Kerksken; Sofie De Roock, Hoefstraat 4, Liedekerke; Koen Putte- man, Reymeersstraat 5, Lede; Wendy Van den Steen, Mottedries 28, Haaltert- Heldergem; Annelies Gilbos, Brede- straat 158, Aalst; David Declercq, Res- tertstraat 76, Aalst-Nieuwerkerken; Kim Van Damma, Burgemeester Benedict 'T Kintlaan 32, Denderleeuw-Welle; Mathieu Debelle, Hazelnotenlaan 15, Steenokkerzeel; Michael Cornells, Bremtstraat 99, Aalst-Nieuwerkerken; Mathie Claeys, Vilainstraat 54, Aalst; Kristel Knaepen, Posthoornstraat 33, Aalst; Pieter-Jan Kiekens, De Vissche- restraat 15, Aalst; Colin Schouppe, Hert straat 86, Dendeleeuw-Welle: Michaël Felgenhauer, Dorp 31, Sint-Lievens- Houtem-Vlierzele; Dimitri De Vlaeminck, Jasmijnstraat 21, Ninove; Ellen Mest- dagh, Dirk Martensstraat 99, Aalst; Nat halie Limpens, Hazelaarstraat 20, Aalst- Nieuwerkerken; Pascal De Bock, Ruiter- straat 4, Erpe-Mere-Burst; Liesbet De Pelsmaeker, Van Der Schurenstraat 15A, Ninove-Nederhasselt; Naomi Li- brecht, Stationsstraat 22, Lede; Tino Van Ginderdeuren, Molenstraat 150, Liedekerke; Katrien Nijs, Billegem 238, Lede-Wanzele; Annemie De Pooter, St.- Lievenslaan 41, Herzele; Sven Van Gucht, Konkelgoed 53, bus 12, Opwijk; Tine Strobbe, Gentsesteenweg 42. Er- pe-Mere-Erpe; Didier Van Schuerbeek, Kwalestraat 72, Aalst-Nieuwerkerken; Lieven Duqueine, Rustoordstraat 8, Aalst; Ellen Coppens, Beekkant 1Aalst- Herdersem; Saskia De Troyer, Terlicht 38, Haaltert-Kerksken; Astrid De Boom, Fonteinbos 16, Aalst-Erembodegem; Michaël Tas, Groenstraat 236, Aalst; Kurt De Pril. Kerkskenhoek 85, Haaltert; Joke Van den Nest, Steenweg op Aalst 16A, Aalst-Hofstade; Tim Vinck, Hoge Vesten 6, Aalst; Frederik Goedefroy, Bergstraat 25, Aalst-Nieuwerkerken; Kim Segers, Pijlekaartstraat 36, Ge- raardsbergen-Schendelbeke; Steven Geerts, Rozendreef 159, bus 44, Aalst; Yves Arijs, Lijsterbesstraat 16, Lede; Leslie Van de Waeter, Zevekootstraat 35, Erpe-Mere-Erpe; Geoffrey Clémeur, Regelsbruggestraat 82, Aalst; Leen De Pril, Groenstraat 106, Ninove-Neder hasselt; Erika Van den Hauwe, Abdij straat 3C, Aalst-Meldert; Ellen Van Au- denhove, Distelstraat 11Aalst; Kevin Brondeel, Kapittelstraat 37, Erpe-Mere- Mere; Kristof De Vuyst, Geallieerden straat 51A, Denderleeuw; Marie-José De Wulf, Kattelinnestraat 125, Erpe-Me- re-Erpe; Vanessa Ponnet, Kasteeldreef 53, Lede; David Buyens, Marktstraat 1 bus 2A, Ninove; Evelien Schellekens, Steenweg op Aalst 37, Aalst-Hofstade; Nils Van der Bruggen, Kasteellaan 447. Gent; Stijn De Cock, Molendries 26, Aalst; Nathalie Van Impe. Bredestraat 153, Aalst; Elke Espenhout, Botermelk- straat 179, Aalst; Rico De Braekeleer, Kerkkouterstraat 4, Sint-Lievens-Hou- tem-Bavegem; Sarah D'Haeseleer, Mo lenstraat 43, Lede-lmpe; Wesley Vander Haegen, Guido Gezellestraat 11, Lede; Wim Roeland, Dreef 14, Erpe-Mere- Mere. Leen Blondeel. Polbroekstraat 14, Sint- Lievens-Houtem Sofie Van de Maele, Langestraat 66, Aalst; Tamara Ledegen, Park Terlinden 10, bus 11Aalst; Steven Dewulf, Dries straat 16, Aalst; Lieve Schoukens, Kool- straat 151, Aalst; Fatih Sen, Varenlaan 7, Aalst; Leen Van der Meersch, Die- penbroekstraat 2A. Opwijk; Kevin Van Lierde, Broekstraat 52, Aalst-Herder- sem; Davy De Bolle, Elderbergstraat 9, Aalst-Baardegem; Anka Troukens, Drie- hofveldenbaan 25, Dilbeek-Sint-Mar- tens-Bodegem; Tamara Meert, Ternat- straat 27, Affligem-Essene; Ellen Bos man, Nieuwe Wijk 55, Lede; Annika Matthieu, Kraaiwinkelstraat 21, Aalst- Nieuwerkerken; Ann Menschaert, Schroverstraat 20, Lebbeke-Wieze; Ka- rolien Scheerlinck, Pontweg 9, Haaltert; Katrien Heyvaert, Driehoekstraat 12, Aalst-Erembodegem; Sofie Janssens, Binnenstraat 337, Aalst; Koen Van As- scbe, Dirk Martensstraat 22, Aalst; Cin dy Wellekens, Scherrestraat 22, Aalst- Erembodegem; Eva Bonnaerens, Im- merzeeldreef 9, Aalst: Jo Cardon, Dok ter De Moorstraat 47, Aalst; Evi Van der Bracht, IJsbroekstraat 4, Geraardsber- gen-Schendelbeke; Chakir Moussa, Gustaaf Papestraat 58, Aalst; Sylvie Smekens, Bosstraat 145, Erpe-Mere- Mere. Bart Van Belle. Scherreveldstraat 7, Aalst; Tijl Van Belle, Scherreveld straat 7, Aalst; Liesbet Neerinckx, Blok- manstraat 10, Erpe-Mere-Mere; Wendy De Neve. Azalealaan 22, Denderleeuw; Stijn Van den Abbeele, Gevergemveld- baan 5, Aalst-Moorsel: Nick Troch, Leu- vestraat 167, Aalst-Erembodegem; Griet Van Kerckhove, Rodtstraat 81Le- de-Oordegem. HUWELIJKEN IN MEI Benny Van Rossem, Hoeze- straat 38A, Aalst-Nieuwerkerken met Lilyane Moock, Driesstraat 44, Aalst- Nieuwerkerken; Wim Van Tittelboom, Arbeidstraat 2. Aalst met Yolanda De Neef. Arbeidstraat 2. Aalst; Herman Stevens. Keiberg 47, Lede met Gerda Jacobs, Herbergstraat 14, Aalst-Moor sel; Eddy Van Goethem, Brusselbaan 99, Aalst-Erembodegem met Ingrid De Rop. Alfons De Cockstraat 55, Aalst- Herdersem; Erwin Van den Eeckhout, Groeneweg 34, Haaltert met Carine Van Goethem, Schoolstraat 23, Aalst-Nieu werkerken; Philip Bauwens, Zwevezele- straat 74, Torhout met Anne-Marie Merckx, Molenkouterbaan 12, Aalst- Moorsel; Adhemar De Croock, Drap- straat 45, Aalst-Gijzegem met Angèle Beirens, Drapstraat 45, Aalst-Gijzegem; Jan De Maeseneer, Park Terlinden 14, bus 24, Aalst met Veerle Kiekens, Park Terlinden 14, bus 24, Aalst; Marc Van der Biest, Geldhofstraat 24, Aalst met Chantal Matthieu, Geldhofstraat 24, Aalst; Erik Buekens, Majoor Charles Claserstraat 6, Aalst met Annick Lou- wyck, Majoor Charles Claserstraat 6, Aalst; Johan Van der Steen, Lambrecht- straat 42, Aalst met Elsie Podevijn, Sint- Gudulastraat 52A, Aalst; Hugo Jans sens, Ninovestraat 34, Haaltert-Erem- bodegem, met Leslie Callebaut, Linden- laan 20, Aalst-Erembodegem; Günther Melckebeeck, Ninovesteenweg 241 Aalst met Patricia Staessens, Ninove steenweg 241Aalst-Erembodegem; Eddy Goeman, Begijnhof 36, Aalst met Annick De Schrijver, Kerrebroekstraat 225, Aalst; Patrick Meersman, Molen straat 87, Aalst-Baardegem met Martine De Waegeneer, Kouterbaan 64, Aalst- Herdersem; Eric Dierickx, Kerkstraat 24, Aalst-Baardegem met Linda De Block, Hoogstraat 73, Aalst-Baardegem; Erik De Schrijver, Hoogkouterbaan 38, Haal tert met Olga De Wolf, Brusselbaan 153, Aalst-Erembodegem; Frankie Verpoest, Dokter Frans de Hovrestraat 25, Den- dermonde-Oudegem met Beatrijs De Caluwe, Lange Haagstraat 3B, Aalst- Herdersem; Rudy Van den Steen, One- gem 89, Aalst met Christel Taelemans, Exterkenstraat 40. Aalst-Moorsel; Louis Van Ransbeek, Dorpveldstraat 11Asse met Sonja Van Nieuwenborgh, Kam menstraat 8, Aalst-Meldert; Ghislain Roels, Osbroekstraat 16, Aalst met Lut- gard Samyn, Langestraat 69, Aalst; Guy D'Haese, Sint-Annastraat 114, Aalst- Hofstade met Lucette De Sutter, Rozen straat 4, Aalst-Hofstade; Jozef Van den Broeck, Dorp 19, Aalst-Moorsel met Hil- de De Kegel, Kouterbaan 61Aalst-Her- dersem; Ronny Nelis, Avaanstraat 15, Aalst-Erembodegem met Gina Adam. Pater Rasschaertlaan 58, Aalst-Erem bodegem; Antonio Mancuso, Rozen- dreef 161, bus 33, Aalst met Elsie Re- dant, Wolvenveld 3, Aalst; Jean Boets, Koeweideweg 6, Aalst-Meldert met Christiane De Boeck. Koeweideweg 4, Aalst-Meldert; Albert D'hoe. Hopstraat 12, Aalst-Erembodegem met Christel Eeckhaut, Bronlaan 3, Aalst-Erembode gem; Werner Van Driessche, Lange straat 210, Aalst met Ann Temmerman, Regelsbruggestraat 37, Aalst; Herwig Coppens, Industriepark-West 62, Sint- Niklaas met Marijke Van der Eist, Ge- raardsbergsestraat 193, Aalst; Noël Van De Man, Biekorfstraat 128, Aalst met Maria Van den Broeck, Biekorfstraat 128 Aalst; Frankie Van Moeseke, Strijders laan 119, Hamme met Sabrina De Cort, Hogeweg 99. Aalst-Erembodegem; Ed dy Baetens, Abdijstraat 3, Aalst-Meldert met Suzanne Vanderstukken, Meers straat 77, Ternat-Sint-Katharina-Lom- beek; Jozef Van Cauter, Resschebeke 24, Aalst-Erembodegem met Ann De Kerpel, Hof ter Lokerenstraat 15. Aalst- Erembodegem; Patrick Crabbé, Linden- laan 3, Boortmeerbeek met Marlies De Clercq, Steenweg op Aalst 136, Aalst- Hofstade; Vincent Van den Abbeele, Bredestraat 375, Aalst met Simonne Huylebroek, Kantonstraat 35, Aalst- Nieuwerkerken; Walter Van Biesen, Brakelstraat 83, Aalst met Maria Herre- mans, Merestraat 56, Aalst; Yvan Van der Stockt, Bosstraat 41, Haaltert met Korry Mabilde, Damstraat 29, Aalst- Nieuwerkerken; Johan Verbeke, Elsbrug 72, Wichelen met Chantal Van Leuven. Dokter De Moorstraat 127, Aalst; Danny Van Boxstael, Heuvel 18, Aalst-Erem bodegem met Carine De Smedt, Bolle- weg 48, Aalst; Marc Van As, Stations straat 128, Hulshout-Westmeerbeek met Anna Gheyssens, Erembodegem- straat 33, Aalst; Jozef Van Caekenber- ghe, Hoogstraat 45, Aalst-Hofstade met Brigitte Hertsens, Hof te Wachenen- straat 4, Aalst-Hofstade; Franqois Huy- brechts, Hoge Vesten 66, Aalst met Kathleen Van den Berghe. Hoge Vesten 17, Aalst; Frangois Bonnaerens, Mere straat 111, Aalst met Carine De Ryck, Volksverheffingstraat 20, Aalst. 0VERLIJDENS IN MEI Albert Van den Abbeele. 68 j., Nieuw- straat 5, Wichelen, wed. Mathilde Van Eenaeme; Valerius Van Belle, 76 j., Leu- vestraat 84, Aalst-Erembodegem, echt. Maria Ghysens; Maria Van Herreweghe, 75 j., Sint-Rochusstraat 20, Aalst-Nieu werkerken. wed. Romanus Redant. echt Joannes Michiels; Prosper Van der Gucht, 69 j., Keizerstraat 10, Aalst-Nieu werkerken, echt. Maria De Vuyst; Au gust De Groot, 77 j., Bremtstraat 51, Aalst-Nieuwerkerken, echt. Antoinette Raes; Caspar Schweigman, Abdijstraat 6, Affligem, 77 j., ongehuwd, zoon van Antoon Schweigman en van Hermine Mahler; Karei Vermeiren, 81 j., Dorpveld 14, Asse, wed. Catharina Van den Cruy- ce; Felix Arijs. 69 j., Kemelweg 20, Den- derleeuw-Welle, wed. Gabriella Mi chiels; Alphons De Gauwe, 80 j., Hoog straat 74, Aalst-Hofstade, wed. Emma Van Nuffel, wed Alberta Van Caeken- berghe; René Ballekens, 65 j., Bergweg 30, Aalst-Hofstade. wed. Célina Lam mens, echt. Irena De Smet; Henri Souf- riau, 56 j., Koeistraat 3, Roosdaal-Pa- mel, echt. Hermine Van Havermaet; Fe lix Vanhellemont, 71 j., Sint-Janstraat 13, Merchtem, echt. Marie Dejaeger; Vi- talis Van Heek, 75 j Steenweg op Den- dermonde 39, Aalst-Gijzegem, echt. Ag nes Grysolle; Jan De Block, 78 j., Alfons De Cockstraat 71, Aalst-Herdersem, wed. Maria Carlé; Dominicus Michiels, 90 j., Kerkmeersstraat 1A, Aalst-Nieu werkerken. wed. Maria De Pauw; Step- hania Pieters, 74 j., Langestraat 36, Aalst, wed. August De Wolf; Livinus Ver- resen, 45 j., Bisschoppenhoflaan 201, Antwerpen-Deurne, echt. Simonne Dockx; Germaine Brantegem, 68 j., Hekkergemstraat 84, Wichelen-Schelle- belle, echt. Mauritius Pieters; Benedic ts De Troyer, 65 j., Kapelleveldstraat 2, Erpe-Mere-Mere, echt. Suzanne Van Lierde; Rufin Ottoy, 82 j., Dries 45, Erpe- Mere-Bambrugge, wed. Sylvie De Schrijver; Irma Vos, 64 jLindekouter 7, Erpe-Mere-Mere, echt. Victor Coppens; Emma Verhoene, 82 j Kasteelstraat 14, Liedekerke, wed. Gustaaf Lamoen; Ka- rel Saerens, 78 jKerkstraat 20, Aalst- Moorsel, wed. Maria Cornelis; Emeren- tia De Greve. 79 jVan de Vijverstraat 10, Aalst-Erembodegem, wed. Josef Baeyens; Lucien Van den Brande. Bra kelstraat 69, Aalst, 52 j., echt. Helena De Smedt; Benoit Borms, 76 j., Kromme Elleboogstraat 3, Aalst-Erembodegem, echt. Carolina Van Rechem; Elza Dro- wart, 65 j., Sint-Annalaan 104, Aalst, on gehuwd. dochter van Theofiel Drowart en van Barbara Permentier; Lucia Hen- drickx, 78 jMottantstraat 52, Aalst- Hofstade, ongehuwd, dochter van Pros per Hendrickx en van Marie Van Sande; Alma Van Styvandael, 85 jRustoord Sint-Job, Marktweg 20, Aalst, wed. Ca- millus De Greif; Victor Kieckens, 73 j., Steenstraat 3, Aalst, wed. Anna D'Hae se; Maria Lievens, 82 j., Fossebaan 207, Ternat-Wambeek, wed. Josephus Se gers en van Leopoldus Ivens; Maria Van den Eede, 90 j., Rustoord Sint-Lieven, Dokter De Moorstraat, Aalst. wed. Flo- rent Dehaese; Hendrik De Geyndt, 66 j., Ninovesteenweg 121, Aalst-Erembode gem, wed. Leontina Van den Bremt; Re- migius Standaert, 88 j., Alfons De Cock straat 71, Aalst-Herdersem, wed. Maria Van Gijseghem, Jozef Van den Berghe, 76 j Pieter Coeckestraat 18, Aalst, echt. Germana Hellinckx; Joanna Amant 84 j., Welvaartstraat 153, Aalst, wed. Omer De Wael; Roger Imon, 58 j., Sint- Lievenslaan 89, Gent, echt. Angelina De Kuysscher; Camilla Scheerlinck. 73 j Zonnestraat 38, Haaltert, wed. Donatus Verbeeren; Catharina De Decker. 82 j Alfons Van de Maelestraat 74, Aalst- Erembodegem. wed Ludovicus Praet; Frans Hendrickx, 85 jLeo de Bethune- laan 121, Aalst, wed Pia Dierickx; Leo Corten, 72 j., Binnenstraat 129, Aalst, echt Leontina Podévijn; Philemon Mon- saert, 55 j., Albertstraat 34, Erpe-Mere- Burst, echt. Maria De Boever; Petrus D'Haeseleer, 87 j Kwaterstraat 11Lie dekerke, wed Odine De Braekeleer; Joanna Van Muylders, 81 j., Bolleweg 86, Aalst, wed. Louis D'Haese; Augus- tinus De Brouwer, 74 jIngang Van Bemten. 12, Aalst, echt. Camilla De Brouwer; Martha Van Geit, 76 jMoor- selbaan 472, Aalst, echt Jozef Ghys- sens; Maria Van de Velde, 84 jPont- weg 56, Aalst-Herdersem, wed Achillus Caudron; Louisa Van Audenhove, 68 j., Rozendreef 159, bus 22, Aalst, echt. Robert Welleman; Joannes Francois, 59 j,, Affligemstraat 21, Ternat-Sint-Katha- rina-Lombeek, echt. Leontina Cortvrindt; Maria Laurent, 79 j., 't Kintstraat 80, wed. Franciscus De Bauw (Opwijk); Pe trus Costers, 83 j., Coenstraat 42, Op wijk, ongehuwd, zoon van Joannes Cos ters en van Maria De Donder; Honoré Cool, 68 j., Prinsdaal 74, Erpe-Mere- Bambrugge, echt. Marie Vermeulen; Bertha Boon, 68 j.. Neerbeekstraat 2, Ninove-Okegem. echtgescheiden van Alfons Van Rossen, wed. Alfred Saege- mans; Henri De Crem, 72 j., Ninove steenweg 182, Aalst-Erembodegem. echt. Mathilde Vandebotermet; Agnes Van Lierde, 80 j.Kasteeldreef 46, Lede, wed. Frits Keymeulen; Carlos De Smet, De Coninckstraat 6/3, Aalst, echt Geor- getta Van den Bulcke; Maria Hoffelinck. 67 j., Bremtstraat 22, Aalst-Nieuwerker ken. echt Frans De Neef; Madeleine Godaert, 80 j., Schelfhoutstraat 94, Lie dekerke. echt. Philémon D'hoe; Karei Meert, 72 j., Vooruitzichtstraat 23, Aalst, echt. Eleonora Van Den Steen; Anna Bombeeck. 78 j., Gasthuisstraat 40, Aalst, ongehuwd, dochter van Egide Bombeeck en van Isabella Van Balen; Petrus Meert, 79 j., Brusselbaan 93, Aalst-Erembodegemechtgescheiden van Maria Van Heek; Emile De Bakker, 82 j., Zavelbaan 11. Aalst, wed. Cle- Kontakten van de Westerse Wereld met Japan brachten na wereldoorlog II de bonsai-realisatie over naar Europa en momenteel zijn er kernen in vele landen. Mensen die met geduld en liefde aller hande inlandse bomen kweken in een beperkte ruimte, op een terrasje of een balkonnetje. Boompjes in schaal of pot waarvan de hoogte varieert van 10 tot zowat 50 cm. Een bezigheid voor mensen met enge lengeduld die uitstekende mogelijkhe den kan bieden aan geïnsteresseerde minder-validen die zich nauwelijks nog kunnen bewegen en in deze hobby een interessante bezigheid vinden. Is de echtgenoot reeds een drietal jaren doende aan kolombofilie, Agnes Luycs, een vijftiger, had reeds lang plant en kui tuur in het achterhoofd. Tot ze bij onze noorderburen in kontakt kwam met ker nen van de «Nederlandse Bonsaiklub», zowel te Amsterdam als te Haarlem. Gevolg gevend aan een vraag vanuit Nederland en in samenwerking met He miksemnaar Windels, de eerste voorzit ter die nu door onze stadsgenote werd opgevolgd, werd ook in ons land een Bonsaiklub opgericht. Vijf jaar terug zo dat de tentoonstelling die U dit weekend kan meemaken samenvalt met de vie ring van het eerste lustrum van de reeds 150 leden tellende «Vlaamse Bonsaiver eniging». Vier maal 's jaars komen de leden ver spreid over het hele Vlaamse land, - en kele zelfs komen uit Wallonië -, samen te Gent waar zowel theoretische be schouwingen als praktische raadgevin gen en realisaties aan bod komen. Hoe bomen van te lande, in dergelijk mi ni-formaat kunnen worden gehouden is wellicht ook voor U een raadsel. Ook voor ons was het zulks. Men verklaarde ons echter de ingewik kelde ingrepen die dergelijke plantjes moesten ondergaan gaande van inkrim ping en wegnemen van een deel van het Jonge juwelen voor jonge mensen Juwelen De Meester Sint Jorisstraat 19 - Aalst mentina Lievens; Elisa De Clerck, 68 j.. Zijpstraat 25, Aalst-Hofstade, echt. Al- bertus Van de Vurst; Maria Orinx, 67 j., Hogeweg 5, Asse, wed. Camilius Nieuwlandt; Adelina De Kerpel, 84 j., Kasteeldreef 46. Lede, wed. Jozef Van Hauwermeiren: Philemon De Wagter, 70 j.. Poortstraat 120, Liedekerke, echt. Jo anna Aerts; Frans De Cremer, 55 j., Wil genstraat 18, Lede, echt. Helena Uyt- tendaele; Marcella Schokkaert, 68 j., Le pelstraat 2A. Ninove-Voorde, echt. Hi- laire Goessens; Maria De Jongh, 74 j., Reymeersstraat 13, Lede. ongehuwd, dochter van Joannes De Jongh en van Amelia De Kimpe; Elvira Vinck, 78 j., Jan De Windtstraat 45, Aalst, wed. Eva rist Van Wesemael; Frans Potoms, 50 j.. Gentsesteenweg 14, Erpe-Mere-Erpe. echt. Maria Hendrickx; Henri Ottoy, 80 j., Kerkmeers 8, Aalst-Nieuwerkerken, echt. Valentina Scheerlinck; Suzanna Verhulst, 54 j., Fosselstraat 34, Affigem, echt. Marcel Van der Borght; Victoor Ne vens, 73 j., Capruinweg 5, Affligem, echt Josefina Verbeiren: Leontina Seré, 72 j., Van der Nootstraat 5, Aalst, echt. Joan nes De Smedt; Paulina Luypaert, 75 j., Kloosterstraat 43, Opwijk, wed. Carolus Van Hemelrijck; Juliette Eeman, 85 j., Essestraat 5, Lede-lmpe, wed. Jozef De Clercq en van Julius Beurms. wortelgestel tot het verwijderen van aan tallen bladeren. Dit vanzelfsprekend al lemaal oordeelkundig, op de gepaste plaats en tijdens de gepaste periode. Mw. Luycx heeft blijkbaar nog andere pijlen op haar boog want de wanden van haar vertrekken zijn behangen met een overdadige weelde aan schaduwpop- pen «Wayangpoppen», zo genoemd we gens de dubbele funktie in het Verre Oosten. Aan rijken worden de poppen normaal getoond doch mindervermo- genden krijgen er achter een doek slechts de schaduw van te zien... Over «bonsai-boompjes» bestaan heel wat misverstanden waartegen enkele leden van de jubilerende vereniging willen ingaan. Wat U in een paar jaar kan bereiken, met bescheiden middelen en quasi zon der plaatsruimte, kan U meemaken in zaal «Netwerk», De Ridderstraat te Aalst op zaterdag 12 en zondag 13 juni. Zulks van 10 tot 12 en van 14 tot 20 u. Een hobby voor iedereen toegankelijk. (Hm) Gevraagd Medewerkers om onderhoudsprodukten te verkopen op party's. Interessante bij verdienste. Voor inlichtingen telefoneer 70.42.13. Een unieke witte bruidswagen Ceremonie Bediening gratis Moorselbaan 328 AALST PVBA Tel. 053/21 66 66 - 21 40 29 het kantoor met een hart...voor uw zaken Hoek Nieuwstraat en Keizelijk Plein 9300 Aa Tussen de muziekinstrumenten van de zes kinderen van mevrouw AGNES LUYCX (ja, zonder «k») en haar begrijpende echtgenoot vinden we hon derden «BONSAIS». «Bonsai» is een Japans woord voor «boom in pot». Een eeuwenoude kuituur die stamt uit China en door monniken en ge zanten naar het land der rijzende zon werd overgebracht en er tot hoge verfijning werd opgevoerd. Naast de theeceremonie en ikebana werd «bonsai» opgenomen in de Japanse traditie. Vrijheidsstraat 44, 9300 Aalst Tel. 053/21.35.34

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 4