Rode Roos bedwingt Nieuwe Wijk Doelpuntenfestival SERGANT SPORT Willocx video club BENOIT DE SMEDT Topper Post-Desatex eindigt onbeslist Hoké Erembodegem enig leider Eerste punt voor Sparta Vlotte overwinning Nieuwerkerken 2 - Burst 0 MTSA kompetitie Moorselbaan 86 Aalst videofilms 100 fr. voor 2 dagen ir. voor 2 dagen DE BESTE KWALITEIT fdnïi^ MARC GALLE is het waard om in de gemeente raad te gaan. STEM daarbij op JACKIE D'HERDE op de31e STEM voor de VROUWELIJKE kandidaten. STEM voor de SP. ledereen zal er goed bij varen 16 Nieuwe Gazet van Aalst 8 oktober 1982 Liefhebberssport In de hoogste afdeling van de zaterdagkompetitie eindigde de topper Espanol- Lada Boys op een logisch gelijkspel. Endoka verloor een punt tegen Cobila's, zodat Melckenbeeckvrienden alleen aan de leiding prijken. Rode Duivels won nipt van Blauwe Vlam. Freddy Stevens scoorde het enige doelpunt van de par tij. Een gelijkspel ware logischer geweest. In de tweede afdeling had Bartan het moeilijk met Breughels. Peter De Vriendt opende na 3 minuten de score voor de leiders, maar Luc Eeman lukte na een kwartier de gelijkmaker met een puike lob. Eeman zette Breug hels, na uitstekend voorbereidend werk van Raes, opnieuw aan de lei ding. Voor de rust kon Jozef Cornelis echter gelijkstellen, Bartan was wel de meest aanvallende partij in de tweede helft, maar doelpunten bleven eerst uit. Tot in de slotfase Peter De Vriendt de overwinning toch uit de brand kon sle pen voor Bartan. Excelsior en Leeuwerik maakten er een bikkelhard duel van. Eeckhout zette vrij vroeg Leeuwerik op winst. Van de Velde zou Excelsior laten jui chen maar pas was de tweede periode gestart of De Breucker zette de thuis ploeg 2-1 voor. De Ledenaars kwa men echter terug langs De Smet. In de zondagsreeks hield Rode Roos Nieuwe Wijk in bedwang. Nieuwe Wijk liep nochtans tot 2-0 uit, langs Maes- schalck en Saerens. Voor de rust kon Bombeeck milderen. Luc Maes- schalck schonk Nieuwe Wijk opnieuw hoopt doch Guy Lievens schonk Rode Roos een verdiend gelijkspel op de valreep. Koszen en IJsboerke speelden 2-2 gelijk. Met doelpunten van Caudron en Deligne voor IJsboerke en van De Vuyst en Bruylandt voor Koszen. Sportief 81-lnno eindigde onbeslist. Luc Simal opende de score in de tweede speelhelft. Inno kwam langszij door een doelpunt van Van Den Bergh. (J.V.L.) Uitslagen Zaterdagreeksen 1e afdeling Lada Boys - Rayo Esp. 2-2 Cobila's - Endoka 1-1 Heipias - Camu 2-4 Rode Duivels - BI. Vlam 1 -0 Simca Boys - Kruis 3-5 Heizijde - Melckenbeeckvr. 0-3 Tinne Boys vrij 2e afdeling Apostelken - Royal Sport. 2-4 O.d. Toren - Giwo 2-1 Boterhoek - Parking 4-0 J. Timarcha - 't Kloksken 2-0 Musica - G.M.I.C. 1-0 Bartan - Breughels 3-2 Excelsior - Leeuwerik 2-2 Zondagsreeks Sportief 81 - Inno 1-1 IJsboerke - Koszen 2-2 Timarcha - Amapola 3-4 Corner - Star Boys 1 -2 Nieuwe Wijk - Rode Roos 3-3 Pano - Real Familial 0-2 Adelaars - 't Duifken 0-2 Sunset - Sportkring 0-0 Programma voor 9/10 en 10/10 Zaterdagreeksen 1e afdeling Rayo Espanol - Cobila's D'Herde Tinne Boys - Heipias Dalschaert Blauwe Vlam - Camu Van der Veken Melckenb. - Lada Boys Van Belle Simca Boys - Rode Duivels V. Schuylenbergh Kruis - Heizijde Van Impe Endoka vrij. 2e afdeling Royal Sportief - Onder den Toren Van den Eeckhout Giwo - Boterhoek Floris Leeuwerik - Parking De Meyst 't Kloksken - Excelsior Roels Breughels - Apostelken Garcia Jong Timarcha - Musica DeTroch Bartan - G.M.I.C. De Sutter Zondagsreeks Koszen - Inno Van Belle Timarcha - IJsboerke Dalschaert Amapola - Corner Van Impe Star Boys - Nieuwe Wijk D'Herde Real Familial - Rode Roos Boterbergh Sportkring - Sportief 81 Floris Adelaars - Pano De Meyst 't Duifken - Sunset Garcia Klassementen zaterdagreeksen 1e afdeling 1Melckenbeeckvr. 6/9; 2. RayoEs- panol 6/9; 3. Lada Boys 6/9;4. Endoka 6/9; 5. Tinne Boys 5/8; 6. Rode Duivels 5/8; 7. Camu 5/6; 8. Blauwe Vlam 5/5; 9. Cobila's 5/3; 10. Simca Boys 6/2; 11Heizijde 6/2; 12. Kruis Moorsel 6/2; 13. Heipias Lede 5/1 2e afdeling 1Bartan 6/9; 2. Giwo 5/8; 3. Onder den Toren 6/8; 4. Musica 6/8; 5. Boterhoek 6/7; 6. Royal Sportief 6/7; 7. Apostelken 6/7; 8. 't Kloksken 6/6; 9. Jong Timarcha 6/6; 10. G.M.I.C. 6/5; 11Excelsior 6/5; 12. Leeuwerik 6/5; 13. Breughels 6/3; 14. Parking 6/0. Zondagsreeks 1. Nieuwe Wijk 6/11; 2. Rode Roos 6/10; 3. Sunset 6/10; 4. Real Fam.6/10; 5. Sportkring 6/7; 6. Ama pola 6/7; 7. Star Boys 6/7; 8. Ade laars 6/7; 9. Inno 6/6; 10. Sportief 81 6/6; 11't Duifken 5/5; 12. IJsboerke 6/3; 13. Koszen 6/3; 14. Timarcha 6/2; 15. Corner 6/2; 16. Pano 6/0. (J.V.L.) Setokvoetbalverbond Tijdens de derde speeldag vielen er geen verrassingen te noteren. Alle kopploe- gen wonnen hun match zodat deze speeldag een maat voor niets werd. inrukken kon Danny Van Kelekom Blauw-Wit haalde het gemakkelijk van Dressel. Enkel het eerste kwartier was in het voordeel van de bezoekers. Aan de rust luidde de stand 3-0. Lefè- vre, Tombeur en Wauters waren de doelpuntenmakers. Blauw Wit miste ook nog een strafschop. Na de koffie waren het Wauters en Van Goethem die de forfaitcijfers voltrokken. De Saedeleer kon uit strafschop de eer redden voor Dressel. O.C. Aalst speelde zijn beste match van het seizoen. Het kwam echter tegen de gang van het spel in op ach terstand. Danny Heiremans knalde Apostelken 0-1 voor. Net voor het Pluim met zware 6-0 cijfers. Daniel Dooremont (3), Cornant (2) en Verley- sen schonken hun ploeg een uitge sproken en verdiende zege. (J.V.L.) gelijkmaken met een krachtige kop stoot. Daarna maakte Van Kelekom zijn tweede hattrick van het seizoen rond. Tijl Snas kende geen problemen met Moorselbaan. Roelandt en Heireman scoorden ieder driemaal en De Mets zorgde voor nummer zeven. Voor Moorselbaan redden Ceuppens en De Gendt de eer. Wembley dat met amper negen spelers Leeuwerik partij diende te geven, begaf pas in het laatste kwartier. Cocquyt en Corte met een hattrick scoorden de doelpunten voor de lijsttrekker. Arendzonen klopte De Uitslagen Blauw Wit - Dressel Wembley Leeuv AZ'77 - De Pluim O.C. Aalst - Apostelken Opwijk - Groen Wit Moorselbaan - Snas Programma voor 9/10 Apostelken - De Pluim AZ'77 - Leeuwerik O.C. Aalst - Wembley Moorselbaan - Dressel Opwijk - Blauw Wit Snas - Groen Wit 5-1 0-4 6-0 3-1 1-5 2-7 Fietsen-Brommers Ze kénnen ni kapot Moeirselboon 107 - 111 -113 Oilsjt DE BESTE FILMS AUTOBANDEN CONTINENTAL UNIROYEL MICHELIN open 8-12 u en 13- 18 u. zaterdag 8-12 u en 13 - 15 u.30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 Aalst - 053/77.33.77 DENK AAN UW SNEEUWBANDEN Op financieel vlak heeft hij of zijn huisgezin het niet nodig. Ondanks zijn verworven positie, werkt zijn vrouw nog. Hij gaf zijn universitaire titels en zijn taalwenken op de radio op voor de politiek. Allemaal goed betaalde jobs voor een onzekere oppositie. Wie zou het risiko nemen Hij doet zijn best niet uit eigen belang, wel voor het volk Geef hem daarom a.s. zondag UW STEM plaats op lijst rv 1in het belang van alle werkne mers en middenstanders. GetekendBeatrice Spittaels Grote Markt 25 9300 Aalst. Bedrijfsvoetbal Pust kwam niet verder dan een gelijkspel tegen een verrassend goed Desatex. De thuisploeg liep nochtans tot 2-0 uit. Hedwig Callebaut scoorde net voor rust en direkt na de kamowisseling. Een uitstekend spelende Jan Niel kon tweemaal tegenscoren, toen Post dacht dat de zege binnen schot was. Somati had weinig moeilijkheden met Callebaut (B). Baetens was de grote figuur van de match, hij scoorde liefst driemaal. De Puss legde de eindscore vast. Intercom bood meer weerstand dan verwacht tegen Amylum. Aan de rust was de stand 0-1 langs Gunter Schol- laert. Daarna maakten Pierre De Groeve en Bert Van Nieuwenborgh er 0-3 van. Callebaut A won vlot bij VVTTA. De Smet (2), Van de Steen (2) en Jans- sens zorgden voor de forfaitcijfers. Saf speelde een uitstekende partij tegen het hoog gekwoteerde Honda. De verdediging van Saf hield de 0-0 cijfers gedurende ruim een uur in stand. Eric Lambrecht schonk zijn ploeg de beide punten. Uitslagen Post - Desatex 2-2 Callebaut B - Somati 0-4 Intercom - Amylum 0-3 VVTTA - Callebaut A 0-5 Honda - Saf 1-0 Bouw vrij. Programma voor 9/10 Callebaut Bouw Saf - VVTTA Amylum - Honda Somati - Intercom Desatex - Callebaut B Post vrij. Stand na vijf speeldagen 1 Somati 5/9; 2. Amylum 5/8; 3. Honda 4/7; 4. Post 5/7; 5. Desatex 5/7; 6. Callebaut A 4/4; 7. Bouw 4/3; 8. VVTTA 4/2; 9. Callebaut B 5/2; 10. Saf 4/111Intercom 5/0. (J.V.L.) HOKE Erembodegem blijft vriend en tegenstander verbazen. Het prijkt nu alleen aan de leiding na een nipte zege bij Ekkergem. De Nil lukte het enige doelpunt, doen voldoende voor de volle inzet. Hoké was haast doorlopend in de aanval en dit re sulteerde in talrijke doelkansen. Verley- sen schoot nipt naast en Van Den Borre kopte tegen het doelhout. Na de rust was Ekkergem meer in de aanval, maar het was Hoké die het dichtst bij een tweede roos kwam. Even voor tijd knal de De Greve op zijn beurt tegen de staander, zodat het een onbesproken overwinning werd. Patro Herdersem moest een 4-1 nederlaag slikken bij Zwijnaarde. Patro kwam nochtans in de eerste minuut op 0-1 langs Jaak De Wit te. Na de rust speelde een sterkspelend Zwijnaarde de Herdersemenaars ge woon weg. Sparta Aalst haalde afgelopen weekend zijn eerste punt binnen. Het hadden er evengoed twee kunnen zijn. De thuis ploeg Wetteren 70 nam aanvankelijk wel het initiatief, doch een sterk spelende Sparta verdediging hield de 0-0 stand op het bord. Na de rust keerde het tij en het was Patrick Van Neuville die zijn ploeg op voorsprong bracht, dit na een voldra- Derde Provinciale C Een puike eerste helft heeft de thuisploeg aan een vierde seizoenzege geholpen. Burst werd in deze periode werkelijk van het kastje naar de muur gespeeld. De twee logische treffers, via De Petter en De Bopcher, waren het resultaat van een schitterende kollektieve verrichting. De cijfers konden aan het rustsignaal zelfs hoger geweest zijn maar onkans en een goede bezoekende doelman verhinderden een afstraffing. In de tweede helft teerde Eendracht op gemist worden aanstaande zondag in zijn voorsprong. Dit liet Burst meteen de gelegenheid om meer in de match te ko men. Uitgesproken doelgevaar kon men echter niet creëren. Vooral in het mid denveld gaf Eendracht terrein prijs maar verdedigend bleek men zeer stevig. Ver heugend voor Nieuwerkerken is de hui dige forme van Peter Wellekens. Als spelverdeler heeft een technisch sterke Wellekens zich opgeworpen tot de «pa tron» van het elftal. Hij zal dan ook zeer gen aanval opgezet door Hubert Blon- deel. Sparta liep zelfs tot 0-2 uit langs dezelfde Patrick Van Neuville. Wauters legde de basis van dit fraaie doelpunt. Twee minuten later kon Van Der Gucht milderen. Een kwartier voor tijd stelde Wetteren gelijk na een licht toegekende strafschop Die kans liet Stauteman in derdaad niet liggen. (JVL) het belangrijke duel tegen Ede. Men heeft de vaste overtuiging _zeker één punt uit de brand te slepen. Ede is ech ter, na een zeer zware 5-3 nederlaag op Bambrugge, op revanche belust. Ar- mand Spitael zal zodoende met een sterk tactisch plannetje moeten opzet ten. Vermelden we nog dat op zaterdag 9 en zondag 10 oktober een eetfestijn in de kantine van Nieuwerkerken plaatsvindt, 's Zaterdags kan men er van 18.30 u. terecht en 's zondags zijn de smulpapen vanaf 11 u. welkom. (R.G.) In Herdersem is hij gekend als goed geld. Leer hem kennen in de gemeenteraad Frans JANSEGERS - VU (82/17/53)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 16