f VAN DEN BERGH Jos 33 i Palace (B) haakt (even af Spokuon ontfutselt Tijl een punt CVP lijstnr. 10 HIJ REKENT OP U Volleybal Knappe overwinning van VK. Aalst Golfbiljartfederatie Aalst stem jong en dynamisch, andere mensen, nieuwe ideeën. plaatsnr. OM TE BREKEN MET DE OUDE SLEUR Voetbaluitslagen £4 ipKaaL 151 ttfïS:. Nieuwe Gazet van Aalst 8 oktober 1982 17 VK. Aalst heeft de nederlaag van vorige week op een schitterende wijze uitgewist. De gastheren uit Brugge konden het aanvalsgeweld van de bezoekers niet stoppen. Ondanks het feit dat men in de eerste set Philips en lemants moest missen kon VK uitlopen tot 0-8. Dit mede door de inbreng van trainer Paskiewicz die een oordeelkundig taktisch plannetje in elkaar had gestoken. Deze voorsprong werd echter niet behouden en na een spannend einde pikte Brugge de eerste set met 15-13 in. In de tweede set kwamen Philips en lemants op het terrein. Dit scheelde meteen een slok op de tradi tionele borrel. Aanvallend waren de Aalstenaars niet meer te stuiten, zodat men met 9-15 kon afronden. Via een sterk blok, gekombineerd met kei harde smashes leverde de derde set een 3-15 winst op. In de laatste set ontbond lemants al zijn duivels. De Bruggelingen wisten geen raad met het «geroffel» dat hij uit de vuisten schudde. Een 12-15 set- stand was dan ook het logische gevolg. Kuklos daarentegen kon het niet waar maken bij Ronse. De Aalstenaars wer den met een droge 3-0 nederlaag huiswaarts gestuurd. Als verontschul diging kan het ontbreken van drie basisspelers ingeroepen worden. Kngoeroes moest aan huis nipt de dui men leggen tegen Oudenaarde. In de eerste set kon de thuisploeg uitlopen tot 9-2. Dit vooral onder impuls van Meskens en Bosman. Oudenaarde probeerde de bakens te verzetten maar men kon een 15-7 verlies niet vermijden. De tweede set gaf een totaal omge keerd beeld. De bezoekers kwamen met 3-9 voor en maakten met 7-15 af. Dit had een morele weerslag voor Kan goeroes. Men moest dan ook de derde set met 4-15 laten schieten. In de vierde set wisten de Aalstenaars na een spannende zij-aan-zij, het pleit met 16-14 in hun vooreel beslechten. In de beslissende set werd met 5-8 gedraaid en het waren de bezoekers die koelbloedig bleven, om de partij met 9-15 te winnen. Het liefhebbersvolleybal tenslotte komt ook op gang. Op zaterdag 23.10.82 speelt UFO 78 zijn eerste thuiswedstrijd in het kader van het «Tornooi van de Vriendschap». Aan vang te 16 uur in de zaal naast het Stedelijk Zwembad. (R.G.) Uitslagen Smash Brugge - VK. Aalst 1 -3 Ronse - Kuklos Aalst 3-0 Kangoeroes Aalst - Oudenaarde 2-3 Programma 9.10.82 Appelterre A - Kangoeroes Kuklos - Idegem VK. Aalst - Wetteren Zoals kon verwacht worden was er in de ererreeks eerherstel voor Turbo Cars, dat na zijn slippertje van vorige week direkt met de zege heraanknoopte. Bij Cosmos liet het niets aan het toeval over. OltAlS .GfULS De ploegen van H.B.C. Kangoeroes Aalst, (volleybal). En de thuisploeg stond snel voor een voldongen feit. Alleen De Cock moest zijn tegenspeler eens laten scoren. Maar met Cours, De Cock, De Baere en Baelde stevende Turbo Cars regel recht naar de zege. Geert Baeyens was bij machte De Cock tot drie ont- metingen te dwingen. Wilfried Van Rossem en Freddy Saelens konden nog tot 2-4 herleiden. Ze klopten res- pektievelijk Van Aerde en Neirinck. In de A-reeks was Cosmos slechts een hapje voor Turbo Cars. De bezoekers konden dan pas de eer redden toen Raymond Van Liefferinge, Meese, Van Impe, Frank Van Liefferinge en Janse- gers de score naar 5-0 hadden getild. Van de Keere dank zij een overwin ning (1 -2) op Van Stijvendael legde de eindcijfers vast. Met een zege van D'Herde begon Faber best in eigen huis tegen Sportvrienden Ca). Doch daarna lieten Waegeman en Paere- wijck de balans in het voordeel van de bezoekers overhellen. Van Delsen herstelde het evenwicht in de stand. De Deyn en Freddy Parewijck trokken de situatie in het reine voor de gasten. De verrassing van de speeldag kwam van De Leeuwkens die Palace (b) op eigen bodem een puntje afsnoepte. Meteen is Palace uit de kopgroep gebannen. De vraag rijst of dit defini tief zal zijn. Het begon best voor de thuisploeg met punten van Roels en Peter De Backer. Coppens en Raes lieten het scorebord naar 2-2 evolue ren. En men kon dan de spanning snij den. Leemans scoorde voor Palace, maar Van der Stock speelde de draw voor mekaar. (J.V.H.) Uitslagen 2/10 Erereeks Welkom A - Koszen A 4-2 Moorsel A - Zandmannetjes A 2-4 Leeuwkens A - Palace A 2-4 Cosmos A - Turbo Cars A 2-4 Hand in Hand A - Scotsing A 6-0 Schoonaarde A - Corso A 6-0 Reeks a Koszen B - Welkom B 2-4 Zandmannetjes B - Moorsel B 2-4 Palace B - Leeuwkens B 3-3 Turbo Cars B - Cosmos B 5-1 Parksken A - Johny Boys A 5-1 Krijt op Tijd A - Faber A 3-3 Reeks B Scotsing B - Hand in Hand B 2-4 Johny Boys B - Parksken B 5-1 Corso B - Schoonaarde B 4-2 Sportvrienden B - Kasseistamp. A 4-2 Faber B - Sportvrienden A King Boys A - Hand in Hand C 2-4 6-0 Programma 9/10 Erereeks Johny Boys A - Faber A Cosmos B - Parksken A Leeuwkens B - Turbo Cars B Moorsel B - Palace B Welkom B - Zandmannetjes B Koszen B - Krijt op Tijd A Reeks a Schoonaarde A - Hand in Hand A Scotsing A - Cosmos A Turbo Cars A - Leeuwkens A Palace A - Moorsel A Zandmannetjes A - Welkom A Corso A - Koszen A Reeks B Faber B - Johny Boys B Hand in Hand B - Schoonaarde B Sportvrienden A - Hand in Hand C Kasseist. A - King Boys A Zandmannetjes C - Corso B Parksken B - Sportvrienden B VrijScotsing B De «surprise» van de vijfde speeldag was ongetwijfeld het gelijkspel dat Spo kuon behaalde tegen leider Tijl. Tijl had totnogtoe met onkans af te rekenen. Het dient Bart Eelbode te missen. En dat is een niet kleine handikap. Dit doet natuurlijk geen afbreuk aan Met hem GEEN KiESBELOFTEN, die in deze harde tijden niet kunnen vervuld worden, maar een beleid met gezond verstand. GEEN LUCHTKASTELEN, die met de enorme stadsschuld, welke verdubbelde in zes jaar en ondraagbaar wordt, niet te verwezenlijken zijn, maar een beleid gericht op de toekomst en hoopgevend voor de jeugd. GEEN VERSPILLINGEN, zoals tijdens dit bestuur, maar een beleid voor de mensen, in dienst van de mensen, belangrijk voor de dingen van alledag, opdat het terug aangenaam om leven zou worden in onze gemeenschap. GEEN DEMAGOGIE, maar een verbannen van de politieke karakterloosheid, en het herstellen van het vertrouwen in de toekomst. de flinke prestatie die Spokuon opbracht. Tuf Tuf komt hierdoor op gelijke hoogte van Tijl. Het kwam nochtans met 0-1 in het krijt na een slecht ontzetten van Patrick Van Lan- duyt. Jan De Wael, Lieven Van Den Eynde en Bart Van Lysebeth stelden echter orde op zaken. Tuf Tuf ver sterkte zich nog met Bart De Bruyn die met Eendracht Aalst niet meer kan aantreden wegens universitaire stu dies. Het wordt dus meer dan waar schijnlijk een boeiend duel tussen Tijl en Tuf Tuf met als inzet de eindzege. Tweede Nationale Racing Mechelen - E. Aalst 0-0 Tweede Prov. B: E. Meldert - Nederename 3-0 Derde Prov. C Nieuwerkerken - Burst 2-0 Kerksken - Terjoden 2-0 Derde Prov. D Berlare - W. Moorsel 1-0 Herdersem - Haasdonk 4-2 Sk. Aalst - TK Meldert 2-0 Vierde Prov. G Edixvelde - Hillegem 5- Vierde Prov. H Doggen Eremb. - Lutterzele 0-2 S. Moorsel - Lebbeke 2-2 Gijzegem - Opdorp 2-2 Sk. Erembodegem - Opstal 0-1 Hofstade - Baardegem 1-1 Hij is bekwaam, eerlijk en bikkelhardFRANS JANSEGERSStem VU (82/1 7/52) ^|llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllltllllllllllllllllllllllllllll||lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll)lllllllllllllllllllltlllll|||||||||||t||||||||||||«||||||||||||||||||||||||||||||||||||(|||||||i|||||||||||||||||t||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||lC£ 82/17/10 n iiiiniiii.! imiiii n n tuut mi

Nieuwe Gazet van Aalst | 1982 | | pagina 17