yishari^ imm FABER FABER Immerzeeldreef 31, 9300 AALST - 053-21 66 79 S.K. Aalst met titelambities nieuwe seizoen in Kalender beker van de Denderstreek F.C. 'T KL0KSKEN BBC. Okapi opnieuw bij kanshebbers BBC. The Tower versterkte zich onder de ringen Hestia de Luxe i~v1 E /-Él 'i i: Sf1 Houten ramen MM W 1 w w Ivl E 1 Dealer Delmac PVC en ALU-ramen dubbel glas Zonnewering Isolatie Voorzetrolluiken voorzetramen p.v.b.a. B0CQUÉ- LENSSENS Dagelijks aanvoer van verse vis, kreeften, mosselen, zeevruchten. Bereide schotels AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT Nieuwbeekstraat 40 aalst Bij Diane en Frans Basketbal Eerste Provinciale Programma BBC. Okapi Aalst sinds 1844 N.V.J Al onze toestellen zijn gekeurd en aangenomen door de gasmaatschappij. De romantische gashaard met speelse vormgeving, met gietijzeren binnenwerk, dus OERDEGELIJK. Alle toestellen zijn voorzien van thermostaat, zodat u de last van koude voeten kunt vergeten. 3 JAAR TOTALE WAARBORG MARC0EN E. (BAL0U) RADIA (V.D. Berghe Fl.) Huis HENDRICKX L. 10 Nieuwe Gazet van Aalst 5 augustus 1983 82/29 02 Derde Provinciale Aan de Haring verwacht men van het seizoen 1983-1984 veel goeds. Op de transfermarkt werd nauwgezet en toekomstgericht tewerkgegaan. Trainer Wilfried Van Royen, die ook volgend seizoen de touwtjes in han den zal nemen, vroeg voor elke lijn een mannetje bij. Hij kreeg wat hij wenste. En S.K. kocht niet zomaar de eerste de beste Basketbal Tweede nationale Vooreerst Is er Stefaan De Grijse, die de organisatie van de verdediging op zich zal nemen Deze De Grijse komt van Standaard Wetteren en speelde vroeger nog bij derde klasser S.K. Roeselare Vervolgens is er Rudy De Moor. Deze verdedigende middenvelder trad vorig jaar aan met Sint-Lievens-Houtem (Kampioen in tweede provinciale B) maar behoorde tot Massemen. «Last but not least» werd Karei De Jae- gher, van R.C. Wetteren, door de oranje- groenen aangeworven Deze goalgetter is eveneens een bekend zaalvoetballer bij Comar Sport Deze drie spelers werden definitief over genomen Verder werden Gary De Kinder en Johan Spanoghe, die beiden op een geslaagd seizoen mogen terugblikken definitief overgenomen van K.A.V. Dendermonde. S.K. ruilde ook dit jaar tweede doelman Benny De Cooman van S.K. Herdersem met Dirk Année Via de verzoeningscommissie kwamen Jan D'Hondt en Danny Gregoire van Eendracht Aalst over naar S.K. Aalst. En na één jaar inactiviteit (militaire dienst) keert ook Peter Roeland terug. Zoals elk jaar nemen de meeste van onze provinciale streekclubs deel aan de Beker van de Denderstreek. Deze Beker van de Denderstreek vormt een ideale aanloop tot de nakende competitie volgende maand Programma van zondag, 7 augustus e.k. Aftrap telkens te 16 uur R C Haaltert - S.K. Aalst F C Denderleeuw - Wilskracht Hofstade Juventus Schoonaarde - Wilskracht Gijzegem Thor Meldert - S.K Herdersem S.K. Erembodegem - Schroevers Moorsel Doggen Erembodegem - Eendracht Meldert V J Baardegem - Wilskracht Moorsel Robby Dendermondse Steenweg 3 (Zeshoek) Aalst Tel. 053/78 60 48 Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u. en 13-18 u zaterdag 8-12 u. en 13-15u 30., De specialist die zelf monteert. J Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST ar 053/77.33.77 Misschien wel nog wat te vroeg om tie kansen van de ploegen te gaan afwegen nog voor één speler een bal in zijn handen had. Doch bij de publikatie van het spelerspotentieel van tweede klasse, komt Okapi onvermijdelijk op de voorgrond. Ook belangrijk is dat de kern van vorig seizoen volledig behouden bleef. Enkel Renaat Gits, die vorig jaar met S.K Aalst niet meer wenste te spelen, verlaat de club voor V.J. Baardegem Er zal dit seizoen dus wel degelijk moe ten geknokt worden voor een plaatsje in het eerste elftal. En meteen wordt S.K. Aalst een belangrijk titelkandidaat Bijgevolg moet dan ook het publiek de weg naar de Haring terugvinden Te meer, daar er dit seizoen ook heel wat derbies op het programma staan, nl. Eendracht Nieuwerkerken. S.K. Herder sem. Wilskracht Gijzegem Wilskracht Moorsel. F.C Mere en V C Ede Ook de overige clubs in de reeks zoals S.K Vlierzele, Olympia Burst, R.C. Bam- brugge, Herzele Sporting Heldergem Panters Okegem. Schellebelle. Sint-An telinks en Osta Meerbeke liggen niet zo ver weg Het belooft alvast een succesrijk jaar te worden voor S.K. Nu zondag speelt S.K Aalst op het ter rein van R C Haaltert haar eerste wed strijd in het kader van de Beker van de Denderstreek Meteen een ideale test voor de poulains van trainer Wilfried Van Royen Alleen Willebroek zou op papier althans boven éénieder moeten uitsteken. Het verleden heeft echter bewezen, dat grote namen dikwijls een boemerangeffekt hebben. De andere als kanshebbers ge- siteerden, nieuweling Sijsele. Hiervoor vertrouwd men eveneens op het verle den, waar gepromoveerden steeds een hoofdrol speelden in tweede nationale Sijsele, dat in één ruk van vierde natio nale komt. kan het waarmaken doch mag zeker niet te overmoedig zijn. En dan de steeds weerkerende namen in die tweede klasse, met Andenne onveran derlijk op de voorgrond. De steeds weer moeilijke verplaatsingen naar de Walen, waar nu nog Fleurus alsmede gedegra deerde voorkomt. Alleen Bus Lier wordt met meer getipt. De gewezen miljoenen ploeg van Louis Busschops, is zijn leider kwijt, en zonder «kop» is het werkelijk moeilijk een goed resultaat te halen. BBC Okapi bezit één groot voordeel het kan routine met Herman Van den Broeck. Mare Minnebo. Mare Elias en Luc Famaey paren aan snelheid en jeugd met Patrick Van den Bosch, Chris Phlips. nieuweling Schmid, Dirk De Neve, Dirk Schellinck, Gunther Cornand. Luk Van den Driessche, Patrick Van Impe. Laat trainer-coach Dirk Bracke, de jeugd aan de zijde van de «routiniers» hun kans, dan kan Okapi misschien vlugger dan verwacht opnieuw zijn plaats bij de Belgi sche elite weer innemen. En waarom nietOkapi heeft nu eenmaal de naam van «liftploeg». (AVH) Het was zowat een publiek geheim, dat The Tower Aalst, een zeer sterk team was, dat het moest hebben van zijn snelheid en shot, doch onder de ringen nergens was. Dit euvei werd vorig seizoen enigszins opgevangen door Yves Van Langenhove aan te trekken, samen met Danny D'Herdt. Danny D'Herdt bleef volgens de klublei- verwachtingen zijn dat ook zijn punten- ders onder de verwachte maat, doch coach Georges Van Miegroet verwacht hem tenvolle dit seizoen. Yves Van Lan genhove heeft zeker bewezen dat hij op ■provinciaal vlak wat in zijn mars had, doch zijn legerdienst weerhield hem van werkelijk deel uit te maken van The To wer Nu koos hij voor het liefhebbersbas ketbal, waar oefenstonden praktisch on vindbaar zijn Voor The Tower alleszins een opdoffer. Lang bleef men echter niet bij de pakken stilzitten en bij BBC Okapi werd Guy Thys weggehaald. Deze belof te van de Aalsterse nummer één, moet nu de gevallen steken oprapen, en de aanbreng niet miniem zal zijn. Afwachten maarSupporters kunnen hun toren- ploeg die ondertussen nieuwe sponsors kreeg met restaurant Torenhof en hotel Molenhof aan het werk zien vanaf 2 augustus bij de oefenstonden. De eerste wedstrijd gaat door, ter gelegenheid van de Beker van België op 13 augustus 1983 tussen BBC. The Tower en vierde nationaler Ganshoren Op 19 augustus en 26 augustus 1983 bekert The Tower verder. Bij eliminatie zullen vrienden wedstrijden ingelast worden op die data. Op 3 september tenslotte reist The To wer naar Antwerpen, waar het vriend schappelijk BBC. Conforta zal ontmoe ten. (AVH) 2 augustus hervatting oefenstonden 4 augustus wedstrijd tegen nationale juniores in Gent 6 augustus Okapi - Osiris 14 augustus Melda Gent - Okapi 15 augustus Osiris - Okapi 20 augustus Avanti Brugge - Okapi 21 augustus Kortrijk - Okapi in Wielsbeke 27 augustus Okapi - Avanti Brugge 3 septemberOkapi - United Arabian Republic O GASRADIATOREN - CENTRALE VERWARMING De prachtige kleurfolders zijn bij onze verdelers te verkrijgen. Koolstraat 42, 9300 Aalst 3 053/21 41 13 prinsj karnaval Plaatselijke verdelers Binnenstraat 36, 9300 Aalst 3 053/21 54 01 Ter Licht 5, 9451 Kerksken 3 053/21 62 96

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 10