the best one uuillocx video club WEMBLEY Sint-Maarteninstituut Videofilms 100 fr./3 dagen Eendracht Aalst Voorhoedeprobleem nog steeds niet opgelost S.K. Erembodegem wordt beslist geen meelopertje Thor kokerij Meldert wil terug van waar het gekomen is Eendracht Nieuwerkerken hopen op even succesvol seizoen aooooaooooDaaooaa De videoclub die weet wat video is Derde Provinciale Esplanade 6 AALST Tel. 053/21 13 86 - 70 44 91 Basisonderwijs Humaniora Technisch Onderwijs Avondonderwijs Basisonderwijs Secundair onderwijs Nieuwe Gazet van Aalst - 5 augustus 1983 - 9 t MOORSELBAAN 86 AALST OS3.2I247S Nadat E. Aalst een hoopgevende prestatie weggaf aan huis tegen S.C. Lokeren ging het tweemaal elkaar met zware cijfers de boot in bij Gent en Lokeren. De eerste wedstrijd tegen Lokeren werd er nochtans snel en goed gevoetbald. Trainer Borremans had geopteerd voor een driemans voorhoede met Ferrera en Van Roy op de flanken en Mac Fadden in het centrum. Ferrera speelde een uitstekende match terwijl Van Roy zich nog wat te veel naar het centrum toe bewoog en bovendien aan de rust diende vervangen te worden wegens lichte kwetsuur. Trainer Borre mans was vooral opgetogen over de Schotse spits Mac Fadden «Met hem beschik ik over een sterke spits die een balletje aan de voet kan houden en lucht duels kan uitvechten. Van Roy en Ferre ra zullen het heel wat gemakkelijker heb ben met deze toch wel stevige spits, naast zich. Ik zou hem vast aanwerven want zo iemand hebben we nodig in de spits». Vorig seizoen hadden Heylens en Ivic het bestuur meermaals de wenk ge geven een grote spits aan te werven om vooraan in de lucht iets te kunnen for ceren. Mac Fadden was wel niet de boomlange spits die men venvacht had, maar hij bewees toch erg stevig te zijn en speelde vrij behoorlijk tegen de gerouti neerde Bob Dal ving. Op AA. Gent scoor de hij bovendien het enige Aalsterse doelpunt. Er werd dan ook algemeen ver wacht dat hij zou aangeworven worden. Het Eendrachtbestuur kwam echter tot geen akkoord met Mac Fadden. Hij zou te duur geweest zijn. Trainer Borremans moet het nu maar zien te rooien met de lichtgewichten Van Roy, De Roy. Haleydt en Ferrera in de aanval. Halfweg het seizoen kan men dan terug klagen dat men niet tot scoren komt om in het transfertseizoen terug geen specifie ke midvoor aan te wen/en. De ploeg in Vierde provinciale Met een ruime kern trekt S.K. Erembodegem het nieuwe seizoen 1983- 1984 in. Het bestuur heeft van de vorige transfercampagne werk ge maakt. Het deed geen gekke dingen. Het zocht en vond wat het nodig achtte. Vooreerst wierf men Frans De Greve aan als speler-trainer. De ex-voetballer van Eendracht Aalst nam deze funktie reeds verschei dene jaren waar bij buur Doggen. Elkeen weet dat Frans De Greve een ware klasbak is. Van Eendracht Aalst werd Karei De Gre ve overgenomen voor 1 jaar. Karei trad vorig jaar niet aan met de wit-zwarten omdat hij er toch zijn kans niet kreeg. Hij speelde toen het ganse jaar in het lief hebbersvoetbal (Groen-Wit en Hoké Erembodegem). En dat «de Sjaalen» klasse heeft zal men wel vlug ondervin den aan de Gersten Verder is er ook Eddy Van Lierde, die van Eendracht Winnik komt. Voordien speel de Eddy bij S.K. Aalst. Alex Van Der Veken komt ook over naar de rood-witten en leerde het vak bij R.C. Haaltert. Dan zijn er nog Bert D'Hoe van Leeuw- kens Teralfene en Roland Moerenhout, die via de verzoeningscommissie naar S.K. Erembodegem komt. Neem daarbij de vaste waarden van vroeger, zoals Frans Permentier, Jean- Pierre Du Song, Guy Arijs, Gilbert Du- pont, Mare Mattens en andere Daghuy- ten en men merkt dat S.K. Erembode gem een zeer degelijke ploeg in het veld zal brengen. De anderen zijn zeker niet afgeschreven Er zijn ook nog doelman Eric Marcoen. Dennis Cooman. enz... Ook komt Jan Verleysen na 2 jaar terug (beroepsbezigheden) Een ruime kern dus. dat zeker. Frans De Greve kan er alleen maar blij mee zijn. De plaatsjes zullen duur zijn. ledereen zal zich 100 moeten inspannen De concurrentie is groot. S.K. wordt nu al bij de titelkandidaten gerekend, Men zal er dan ook alles voor doen om dit waar te maken. Noteren we nog dat S.K. de jonge, talent rijke Peter Cooman liet vertrekken naar Eendracht Aalst. Nu zondag speelt S.K. Erembodegem zijn eerste thuiswedstrijd in het kader van de Beker van de Denderstreek tegen Schroevers Moorsel. Meteen een ideale gelegenheid om het «new-look» S.K aan het werk te zien. (Robby) Het seizoen 1982-1983 was povertjes voor T.K. Meldert. De club kon de degradatie niet ontlopen. Het bestuur had gekozen voor de jeugd, die echter nog niet rijp genoeg was voor dit zware werk. Ook interne moei lijkheden droegen bij tot de onafwendbare degradatie naar vierde. Toch blijft men aan de Meldertse Molen straat vertrouwen stellen in trainer Jean De Meyer. De club van voorzitter Jos Van Den Steen heeft zich dit seizoen degelijk versterkt en men acht zich voldoende gewapend om de stap naar derde terug te zetten. T.K. wierf volgende spelers aan - Roger De Leener van S.K. Sint-Paulus Opwijk (doelman). - Mare Spinnoy (middenvelder) van S.K Sint-Paulus Opwijk. - Patrick Hanselaervan S.K. Herdersem (middenvelder). - William TSas van V.C. Asse-ter-Heide. Een nieuw aangeslotene is Chris De Wit te die vroeger bij Patro Herdersem (K.V.S.) speelde. Verder keerden Erwin Michiels en Lucien Roelands terug van Leeuwkens Teralfe ne en Paul Arijs van S.K. Terjoden. Volgende spelers verlieten de club - Willy Meert naar S.O.S. Schellebelle. - Heitiert Van Hoefs naar Eendracht Hekelgem - Hubert Van Den Steen naar V.C. Asse- ter-Heide. - Charlie Uytendaele naar V.C. Asse-ter- Heide. zijn geheel lijkt wel versterkt te zijn. Teu- ben is vast en zeker de talentrijkste spe ler van de nieuwkomers. Haleydt, Pee- ters, De Roy en De Rijcke zijn eveneens aanwinsten. Trainer Borremans beschikt over heel wat verdedigers maar weet voorals nog niet wie hij als libero gaat opstellen. «De Rijcke is nog erg jong en Sergeant valt wat traag uit, terwijl Van Kemseke en Teuben eigenlijk voorstoppers zijn» stel de hij. Voor het middenveld ziet hij in De Bolle de 'ideale spelverdeler niettegenstaande Heylens vorig seizoen vond dat Edy deze toch wel moeilijke taak niet aankon en hem op links in het middenveld uitspeel de. Met De Bolle is men tot een overeen komst gekomen Met Groenendijck. Stal- laert en de beide Zaïerezen echter niet. Groenendijck is voor één jaar naar Den Bosch. Stallaert blijft één jaar inaktief en de Zaïrezen gaan hun geluk beproeven in Frankrijk (JVL) Café (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen. Ook T-Dansants of andere gelegenheden VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Zaal Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78, AALST s 053/77 13 90 Nadat Eendracht Nieuwerkerken vorig seizoen op een zucht van de titel eindigde (F.C. Kerksken ging de rood-gelen toen nef voor), wil het nu opnieuw een hoofdrol spelen in derde provinciale. Het bestuur blijft alvast vertrouwen stellen in trainer Armand Spitaels, zodat deze ook in de komende competitie aan de bak blijft in de School straat. Op de transfermarkt werd een flinke in spanning gedaan. Niet minder dan zeven nieuwe spelers komen de rood-gele ran gen versterken. Werner Van Hauwe komt van Standaard Wetteren, Ronny Perdaens van R.C. Haaltert, Herman Van Cauwenbergh van Woubrechtegem, Eddy Belis van Aartse- laar, Jean-Paul Verbeke van S.K. Wiche len en Patrick De Wever en Franky Triest beide van Eendracht Aalst. Deze laatste is een invaller, die men onlangs nog aan het werk kon zien op het jaarlijkse junio- restornooi van Eendracht Aalst. Verder werd bij F.C. Mere de verbintenis met doelman Johnny De Naeyer met één jaar verlengd. Ook staan er enkele talentvolle jongeren te wachten op een serieuze kans. Zo kan bijvoorbeeld Dirk Van Biesen dit seizoen een ware revelatie worden. Verscheidene spelers verlieten de club. Yvan De Bosschere ging naar Schelde- windeke, Geert De Schrijver en Kamiel Erol naar Olympia Erondegem, Geert De Petter naar Osta Meerbeke en Donald Piro naar F.C. Edixvelde. Ook enkele talentvolle jeugdspelers ver trokken - junior Johan Van Den Winckel naar S.C. Lokeren. - scholier Bruno Buyl naar S.C. Ander- lecht. - knaap Gunther Coppens naar Een dracht Aalst. (Robby) Danny Wynant naar V C. Asse-ter-Hei de. Ook de jeugdige talenten werd geen duimbreed in de weg gelegd. Zo vertrok ken Johan Van Stichel naar S.C. Loke ren, Bruno Cooman naar Eendracht Aalst, Harry De Smedt naar H.O. Merch- tem en Johan Van De Velde naar Een dracht Meldert. T.K. Meldert begint het nieuwe seizoen dus met een schone lei. Daarvan moeten ook eigen spelers, zoals een Johan Van Hauwermeiren en een Mare De Smet ge bruik kunnen maken om, mits wat meer karaktersterkte, een plaatsje in het eer ste elftal te bemachtigen. Het oefenprogramma zo 7/8 T.K. Meldert - S.K. Herdersem (16 u) do 11 /8 T K. Meldert - S.K. Lombeek (19.30 u zo 14/8 Verbroedering Denderhoutem - T.K. Meldert (16 u.) do 18/08 T.K. Meldert - Sporting Teral fene (19.30 u zo 21/8 T.K. Meldert - Wilskracht Hof- stade (16 u Eerste competitiewedstrijd op zondag 4 september te 17 uur (W.K. wielrennen) T.K. Meldert - Iddergem. (Robby) 053/21 13 86 Esplanade 6, Sint-Kamielstraat 85. 053/21 54 02 Moorselbaan 128, Langestraat 183, Park de Blieck. 053/70 19 16 Raffelgemstraat 8, Sint-Jozefstraat 7, Immerzeeldreef 112. 053/70 07 62 Middelkouter 14, Haaltert. Heldergemstraat 167, Heldergem. Sint-Maarteninstituut (ASO) 053/21 13 86 Esplanade 6, Aalst. 70 44 91 Oude en Moderne Humaniora. Technisch Instituut Sint-Maarten (TS0 BSO) 053/77 56 21 Esplanade 6, Aalst. 70 44 91 Handel, Informatica, Moderne Talen. Boekhouden. 053/77 76 31 Termurenlaan 16, Erembodegem. Kleding LSB, Techn. Wetenschappen, LST, Informatica HST 053/77 34 31 Bruulstraat 17, Haaltert Kleding LSB, Handel LST Onderwijs Sociale Promotie Vrije Taal- en Handelsleergangen 053/21 96 44 Dendermondsesteenweg 2, Aalst 70 44 91 Moderne Talen, Boekhouden, Steno-Dactylo, Boekhouden-Fiscaliteit. Informatica, E.H.O.K.T.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 9