Sra? the best one willocx video club BOSCH "De sterkste troef van de Bosch vaatwasser? Zijn geruisloze werking." Videofilms 100 fr./3 dagen Basket op het Volksplein Vergeet het U.D. Rayo Espanol een klasse te sterk Excelsior verrassend winnaar tornooi Real Familial Wilskracht Hofstade zware erfenis voor Julien Geldhof JOZEF MICHIELS ,fy af3'fte va„ AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT De videoclub die weet wat video is MOORSELBAAN 86 AALST 053.212475 Zakenkantoor FRANS DAELEMAN-DE WOLF Kasteelstraat 6 NIEUWERKERKEN 77 10 00 Alle soorten verzekeringen Pers. hyp. leningen. Kasbons Spaarverrichtingen enz. Gratis inlichtingen. STEEDS TOT UW DIENST De specialist die zelf monteert. EENS EN VOOR ALTIJD. Hij laat uw afwas fonkelend glanzen. U zal hem niet meer kunnen missen. En hij is zo zuinig in het gebruik. Uw verdeler: ELECTOR DISCOUNT KEUKENS Vroeger kon men op het Volksplein nog eens in open lucht een partijtje bas ket spelen zonder daarvoor naar het steeds overbezette stadspark te moe ten. Vandaag kan dat niet meer. Nochtans een paar plankjes, een ring, wat verf en 't is voor mekaar. (JC) 16 Nieuwe Gazet van Aalst 26 augustus 1983 Tornooi F.C. Rode Roos F.C. Rode Roos mag terugblikken op een uitermate geslaagd tornooi. Een mooi weertje, een erg ruime belangstelling, een sportief verloop met een prachtig overwinnaar, kortom een volmaakt succes. O C Aalst-Rayo Espanol en Rode Roos- Amapola waren ongetwijfeld de interes santste partijen uit de eerste ronde. Es panol had het niet gemakkelijk tegen O.C Aalst dat na de rust geveld werd door een own-goal. De inrichtende club Rode Roos haalde het met 2-0 cijfers van Amapola. De twee grote favorieten Espanol en Ro de Roos dienden het in de finale op te nemen tegen elkaar. Rayo technisch zeer sterk won het pleit met afgetekende cijfers. V.K. Inno werd de tweede finalist door een nipte zege tegen F.C. Sport kring Voor de derde en de vierde plaats hield Rode Roos doelpuntjeskermis tegen FC Sportkring. Adriaan Steghers driemaal. Herman De Neef, Louis Van De Maele en Guy Bombeek maakten het halfdozijn vol. Johan De Schenckel scoorde tegen voor Sportkring. De grote finale waarvoor meer toeschou wers opgekomen waren dan voor een doorsnee match uit provinciale werd een partij demonstratievoetbal vanwege Es panol V.K. Inno hield tot net voor de rust stand maar diende zich tenslotte bij het technisch meesterschap van Rayo neer te leggen. Navarro was de grote bewer ker van de zege, hij scoorde liefst vier maal. In de slotfase redde Jozef Van Neck uit vrijschop de eer voor Inno. Sportief 81 kwam als sportiefste club van het tornooi uit de bus. De trofee voor de beste doelman werd toegekend aan Gil bert Demaret (Star Boys) en de 17-jarige Leonardo Diaz van Amapola werd tot beste speler van het tornooi uitgeroepen (JVL) Uitslagen Kwartfinales Inno - Sportief 81 3/0 Sportkring - Star Boys 5/0 Rode Roos - Amapola 2/0 Rayo Espanol - OC Aalst 3/2 Halve finales Sportief 81 - Star Boys 1/0 OC. Aalst - Amapola 0/3 Inno - FC Sportkring 2/1 Rayo Espanol - Rode Roos 4/1 Finales voor 7e en 8e plaats Star Boys - OC Aalst 3/0 voor 5e en 4e plaats Amapola - Sportief 81 1/2 voor 3e en 4e plaats Rode Roos - Sportkring 6/1 Finale UD Rayo Espanol - V.K. Inno 4/1 Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u. en 13-18 u. zaterdag 8-12 u. en 13-15u. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77.33.77 Een tornooi is wel geen maatstaf voor de kompetitie, maar het ziet er wel naar uit dat Real Familial eerder verzwakt het nieuwe seizoen tegemoet gaat. Real heeft in het tussenseizoen Freddy De Backer en Mare De Bruyn moeten laten gaan naar clubs uit de provinciale afdelingen en talentrijke spelers als deze zijn niet in een handomdraai vervangen. De gastploeg uit Oostende werd wel ver slagen met de kleinste score, maartegen Excelsior werd met zware 4-0 cijfers ver loren. Excelsior dat 't Snoeperken in de kwartfinales uitgeschakeld had moest het opnemen in de finale tegen Sunset maar omdat de meeste spelers van Sun set in het tornooi van Rode Roos met Espanol aantraden moest Sunset nood gedwongen forfait geven. Aan het tornooi van Rode Roos werd blijkbaar meer be lang gehecht. In een spannende en doel- puntenrijke finale haalde Excelsior het tenslotte van Barten met 4-3 cijfers. Real Familial .eindigde derde door een riante overwinning tegen S.K. Kruis dat echter met een noodelftal diende te spe len. (JVL) Uitslagen 't Snoeperken - Excelsior 2/3 Oostende - Real Familial 0/1 Bartan - Sunset 1 /4 (5/0 FF. Sunset) Ticketboys - S.K. Kruis 0/2 Halve finales Excelsior - Real Familial 4i0 Bartan - S.K. Kruis 4/1 voor de 3e en 4e plaats Real Familial - S.K. Kruis 4/0 Finale Bartan - Excelsior 3/4 Vierde provinciale Vorig jaar, omstreeks deze tijd, trok Wilskracht Hofstade de befaamde Nederlander Johan Boskamp aan als oefenmeester. Onder leiding van deze stoere Rotterdammer werd blauw-wit meteen de meest geviseerde club in vierde provinciale. Tegen Wilskracht Hofstade speelde ieder elftal zich de longen uit het lijf. Zij wilden de Boskamp-boys eens laten zien dat ook zij op een balletje konden trappen. Hierdoor kon Wilkskracht de verwachtingen niet inlossen en eindigde de competitie op een vierde plaats. Dit seizoen gooit Wilskracht het over een andere boeg. Bij Standaard Dender leeuw haalde het Julien Geldhof weg als speler-trainer. Een klasbakJulien speelde ettelijke jaren de pannen van hèt dak in eerste provinciale Hij is een ouwe rot in het vak Nu wil hij met zijn voet balkennis en -vaardigheid de Hofstaadse ploeg zoveel mogelijk bijbrengen. Op training wordt er alvast flink gewerkt. Vooral de bosloop te Pamel kroop menig speler in de kleren Johan Boskamp op volgen schrikt Julien Geldhof niet af Hij heeft ambitie en wil met Wilskracht hoger op. Van Standaard Denderleeuw kwam ook Luc De Smedt over. Bij S.K. Wichelen werd doelman Bart Strinckx gekocht. En dan is er ook nog Freddy De Backer, een aanvaller van Oranja Erpe, maar in het Aalsterse beter bekend als aanvaller bij liefhebbersploegen zoals Apostelken en Real Familial. Enkel Rudy Van Den Brempt verliet de blauw-witte rangen voor de derde pro- vincialer S.K. Herdersem. Verder beschikt Julien Geldhof over vol gende kernspelers Hans Van Cauwenbergh, Paul Roels, Louis Guns, Frans Van Geert, Johan Daelemans, Arlent De Wit, Gordon De Bruyn, Peter Lagrou, DirkGeeroms, Dirk Boomans, Ronald Vergeylen, Dirk De Muynck, Guy Hofman. Pascal Keymeu- len, Olaf De Wit en Gerrit Van Den Steen. Met dit spelerspotentieel zit er beslist wat in voor dit seizoen. De eerste competitie wedstrijd haspelt Wilskracht Hofstade af thuis tegen S.V. Outer op zondag 4 sep tember te 17 uur Goed begonnen is half gewonnen (Robby) Programma 1/16 de finale MTSA-beker Zaterdag 20-8-1983 Tinne Boys - Giwo (Velge) Leeuwerik - Bartan (De Troch) Endoka - Rode Roos (De Swaef) Onder den Toren - Heipias (De Meyst) De Kroon - Jong Timarcha (V.D. Eeckhout) Camu - Lada Boys (Levinsbird) Kruis - Heizijde (Degrieck) Rode Duivels - Excelsior (Coppens) Boterhoek - Rayo Espanol (Van Campenhout) Zondag 21-8-1983 IJsboerke - Koszen (Van der Veken) Adelaars - Apostelken (D'herde) Star Boys - Melckenbeekcvrienden Sportkring - Gipak (Dalschaert) Nieuwe Wijk - Kloksken (Flores) Amapola - Sunset (Meert) Timarcha - Royal Sportief (De Sutter) Putstraat 15 9392 MELDERT-AALST Tel. 02/452 71 84

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 16