ST.-JORIS Moorselbaan 78 Aalst E. Meldert - H. Vrasene 0-1 Wapens Munitie CUVELIER Overzicht 4e provinciale Nieuwerkerken verliest topper en leidersplaats Huis De Schutter bij CHRIS Felix De Hertstraat 10 g Tel. 21 76 77 NIEUW BIJ DANNY GROTE 14-DAAGSE VAN HET Katholieke sportfederatie 79 1 99 899 749 AAN ONKLOPBARE PRIJZEN 12 Nieuwe Gazet van Aalst 21 oktober 1983 Match van de week Beide teams begonnen nogal zenuwachtig aan de wedstrijd. Dit was vooral te wijten aan de slechte weersomstandigheden. Een eerste schot tussen de palen kwam er in de 3e min. door de bezoekende speler Bettonelli. Bij de thuisploeg was het nog zoeken en tasten naar de geschikte maat, maar eens deze gevonden werden ze gevaarlijk. Zo kon Van Driessche diep oprukken naar doel maar werd op een dubieuze wijze van de bal gehouden binnen de grote rechthoek. De referee aarzelde geen moment en wees naar de stip. Van den Driessche besloot echter naast. Vrasene kwam nu ook in de match. Van De Vijvene knalde over na een mooi opgezette aanval en Daelman schoot op een verdediger. Cool om speelde handig de buitenspelval maar keeper Buyle was attent. De bezoekers kregen veldoverwicht maar door vele blinde passen en onbeheerste afwerking kon het (nog) geen voorsprong nemen. Een kopstoot van Vlegels werd op een magistrale wijze uit de winkelbaak aeplukt uoor Buyle Reuzekans Robijns verknalde echter dé kans om Meldert op rozen te schieten. Alleen voor doel miste hij. De partij werd wat ruwer maar de kwaliteit van het spel bleef aantrekkelijk. Bettonelli vond alweer Buyle op zijn weg en ook Cool kon niet afwerken. De reuzekans was echter weer voor Meldert. Van Dries vond het echter nodig om naar de paal te schieten. Net daarvoor werd een voorzet van De Nijs kompleet gemist door alle spelers. Een brilscore bij de rust was dan ook onvermijdelijk. De 2° helft begon hoopgevend voor de gastheren. Robijns mikte naar de bovenhoek maar een ultieme safe van D'Hondt kon onheil vermijden. Maes kwam in een vrije positie en kon aan leggen maar geraakte niet voorbij D'Hondt. De thuisploeg zette Vrasene onder druk maar geraakte niet aan een doelpunt. Alweer Robijns kreeg een kans om er 1-0 van te maken. Hij moest echter zijn slechtste voet gebruiken om te be sluiten. Wat het aantal reuzekansen betrof kon Meldert de bovenhand Trainer Van Den Bergh (Meldert): Mijn spelers hebben gefaald bij de afwerking. Ik denk dat dit te wijten was aan het te snel willen besluiten. Wij hopen toch om zo dicht mogelijk bij de eersten te blijven maar ik weet onk dat dit niet vanzelf zal gaan. Meldert. KOGELLAGERS IJZERWAREN H. Hartlaan 54 AALST Tel. 21 11 19 83/66 hengelsportartikelen g (oud huis De Meyst g zelfde uitbaatster) S E Meldert in de aanval (E. Meldert-Vrasene) nemen, maar in voetbal tellen alleen de doelpunten. En dat moet je niet aan Vrasene vragen. Indrukken... Freddy Buyl (Vrasene)Ik denk dat we verdiend gewonnen hebben. 80 van de tijd hebben we het spel gemaakt. We waren kollektief de betere en ons doelpunt was fantas tisch. Kortom, ik ben gélukkig dat we hier gewonnen hebben. Toch verschalkt In de 66e min. gaf Bettonelli een scherpe voorzet voor doel en Van De Vijvene kopte staalhard (a la Hrubesh) binnen0-1 Meldert bleef nog moedig naar de gelijkmaker zoeken maar de bezoe kende verdediging gaf geen krimp meer. Had Meldert betere afwerkers in zijn rangen, dan kon het een klin kende overwinning vieren... (PVDS) Overzicht derde provinciale D Op de zevende speeldag heeft Eendracht Nieuwerkerken een eerste nederlaag geleden. Het verloor met 3-1 op het veld van Sint-Rafaël Herzele, dat nu de leiding overneemt van geel rood. In deze aardige partij voetbal gaven 11 n~n r beide teams de talrijk opgekomen toe schouwers waar voor hun geld. Nieu werkerken, gestart met windvoordeel, was in de eerste helft de betere ploeg, maar de gekreéerde doelkansen wer den onbenut gelaten. Met een 0-0 ruststand kondigde de tweede helft zich voor Eendracht als moeilijk aan. Eendracht speelde nu tegen de wind in en de Herzeledruk werd steeds gro ter. Amper vijf minuten waren ge speeld en Eendracht werd reeds op een eerste doelpunt getrakteerd. Een kwartier later was doelman De Naeyer een tweede maal verslagen op een schot vanop zo'n 25 meter. Halver wege de tweede helft keek Nieuwer kerken al tegen een 3-0 achterstand op, toen een Herzeelse aanvaller de Eendrachverdediging op een hoopje speelde. Slechts enkele minuten vóór affluiten kon Uyttersprot tegenscoren voor Eendracht. S.K. Aalst zette zijn wederopstanding verder rnet een 1 -3 overwinning op het veld van Panters Okegem. Johan Spa- noghe bracht S.K. óp 0-1 na tien minuten, maar Okegem sloeg onmid dellijk terug 1 -1Enkele minuten vóór het einde van de eerste helft bracht Spanoghe S.K. terug op voorsprong. Toen in de 2e helft ook Karei De Jaeg- her nog scoorde was de kous af voor de tnuisploeg. Het was niet meer bij machte om terug te slaan. Iddergem - Baardegem 2-0 Beide ploegen waren evenwaardig, doch de thuisploeg kon beter afwer ken. 2 min. voor rust maakte Idder gem er 1-0 van. Na de rust zakte het ritme maar de thuisploeg kon zijn voorsprong nog verdubbelen. Baardegem kwam te kort om Idder gem te bedreigen. Doggen - Outer 0-0 Flauwe partij van beide zijden. De slechte weersomstandigheden waren daar de grote schuldige aan. Doggen kreëerde wel een paar kansen maar de Outersen verdedigden stug. Geen van beide ploegen verdiende echt de punten. De uitslag is dan ook een juiste weergave. Opdorp - Terjoden 0-0 Ondanks het slechte weer en de slechte staat van het veld kon Terjo den enkele fraaie akties afdwingen. Maar de keeper, de lat, of onbeheer ste afwerking belette dat er gescoord werd. Lebeke - Erembodegem 0-2 Een verdiende overwinning voor de bezoekers. Geharrewar voor doel zorgde ervoor dat Loraunt er met een karambolle 0-1 van maakte. Na rust werd de partij evenwichtiger maar de home-keeper had geen verhaal op een knalschot van Du Song vanop 40 meter. Frans De Greef werd uitgesloten wegens 2 boekingen. Serskamp - Edixvelde 3-0 Tijdens de eerste helft had Edixvelde de bovenhand maar ze konden niet scoren. Na de rust kwam Serskamp opzetten en kon 3 maal scoren. Een overdreven eindstand: puntendeling ware beter geweest. (PVDS) S.K. Herdersem speelde 0-0 gelijk op het veld van Schellebelle. S.K. diende in de eerste helft vooral aan verdedi gen te denken. De geelblauwe achter hoede liet zich echter niet verrassen. In de tweede helft kwam S.K. meer opzetten en stak verschillende knappe aanvallen in elkaar. De thuisdoelman speelde echter een vlekkeloze wed strijd. Schellebelle liet zich echter ook niet onbetuigd. Het kreeg nog enkele goede kansen om de score te openen. Zo belandde een bal op de dwarslig ger De brilstand veranderde niet. Wilskracht Gijzegem ging bij S.K. Vlierzele met 3-1 de boot in. Stefaan Vereecken bracht Wilskracht na een halfuur wel op voorsprong, maar net vóór rust sloeg de thuisploeg keihard terug met twee doelpunten. Op het uur werd het nog 3-1Een ietwat over dreven uitslag, na een vrij goede wed strijd. Wilskracht Moorsel hield Mere van een eerste overwinning. Op het half uur kwam paars-wit op voorsprong met een doelpunt van De Neef. 0-1 was ook de ruststand. Via een straf schop kwam Mere op gelijke hoogte 1-1. Toen Merekapitein Paul Van Der Haeghen en Wilskrachter Nuelandt aan een robbertje vechten begonnen, werden beide spelers prompt uitgeslo ten door de scheidsrechter. Meteen het laatste noemenswaardig feit in deze wedstrijd. (Robby) SCHOENEN KLEDING SPORT 0/2 O Patro Herdersem speelde bij La Lor raine een erg matte partij. In het eerste kwartier kwam men weliswaar tweemaal dichtbij een doelpunt, maar aan de rust prijkte er reeds een 2-0 achterstand op het bord. Toen La Lor raine na de herneming verder uitliep was de kous helemaal af, dacht' men tochHerdersem herpakte zich echter en Jan Van Kerckhove mocht zelfs een penalty trappen, hij miste echter. Jacques De Wit redde de eer en in de slotfase trapte Dirk Verleysen nog een strafschop binnen bereik van de doel man. Herdersem II verloor aan huis tegen Papegem. Papegem was de betere ploeg, maar toen Eddy Cocquyt Patro bij een 0-2 achterstand terug in de mötch bracht toonde de Papegem-ver- dedigmg zich niet erg zeker en slechts een gebrek aan afwerking verhin derde een gelijke stand. Het waren echter de bezoekers die in de blessu retijd dankzij een counter verder uitlie pen (JVL) ZAKDOEKEN per 3 verpakt winkelprijs! I9(r SPONS-H ANDDOEKEN per 3 verpakt winkelprijs 299fr BADLAKEN winkelprijs349u KEUKENHANDDOEKEN perSverpakt Winkelprijs 199fr LAKENGARNITUUR 2-persoons wm Dannyprijs vanaf Dannyprijs vanat Dannyprijs vanaf Dannyprijs vanaf Dannyprijs vanaf LAKENGARNITUUR 1 persoons W,nkelpnjs999fr Dannyp BABY-GARNITUREN BEDSPREIEN. NACHTKLEDING, enz.

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12