Üt; 11 LiA' WEMBLEY the best one^ ujillocx video club Match van de week Baardegem - S. Moorse! 6-0 Nieuwerkerken maakt verschil in tien dolle minuten 'T SLOEBERKEN Eendracht Aalst Evenknie van leider Mechelen Nieuwe nederlaag voor jonge Eendrachters Videofilms 100 fr./3 dagen Zakenkantoor FRANS DAELEMAN-DE WOLF Kasteelstraat 6 NIEUWERKERKEN 77 10 00 Alle soorten verzekeringen - Pers. hyp. leningen. s Kasbons Spaarverrichtingen enz. Punten voor Patro Herdersem De videoclub die weet wat video is AUTOBANDEN IEN0IT DE SMEDT Nieuwe Gazet van Aalst 28 oktober 1983 11 Schiettent in Baardegem Dit derby leverde een misschien niet totaal onverwachte uitslag. Alhoewel zij in het eerste kwartier vrij goed uit de verf kwamen, werd Schroevers nadien overspeeld door de thuisploeg. S.K. Baardegem Schroevers MoorseI Het werd vrij snel duidelijk dat Baarde gem een gemakkelijke overwinning zou kunnen binnen rijven De supporters dienden echter tot de laatste minuut van de eerste helft te wachten voor zij de eerste maal konden juichen. De absolute uitblinker Saerens zorgde voor de 1-0 ruststand. Na de rust werd het snel duidelijk dat de score vrij hoog zou oplopen. Wouters, De Coster en nogmaals Wouters zorgden voor een 4-0 kloof. Enkele minuten later had de man aan het scorebord opnieuw werk De Mey scoorde het vijfde doel punt. Daarna viel het spelritme terug, vooral daar de thuisploeg genoot van een com fortabele voorsprong Moorsel van zijn kant was niet in staat enige repliek te bieden Saerens die ook al voor de openingstref fer had gezorgd slaagde erin de stand toch nog op 6-0 te brengen Een dozijn Achteraf bekeken was deze eindstand zeker niet overdreven. Mits wat bijval voor de Baardegemse doelschutters hadden wij zeker een dozijn doelpunten kunnen noteren PVDS Baardegem Joostens, Van Pulver, Van Der Straeten, De Mey. Cardon (De Wolf), Saerens. Dierickx, Jacob, Wouters, De Coster, Van Den Brouck. S MoorselVercauteren. Costers, Hei- reman, Van Nuffel, De Smet (Huygens), Van Den Driessche. Vermeiren, Jans- sens, Wijmoes, Colsong. Doelpunten 45' Saerens 52' Wou ters, 5°' De Coster, 60' Wouters, 7 De Mey '85 Saerens. Van Pulver en De Smet werden uitge sloten (PVDS) Overzicht Derde Provinciale D Eendracht Nieuwerkerken behaalde vorige zondag een verdiende overwinning tegen S.K. Vlierzele. Meteen blijft geel-rood tweede gerangschikt op één punt van leider Sint-Rafaël Herzele. In een weinig hoogstaande eerste helft had Eendracht wel het meeste veldoverwicht maar er vielen geen goals. Na rust tapten beide ploegen uit een ander vaatje en we kregen een boeiende tweede speelhelft te zien. Eendracht trok nu alle registers open en Vlierzele speelde gevat de counter. Op een counter kwamen de bezoekers trouwens op voorsprong. Maar op het uur kenden de Eendrachters tien wer velende minuten, waarin zowel De Saedeleer, Steenhoudt en doelman De Naeyer op strafschop scoorden. Nieuwerkerken bleef de bezoekers verder onder druk zetten en dit resul teerde uiteindelijk nog in een vierde doelpunt. 4-1 was meteen de eind stand. Victor Rivera deed De Kinder even vergeten S.K. Aalst heeft onverwacht een ge lijkspel moeten toestaan in haar thuis wedstrijd tegen Olympia Burst. S.K. begon met Rivera (terug na twee jaar Lutterzele) in de spits als vervanger van de geschorste Gary De Kinder. Het had best de wedstrijd van de Spanjaard kunnen worden. In de eerste helft gaf hij tweemaal de beslis sende pass, waarop eerst Johan Spanoghe (vrij zwak zondag) en daar na Karei De Jaegher de stand op 2-0 brachten. Toen in de 55ste minuut een schot van De Jaegher tegen de paal belandde was Rivera er als de kippen bij om nummer drie tegen de touwen te trappen. Dat De Kinder er niet bij liep was de Aalsterse aanhang toen allang vergeten Maar toen op het uur Burst kon tegenscoren, sloeg de paniek er bij de thuisploeg duidelijk in. Daar profiteerden de bezoekers handig van en kwamen tot 3-2 terug. Toen enkele minuten vóórtijd doelman D'Herde niet bij een verre inworp kon, kopte de Burstse spelmaker de onver hoopte gelijkmaker tegen de touwen. Ongelooflijk hoe S.K. deze 3-0 voor sprong liet verloren gaan Wilskracht Gijzegem slikt zware nederlaag Wilskracht Gijzegem kreeg een bittere pil te slikken tegen S.O.S. Schelle- belle. Het verloor met 1-5 aan huis tegen een aggressiever Schellebelle, dat reeds bij rust met een comforta bele 0-2 leidde. In de tweede helft zette Wilskracht alles op alles. Het kwam terug tot 1-2 Café frituur snack St. Annalaan, AALST 77 57 30 Café (gelegen rechtover Eendrachtstadion) Alle feesten tot 120 personen. Ook T-Dansants of andere gelegenheden VRIJE KEUZE VAN TRAITEUR Zaal 8 Gratis inlichtingen. STEEDS TOT UW DIENST Disc-jockey ter beschikking. Bredestraat 78, AALST s 053/77 13 90 met een doelpunt van Patrick Verley- sen rond het uur. Gijzegem zag het weer zitten, maar een verrassend sterk Schellebelle ving Gijzegem goed op en zorgde met snedige tegenakties nog voor het meeste gevaar. Het liep nog uit tot 1-5. Een te zware score voor het moedige Wilskracht Vijfde draw voor S.K. Herdersem S.K. Herdersem is er niet in geslaagd om tegen Sporting Heldergem de beide punten te behalen. Alhoewel S.K. in de eerste helft duidelijk de betere ploeg was, kwam het niet tot scoren. Dat doei het trouwens bijzon der moeilijk in deze kompetitie. Her dersem kwam vrij onverwacht op ach terstand na een geharrewar voor het plaatselijke doel. Hierop zette Herder sem de bezoekers stevig onder druk. Het kreëerde verschillende kansen, maar moest toch wachten op de ver diende gelijkmaker tot zo'n vijf minu ten vóór het einde. Op voorzet van Pie- ters scoorde Van Nuffel 1-1. Meteen het vijfde gelijkspel voor geel-blauw. Wilskracht Moorsel te zwak voor Okegem In een weinig aantrekkelijke wedstrijd heeft Wilskracht Moorsel een nieuwe nederlaag niet kunnen afwenden. Het keek al vroeg in de wedstrijd tegen een 0-1 op. Wilskracht speelde noch tans goed mee, maar scoren was er voor paars-wit zondag niet bij. Het kwam zelfs op 0-2 achterstand nog voor het uur verstreken was. Moorsel bleef moedig de aansluitingstreffer najagen maar de bezoekende verdedi ging begaf niet. Met vijf punten uit acht wedstrijden staat Wilskracht nu op de... voorlaatste plaats (Robby) Katholieke sportfederatie Patro Herdersem herpakte zich flink tegen Slag Nederhasselt dat tot aan de rust gelijke tred hield. Chris De Cock die zijn wederoptreden deed na een wekenlange schorsing knalde Patro op voorsprong. Jan De Witte verdubbelde de score maar even later konden de bezoekers milderen. In de slotfase nam Luc Aelbrecht met een enig mooi doelpunt alle twijfels weg. Het B-elftal moest andermaal de dui men leggen. Impe had voortdurend Eendracht Aalst boekte bij R. Mechelen terug e Met deze nieuwe puntendeling blijft Eendracht zwart vrij behoorlijk geklasseerd. In een match die zich voornamelijk op de middenstrook afspeelde, kwam de Aal sterse verdediging zelden in moeilijkhe den. Peeters nam Luc Leys, ontegen sprekelijk de beste Mechelaar. voor zijn rekening en Schets kende weinig pro blemen met Stevens, die blijkbaar niet in zijn dagje was. Libere De Bolle kreeg bijgevolg niet veel werk op te knappen maar onderscheidde zich toch als puike organisator De leiders konden eigenlijk nooit imponeren en Eendracht kreeg zelfs nog de beste kansen Zo werd Fer- rera in de grote rechthoek neergelegd en appeleerde Van Roy nog voor strafschop toen een Mechelse verdediger de bal te gen de arm kreeg. Trainer Borremans toonde zich na afloop van de match uiteraard tevreden met het behaalde resultaat«Met wat geluk ha len we hier de volle inzet. De thuisploeg kreeg wel enkele kansen, maar wij had den ongetwijfeld de beste mogelijkheden om te scoren. Zo onthield ref Constantin ons minstens van één strafschop Ik had Mechelen wel sterker verwacht. Na de rust waren we zelfs een hele tijd de baas op het middenveld, scoren blijft echter ons probleem Teuben werkt hard en en puik resultaat. ongeslagen op verplaatsing en staat wit- houdt twee verdedigers aan de klap, maar is geen specifieke spits, terwijl Van Roy niet honderd procent fit was. Over het debuut van Schets ben ik tevreden, hij heeft zijn opdracht uitstekend vervuld. Enkel in de wedstrijdaanvang had hij wat aanpassingsproblemen, de tweede helft akteerde hij echter heel wat zekerder Zaterdagavond spelen we een oefenpar tij bij F.C. Liedekerke. Die match komt net op tijd om iets uit te proberen om Deroy te vervangen. Gérard is geschorst tegen Hasselt Suarez en Van Den Bergh ko men in aanmerking om hem te vervan gen Ik hoop wel Johan Dierickx te recu pereren. Rudy Haleydt wordt deze week van zijn gipsverband verlost en Muylaert is volop aan het trainen zodat hij heel binnenkort met de reserven zal kunnen heroptreden Tot nu toe bleven we van grote tegen slagen gespaard Met vier thuiswedstrijden in onze zes vol gende wedstrijden kunnen we onze posi tie in de rangschikking verbeteren Ploe gen zoals Wuustwezel. Overpelt. en Boom zijn te pakken alhoewel geen en kele ploeg in tweede klasse onderschat mag worden» (JVL) U.E.F A.-JUNIOREN Aalst - Berchem 1 - 2 Onze Aalsterse Ü.E.F.A.'s zijn er niet in geslaagd om in hun thuiswedstrijd tegen Berchem Sport de punten in Aalst te houden. Tegen een nochtans niet zo'n sterk Berchem konden de Eendrachters nooit de indruk wekken de wedstrijd naar hun hand te zullen zetten. Berchem. duidelijk groter in gestalte, pro beerde het dikwijls met hoge ballen voor doel maar dit leverde niet veel resultaat op. De Eendrachtverdediging wist met die hoge centers steeds raad. Eendracht replikeerde met enkele schaarse aanval len. maar de afwerking liet hierbij te wen sen over. Rond de 25ste minuut kwam Berchem op voorsprong. De bezoeken de rechtsbuiten passeerde Ludwig De Meersman, zwenkte naar binnen en be sloot knap in de eerste hoek 0-1Even later kreeg Ferrara een enorme kans om Eendracht op gelijke hoogte te brengen, maar Emilio verkwanselde de hem door Wim De Wolf geboden kans onbegrijpe lijk Toch werd het nog vóór rust 1-1. Bij een counter, opgezet door Bart Tem merman, belandde de bal bij Chris Bae- ten. Diens voorzet werd door de goed gevolgde Eddy Moerman knap afgerond. In de tweede helft kwam Kris De Saede leer in en Eendracht stelde zich nu ge- veldoverwicht maar kon amper één van de vele kansen verzilveren. Her dersem bleef erin geloven en bedreigde de Impedoelman nog wel even. Het was echter uiteindelijk de thuisploeg die verder uitliep na een blunder van de Patroverdediging. (JVL) vaarlijker aan. Toch kreeg Berchem nog de beste kansen. Dat de Antwerpenaars toen niet verder uitliepen was vooral te danken aan een attente doelman Tom- beur. Desondanks kwam Berchem nog verdiend op 1-2. Bij een combinatie op het middenveld daagde de bezoekende linksbuiten alleen voor stopper Marc Van Oost op. Hoe Van Oost ook aanklampte (trekken en duwen, het hielp allemaal niet), de linksbuiten zette zijn rush onver stoord verder en bracht Berchem terug op voorsprong. Eendracht was weer op achtervolgen aangewezen Maar op een goed kwartier van het einde werd de thuisploeg herleid tot tien man Bij het naar voor stormen van de Aalsterse ver dedigers. trok de Berchemmidvoor Wim De Wolf aan de trui om de buitenspelval te ontlopen De Eendrachtvoorstopper reageerde hierop ongepast door na te trappen en scheidsrechter Weytens ver wees hem naar de kleedkamers. Met tien tegen elf was het voor Eendracht onbe gonnen werk om de achterstand nog op te halen Het bleef bij een 1-2 eindstand (Robby) De ploeg Geert Tombeur, Guy Vermei ren Marc Van Oost. Wim De Wolf Lud wig De Meersman. Chris Baeten, Eddy Vermoesen Eddy Moerman Emilio Fer- rara-Caro. Dirk Raes (Kris De Saede leer) Bart Temmerman MOORSELBAAN 86 AALST 053*21Z4 75 Continental, Uniroyal, Michelin. Open: 8-1 2 u en 13-18 u. zaterdag 8-1 2 u en13-15u 30 De specialist die zelf monteert. I Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST 053/77.33.77 tf

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 11