BOSCH "De sterkste troef ran de Bosch droogkast? Zijn doeltreffendheidr Garage carrosserie Felix VERSTRAETEN Amapola zet zegereeks verder Topper eindigt onbeslist Desatex blijft winnen Tennisploeg was nergens JOZEF MICHIELS Verdiend gelijkspel voor Eendracht Meldert Thuisploegen staan sterk in schoenen Cosmos bekert verder MTSA Setok Met de Bosch droogkast bespaart U maximaal op uw energieverbruik. Laat hem maar doen. Hij zorgt voor alles. ELECTRO DISCOUNT KEUKENS Gentsesteenweg 211 9300 AALST Tel. 70 03 59 Nieuwe en okkassiewagens carrosseriewerken 12 - Nieuwe Gazet van Aalst - 28 oktober 1983 Amapola blijft in de zondagsreeks vriend en tegenstander verbazen. De verplaatsing naar Sportkring kondigde zich voor de leider nochtans als zeer zwaar aan. Wim De Jonge zette Amapola echter al vlug op rozen met een kopbal, waarbij de plaatselijke doelman zeker niet vrijuit ging.' Na de koffie bleef de koploper het spel maken en Julien Diaz en Vincente Pedrogosa knalden de spanning uit de match. In de slotfase kreeg de thuisploeg nog een strafschop toegewezen die be nut werd door Bruyland Real Familial verloor nu ook bij Gipak en Nieuwe Wijk onderging hetzelfde lot te gen Adelaars. Kampioen Sunset verloor van Ysboerke dat dit seizoen een uitstekende beurt maakt In de hoogste afdeling van de za terdagkompetitie bracht Melckenbeeck- vrienden het niet verder dan een punten- deling bij Boterhoek. Heizijde kon de po sitieve lijn in hun prestaties van de laatste weken niet doortrekken tegen Endoka. Rayo Espanol liet een punt tegen Giwo. Leider van de tweede afdeling Leeuwerik ging in een sensationele match met 3- 4 winnen bij Apostelken. Toen beide ploegen reeds vrede genomen hadden met een puntendeling slaagden de Lede naars er nog in de winninggoal te lukken. Excelsior won van Heipias en mag zeker als een van de voornaamste kandidaten voor de titel beschouwd worden (JVL) Uitslagen MTSA Eerste afdeling Boterhoek - Melckenbeeckvr Cobila's - Onderden Toren Blauwe Vlam - Rode Duivels Endoka - Heizijde Giwo - Rayo Espanol Camu - Bartan Tweede afdeling Apostelken - Leeuwerik Jong Timarchavrij Excelsior - Heipias Royal Sportief - 't Walleken t Kloksken - Musica G M I C- - De Kroon Den Hert - Breughels Zondagsreeks Adelaars - Nieuwe Wijk Gipak - Real Familial Sunset - IJsboerke Sportkring - Amapola Pano - Rode Roos 't Duifken - Koszen Ooievaars - Timarcha Sportief 81 - Star Boys Programma voor 29/10 en 30/10 Eerste afdeling Cobila's - Melckenbeeckvr Lada Boys - Onder den Toren Heizijde - Boterhoek Endoka - Giwo Rayo Espanol - Bartan Rode Duivels - Camu Blauwe Vlamvrij. Tweede afdeling Leeuwerik - Excelsior Musica - Jong Timarcha De Kroon - Apostelken t Kloksken - Den Hert Van Campenhout De Grieck Uvin Dalschaert Garcia Dalschaert D'Herde Van der Veken Floris De Sutter Van Belle Van Schuylenbergh Roels De T roch Levingsbird Alle aandacht ging op de derde speeldag uiteraard uit naar de topmatch AZ77-0.C. Aalst. De bezoekers als underdog vertrokken kwamen vroeg in de wedstrijd op voorsprong dankzij een treffer van Mare Deschamps. De gastheren zorgden echter in een paar minuten tijd voor prompt antwoord. Eddy Verleysen en Guy Cornand knal den AZ nog voor de rust op winst. Door de inbreng van De Ligne na de herneming gaf O.C. zich echter nog niet gewonnen. Cornand kreeg de kans om AZ op rozen te zetten maar het waren de bezoekers die scoorden. Daar ref Van Goethem de voordeelre- gel goed toepaste kon Jan Van Lyse- beth de AZ-doelman lobben. Leider Leeuwerik had geen problemen om van Opwijk met zware cijfers te winnen. Hugo Corten viermaal, Van Caelenbergh tweemaal, Stammeleer, Matthijs en Johan Corten zetten de netten bol. Buys redde de eer voor MolenJjoys. Apostelken had het niet breed bij Dressel. Lieven Cleemput (3), De Rob (1) en De Braeckeleer en Beckaert maakten de goals terwijl Janssens tegen zijn ploeg scoorde. Blauw Wit was een klasse sterker dan Groen Wit. Peynsaert (3), Simal en Wauters knalden raak. De Maeght scoorde voor de Erembodegemnaars. Wembley dat met amper tien man aan trad won verrassend bij Moorselbaan. Buyl en Arijs waren de doelpuntenma kers. Voor Moorselbaan scoorde D'Haeseleer. Snas dat met zijn sterkste formatie De Pluim bekampte kon slechts in de slotfase de overwin ning veilig stellen. Injas Van Mieghem, Philipe Hélin (2) en Mare Roelandt zorgden voor een overdreven score. Het ontbreken van midvoor Jean- Pierre De Backer betekende voor rood-wit een zware klap. (JVL) Uitslagen Blauw Wit - Groen Wit 5.1 Dressel - Apostelken 3.4 Moorselbaan - Wembley 1 -2 De Pluim - Tijl Snas 0-4 Opwijk - Leeuwerik 1.9 AZ'77 - O.C. Aalst 2-2 Programma voor 29/10 AZ'77 - Blauw Wit Apostelken - Tijl Snas O.C Aalst - Leeuwerik Wembley - Opwijk Groen Wit - Dressel Moorselbaan - De Pluim Royal Sportief - Breughels 't Walleken - G.M.I.C. Heipias: vrij. Zondagreeks Real Familial - Adelaars IJsboerke - Gipak Amapola - Sunset grensrechters: D'Herde, Van Campenhout Sportkring - Pano Floris Nieuwe Wijk - 't Duifken v.D. Veken Koszen - Ooievaars Van Belle Timarcha - Sportief 81 Levingsbird Star Boys - Rode Roos De Sutter (JVL) Bedrijfsvoetbal Leider Desatex stuurde nu ook Honda puntenloos huiswaarts. Honda dat nochtans een erg verdienstelijke partij speelde moest zich na de rust prijs geven aan het veldoverwicht van de leiders. Desatex kwam op voorsprong door een prachtgoal van De Wilde. Honda plaatste de verdediging nog wel onder druk, doch het was de thuisploeg die langs Tilburgh onver diend verder uitliep. Somati won met het kleinste verschil van Amylum. Van Cauter opende de score maar Schollaert bracht de bord jes met een penalty opnieuw in even wicht. Moerenhout gaf de beslissende pass bij de winninggoal die door Van Cauter puik binnen geknald werd. Saf verloor verrassend aan huis van Calle- baut B. De Wolf lukte de enige treffer. Saf had nog uitzicht op een puntende ling doch De Vos miste een straf schop. Bouw won met forfaitcijfers van VVTTA. De eerste helft verliep evenwichtig, doch na de koffie werd TT van het kastje naar de muur ge speeld. Keppens zorgde voor de ope ningstreffer. Even later scoorde De Jonge op aangeven van Merckx. De Jonge scoorde nog tweemaal en Per- soons legde de eindcijfers vast. (JVL) Uitslagen Bouw - VVTTA 5.0 Desatex - Honda 2-0 Somati - Amylum 2-1 Intercom - Callebaut A n.M. Saf - Callebaut B ó-1 Programma voor 29/10 Amylum - Intercom Speleers Post - Bouw De Buysscher Callebaut B - Callebaut A Cooreman VVTTA - Desatex Hautman Honda - Somati Demesmaeker Zaalvoetballie Nationale Wat reeds enige tijd in de lucht hing gebeurde dan toch vrijdag II. Het werd voor Comar een zware afstraffing. Wel moest doelman V. Den Wijngaert reeds in de te min. handelend optreden om het schot van De Jaegher in hoekschop te kunnen verwerken. Een tweede poging ging uit van de bezoekers. EENS EN VOOR ALTIJD. Uw verdeler: Putstraat 15 9392 MELDERT-AALST Tel. 02/452 71 84 Standaard afmetineen Kan '"gebouwd worden MAZDA AALST Tweede Provinciale B De verre verplaatsing die Eendracht Meldert vorige zondag maakte naar het derde geklas seerde Sint-Gillis-Waas kende voor geel-blauw een goede afloop. Met een billijke 1-1 eindstand keerde het uit het Waasland terug. Reeds na tien minuten leidde Eendracht met 0-1toen een immer op vinkenslag liggende Eddy Vandendriessche een te rugspeelbal onderschepte en knap in schoot. Hoewel de thuisploeg een licht veldoverwicht had, speelde Meldert goed mee. Het kon zelfs de 0-1 ruststand wet tigen. In de tweede helft moest Eendracht Mel dert de druk van de thuisploeg onder gaan. De verdediging speelde echter een voortreffelijke partij. Ze moest zich echter zo'n tien minuten van het einde toch ge wonnen geven. Toen scoorde de thuis ploeg op hoekschop. (Robby) Overzicht vierde provinciale Edixvelde - Kwatrecht: 7-0: Overtuigde zege voor de thuisploeg die via doel punten van William met vijf treffers absolute uitblinker Rottiers en een own-goal vlot afstand nam van zijn tegenstander. Kwatrecht speelde 90 minuten met de rug tegen het eigen doel. Erembodegem - Lebbeke :2-1Erembode- gem domineerde de eerste helft en scoorde via De Greef. Voordien had Van Lierde het doelhout getroffen. Na rust kon Lebbeke met een fraaie coun ter gelijk maken. Dankzij een mooie lobbal van Buggenhoudt kon de thuis ploeg de overwinning in extremis nog op zak steken. Doggen - Opdorp5-1: Eindelijk zag men een goed combinerende en degelijk afwerkende thuisploeg op de grasmat. Na een kwartier lukte Van Der Biest met een mooie kopstoot de openings treffer. Een kwartier later kon Velde- man een penalty benutten. Nog voor de rust maakten Karasu en Van Der Biest er 4-0 van. Diep in de tweede helft bracht Callebaut de forfait-score op het bord. Even voor tijd lukten de gasten toch een eerreddend doelpunt. Hofstade - Iddergem2-1een negatief in gesteld Iddergem kwam na 15 minu ten op voorsprong. Vlak voor de rust kon Van Cauwenbergh gelijk maken. Dankzij een licht toegekende penalty kon Hofstade toch nog verdiend 2 punten in eigen huis houden. (PVDS) Van der Sande pakte uit met een grond- scherend schot en doelman Van Hoefs was verslagen. In de 4e min. bouwde Frankish een goede actie op en De Greef zorgde voor nummer twee. De aanvallen volgden elkaar zeer snel op en in het middenveld probeerden Van Caenegem en Van Lierde de bal rond te spelen om enige rust in het spel te bren gen. De bezoekers kenden echter geen verpozing; zo liep in de 16e min. Frankish ;zich vrij, gaf vanop rechts een voorzet ke door het effekt voorbij de niets ver moedende Van Hoefs in doel belandde. Hoboken goed gelanceerd ging verder ■op solotoer met de oprukkende Van Muylder die Wim De Greef aanspeelde en de bal in de linkerbovenhoek depo neerde (0-4) Net voor rust mocht Van Der Sande een strafschop trappen maar doelman Van Hoefs verhinderde met een mooie save. Twee minuten na de hervat ting schoof Frankish de bal door naar de opterende middenvelder De Greef en de forfait cijfers stonden op het scorebord. De Jaegher steeds goed bewaakt door Van Der Sande vond dan eindelijk de opening naar de doelmand juist wanneer deze laatste werd vervanqen in de 28e min. Frankish zorgde voor verdere hogere cij fers. Onmiddellijk reactie van de vooruit geschoven Van Vijle en zo nummer twee aantikte voor Comar. Zes minuten voor tijd liet men bij Comar de jeugdige spe lers aanrukken maar deze werden zo uit positie gespeeld zodat de stand opliep tot 2-7. In de 48e min. kon De Jaegher nog milderen, maar de ajuinen waren aange brand. (A.M.) ZaalvoetbalBeker van België Reeds van in de aanvangsminuten was het duidelijk dat de thuisjongens steeds opnieuw verrast werden door de snelle uitvallen van de bezoekers. Een knalschot door Nijs genomen kon in extre mis met de voet weggewerkt worden door De Saedeleer. De openingstreffer kwam er op de 14e min. na een goed samenspel Arts-De Kinder. Cosmos leek gelanceerd en kort daar op scoorde Moreels 2-0 met een dub- belpas van Holsbeek. Booischot ging zich dan meer in het spel betrekken met schoten van Wijns en Raeymae- kers Geert, maar het moest wachten tot in de 23e min. alvorens de beloning kwam. Onmiddellijk na rust werd Cos- mos onder zware druk gezet en doel man De Saedeleer moest zich meer maals reppen om het niet tot de gelijk maker te laten komen. Op de 32e min. had Linthout bij een tegenstoot De Kinder weten te bereiken en die schoot langs de paal voorbij portier Sterckx. Twee min. voor tijd moest doelman Sterckx zich echter voor de vierde maal gewonnen geven toen de ingekomen Schollaert prima voortrok tot bij De Kinder die met een korte knik zijn derde goal van de avond lukte. In de laatste min. kon Geukens nog mil deren maar de wedstrijd was toen al gespeeld. Cosmos kan dan met deze overwinning verder bekeren. (F.M.) 't is goedkoper 1.000 fr. voor 50 nummers of 1 nummer voor 20 fr. i.p.v. 25 fr. HERNIEUW TIJDIG UW JAARABONNEMENT

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 12