SI S Qffl llllLSü COMARSPORT BOSCH "De sterkste troef van het Bosch kook- fornuis? Zijn multi-l fimktionele oven!' ST.-J0RIS Moorselbaan 78 Aalst Match van de week Eendracht Meldert sleept punt uit de brand Haalt Eendracht rendement enkel buitenshuis JOZEF MICHIELS Wapens Munitie Kamillekes op goede weg Comar benadeeld groot - kleinhandel Koolstraat 159 Schoolstraat 54 9300 Aalst 053/21 25 56 Specialisatie Handbal Voetbal Tennis Ski Een sportzaak met ERVARING AUTOBANDEN BEN0IT DE SMEDT Stralende warmte om te braden. Warme lucht om te bakken. Voor ieder gerecht steeds de juiste oplossing. ELECTRO DISCOUNT KEUKENS WIL JE MEER SPORT Neem dan een jaarabonnementHoe meer lezers, hob meer kans op meer bladzijden sport. Nieuwe Gazel van Aalst - 4 november 1983 - 11 Tweede Provinciale B Standaard Denderleeuw - Eendracht Meldert O - O De 520 betalende toeschouwers, die vorige Denderleeuw de ijzige kou trotseerden, kregen wedstrijd aangeboden. Op een uitstekend veld nam Standaard onmiddellijk het initiatief. Het stelde zich al vlug in de wedstrijd gevaarlijk aan met een kopbal van Danny De Petter, net over Twee minuten laterhoekschop Jean Arnolis, in één fijd overgenomen door Staels recht in de handen van doel man Buyle. Op de 12de minuut werd de doorgebroken De Petter door Dirk Ver- vecken neergehaald. Scheidsrechter Okladnicoff bedaclv de Meldertkapitein met een boeking. Na dit eerste boeiend kwartier viel de wedstrijd wat stil. Er was nu meer mid- Jenveldspel met enkele knappe num mertjes van Arnolis en Kestemont. En Meldert Het kwam slechts sporadisch voor het doel van Metzgen. Echte kansen kon het in de eerste helft met bcheppen Daarvoor speelde Eendracht te slordig. Hoe trainer Van Den Bergh in de dug-out ook maar zat te schreeuwen «passen verzorgen het hielp allemaal met On dertussen stelde de immer lastige De Petter de Meldertverdediging voor heel zondag in het Gemeentelijk Sportpark te van de 22 acteurs een weinig aantrekkelijke wat problemen. Gelukkig voor Eendracht vond het in Jan Van Mol een uitstekende laatste man. Slechts op de 36ste minuut zagen we het eerste reële gevaar van Eendracht. Een vrijschop van Robeyns ging rakelings over De tweede helft was pas ijf minuten oud toen Staels de Meldertse burenspelval omzeilde en alleen voor doelman Buyle opdaagde Zijn schot ging echter voor langs. Sensa'ie één minuut later, wan neer Haeck de bal met de hand speel" in het strafschopgebied van Standaard. Gans Melder' schreeuwt om strafschop maar de scheidsrechter beschouwt de «hands» als onvrijwillig Eendracht be gint nu stilaan beter te spelen en dit re sulteert in de 63ste minuut in een unieke scorekans. Op voorzet van Van ies- sche glijdt de Standaardverdediger Bel- iemans uit, maar Robeyns, plots Heen voor doel schiet voorlangs Het laatste kwartier was weer voor Stan daard Na dubbelpas De Petter-Van Lan- genhove trapt Van Langenhove de bal keihard op de urgelopen doelman Zondag E. Aalst - SC Hasselt Eendracht Aalst hield de voorbije twee speeldaaan de beide leidersploegen in bedwang en haalde reeds hec! wat punten op verplaatsing. Gp eigen veld leed Aalst zijn enige nederlaag en kon voor eigen volk tot nog toe zelden echt overtuigen laatste weken geen frisse indruk na en Buyle In de 86ste minuut mist Dende1- leeuw de laatste noemenswaardige kans om toch nog de beide punten thuis te houden Bi) een vrijschop in het s'raf- schopgebied na obstructiefout op De Petter tikt Arnolis de bal kort tot bij Dirk Van Langenhove die de bal boven op de dwarsligger trapt Het bleef bij 0-0 en met dit behaalde püm mag Eendracht best tevreden zijn Dirk Haeck over het s rafschopgeval in de tweedehelft k wou de een er van Dirk Van Dries- sche laagkoppend wegwerken maar gleed uit en viel met mijn hand op de bal Van vrijwillig handspel was geen sprake Jammer toch da' we hier vandaag een punt verloren hebben We komen erg moeilijk to' scoren» (Robby) De ploegen Standaard Denderleeuw Metzgen Van Berlamont Bel'emans Haeck' Van Schinkel Van DerWee n Arnolis Kes- temont Staels De Petter en Van Lan genhove Res Van Limbergen De Braekeleer en Renders Eendracht Meldert Buyle Meert Van Mol Van Keer Vervecken De Vos Maes Vercauteren De Niis. Van Dnes- sche en Robeyns Res Bote'berghe Beeckman en Gof- f n Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-1 2 u en 13-18 u zaterdag 8-1 2 u en 13-1 5u.30 J De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. ""C t Parklaan 24 9300 AALST 053/77.33.77 (Olt/l Tegen Harelbeke werd het krrische Aal- sterse publiek verwend, maar prestatie zoals op Charleroi en La Louvière bracht Eendracht nog niet in het P. Cornelissta- dion Tegen Hasselt staan de verwachtingen dan ook hoog gespannen. Het eeuwige probleem blijft wel dat de ajuinen het spel niet kunnen maken en men steeds op de counter loert Met Van Roy en Ferrara beschikt men inderdaad over twee snelle spitsen :ie uitstekend de tegenaanval kunnen spe len. Hasselt dat acht punten jit acht wed strijden telt kampt met hetzelfde pro bleem. Het liet Dewaay vertrekken en trok eigenlijk geen enkele spi's aan De Limburgers rekenden op de 17-jarige Perdieus maar deze klasrijke spits liet de werd tegen Waterschei veiligheidshalve aan de kant gelaten. Op Aalst zal hij er echter wel bi lopen daar de Limburgers twee spelers moeten missen. Jean- Marie Dewalleff is geschorst en Pierre Essers is gekwetst aan de knie. Eendracht moet de diensten ontberen van Gerard Deroy die geschorst is we gens boekingen maar zal kunnen reke nen op Geert Van Roy en Johan D ierickx. Trainer Borremans twijfelt tussen Suarez en Schets om Deroy te vervangen. Schets liet volgens de Brusselse oefen- meester op R. Mechelen een goede in druk maar daartegenover s:aat dat Sua rez offensief bet- r uit de v d komt dan de Grimbergenaar (JVLi EENS EN VOOR ALTIJD. Uw verdeler: Putstraat 151' 9392 MELDERT-AALST Tel. 02/452 71 84 Damesvoetbal Beker van Belgi Kamillekes Aalst Herk Sport 0 -1 Voor het eerst dit seizoen kon Kamillekes Aaist met ziin sterkste formatie aantreden. Onder leiding van de nieuwe trainer Frans Daeleman die Pol De Cremer bijstaat gaven de Aalsterse meisjes een hoopgevende prestatie weg tegen Herk Sport dat weliswaar zonder haar internationale Van Poesen moest aantreden. Herk was wel de betere ploeg en ere er- de de meeste doelkansen, maar kon echter amper een kans verzilveren en dit doelpunt werd bovendien door C la Martens met de hand binnengeduwd De scheidsrechter ie op deze fase slecht geplaatst s'ond bemerkte het handspel niet zodat de bekerhouder erg goedkoop op voorsprong kwam. Herk Sport bleef echter te toon aangeven en gebrek aan afwerking was er de voor naamste oorzaak van dat de match spannend bleef Aals' dat aangewezen was op de counter, brak enkele malen De Kamillekes (EVdM) gevaarlijk uit Zo knalde de heroptreden- de Greta Van Hauwermeiren een vrij schop rakelings over en daagde Ann Eeckhout, de beste Aalsterse speelster, alleen voor het Limburgse doel op De bezoekende doelvrouw diende nog op al haar kunnen beroep te doen bij een schot van Veerle De Wint, maar aan de over zijde diende Brenda Van Den Eeckhou" heel wat gevaarlijke standjes te klaren zoda' de zege van de bezoekers wel als ver uend beschouwd kan worden. Zaterdag a s zit er puntenwinst in voor Aalst tegen Borgloon Met de cen rale as Van Hauwermeiren- Bauduin en Eeckhout gaan de Aalsterse meisjes deze opdracht' vol vertrouwen te gemoet Borgloon da' weigerde een voormatch te spelen op het terrein van Eendrach' Aalst moet het zonder de geschorste Nelissen stellen Kamibekes speel' zondag wel vriend schappelijk tegen Union Deze tweede klasser was wel bereid als voorprogram ma van E Aalst op te treden (JVL) Zaalvoetbal Homu - Comar Soort 4 - 2 Zowel Hornu als Comar namen een voorzichtige start Het was echter Comar dat de meeste aanvallen kon ophouwen die spaak liepen op een goed georganiseerde verdediging. He* waren toch de aiuinen die eers" met een doelpunt aan bod kwamen. Na een combinatie Van Der Veken - Van Vyle kon een afwachtende De Jaegher na en kele draaibewegingen het leder in de Waalse kooi schieten. De rest van de eerste helft had nog weinig te bieden Comar had wel het speloverwicht, maar kon buiten enkele afstandsschoten por- tiet Nuyts Het meer op de proef stellen. Na de rust domineerde Aalst opnieuw en kon zelfs uitlopen tot 0 - 2, dankzij een mooi samenspel van De Jaegher en Van Caenegem. Het was alsof de W len pas nu wakker werden zij het niet om te voet- b len, maar om zo ve- I mogelijk fouten uit te lokken De scheidsrecht er stak nog een handje toe do1 r z- Ifs ingebeelde fouten te bla zen Zo werd De Jaegher 5 minuten ui - gesloten en kreeg Hornu een strafschop als geschenk In een mum van tnd kon de thuis, loeg de achterstand ombuigen in voorsprong Voor Aalst was dit een zeer koude douche. Er werd dan maar be lo ten alle spelers in de aanval te sturen. ierdoor ontstonden echter haperingen in de verdediging zodat nog een vie de doelpun ge ncasseerd werd (A M

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 11