Zonnestraat 7, 9300 AALST Tel. 77 12 94 TAPIJTEN VLOERBEKLEDING TRAPLOPERS Onze service AZ '77 en Tijl Snas halen fors uit Eerste zege voor Herdersem II Nog steeds Desatex Jeugdvoetbal Aiosta neemt een flinke start DE PRIJZENKLOPPER gratis leveren (ook 's avonds) presenteren van tapijten thuis gratis opmeten bestek vakkundige plaatsing van traplopers, vast- tapijt, vinylbekleding reinigen en herstellen van mechanische en handgeknoopte tapijten Wat verkies je 25 fr. voor een krant of 20 fr. Neem dan een jaarabonnement ffpWJZENKL OPPER Alle grote merken in voorraad, aan de laagste prijzen. Nieuwe Gazet van Aalst - 4 november 1983 - 13 Setok De toppers AZ '77 - Blauw Wit en Apostelken - Tijl Snas eindigden beiden op een verrassende uitslag. Dat AZ en Snas het laken naar zich toetrokken is op zichzelf geen verrassing, maar dat beide elftallen met een afgetekende zege zouden winnen was wel tegen de ver wachtingen in. Blauw Wit was nochtans met zijn type elftal naar AZ getrokken. De thuisploeg vond echter reeds na vier minuten de weg naar de netten langs Van Den Borre voor de rusi was de match reeds ge speeld. De stand luidde toen 3 - 0 in het voordeel van de gastheren die verder uit liepen met goals van Cornand en Doore- mont Na de koffie dreven de gebroeders Verleyen de score verder op en net voor inrukken lukte Dooremont het half dozijn doelpunten. Tijl Snas had in Philipe Hélin terug een afwerker van formaat. Hij scoorde drie maal. Jacques De Vlieger maakt nog een own-goal en Jan De Waele knalde de forfaitcijfers op het bord. Leider Leeuwerik kende geen pro blemen met O.C. Aalst. Reeds vroeg in de wedstrijd schoot Hugo Corte de Lede naars op voorsprong. Toen Johny Van Caelenbergh nummer twee binnenkopte begon O.C. aan wanhoopsoffensief dat echter mets opleverde Het waren inte gendeel de bezoekers die langs Matthijs verder uitliepen De Pluim leidde aan de rust reeds met O.- 4 cijfers tegen Moorselbaan dat erg zwak akteerde. Van Kerckhove opende met een voorzetschot de score. Lefèvre verdubbelde de stand uit strafschop. Vijf minuten voor het einde dreven Maes en De Backer de score verder op. Na de koffie keurde de scheidsrechter nog twee vrijschopdoelpunten af van Jan D'Hondt. Dressel haalde een verdienstelijk gelijk spel bij Groen Wit en Opwijk geeft voor de rest van het seizoen forfait. (JVL) Uitslagen AZ '77 - Blauw Wit 6/0 Apostelken - Tijl Snas 0/5 O C Aalst - Leeuwerik 0/4 Wembley - Opwijk 2/0 FF. Groen Wit - Dressel 3/3 Moorselbaan - De Pluim 0/4 Programma voor 5-11 Tijl Snas - Leeuwerik (Brisard) De Pluim - Dressel (Anne) Apostelken - Blauw Wit (Van Goethem) Wembley - AZ '77 (Van de Velde) Moorselbaan - Groen Wit (Borms) O.C. Aalst vrij door FF. Opwijk Katholieke Sportfederatie Patro Herdersem haalde een punten- deling bij Brakel dat in de beginfase van de match onmiddellijk onder zware druk kwam te staan. De doel paal en de plaatselijke doelman verhinderden echter een oververdiend openingsdoelpunt. Tegen het spelbeeld in geraakte de thuisploeg dan nog op voorsprong toen Patro voordeel had bij een inworp, de verdediging vooruit ging en de scheidsrechter tot eenieders ver bazing Brakel liet inwerpen. Na heel wat protest werd het doelpunt gevali deerd en waren de Herdersemnaren op achtervolgen aangewezen. Twintig minuten voor tijd stonden de bordjes terug in evenwicht na een prachtgoal van Dirk Verleysen die de ruimte ingestuurd werd door Gilbert Pieters. Herdersem II kon voor de eerste maal dit seizoen juichen. Mere werd met zware cijfers huiswaarts gestuurd. De eerste helft verliep nochtans gelijkop- gaand maar op het halfuur knalde Bart Van Haver de thuisploeg op voors prong. Nog voor de rust kopte een Mereverdediger de bal in eigen doel zodat de eerste zege binnen bereik lag. Na de herneming lukten Bart Van Waver nog een tweede treffer en kon Harry Stevens de eindcijfers vastleg gen na een flater in de Mereverdedi- ging. In de slotfase hield doelman Die- rickx de gasten nog van een doelpunt toen hij terug een penalty stopte. Ver diende zege van de blauw-witten die deze maal het geluk eens aan hun zijde hadden. (JVL) Bedrijfsvoetbal V.V.T.T.A zorgde voor een heftig verweer tegen leider Desatex. T.T. was numeriek in de minderheid maar verdedigde zich kranig. Dank zij een prachtig vluchtschot van Van Hande- hove kwamen de leiders op voorsprong. De Wilde lukte de tweede treffer en Maes legde de eindcijfers vast. Honda liet een punt liggen tegen Somati. Bos man zette de thuisploeg op rozen, maar na de herneming scoorde Willockx de gelijkmaker. Callebaut B hield gelijke tred met het A-team tot De Cock de score opende. Toen begon het tweede elftal te zwalpen en verhoogden Maes tweemaal en Van Den Steen de score. Amylum had het niet breed tegen Intercom. Amant en Schollaert zorgden voor een riante uitgangspositie, maar toen Coppens milderde geloofde Intercom terug in zijn kansen en kwam enkele malen dicht bij de gelijkmaker. Amylum hield echter stand en won met het kleinste verschil. Post Erembodegem - Bouw was veruit de boeiendste wedstrijd van de speeldag. Antonio Diaz knalde net voor de rust de bezoekers op voorsprong. Post Erembodegem dat voor de koffie zijn draai niet vond zette de situatie in de tweede helft echter recht. De Smedt lukte de gelijkmaker en Kiekens die net ingevallen was scoorde de winninggoal. Bouw gaf zich nog niet gewonnen en drukte de thuisploeg op hun helft terug. Gebrek aan afwerking was er echter de oorzaak van dat de gelijkmaker uitbleef. (JVL) Uitslagen VVTTA - Desatex 0-3 Honda - Somati 1 -1 Callebaut B - Callebaut A 0-4 Amylum - Intercom 2-1 Post - Bouw 2-1 Programma voor 5 november 1983 Desatex - Post Speleers Intercom - Honda De Buysscher Callebaut A - Amylum Demesmaecker Somati - VVTTA Cooreman Uitslagen Eureka - Tuf Bosveld - Twentiers Pallieter - Igrek Kreja - Spokuon Tijl - Zenith Ypsilon - Efsee Tuf - Spokuon Terlinden - Pallieter Twentiers - Ypsilon Kreja - Tijl Igrek - Efsee Bosveld - Zenith Programma voor 6 november Tuf - Twentiers Osbr C Terlinden - Ypsilon Osbr. B Pallieter - Tijl Osbr A Spokuon - Efsee V Hoof Kreja - Zenith Dendermonde Igrek - Eureka Immerzeel Bosveld vrij (JVL) Stand I.Tuf Tuf 9/15, 2 Tijl 8/14, 3. Spokuon 9/14, 4. Bosveld 9/12, 5 Pallieter 8/11; 6 Efsee 8/11, 7. Terlinden 8/9; 8. Eureka 7/6; 9 Ypsilon 8/4; 10. Twentiers 9/3; 11 Igrek 8/3; 12. Kreja 8/2, 13 Zenith 7/2. Petanque Aiosta ere - Patijntje 6-3 Nadat de ereploeg vorig weekend de kompetitiedans opende met winst op verplaatsing tegen Artevelde werd zondag een matige partij gespeeld tegen Patijntje dat, mede onder in vloed van het thuisvoordeel van Aiosta, de duimen diende te leggen tegen het mak presterende Aiosta Aiosta zit nu met twee op twee in de voorlopige kopgroep maar gezien de uitermate zware kalender voor de komende speeldagen blijft het zeer de vraag in welke mate de ploeg van kapi tein Van Damme haar plaats in de hoogste regionen van de klassering zal kunnen behouden. Aiosta 1A - Patijntje 4-5 Aiosta diende met een fel gehandicapt negental, waarin twee titularissen ont braken, partij te geven aan Patijntje. Aiosta kreeg op eigen terrein een moeilijke wedstrijd te verteren. Niette genstaande de triplette Van Den Steene-lmpens-Van Lippevelde haar drie wedstrijden wist te winnen ging de overwinning verdiend naar een uitermate sterk akterend Patijntje. Coninxdonck - Aiosta 1B 3-6 Na de afgang thuis tegen Singel revancheerde de ploeg van Ameloot zich door Coninxdonck aan huis te verslaan met overtuigende cijfers. Met tussenstanden 2-1 en 2-4 wisten de Aalstenaars in de derde ronde de wed strijd volledig naar hun hand te zetten. Een ruim verdiende u'tzege voor Aiosta. Apollo - Aiosta 2A 4-5 Aiosta won het streekderby wel tegen stadsgenoot Apollo maar betaalde bib- bergeld. Op de vernieuwde terreinen kregen de titelpretendenten een moei lijke wedstrijd te verteren tegen Apollo dat bijzonder sterk weerwerk leverde. Aiosta behaalde een krappe uitover- winning en nestelt zich daarmee defi nitief in de bovenste gelederen van de reeks Kalender volgende speeldag Zelzate - Aiosta ere Kortrijk - Aiosta 1A Aiosta 1 B - Mistral Aiosta 2A - Reynaert Lokerren Heirnis - Aiosta 3B J.P. CUVEUER Vrije ingang. Openma. tot en met do.9 tot 19 uur

Nieuwe Gazet van Aalst | 1983 | | pagina 13