SPORT M AALST Hoopvolle prestatie f* %mïi\ jj DES ARCADES Nieuwe Gazet van Aalst 30 november 1984 9 Ifil Tweede Provinciale B 0-2 voorsprong kwijt in mum van tijd AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT IN DE FRUITK0RF oud huis MEERT Hotel-restaurant-café Zonder trainer gaat het ook Van 0-1 gaat het naar 6-1 MTSA VERZEKERIN GEN Frans Jansegers Voetbal lie NationaleE. Aalst - Winterslag 2-2 Nadat de crisistoestand tijdens de voorbije week druk besproken werd, is Eendracht Aalst erin geslaagd een vrij goede partij weg te geven tegen het nochtans sterke Winterslag. Geert Van Roy was ontegensprekelijk de grote figuur van de match. Hij scoorde tweemaal en vooral het tweede doelpunt getuigde van grote kiasse. m Milko De Rijck in duel met Thijs (EL) Spijtig dat zijn twee goals geen over winning opleverde. Een kwartier voor tijd leek alles in kannen en kruiken voor wit- zwart, maar de «Vieze Mannen» oordeelden er anders over. Na de wed strijd was men in het Eendrachtkamp enerzijds tevreden met het geleverde spel, maar men was anderzijds toch ook ontgoocheld over het verloren punt. Na afloop van de wedstrijd lieten we enkele spelers aan het woord. Waarom Joël Chahay vervangen werd vroegen we aan de betrokkene zelf. «Ik vroeg zelf om mijn vervanging. Ik miste duidelijk kompetitie en zat er door, wat normaal is na weken inaktiviteit. Het ging nochtans goed. Toch wel erg spijtig dat er door twee domme verdedigingsfouten nog een punt verloren gaat», aldus de zelf zekere Brusselaar. Patrick De Moor scoorde wel niet, maar lag aan de basis van het eerste doelpunt en schilderde De Moyson deed zijn wederoptreden voor de plaatselijke aanhang en oogstte veel sukses. (EL) Op de dertiende speeldag was de topper in de tweede provinciale reeks B on getwijfeld F.C. Ronse - S.K. Aalst, wed strijd tussen de nummers twee en drie uit de algemene rangschikking. S.K. Aalst diende voor deze moeilijke uitwedstrijd de diensten te missen van de geel- geschorsten Gary De Kinder en Bart De Bruyne. Zij werden resp. door Alain De Bruyn en André Moreels vervangen. In een gelijkopgaande eerste helft kreeg de thuisploeg wel de beste kansen, maar het was S.K. Aalst dat het best afwerkte. Op voorzet van Patrick Van Laethem scoorde Karei De Jaegher0-1De tweede helft was nauwelijks twee minu ten oud of het was 0-2. De doorgebroken Johan Spanoghe werd in het strafschop gebied foutief gestuit en Karei De Jae gher maakte de karwei rustig af vanop de witte stip. Kort daarop werd ook aan Ronse een strafschop toegekend, maar doelman Luc D'Herde redde schitterend. De Sportkringers leken de match rustig tot het einde te zullen controleren. Karei De Jaegher kreeg nog een wen kende kans om de score tot 0-3 op te drijven, maar alleen daar kreeg hij de bal niet voorbij de thuisdoelman. Nadien werd bij S.K. libero Stefaan De Gryse met twee gele kaarten uitgesloten en S.K. kreeg het nu moeilijker. Een kwartier voor het einde week een schot van een plaatselijke aanvaller af en de bal ver- Continental, Uniroyal, Michelin. Utjm Open 8-1 2 u en 13-17u 30 zaterdag 8-12 u De specialist die zelf monteert. sfsffiUH Gratis montage de beste prijzen. i Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77 33 77^"" honderd procent in orde en daar ligt de oorzaak denk ik» aldus voorspeler Patrick De Moor. Trainer Gilbert De Groote was tevreden over de prestatie van zijn team. «ledereen zette zich voorbeeldig in. Geert Van Roy was uitstekend en het heroptreden van Crahay viel eveneens mee. De Ryck, De Winne en Moerman behoorden zeker tot de uitblinkers. We speelden offen- siever in de mate van het mogelijke, want de eerste helft waren we verplicht te verdedigen. De Limburgers zetten ons team fel onder druk. Moyson keepte een uitstekende partij. Hans Van Wilderode kon zaterdag niet met de reserven testen omdat de wed strijd afgelast werd. Daardoor kwam Wim automatisch in het doel. Ik hoop nu dat we er eindelijk door zijn en uit de on derste regionen weggeraken». (JVL) Damesvoetbal 1e Nationale DE VULDER Frans Moorseibaan 195 Tel. 7016 42 Boek- en dagbladhandel LOTTO-depot t Stationsplein 8, Aalst 053/77 32 96 Restaurant open van ll uur tot Zondag gesloten. Specialiteitscampis, paling. Lommei - Kamillekes Aalst: 1-3 Kamillekes Aalst legt zich nog niet bij een eventuele degradatie naar tweede klasse neer. Te Lommel rijfden de Aalsterse meisjes hun eerste zege binnen na een geweldige match, waarin Kamillekes bewees heel wat in zijn massa te heb ben. Lommel lukte nochtans het openings- punt na een slippertje van Greta Van Hauwermeiren, die nochtans goed keepte. Nog voor de rust kwam oranje-blauw echter nog langszij. Ingrid Wuyts speelde Ann Eeckhout, Marianne Van Den Steen en Ingrid Wuyts, die enorm hard werkte. Deze offensieve instelling wierp vrij vroeg vruchten af en op aangeven van Sandra Van Der Linden, maakte Ma rianne Van Den Steen het tweede Aal sterse doelpunt. Drie minuten later zette Ann Eeckhout Kamillekes op rozen na prachtig voor bereidend werk van Ingrid Wuyts. Lommel drong nog wel aan, maar de Aalsterse verdediging, uitstekend georganiseerd door Hilde De Neve, gaf geen krimp. Een hoopvolle zege van Kamillekes dat zich nog schrap zal zetten tijdens de terugronde. Het provinciale team verloor van Gent met 2-4 cijfers. Georgette Van Den Steen en Nancy De Cremer scoorden de goals. Het jeugdelftal won bij Elewijt met 0-2 cijfers. Daarmee staat het tweede ge klasseerd. Veerle Cocquyt en Sandra Daghuyt maakten het verschil. (JVL) Winne nog een open kans op de voet in de slotminuut. Toch viel het ons terug op dat hij te veel achteruit opereerde. Toen we hem dit opmerkzaam maakten antwoordde hij ons het volgende. «Ik had de opdracht de oprukkende backen op te vangen. Met Moerman als derde aan valler was het normaal dat we ook aan verdedigen moesten denken». Patrick was zoals de meeste spelers ontgoochelend dat er nog een punt verloren ging. Over zichzelf was hij ook niet bepaald tevreden «Ik kan echt veel beter dan ik tot nog toe reeds ge presteerd heb. Ik heb nog niet zoveel kunnen bewijzen. Het is het eerste seizoen dat ik zo af te rekenen heb met blessuren. Bij Eeklo speelde ik praktisch altijd een volledig seizoen. De aanpas sing bij Eendracht verliep nochtans vlot. De overschakeling van vierde naar tweede klasse vormde ook geen pro bleem. Ik voel me echter fysisch niet dween naast Luc D'Herde in doel 1-2. Het gejuich van de plaatselijke supporters was nog niet uitgestorven na deze «lucky goal» toen de gelijkmaker al tegen de touwen hing. De 0-2 voor sprong van de oranje-groenen was met een ongedaan gemaakt. Ook na de gelijkmaker kreeg S.K. het nog moeilijk, maar hield tot het einde stand zodat een toch wel verdiend punt werd behaald. Hierdoor staat S.K. Aalst nu samen met R.C. Gavere aan de leiding. Gavere, de ploeg van ex-S.K.-speier Guy Renne- boog, speelde zondag echter niet en telt dus één wedstrijd minder. Intussen maakt men zich aan de Haring op voor het toptreffen van zondag, want dan is het S.K. Aalst - R.C. Gavere Vorige week werd bij Eendracht Meldert speler-trainer Wilfried Maes «bedankt voor bewezen diensten». En daar Een dracht niet onmiddellijk een nieuwe trainer op het oog had, trok het zonder naar Dendermonde. En dat het zonder trainer ook gaat, bewezen de Meldertse geel-blauwen op het veld van Sint-Gillis- Dendermonde. Het bezoekende Een dracht ging vlotweg winnen op het thuisspelende Eendracht met 0-2. In de eerste helft waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Pech voor de thuisploeg echter toen een bal op de paal i.p.v. tegen de touwen terecht kwam. Eendracht kende meer geluk. Tien mi nuten voor rust was het Jantje Van Mol die de score opende. Meteen zat Meldert goed voor een «counterende» tweede helft. Na rust moest Sint-Gillis Dender monde inderdaad voluit de kaart van de aanval trekken en met de aalvlugge Meldertse spitsen is het dan altijd uit kijken geblazen De beste kansen waren dan ook voor Meldert. Toen Jan Van Mol aandikte tot 0-2 was de wedstrijd meteen gespeeld. Nu zondag treedt Eendracht Meldert in eigen huis aan tegen F.C. Ronse. Bevestigt Eendracht dan met een eerste thuiszege Derde Provinciale D S.K. Herdersem - S.O.S. Schellebelle Uitgesteld R.C. Bambrugge - Eendracht Nieuwerker- ken Uitgesteld Doelman Smetrijns van Wilskracht Gij- zegem kreeg zondag op het veld van het tweede gerangschikte S.K. Overmere een karrevracht doelpunten te slikken. Groen-zwart werd in de Donkgemeente met zware 6-1 cijfers huiswaarts ge stuurd. Het begon nochtans goed voor het de fensief gestarte Wilskracht. Misotten luk te de openingstreffer en deze werd met hand en tand verdedigd. Maar nog voor rust stond de gelijkmaker op het bord. In een wervelende tweede maal 45 minuten lieten de Overmerenaars er geen gras overgroeien. Wilskracht kwam helemaal niet meer in het stuk voor en de doelpunten vielen nu met de regelmaat van een klok. Het werd een totale af straffing. Een soorgelijke nederlaag had den de jongens van Frans Roelandt dit seizoen nog niet opgelopen. Komt de sportieve weerwraak er zondag tegen R.C. Bambrugge Endoka blijft het uitstekend doen in de eerste klasse van de zaterdagkompeti tie. Boterhoek speelde wel goed mee, maar kon de zegereeks van Endoka niet stoppen. Steven Van Hoeck,Gil bert Van Binst en Jan De Vriendt maakten het verschil. Johan Nachter- gaele redde de eer voor Boterhoek. Giwo haalde het van Lada Boys. Wer ner Van Hauwe (2) en Polydor Van Geyt scoorden voor Giwo. Rudy De Corte en Eddy De Boeck maakten de tegengoals. Rode Duivels wonnen nipt bij Melc- kenbeeckvrienden. Oscar Van Paemel lukte de enige treffer. Rita Boys hielden doelpuntjeskermis tegen Bartan. Rayo Espanol verstevigde zijn leiders plaats door de moeilijke uitmatch op Volharden tot een goed einde te bren gen. Jezus Navaro, Pedro Rivera en Pedrogosa Vincente lukten de goals voor Rayo. Rene Schorreel maakte het doelpunt van Volharden. In tweede klasse was het terrein van Eendracht-Boys niet in orde. De Nieu- werkerkse nieuwkomer verloor daar door hun wedstrijd. Piasken stopte de zegereeks van Heizijde en Cambrinus wonnen vlot van Blauwe Vlam. In de zondagsreeks speelde Adelaars en Rode Roos gelijk. Rony Daeleman lukte het openingsdoelpunt. Hedwig Callebaut maakte gelijk, maar Luc Maesschalck bracht Rode Roos terug op voorsprong. In de slotminuten knalde Walter Steu- rebaut de 2-2 eindstand op het bord. Gipak versloeg Sportkring verrassend op eigen veld. Guido Renier tweemaal en Patrick De Neve bewerkten de Gi- pakzege. Ludwig Van De Velde en Rony Blanckaert scoorden voor Sport kring. Sunset won vlot van Post. Jezus Navaro (2), Pedro Revera en Jean-Paul Goossens lukten de goals. Paul Van Bempten redde de eer voor Post. Paul Familial kwam niet verder dan een scoreloos gelijkspel tegen Star Boys. (JVL) Zaterdagkompetitie Eerste afdeling Breughels - Heizijde 2-2 Endoka - Boterhoek 3-1 Lada Boys - Giwo 2-3 Melckenbeeckvr. - Rode Duivels 0-1 Rita Boys - Bartan 10-1 Volharden - Rayo Espanol 1-3 Onder Den Toren - Excelsior uitg. Camu - Leeuwerik uitg. Tweede afdeling Cambrinus - Blauwe Vlam 5-1 Eendrachtboys - De Kring 0-5 FF. Musica - Alexander 1 -4 Piasken - Heizijde 4-1 Rood Zwart - Den Hert 3-1 Cobila's - Royal Sportief uitg. Sparta Pinti - Jong Timarcha 1 -2 Zondagsreeks Adelaars - Rode Roos 2-2 Sportkring - Gipak 2-3 Sportief 81 - Koszen 3-5 Park - Sunset 1 -4 Star Boys - Real Familial 0-0 IJsboerke - Duifken uitg. Nieuwe Wijk - Zandput uitg. Pano - Amapola uitg. Programma voor 1 en 2 december Zaterdagkompetitie Eerste afdeling Bartan - Breughels Dalschaert Boterhoek - Camu De Sutter Giwo - Rode Duivels Meert Heizijde - Leeuwerik D'Herde Onder Den Toren - Melckenbeeckvr. Degrieck Rayo Espanol - Endoka Van Campenhoud Rita Boys - Lada Boys V.D. Eeckhout Volharden - Excelsior Garcia Tweede afdeling Cambrinus - Sparta Pinti Roels Den Hert - Royal Sportief Van Belle Edo - Alexander V.D. Veken Heipias - Cobila's De Swaef Jong Timarcha - Piasken Levingsbird Musica - Blauwe Vlam Stadtfeld Rood Zwart - Eendrachtboys Kiekens Zondagsreeks Amapola - Nieuwe Wijk Garcia Duifken - Sportief 81 Meert Gipak - Star Boys Desutter Koszen - Sportkring V. Campenhoud Real Familial - Park V.D. Veken Rode Roos - Pano Levingsbird Sunset - Adelaars Van Belle Eén adres Pont weg 57 HERDERSEM V 053177 51 34

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 9