SFOKT IN wmm V the best one^ willocx video club Brusselaars na de rustte sterk Videofilms 100 fr./3 dagen Doelpuntenrijke wedstrijd te Kerksken Gelukkige puntendeling voor Meldert Sunny Pins 2 - BC. Alloo-Blomberg 0-4 (2638-2807) autobanden BEN0IT DE SMEDT^. Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77 33 n%8EML «KASTANJEHOF» BijWilly Alloo Yvette AIIO° Keizerlijk Plein 12 9300 AALST s 78 59 80 Koffie DE PAEPE SERGANT w Café frituur snack St. Annalaan, AALST -»v 77 57 30 De videoclub die weet wat video is h RIST0RANTE Dl ROMA DA BRUNO Nieuwe Gazet van Aalst 14 december 1984 7 VOETBAL lie KLASSE E. AALST - R.W.D.M. 1-4 Eendracht Aalst is zoals verwacht te licht uitgevallen teger. het sterk op dreef zijnde Molenbeekse team. De eerste helft hield wit-zwart nog gelijke tred, maar na de koffie kwam het klasseverschl tussen Aalst en Molenbeek tot uiting en het was door de nonchalance van de bezoekende aanvallers dat de score niet hoger opliep. R.W.D.M. kwam terug op voorsprong met een doelschot dat Moyson kansloos liet. (EL) Aalst was te fel gehandicapt door de afwezigheid van De Wolf, Crahay, De Rijck en Limpens maar dat neemt niet weg dat er dringend iets moet gebeuren, wil men volgend seizoen niet in derde klasse belanden. Heel wat spelers halen hun niveau niet. Zo was De Moor onzichtbaar en liet het duo De Winne- Droessaert het eveneens afweten. De Winne werd voor de tweede maal na elkaar uitgesloten. Hoe hij zich zo onnaturistisch kon in de luren laten leggen vragen we ons toch wel af. Op een bepaald moment moet trainer De Groote dan gedacht hebben dat het met negen tegen elf beter kon gaan toen De TWEEDE PROVINCIALE B De gewestelijke derby tussen F.C. Kerksken en S.K. Aalst is zondag uit gegroeid tot een boeiend kijkstuk, af gesloten met liefst acht doelpunten. De thuisploeg, voorlaatste geklasseerd, beet in dit prestigeduel tegen de leider fel van zich af. Net als op de vorige speeldag scoorden de Aalstenaars reeds in de aanvangs- minuten. Alweer was het Karei De Jaegher die scoorde. Een bijzonder gemotiveerde thuisploeg sloeg echter nog vóór rust terug. Dirk Van Limbergen, dit seizoen overgekomen van Standaard Denderleeuw en bij ex-trainer Ronny Buyle te «licht» bevonden, scoorde na twintig minuten de gelijkmaker en even vóór het half uur prikte Lots een 2-1 voorsprong tegen de touwen. Tijdens de rust moet trainer Maurits Coopman zijn oranjehemden duidelijk de levieten gelezen hebben, want S.K. kwam nu heel wat aggressiever voor de dag. Al na vijf minuten lukte kapitein Hugo Verbestel de gelijkmaker. Karei De Jaegher bracht S.K. een kwartiertje later op een 2-3 voorsprong (meteen zijn negentiende treffer van het seizoen), maar het was alweer Dirk Van Limbergen die Kerksken terug in de match bracht 3-3. De wedstrijd bleek een definitieve wending te krijgen toen Impens een strafschop mocht trappen voor de thuis ploeg. Hij kreeg de bal echter niet voorbij Luc D'Herde. Meteen het keerpunt in de wedstrijd. S.K. Aalst drukte nu door en via de lange Hugo Van Herreweghen werd het 3-4. Even vóór het einde van de wedstrijd legde Patrick Van Laethem de 3-5 eindcijfers vast. Eendracht Meldert, zondag jl. nog steeds zonder trainer, behaalde op het veld van titelkandidaat R.C. Gavere een eerder gevleide puntendeling. Gavere domi neerde de volle negentig minuten het gebeuren en kreeg talrijke kansen. Doelman Frans Redant en zijn doelhout redden Eendracht in de eerste helft van een hogere score dan de 1-0 die Guy Renneboog even vóór rust had weten te verzilveren. Ook na de pauze bleef de thuisploeg de toonaangevende ploeg. Maar met een afgeweken schot van Eddy Van Driessche kwam Eendracht Meldert eerder gelukkig en vrij verrassend op 1 - 1. Deze 1-1 werd door geel-blauw zo goed en zo kwaad het kon verdedigd. Gavere scoorde nog wel, maar de scheidsrechter annuleerde het doelpunt wegens buitenspel. Meteen was een toch wel onverwacht punt «binnen». Wat betreft de trainerswissel vernamen we dat het Meldertbestuur nog geen de finitieve keuze had gedaan. Vorige week, vrijdagavond, moesten zich een zestal kandidaat-trainers aanmelden voor de vacante trainerspost. Ook Ronny Buyle, de Aalsterse waard uit «De Hoorn» en tot onlangs nog speler-trainer bij F.C. Kerk sken heeft reeds zijn diensten aange boden. DERDE PROVINCIALE D Puik verweer van S.K. Herdersem Voor S.K. Herdersem stond er vorige zondag een moeilijke uitwedstrijd op het programma. S.K. Overmere, mee in de run voor de titel en de laatste weken in erg goede doen, kreeg het nochtans niet onder de markt met een knap spelend S.K. Herdersem. De eerste helft kende een evenwichtig verloop, al waren de betere kansen voor de thuisploeg. Op het half uur bestrafte de scheidsrechter een aangeschoten «hands» met de zwaarste sanctie. De strafschop werd feilloos omgezet en S.K. keek meteen tegen een 1 -0 achterstand op. Na rust verliep de wedstrijd aanvan kelijk volgens hetzelfde patroon van de eerste helft, doch naarmate de minuten verstreken vergrootte de geel-blauwe druk voor het Overmeerse doel. De verdiende gelijkmaker kwam er jammer genoeg niet. De nipte overwinning dankt S.K. Overmere in de eerste plaats aan zijn doelman. Hij hield S.K. van een verdiend punt Nieuwerkerken probleemloos voorbij Ede Eendracht Nieuwerkerken maakte zon dag de korte verplaatsing naar het veld van V.C. Ede. Tegen de voorlaatste uit de algemene rangschikking kwam Een dracht nooit in de problemen. Daarvoor was de thuisploeg echt te zwak. Reeds bij rust leidde Nieuwerkerken met 0-2. Danny Steenhoudt was de auteur van beide doelpunten. Na rust ging Een dracht rustig door en met doelpunten van kapitein Danny Roelandt en nogmaals Danny Steenhoudt werd de 0-4 eind uitslag bereikt. Ondertussen vergaderde het Provinciaal Comité. Daar werd beslist dat Jean- Pierre De Saedeleer voor vier speelda gen en Walter Van Der Biest tot 30 juni 1985 geschorst zijn, als gevolg van hun uitsluiting tijdens de tumultrijke wedstrijd tegen S.K. Overmere. Hun schorsing gaat in vanaf 18 december a.s. Gijzegem geen partij voor Vlierzele Tot ongeveer twintig minuten van het einde heeft een wilskrachtig Gijzegem stand gehouden tegen S.K. Vlierzele, co- leider in de reeks. Toen lukte de plaatse lijke De Poortere het tweede Vlierzeelse doelpunt en was de kous meteen af bij groen-zwart. Amper tien minuten later stonden de 4-1 eindcijfers reeds op het bord. S.K. Vlierzele - op eigen veld altijd al een moeilijk te bekampen ploeg geweest - domineerde de eerste helft en kwam even vóór het half uur verstreken was op 1 -0. Een vrijschop werd door een plaat selijke aanvaller met het hoofd afgerond. Na rust sloeg Wilskracht al meteen terug met een doelpunt van Chris Misotten (hem staat ook een schorsing te wachten van drie speeldagen na een recente uitsluiting). Wilskracht plooide nu gewillig terug en speelde op de 1 -1 Maar zoals hoger vermeld waren de Gijzegemspelers er na 70 minuten toch aan voor hun moeite. Alhoewel niet direkt bedreigd voor een eventuele degradatie, staat Wilskracht Gijzegem toch op een weinig benijdens waardige dertiende plaats met 10 scha mele puntjes. Komt het keerpunt in de tweede ronde Bowling Tweede nationale C Wie als leidersploeg op het terrein van zijn rechtstreekse achtervolger het volle pond weghaalt, mag ongetwijfeld de nieuwe kampioen genoemd wor den. Misschien wel wat grootspraak na amper negen kompetitiewedstrij den, doch een waarheid als een klok, als men ziet op welke wijze deze over winning tot stand kwam. Sunny Pins 2, in eerste instantie niet als titelkandi daat getipt, is een zeer sterke ploeg. Wie 2638 kegels neerhaalt of gemid deld 175, kan aanspraak maken op promotie. Deze cijfers alleen om aan te tonen welke prestatie BC. Alloo- Blomberg geleverd heeft. Chris Everaert. (JU) Het eerste game werd nipt gewonnen dankzij het voortreffelijk werk ander maal van «trekker» Willy De Ridder, die met zijn 190 kegels niet zo'n hoog tepunt haalde, doch wel instond voor winst in de slotfaze van het game. De uitblinker was voorzitter Bruno Rossi, die de ganse avond op een zeer hoog peil akteerde, met 2010-1 voor sprong dus na 871-921 cijfers. Het tweede game viel Kris Kortemans wat uit de toon met 156 kegels, doch werd puik opgevangen door Bruno Rossi, die met 222 kegels zijn beste seizoen prestatie haalde. Nieuwe gamewinst voor BC. Alloo-Blomberg met 858-924. En zoals het een grote past, BC. Alloo-Blomberg eindigde in Continental, Uniroyal, Michelin. fSéJÈÊp Open 8-12 u en 13-1 7u.30 zaterdag 8-12 u De specialist die zelf monteert. StSmjllq Gratis montage de beste prijzen. - Moor liefst tien minuten gekwetst buiten de lijnen verzorgd werd en dan uit eindelijk toch vervangen werd. Waarom werd de knoop toen niet onmiddellijk doorgehakt. Dit kleine detail besliste nu wel niet over winst of verlies, maar het illustreert toch de gebrekkige wijze waar op het elftal geleid wordt. Na de wedstrijd stond de Liedekerkenaar Pol De Mes- maecker ons te woord «We speelden helemaal niet goed. Spijtig voor Een dracht dat ze heel wat titularissen moes ten missen, vooral voor mijn dorpsgenoot Milco De Rijck viel het tegen. Ik vond nochtans dat Aalst enkele goede indi vidualiteiten in zijn rangen heeft. Moer man is en groot talent en Moock en De Bolle speelden erg goed. Eendracht speelt echter moeilijk de bal goed rond. De bal in eigen rangen houden blijkt een probleem te zijn. Ik zelf speelde niet goed, het draaide eigenlijk niet rond bij ons. Enkel Van Mierlo was erg gevaarlijk met zijn snelle rushen. Gelukkig wonnen we, want R. Mechelen laat geen enkele steek vallen. Het zal moeilijk worden om de vier punten goed te maken, alhoewel, ze moeten echter nog wel naar Molenbeek komen» aldus Pol De Mesmaecker. Na deze nieuwe nederlaag staat Aalst nu moederziel alleen op de laatste plaats. De gekwetsten kunnen nu tijdens de win terstop gerecupereerd worden; laten we hopen dat de tweede ronde de scheve situatie nog rechtgezet wordt. (JVL) s ft - Koffie - wijnen - likeuren honing The Coffee Wine Bar I. Wauters Molenstraat 77 9300 AALST s 21 40 66 Wie as iesten oever de meit Zonder da ge a leve riskeirt Raidj ten op ne veloa van SERGEANT Want... SERGEANT SPORT... ze kénne ni kapot Moeirselboon 107-113, 0ILSJT MOORSELBAAN 86 AALST 053.212475 Keizerlijk Plein 22A AALST s 053/70 36 86 VERZORGDE KEUKEN met de uitbater zelf aan het fornuis SfS»J Om! ITALIAANSE SPECIALITEITEN Dagschotel a 250 fr. (drank inbegrepen) FRANSE KEUKEN 'a car*e aan matige prijzen. Gesloten dinsdag vanaf 14 u. en woensdag. schoonheid ledereen speelde op een eerste klasse-niveau, bewijsmet 184 kegels was Kris Kortemans de zwak ste afwerker Een pluim voor Chris Everaert met 194, Willy De Ridder 191Johny De Bock 193 en tenslotte Bruno Rossi, die nog maar eens de 200-kaap haalde. En deze rekord-serie bleek nodig want Alloo-Blomberg haalde het slechts met 909-962. Een globaal zeer sterke prestatie van de Aalstenaars die sinds 5 oktober niet meer verloren en zeven wedstrijden vervolgens op de negen gespeelde, zonder nederlaag staan. Met 187 gemiddelde kwam Aalst op een eerste .klasse-peil uit Een weg die Sunny Pins 2 hen vlug wenst, want dergelijke tegenstanders kan men best missen I (AVH)

Nieuwe Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 7