HOFSTEDE AELST, 29 Februari N° 1588 Jaar 1908 Annoncenblad der Week. Vastenavondzotten Politieverordeningen Aan de Huisvrouwen Verkoopingen ZAAILANDEN KOOPWAREN HOPSTAKEN HOOI, STROOI, abonnedientsphijs: Burgerstand der Stad Aelsl. WAARSCHUWING VASTENAVONDDAGEN MEST TE KOOP. NOTARIAAT frs. 1-00 'sjaars. Met den post fr. 1-50 INSERTiËN 1 5 cm#n den drukregel. Rechterlijke50 emen den drukregel. Alle inserti'en moeten ons ten uitersten den Vrijdag 's MIDDAGS zijn. Van don 21 tot 28 Februari 1908 Mannelijk 5 Vrouwelijk 5 10 Huwelijken C. Van den Bossche, bed., met J. De Wilde, z. b. P. De Man, gladsl.. met E. De Smet, tw. J. Cornand. houtdr., met M. Roelandt, tw. G. Van der Biest, tw., met M. Van Mieghem, br. A. Do Sacdeleer, bed., met C Schits. br. A. Spaens, steenk.. met M. Baeyens kleerm O. Ysewyn, brouwersg., met M. Meganck, tw. J. Verboeren, smid. met I. Buys, herb. H. De Wolf, loodg., met M. De Bruccker, z. b. E. De Backer, kuiper, met D. Luycx. br. R. Schel- laert. dagl., met M. Weymans, dienstm. J. De Sadeleer, tw., met M Kindermans, str. N. Ni- caiso, werktuigk., mot U. De Pelsemaeker, z. b. Overlljdens: J. Van Gyseghcm, vr. Van Gyseghem, z. b., 37 j., Gentschesteenwcg. G. Van Muylem, wedr Luycx, z. b., 77 j., St. Vincentiusslraat. D. Kiekens, man Mergan, moutbew., 51 j., Moorsel- baan. A. Hublou, man Rirabaut, fabriekw., 21 j., Ajuinstraat. L. Tollenaere, man Van de Velde, voerm., 41 j., O. L. V. Plaats. A. Goe man, wedr De Clippel, z. b., 78 j., oude Dender- mondschensteenweg T. Guns, vr. Van der Eist, z. b., 64 j., Beekveldstraat. Drij kinderen onder de 7 jaren. BERICHT. Gedurende de Vastcnavondda- gen zal het Bureel des Burgerstands open zijn van 8 tot 9 uren 'i VOOR DE In do hieronder vermelde her bergen zullen er met de Vastena- vonddagen, hoegenaamd gcene ver- kleede of vermomde personen i worden. 1. De Beurs van Amsterdam, bij den heer Karei Van den Bosscha, Groote Markt. 2. Ter Estaminet van d'heer Frans Hoebeeck, aan de Hopmarkt. 3° Ter Estaminet In den Engel, bij Dame w® Rom. De Meyer, Leopoldstraat. 4° Ter Estaminet van Dame wed. Van Lierde- Van Langenhove, Molenstraat, 62. 5° In het Hotel de la Gare, bij den heer Ch. De Grauw, Statieplein. STAD AELST. OP DE o-X-o— DE GEMEENTERAAD Gezien de wet van 16 en 24 Augusti 1790, t XI Art. 3 en art. 78 van de Gemeentewet en de be staande BESLUIT: Art. 1. Het is toogelaten langs de straten der Stad, verkleed en gemaskerd zich te vertoonen, des Zondags, 's Maandags en 's Dijnsdags der Vastenavonddagen, alsook den er op volgenden Zondag, telkens tot 's middernachts. Art. 2. Het is verboden aan de gemaskerden todragen: vuuroeren, pistolen, sabels, degens, stokken, blazen, spruilen, poeder of zemelzaken, of elk ander wapen of getuig, waardoor zij iemand kunnen hinderen of bezeoren. Vermommingen te gebruiken die de zeden of de Godsdienstige over tuigingen zouden krenken; militaire of geestelijke kleederen aan te trekkengesprekken te houden, liederen te zingen of druksels uit te deelen,dewelke iemands eer of de goede zeden zouden kunnen kwetsenanderen aan te randen of te tergen verzet in'de huizen binnen te dringen. Art. 3. Het is iusgelyks verboden, de gemas kerde te tergen, te beleedigen of te mishandelen. Art. 4. Het is streng verboden naar het aan gezicht van iemand te werpen met iets dat hem kan deren of vuil maken. Geen Confettis mogen geworpen worden in openbare gestichten of loka len, tenzij na de toesteming bekomen te hebben van de houders of degenen aan wien waakzaam- heid deze gestichton toevertrouwd zijn. De Confettis mogen langs den openbaren weg niet opgeraapt worden. Art. 5. Alle gemaskerde of verkleede persoon zal op het eerste verzoek van eenen poliliebe- diende, deze moeten vergezellen naar het polietie- bureel om zich aldaar te laten kennen en de inlich tingen te geven die hem zullen gevraagd worden. Art, 6. Het is uitdrukkelijk verboden aan eenieder, zedenschendende of ontuchtige lie deren te zingen. Art. 7. De overtreders van de huidige ver ordeningen zullon aangehouden en geleid worden naar het burgerlijk arresthuis alwaar ten hunnen opzichte maatregelen zullen genomen worden als het bchooren zal, onder voorbehoud van alle rech terlijke vervolgingen, zoowel tegen hun als tegen de ouders of personen wettelijk verantwoordelijk, krachtens de bestaande politie wetten en regle menten. Art. 8. De overtredingen aan het tegenwoor dig politieroglement, zullen gestraft worden met de straffen van enkele politie, aangeduid door het strafwetboek. Art. 9 De aftochtsklok zal op de Vastenavond- dagen niet geluid worden. Art. 10. De Commissarissen en Agenten van politie zijn gelast met de uitvoering en het tegen woordig reglement dat zal afgekondigd worden op de gewono wijze der bekendmakingen. Aldus vastgesteld door den Gemeenteraad in zitting van 26 Januari 1908. De Burgemeester-Voorzitter, De Secretaris, M.-L. Gheeraerdts. Oscar Reyntens. Voor uwen Stout wendt U tot de Gebroeders PRLIPS, AALST, Dépot Moutstraat, 6. Voordeelige Spoedige bediening. STOUT gewaarborgd zuiver. Stalen Gratis op aanvraag. MINISTERIE VAN GELDWEZEN. Beheer der Registratie en Domeinen. Kantoor Aalst. De Ontvanger der Registratie en Domei nen, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen, ter plaats, in massa of per lot, bij middel van geslo ten biedingen op zegel en publieke opboden, eene groote hoeveelheid Boomen van verscheidene houtsoorten, wassende op de gronden aangekocht voor het leggen van den IJzerenweg van Brussel- Zuid naar Gent St Pieters, op het grondgebied der gemeenten: Nieuwerkerken. ter wijken 't Strek, Dweers- haegc, Pypenbeek, Kraaiwinkel en Grooten Driesch en Vlierzele, ter wijken Strymeersen, Zoghoek en Kapellekauter. De verkoopingen zijn vastgesteld voor Nieuwerkerken, Donderdag 5 Maart 19OS, om 1 uur namiddag en voor Vlierzele, op Maandag 9 Maart 1908, om 1 uur namid dag. Gewone voorwaarden. 10 verhoog. Zes maanden tyd van betaling, mits borg. Het lastkohier kan geraadpleegd wordon ten kantore van voornoemden Ontvanger, Houtmarkt. Vergadering. A. Voor Nieuwerkerken, op 't Strek ten voete van lot 1, weg Nr 24. B. Voor Vlierzele, ten voete van lot 1, ter wijk Strijmeersch. onder de directie van E. WAGON, Kandidaat- Notaris, te Wieze. 1° Te Wieze, op Maandag 2 Maart 1908, om 8 ure's morgens, van Hooi, Strooi, Loof, Beeten, Mest, Stootkar, 270 koopen Schaarhout en Erwt- rys en 67 koopen Boomen. Te beginnen aan de Sasbaan. 2° Te Wieze, op Donderdag 5 Maart 1908, om 8 ure 's morgens, ten hove der kinderen Judo- cus Van Keer, Dorp, van een Merriepaard, 2 Kar ren, Halam, Strooi, Mest en om 1 ure namiddag, bij de kinderen Van Vaerenbergh, wijk Triest, 20,000 kilos Beeten. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegene BOUWGRONDEN, Landen en Weiden, te AIJGEM. De Notaris DE VUYST, lo Borsbeke, zal ten verzoeke van wien het behoort, openbaarlijk ver koopen Eerste koop. Eene schoone en welgelegene Hofstede mot Ge bouwen en Afhangen, gestaan en gelegen te Aijgem, Dorp, bekend ten kadaster sectie B, nummers 222a, 223b, 225b, 227a en 228a, met eene totale grootte van 37 aren SO centiaren, palende oost de Kalseide naar de Statie van Burst, zurd de Kalsei- do naar het Dorp, west en noord d'Hoors Désiré Van Caulcr. Verdeeld in 6 deelen, afgoschets bij plan op de gedrukte plakbrieven. Lot 1. Een schoon perceel Bouwgrond, groot by meling 6 aren 09 centiaren. Boom- en Lochtingprijs frs. 200. Lot 2. Een schoon perceel Bouwgrond, groot by meting 6 aren 74 centiaren. Haag- en Lochtingprijs frs. 10. Lot 3. Een schoon perceelBouwgrond, groot by meting 6 aren 80 centiaren. Boomprijs frs. 60. Lot. 4. De gebouwen der Hofstede met Grond, groot by meting 8 aren 38 centiaren. Lot 5 Een schoon perceel Bouwgrond, groot bij meting 4 aren 56 centiaren. Lot 6. Eon schoon perceel Bouwgrond, groot bij meting 4 aren 40 centiaren. Boomprijs frs. 25. Tweede koop. Eene schoone partij Land en Weide, gelegen te Aijgem. op Kapellekauter of Vijfbunder, bekend ten kadaster sectie B, nummer 211, groot 66 aren 10 centiaren, palende oost d'heer Alfons Annorel en de Vyfbunderstraat, zuid den Voetweg, daar over d'erven Baetcns, west d'heer Annorel en noord de Voetweg. In drij deelen A. De Weide ten westen groot bij meting 22 aren 54 centiaren. Afsluitings- en llaagprys 100 frs. B. 24 aren 08 centiaren Land, ernevens. G. 18 aren 50 centiaren Land, ten oosten. Derde koop. E<me party Land, gelegen te Aijgem, op den be nedensten Damkautor, gezegd aan -ie Wolf, bij meting groot 32 aren 10 centiaren, bekend ten kadaster sectie B, deel van nummer 471, palende oost de Voetweg. zuid de Kauterbaan. west de kinderen De Ryck en noord d'heer Dé3iré De Ryck. Vierde koop. Eene schoono Stopweide, evon gelegen te Aijgem, aan de Wolf, by moting groot 30 aren 26 centiaren, ten kadaster sectie B, nummer 475 en deel van nummer 471, palende oost d'hnors Van Cromphout. zuid de Baan, west en noord den Voetweg. AlsluitiDgs- en Boomprijs frs. 155. Vijfde koop. Eene schoone party Land. gelegen te Aijgem, op den Damkauter. bekend ten kadaster sectie B, nummers 444 en 447, groot 1 hectaar 10 aron 50 centiaren, palendo van ouds oost en zuid d'erven Baten en Dooreman, west d'heer Do Clippele, noord Van Bever. Verdeeld in 3 loten a) Een derde ten oosle. b) Een derde te midden. c) Een derde ten westen. EENIGE ZITDA G - Maandag 2 Maart 1908. Om 12 ure 's middags, ter herberg van Camiel Scheerlinck, te Aygem, aan de Kapello. Zelfdo Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal op zelfden dag 2 Maart, om 3 ure namiddag, lei- herberg van Camiel Bauwens, te Aijgem, Opay- gom, openbaarlijk te koop aanbieden. Eene behuisde en bebouwde Hofstede, gestaan on gelegen tc Aijgem, Opaijgem, sectie B, num mers 199Aybis en 199c, groot 1 aro 70 centiaren, palende oost d'erven Bauwens Pieter, zuid de Voet weg, daarover Camiel Maegerman, west de Kal seide, noord Gustaaf Hendrickx. Goed geteerd MEST te koop. Zich te wenden ter Brouwerij van Mr Van der Schueren, Brabantstraat, 50, te Aalst. Openbare verkooping van te Wichelen en Lede. De Notaris TIBBAUT. te Uilcken, zal ten aanzoeke van wien bet behoort, openbaarlijk ver koopen Gemeente Wichelen. Eorsle koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Wichelen, ge naamd Heide, bekend ten cadaster sectie B, num mer 1608, groot 28 aren 20 centiaren, palende noord Karei Van Hauwermeiron. west Jan-Bapt. Van Hauwermeiron, zuid Mijnheer Lippens-do Kerckliove do Denterghem en oost den Steenweg van Lede naar Wichelen. Tweede koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Wichelen, ge naamd Heide, bekend ten cadaster sectio B, num mer 1577n/bis, groot 20 aren 10 centiaren, palen de noord Mijnheer Masen, west Karei Coppons en kinderen, zuid eenen Weg en oost Mijnheer Lip pens-de Kerchove de Denterghem. Derde koop. Eene partij Zaai- en Weiland, gelegen tc Wiche len, genaamd Knapveld. b8kond ton cadaster sec- tü B, nummers 1663b en 1664a, groot 30 aren 70 centiaren, palende noord-oost Mijnheer Etniel Masen en het Bureel van Weldadigheid van Selioo- naerde, zuid-oost hot Bureel van Weldadigheid van Schoonaerde, zuid-west Mijnheer Etuiel Van Accoleyen en noord-oust de Straat. Alle drij deze partyen zyn verhuurd aan de kin deren Luyckx. Gemeente Lede. Vierde en laatste koop. Eone partij Zaailand, gelegen te Lede, genaamd Langenakker, bekend ten cadaster sectio A, num mer 198b, groot 18 aren 30 centiaren. paloDdo noord Karcl-Lodewijk Blondcel. west Karei Roe- landt, zuid Mijnheer de Kerchove d'Exaerde en oost Camiel De Backer. Verhuurd aan Petrus Prael. ZITDAGEN Instel Woensdag 26 Februari ,OAQ Verblyf Woensdag 11 Maart Telkens om 2 uro namiddag, ter herberg van Adolf Van den Abeele, te Clierscamp, Boygem. Openbare verkooping van bestaande in Verlakt Keukengerief, en Meubels, te AALST, Pieter Coekestraat. Er zal overgegaan worden door het ambt van Meester VAN MUYLEM, te Aelst, op Uijnsdag 17 Maart 1908, ten 8 ure voormiddag, to Aelst, in de Pieter Coeckcstraat, tot de openbare ver kooping der Koopwaren en Meubels afhangen- van de failliet Slagmulder Jan, ten verzoeke van den heer Curator Meester A. Calewaert, Advo- kaat, te Aelst. Namenlijk: Eene groote hoeveelheid Potten, Pannen, Kan nen, Ketels, Schotols en Doozcn in verlakt ijzer Kofïïjmolens, Messen, Lepels,Vorken, alles wat er in het Magazijn te bevinden is. Verders eene goedo Ressortkarre, Paardenge- rief, Herbergmeubels en andere. Gewono voorwaarden en gereed geld. OPENBARE VERKOOPING te MOORSEL, Statie. Door den Secretaris REYNTENS, en bevoegd ambt, op Maandag 2 Maart 1908, om 2 uren namiddag. JAARLIJKSCHE VENDITIE Mest, Erwtrijs, Brandhout. Beeten, Kisten van alle soorten, Landbouwersala m Meubels, Boonstaken, enz. te LEDE, Dorp en omliggende Straten. Jozef MOENS, te Lede, zal door het ambt vau

Notariaat | 1908 | | pagina 1