ZAAILANDEN WOONHUISJE ZAAILANDEN SCHOON HUIS nieuw HUIS MEUBELS Bestialen, Gerij, ZAAILAND BEETRAPEN WOONHUIS viïiïir, "4 f0 i In gebruik by Ch. D'Haese. 4. Een perceel Land, te Lede, Geestlioek. be kend ten kadaster sectie A, nummer 506b, groot 19 aren 40 centiaren, palende oost d'erven Della- faille, zuid de erven Melckenbeeck, west en noord de Geesthoekenbaan. Jn gebruik bij Frans De Winne. 5. Een perceel Lochting, beplant met Fruit- boomen. te Lede, Boscbstraat, bekend ten kada- daster sectie B. nummer 253c, groot 14 aren 70 centiaren, palende oost en west Victor De Winne, zuid de Baan en noord Mijnheer Alfred Matthys. In gebruik bij Jan Van Handenhove. Boomprijs frs. 175. Eenige zitdag: Dijnsdag 17 Maart 1908. Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg De Dobbel Roos bewoond door de kinderen Van Overwalle, te Lede, Dorp. Openbare verkooping van een te WICHELEN. Bohemen, Hoeksteen De Notaris Oscar TIBBAUT. te Wichelen, zal ten verzoeke van die het behoort, openbaarlijk verkoopen Eenige koop. Een Woonhuisje met Afhankelijkheden en me- degaande Grond, gestaan en gelegen te Wichelen, in Bohemen, Hoeksken, bekend ten kadaster sec tie B. nummer 589b, groot 2 aren 10 centiaren; palende oost de Bogaertstraat, zuid het Hospitaal van Lede, west Mijnheer Gustaaf Vlaeminck-Dc Vleeschouwer te Appels en noord Mijnheer Fre deric Pante-Verschelden, te Turnhout. Bewoond door Camiel Gustaaf De Kneef ZITDAGEN: Instel Maandag 16 M t ,Q08 Verblijf Maandag 30 Maart 3yuö' Telkens om 4 uren stipt namiddag, ter herberg bewoond door de weduwe Marinus Gezetste Wichelen, Bohemen, Hoeksken. Om uit gemeenschap te scheiden. o OPENBARE VERKOOPING van goede en welgelegene EN MÈERSSCREN, TE "WIO HELEN. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Wichelen, zal, ten verzoeke van die het behoort, openbaar- lijk verkoopen Gemeente Wichelen. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, aan de Bogaartstraat, genaamd «Het Sijp, - bekend ten kadaster sectie B, nummer 912, groot 58 aren 60 centiarenpalende noord-oost Paul Luyckx-De Winne, te Wichelen en Jan-Bapt. De Geyter-Yan Wesemael. te Wichelen, zuid-oost liet Bureel van Weldadigheid van Wichelen, zuid-west Graaf Karei de Kerchove de Denterghem, te Gent, en noord-west de Bogaartstraat. In gebruik bij Pieter-Jan Coppieters en René Verhelst. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, op Evenrot, bekend ten kadaster sectie B. nummer 8191, groot 20 aren; palende oost René Vermeu- len-Eeckhout te Wichelen, zuid de kinderen Theo- door-Pieter-Frans Janssens-Beeckman. te Sint- Nikolaas, west Amandus Van den Broeck en Van Acoleyen-Van den Broeck Frans en Kinderen, te Wichelen en noord De Schaepmeester-Steels We duwe Prosper en Konsoorten, te Lede. In gebruik bij Jan Moerenhout. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, Bo- gaart, bekend ten kadaster sectie B, num. 1371a, groot 32 aren 20 centiarenpalende noord-oost het Bureel van Weldadigheid van Wichelen, zuid oost het Bureel vau Weldadigheid van Schoonaar- do, zuid-west LiénartAlexandre-Marie-Isabelleen Kinderen, te Aalst en noord-west Emiel Matthys, te Scheldewindeke. In gebruik bij Camiel De Vleeschhauwer. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, Bo- gaart, bekend ten kadaster sectie B, num. 1319b, groot 27 aren 30 centiaren palende noord-oost Urbain Matthys-Schuddinck, te Wichelen, zuid oost de wed®. Jan-Bapt. Eeckhaut-Van Hauwer- meiren, te Wichelen, zuid-west de Kinderen Theodoor-Pieter-Frans Janssens-Beeckman, te St Nikolaas en het Bureel van Weldadigheid van Wichelen en noord-west het Bureel van Weldadig heid van Schoonaarde. In gebruik bij Pieter-Jan Coppieters. Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen, Bo terhoek, doorsneden met den Rijweg, bekend ten kadaster sectie B, nummers 1278 en 1279, groot 14 aren 10centiaren; palende oost Hippolyte Lip pens-de Kerchove dc Denterghem, te Gerit, zuid de Kinderen Theodoor-Pieter-Frans Janssens- Beeckman, te Sint-Nikolaas en de Erfgenamen Jan-Baptist Eeman, te Wichelen, west het Bureel van Weldadigheid van Wichelen en noord Jozef Marcx, te Wichelen. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Zesde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Wichelen. Cuij- persveld, ?>ekend ten kadaster sectie C. nummer 713, groot 31 aren 20 centiaren; palende oost den Rijweg, daarover de scheidlinie met Schoonaarde, zuid de Erfgenamen Jan-Bapt. Eeman, te Wiche len en AHs Eeman, te Schellebelle, west do baan van Wichelen naar Aalst en noord Fr. Van Over- straeten-Van de Vijfhoek, te Wichelen. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Zevende koop. Een goed perceel Meerscli, gelegen te Wichelen, Weijmeerscli, bekend ten kadaster sectie A, num mer 64. groot 16 aren palende oost Marckx Ed._ en kon soorten, te Schoonaarde, zuid de Schelde, west Moers-De Bruycker Frans Weduwe en Kin deren. te Wichelen en noord de weduwe Gustaaf Blancquaert-De Gheest en Maria Blancquaert, te Schoonaarde en Desideer-Marie Dalschaert, te Schellebelle. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Achtste koop. Een goed perceel Meersch. gelegen te Wichelen, Weijmeerscli, bekend ten kadaster sectie A, num mer 62, groot 23 aren 50 centiarenpalende oost den volgende koop. zuid de Schelde, west Marckx Edouard en Konsoorten, te Schoonaarde en noord de weduwe Isidoor Cambier-Moens, te Dcnder- monde en de Erfgenamen Pieter Roggeman, te Wichelen. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Negende en laalste koop. Een goed perceel Meersch, gelegen to Wichelen, Weijmeerscli, bekend ten kadaster sectie A, num mer 57, groot 23 aren 40 centiarenpalende oost Emiel Matthys, te Scheldewindeke, zuid do Schel de. west den voorgaanden koop en noord de Erf genamen Pieter Roggeman, te Wichelen en Urbain Matthys-Schuddinck. te Wichelen. In gebruik bij Stanislas Dalschaert-Matthys. Zitdagen Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg IN BOHEMEN. bewoond door de weduwe Schud- dinck, te Wichelen, Bohemen. i/2 p. °/0 instelpenning te winnen. Openbare verkooping van te Erembodegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, openbaarlijk ver koopen 1Een parceel Land, gelegen te Erembodegem. op Res- schebcke, gekend by kadaster sectie A, deel van nummers 32P5o en 320Gn, groot t" aren 50 centiaren, palende oost den Los en daarover Mijnheer Adolf De Berlangé, zuid Leopold Boterbergh, west Augustien De Gort en noord Petrus Van den Steen. Op te leggen landprys fr. 30.00 2. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, op Res- schebeke, gekend by cadaster sectie A, nummer 3121, meteene grootte van 8 aren 40 centiaren en bij meting groot 0 aren 54 centiaren, palende oost Mijnheer De Coninck, zuid Florent Van den Bergh, west Judocus De Veylder, noord den Los en daarover Vrouwe wed" Charles- Louis Callebaut. Gebruikt door de wed. Van der Burgt. Op te leggen landprys fr. 20-00. 3. En eene partij Land, gelegen te Erembodegem. op Resschebeke, gekend bij kadaster sectie A, deel van num mers 3295 en 3295b, groot 17 aren 85 centiaren, palende of gepaald hebbende noord-oost Andreas Meert en den Eerste koop. oost-zuid Leopold Boterbergh en De Schaep- dryver, zuid-west den Trekweg van den Dender en west noord de wed. Egidius Meert. Gebruikt door Daniël Perdaens. Op te leggen landprijs fr. 70 00. ZITDAGEN'. Instel Maandag 16 ,qnR Verblijf Maandag 30 Waart 19ü8* Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van de weduwe Joseph De Proost-Rowies, te Aelst- Mijlbeke, aan den Brusselschen Steenweg, recht over den Tir. Uit oorzaak van vertrek. Openbare verkooping van een en goede Zaailanden te EREMBODEGEM. De Notaris BRECKPOT. te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, openbaarlijk ver koopen 1 Een Huis met zijne afhangelijkheden, groote Poort, Werkhuis en Stallingen, zeer dienstig voor alle bedrijven, gestaan en gelegen te Erembode gem, wijk Ronsevaal. aan den Brusselschensteen- weg, groot bij meting 6 aren 89 centiaren, palen de oost d'heer Notaris Van de Velde, te Lebbekeen Louis Verdoodt, zuid de wed Judocus Verton gen, west den Brusselschonsteenweg en noord d'heer Notaris Van de Velde Dit Huis heeft gelijkvloers, groote voorkamer, kelderkamer, keuken en poort en op het eerste verdiep 4 slaapkamers. Zichtbaar des maandags van 2 tot 4 ure namiddag. Bewoond door den eigenaar d'heer Jean Singe- lyn-Peerlinck. Op te leggen boom- en haagprijs frs. 280-00 2. Eene partij Land, te Erembodegem, op het Haegeveld, groot volgens meting 14 aren 44 cen tiaren, palende oost Emile Vinck, zuid Leopold Mollaert.west verscheide en noord Ben. De Knib- ber. Gebruikt door de wed. Herzele, aan fr. 35-00 'sjaars. 3. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, groot volgens meting 10 aren 48 centiaren, palende oost de volgendende koop, zuid Madame Burny, west dc heeren Leon en Al- bert Janssens en noord d'heer Auguste De Winter, en Madame Burny Gebruikt door den verkooper. Op te leggen prijzij fr. 14-00. 4. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, [groot volgens meting 10 aren 48 centiaren, palende oost Felix Giets, zuid Ma dame Burny, west voorgaande koop en noord Ma dame Burny en d'heer Van de Maclo. Gebruikt door den verkooper, Op te leggen prijzij fr. 34-00. 5. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, groot bij meting 8 aren 58 centia ren, palende oost d'heer Notaris Limpens, te Aelst, zuid Madame Burny, west Felix Giets en noord Mijnheer Van Maeïo. Gebruikt door den verkooper. Op te leggen boomprijs fr. 27-00. 6. Een partij Land, gelegen te Erembodegem, op den Molenkauter aan 't Schoeierswegsken, groot bij meting 10 aren 28 centiaren, palende oost den IJzerenweg, zuid d'heer Gustave De Rycke, west denzelven en d'heer Louis Verleysen, noord den volgende koop. 7. En eene partij Land, gelegen te Erembode gem, op den Molenkauter, aan het Schoeierswegs ken, groot volgens meting 10 aren 28 centiaren, palende oost den IJzerenweg, zuid voorgaande koop, west Frederik De Clercq en noord Madame Burny. De koopen 6 en 7 gebruikt door Frans Ghey- sens, aan frs.42-00 'sjaars. Zitdagen Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet I)e Klok bij d'heer Augusle Van Vaeren- bergh-Singelynte Aelst. aan de Hopmarkt. De Meubels, Mobilaire Voorwerpen en Schrijn- werkersalem ten voorschrevene huize zich bevin dende, zullen ook eerstdaags openbaar verkocht worden en bij afzonderlijke plakbrieven aangekon digd worden. Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te MOORSEL, Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen Een schoon nieuw Huis met groote Poort en Verdiep, verdere Afhangelijkheden en Hof. ge staan en gelegen te Moorsol, Dorp, aan den Abra- hamweg, groot 3 aren 97 centiaren, palende oost Jufvr. Charlotte Van Nuffel, zuid d'heer Romain De Rop, west gemelden weg en noord den heer Benoit Carryn. Bewoond geweest door de verkoopers de echt- genooten Emiel Schram- Van Nuffel. Op te leggen boom- en haagprijs fr. 50-00. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle dagen van 2 tot 4 uren namid dag, voor den sleutel zich te bevragen bij dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel, te Moorsel, Dorp. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 24 Maart ,qno Vorblijf Dijnsdag 7 April Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg Het Kaartspel. bij Dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel-Moens, te Moorsel, aan de Dorp plaats. Bij sterfgeval. Openbare verkooping van schoone te LEDE, in de Pastorij De Notaris Antoine SOETE. te Lede, zal ten aanzoeke dererfgenamen van wijlen den Eerweer den Heer FivezPastoor van Lede. op Donder dag 19 Maart 1908. om 9 ure voormiddag, in de Pastorij te Lede, openbaar verkoopen Meubels: waaronder 4 Tafels, Coulissetafel, ijzere Tafelken, 24 Stoelen en 5 Zetels. Stoof met toebehoorten. Salonvuur, 3 Koolbaken, Quinquets en Lampen. 2 schoone Vloertapijten, 2 Lusters, Suspensions.Beelden, Kaders. Gordijnen en stores, 2 Kassen, Porte-Manteau. Porte Parapluie. 3 Bed- stoelen met Ressorts, 2 Matrassen, ijzeren Redde op Ressort en met Matras, verder Slaapgerief 2 Lavabos, 4 Nachttafels. Keukengericfzoo als Tellooren, Kasserollen, Lepels, Fourchetten, Kommen. Tassen, Messen, 12 Desseri messen, Dienmes en Fourchette, Boter- potten. Mooren, verders nog 6 Hofstoelen, 3 Ban ken, Waschkuipen, Eemers, Bassins, enz., enz. Gewone voorwaarden. De koopen tot 5 fr. zul len moeten comptant betaald worden, voor d'ove- rige tijd van betaling, mits goede borgstelling. Openbare verkooping van twee r op Totveld of Langeveld, gekend ten kadaster sec tie B, nummer 93, groot 12 aren 40 centiaren, palendo noord den heer Urbain Torrekens, zuid het Godshuis van Gent en den Eerw. heer De Ryck, oost Dame wed. Benediclus De Mil en west den Eerw. heer De Ryck. 2. Een perceel Zaailand, gelegen te Vlierzele, wijk Huylebroeck, gekend ten kadaster sectie E, nummers 79 en 80 groot volgens kadaster 13 aren 10 centiaren, volgens meting 15 aren37centiaren, palende noord d' heeren De Keyser de Burbure Edgard en Verstraeten Dominicus, oost Jufvrouw Louise Jooris, west jufvrouw Catharina Blom en zuid den heer Edmond De Mulder-Verbruggen. 3. Een partijken Bosch, gelegen te Vlierzele, wijk Huylebroek, gekend ten kadaster sectic E, nummer 41, groot 5 aren 30 centiaren, palendo noord Dame wed. Dominicus De Moor en Kinde ren en den heer Karei Lodewijk Van der Vurst, oost en zuid den heer Petrus Kennof en west Ma dame wed. Dominicus De Moor en Kinderen voor noemd. Boomprijs 120 frs. Zitdagen Instel Maandag 16 .nna Verblijf Maandag 23 Maart 1908' Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg De Smis bij den heer Jan Haems, te Vlierzele, Huylebroeck. Voor verdere inlichtingen zich te begeven ten kantore van den Notaris Soete, te Lede. Bij uitscheiding van bedrijf. Openbare verkooping van MEUBELS, Landbouwhalam, Strooi, Mest, Granen, te Oordegem, Molenhoek. De Notaris SOETE, te Lede. zal ten verzoeke en ten hove van de Kinderen Michiels. te Oorde gem, Molenhoek, op Woensdag 25 Maart 1908, (O. L Vr. Boodschap), om 8 llt ure voormiddag, openbaarlijk verkoopen Al de Meubels, waaronder pitspine Kleer- en andere Kassen, Talels, Zetel, Stoelen, Stoof met toebehoorten, enz., enz., enz. Landbouwhalam, als: Onlangs nieuwe Drie- wielkar, Ploeg, Egge, arduinen Rolblok, Slede, Sleep, enz., enz. Bestialen3 bekalfde Koeien, waaronder eene zeer nabij en eene Prijskoe, eene bekalfde Vaars, een Vaarsrund en 3 Varkens. De Bestialen zullen om 1 uur namiddag ver kocht worden. Tijd van betaling, mits goede gekende solvabele borg. en een partijken BOSCH, te Vlierzele en Zonnegem. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten verzoeke van wie het behoort, met het houden der twee hierna vermelde zitdagen, openbaarlijk verkoopen 1. Een perceel Zaailand, gelegen te Zonnegem, Jaarlijksche veiling van Mest, Hooi, Slroo, Brandhout, Meubels, Huisgerief, enz., enz., TE LEDE aan de Statie, op 't Dorp en in de omliggende Straten. De Notaris Antoine SOETE, te Lede, zal op Dinsdag 24 Maart 1908, om 8 ure voormid dag, te Lede, aan de Statie, op 't Dorp en in de omliggende Straten, ten verzoeke van verschei dene, openbaar verkoopen Aan de Statie: Ongeveer 7000 kilos Beetrapen, eene groote hoeveelheid Hooi, Stroo, Brandhout. Op 't Dorp40 koopen allerbest geteerd Stal mest, ten aanzoeke van vrouw wed. Fr. Lievens, te Wichelen, Heide. Verders op 't Dorp en in d'omliggende Straten: Hooi, Stroo. Mest, Brandhout, Boonstaken, Meu bels, Huisgerief, Landbouwalem, enz. Op 't Gucht, te beginnen aan de herberg van Mr Vyverman, ten aanzoeke van de kinderen Ver meulen, eene groote hoeveelheid schoone Kepers, Boonstaken, Piketten voor Afsluitingen, Schelf houten, Princesstaken en veel verder gerief. De venditie zal beginnen om 8 ure, aan de Statie. Gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits goede borgstelling. Openbare verkooping van een welgelegen te LEDE, Heipias. Do Notaris SOETE, te Lede, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op den hierna gestelden zitdag, openbaar te koop aanbieden. Den naakten Eigendom van: Een schoon en welgelegen Woonhuis met Aanhoorigheden en Erve, gestaan en gelegen te Lede, op den Heipias, gekadastreerd sectie E, nummer 425b, groot 2 aren 20 centiaren, palende noord den heer Petrus Daelman, oost den Steenweg van Lede naar Wichelen, zuid den heer Van Accoleyen en west Mijnheer Graaf Van den Steen de Jehay. Bewoond door do verkoopers de echtgenooten Ivo De Sadeleer-Luwaert. Eenige zitdag Dijnsdag 17 Maart 1908. Om 3 ure namiddag, ter herberg van vrouw wed® De Backer, (e Lede, Heiplas. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den Notaris Soete, te Lede.

Notariaat | 1908 | | pagina 2