Mest, Karren, WOONHUIS Wisselkantoor Snij- en Naailessen JOZËÜ1 ÏI1II5L11IMB1 VLIEM Uit ter hand te koop: Huis te huren of te koop: Gladbach Zaadhandel Aan de Huisvrouwen Uit ter hand te koop: Prosper Callebaut Aanbelangend bericht. PAARDEN en ROEIEN, Bit ter hand te koop. Verwen, Glansing en Kuissehen OTTO KOENTGES, TE HVREN C. Bonner-Van den Broeck IV Charles MEVLANDE, In de Ster. Vit ter hand te koop: VIT TER HAND te KOOP TE HVREA Uit ter hand te huren of te koop. Te koop uit ter hand. Vit ter hand te koop. Uit ter hand te koop VERZEKERING Brand en Breken van Spiegelruiten Frans D'HAESE, E. LENTZ, Const. Liebaut-De Clerck Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. VENOITIE van MEST, Karren, Wagens, Camion, Paarden- en Landbouwersalem, MestHout, Betteraven, Boonstaken, Hooi en Strooi, te Erembodegem, Terjoden. Op Woensdag 25 Maart 1908, (zijnde O. L. V. Boodschap), openbaar verkoopen Om 11 ure voormiddag, te vergaderen, te Hael- tert, aan de Statie Namens Dame wed. Coumans, te Bacxem, (Holland), 5000 schoone groene Boonstaken, aan de Static. Namens d'beer Kmiel Cordon, 10 koopen Mest, aan de Statie. Namens Dame LeonieLesaffre, 10 koopen goed geteerd Paardenmest, aan de Statie. Op aanzoek van Mynheer Alfons Van Pottelhergh- Raes, op Terjoden, 1 9jarig Merriepaard vol Veulen, 3 zeer goede jonge Melkkoeien, karren, 1 nieuwe ressort- kar, 1 ressortwagon, camion, dogcar, 2 prachtige harnas- suren voor koppel paarden dienstig voor voituur of camion, paardenharnassuren, kussen, gareel met toebe- hoorlen, bassen, breidel, aanschyn, eegden, ploegen, 2 raapmolens, beirstuk, beirpomp, 2 basculs, verscheidene kar.rewielen, oen nieuw botervat met staf, melkkannen, koeketens, reepen, brakon, schuppen, rieken, gaffels, mesthaak, dorschvlegels, pik en pikhaak, wanmolen, zei sen, verscheidene koopen zeer goed koemest en brand hout, groote ramen in zeer goeden staat, 40,000 kilos schoone Betteraven (EckendorQen meer andere roerende voorwerpen. Namens d'heer Leopold Govaert, 10 koopen Mest, aan z(jno woonst. Namens d'heer Philogonus Meganck, 20 koopen goed Koemest, aan zijne woonst. Namens Mijnheer Emiel De Schryver, 20,000 kilos Bet teraven, binnen zijne hofstede, aan den Drijhoe.k. Gewone voorwaarden. Jaarlijksche apenbare verkooping van Paarden- en Landbouwalm, Brand- en Timmerhout, Beestialen, Meubels, Betteraven. Aardappels, Hooi, Strooi en Erwtrijs, TE HAELTERT. De Notaris DE SADELEER. te Erembodegem, zal op Woensdag 25 Maart 1908, (zijnde O. L. V. Boodschap), openbaar verkoopen: Om 8 ure 's morgends, te vergaderen aan hot Dorp. Namens d'heer Emiel De Sadeleer, Burgemeester, door bevoegd ambt, 30 koopen goed geteerd Mest, aan het Dorp. Op aanzoek van d'heer Philemon van Londersele, een kar met karreladders, reep, wielstok en gaffel, 1 beirkar met beirstuk, onderste deel van een storlkar, ploeg, cegde en essche eegdetanden, aanschijn, wielslokken en slede, rolblok, draagberrie, snijpaard, raapmolen, voi- luurharnassuur, gareel met toebehoorten, bassen, brei del, kussen, halshaken, vedderstrop, keukenjacht, boter vat, sotelen, paneeldeur, wilgenstokken, snaerstokken, tafels en nog meer andere roerende voorwerpen, aan het Dorp. Namens Dame wed" Van den Steen, 10 koopen mest, aan de Hoogstraat. Aan de Gendarmerie, in de Hoogstraat, kasserollen, pannen, potten, tellooren, jatten, messen en fourchetten, en ander klein kcukengerief Namens d'heer Jan Schouppe, 10 koopen mest en 2 karrowielen, aan de Hoogstraat. Op aanzoek van dame wed® Eduard Van den Bruelle, verscheidene koopen mest, erwtrys en elzenboonstaken. Namens Mijnheer Alfons De Graeve, 30 koopen Mest, in de Molenstraat. Ten aanzoeke van Mr Domicn Chabrel, aan het Katje, kortewagen, kuipen, drankeemers, hakers, weefgetouw, schuppen, rieken, gaffel, mesthaak, beirkuip, schepper en 2 nieuwe vensterramen. Ledikanten met toebehoorten, 2 kleerkassen, kas, stoof met toebehoorten, stoelen, tafels, tobbens kasserol len, tellooren, messen, jatten, lepels en fourchetten, spie gel, lijsten, printen, horlogie, koffiepot, koffiemolen en moor. Eene goede Melkgcit, 18 Hoenders en 1 Haan, Strooi, gezaagd Hout en Brandhout, Mest, Betteraven en Aard appels. Gewone voorwaarden. Door gedwongene onteigening Openbare verkooping van een schoon en een perceel LAND, TE HAELTERT- De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal met de pleegvormen der wet van 15 August! 1854, op Woensdag 1 April 1908, 2 lk ure Damiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht, te Herzele, overgaan tot de openbare verkooping der hierna beschreven goederen, krachtens een vonnis verleend door de rechtbank van eersten Aanleg, zitting houdende te Audonaerde, den 3 Maart 1908. 1. Een Woonhuis, met Tuin, Boomgaard en Land, gestaan en gelegen te Ilaeltert, kanton Her zele, rechterlijk. Arrondissement Audenaerde, ter wijk Kruiskauter, langs den Steenweg van Aelst naar Geeraardsbergen, gekend bij kadaster sectie B, nummers 318a en 319a, met eene grootte van 63 aren 20 centiaren, palende ten oosten aan d'heer Baeten-Arents Karei Jozef, doctoorte Nieu- werkerken, ten zuiden aan d'heer Lauwereys-Van Lierdo Domien, handelaar te Haeltert, ten westen aan Mijnheer Goppens Lodewijk, landbouwer te Erpe, en ten noorden aan den Steenweg van Aelst naar Geeraerdsbergen. Bewoond door Dame wed. Emiel Vercruys- sen- Van Landuyt. 2. Een perceel Land, gelegen te Haeltert, kan ton Herzele, rechterlijk Arrondissement Aude naerde, gekadastreerd sectie B, nummer 35, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren, palende ten noorden en ten oosten aan M. Peleman Louis, Gustaaf en Alfons, landbouwers te Haeltert, ten zuiden en ten weste aan Graaf Louis-Charles Cor net d'Elzius du Chenoy de Ruddere de te Lokeren, eigenaar te Brussel. Nadere inlichlingen zyn te vorkrijgen ten kan- toore van bovengenoemden Notaris De Sadeleer, te Erembodegem, Terjoden. Er zal geeu tweede zitdag gehouden worden. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem. 1° Landen, gelegen te Erembodegem, op Terjo den, nabij 't Hof-ter-Wilgeu, gecadastreerd sectie B. nummers 1594 a, 1696, 1697 en 1752a, met eene grootte van 1 hektaar 99 aren 30 centiaren. Gebruikt door d'heer Pius De Clercq. 2° Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op de Helle, nabij 't geschced van Welle en Den- derhautem gekend ten kadaster sectie B. nummers 1746 en 1861, groot volgens cadaster 62 aren 93 centiaren Gebruikt door Jan-Bapt. Nelis. 3° Eenen Eigendom, bestaande uit eene Tw-te- woonst met verdere Afhangen en Grond, gestaan en gelegen te Kerkxken, in den Berg, gekend bij kadaster sectie B, nummers 67e en 67h, met eene grootte van 5 aren 95 centiaren. Bewoond door Gustaaf Spitaels on Felix Tas. Voor verdere inlichtingen wende men zich ten kantoore van genoemden Notaris De Sadeleer. van allen aard bijzonder Huis en Stoom-Werkplaats te Brugge, S'Jacobstraat, 13, Huis gesticht in 1609 Hulphuis tot Aelst, Kerkstraat, 13. bij Alphons Willems. Bijzondere Verwerij (au Tendeur) voor Zyden. Verwen en kuissehen in 't droog van Damen Kostumen, Huwelijkstoiletten en Avondfeesten. Kleedingstukken voor Mannen, Livreien, zijde Gordijnen, Reps en Damast, Tapijten met inge werkte figuren, Tapijten van Smjjrne en Door- nijk, enz.. Salongarnituren, Handschoenen en Halsdoeken. Bijzondere Werkplaats voor het wasschen en zwavelen van Beddedekens, Flanel, enz. Bleeken en kleuren van Gordijnen en Stors. Zwarte Rouwstoffen zijn geleverd in twee dagen. Gemat tg e prijzen en spoedige bediening van Th. STEVENS, Achterstraat, N° 18, Aelst. Aan- en verkoop van actiën, Loten der steden, betaling van intrest - coupons, uitwisselen van munten, enz., tegen de eowone voorwaarden. Schoone en gerieflijke SCHUUR. Voor de voorwaarden zich te wenden, 239, Zoutstrantpoort, Aalst. voor Damen en Jufvrouwen volgens de laatste nieuwe leerwijze gegeven door Madame Weduwe Gediplomeerde snijster. Aelst, 27, Brusselschestraat, 27, Aelst Patronen op maat, Buster, Modegravuren, enz. Huis van Vertrouwen. Brusselschestraat, 74, AELST. Magazijn van alle soorten van Bottieneu en Schoenen voor Heeren, Damen, Jongens en Meis jes. Bijzondere schoone keus van Kinder-Bottienen en Schoentjes, in wit hair, blauwen verlak, geele cuir-russe, zwarte verlakte en leère Schoentjes, Pantoeffels, Galochen, Chavatten, Molières, enz. Alle onze Koopwaren zijn gewaarborgd. Hoek der Molen- en Rosmarijnstraat, TE AELST Heeft de eer Ued. ter kennis te brengen, dat liy alhier een Magazijn houdt van alle soorten van Bouwgereedschappen en Ijzerwerk. Bijzondere schoone keus van Gereedschappen of Alm voor Schrijnwerkers. Meubelmakers, Smeders, Metsers, Slachters, enz. Hij gelast zich in het bijzonder met het ver vaardigen van Afsluitingen voor Weiden en Boomgaarden (laatste en beste Stelsels), sterke spanning der Draden en stevigheid der Hoekpijlen. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aelst, Eilandstraat, groot van grond 6 aren, met eenen uitgang van 6 met. 43 cent., in gezegde straat, komende aan den eigendom van Mijnheer Karei Schuermans en aan huizen van d'heeren Callebaut. Voor de voorwaarden en do sleutel zich tc be vragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. Eene behuisde HOFSTEDE, met alle toebe hoorten, Stallingen, Boomgaard, enz., ge staan en gelegen te Aalst-Schaarbeke, in de Lindestraat. Zich te bevragen ten Bureele dezer. Een schoonen BIGGO met lederen Kap en een schoon RESSORTKARRE voor 4 personen en eene COUPÉE, zoo goed als nieuw. Zich te bevragen bij Mr Jozef Van der Biest, Nieuwstraat, 48, Aelst. 1° Een schoon en groot Hopmagazfjn met Verdiep, kunnende dienen voor allen handel, ge staan en gelegen te Aalst, in de Lange Ridder straat. Nr 14. 2° Eene partij Hooiland, groot 94 aren, gele gen te Aalst-Schaarbeke, wijk Oonegem, langs de Beek tegen den T.Tzcrrnweg. 3° Eene partij Land en Meersch, gelegen te Aalst-Schaarbeke, Witteboog-Veld, langstde rech terzijde van den IJzerenweg Gent-Brussel. 4° Eene partij Land, gelegen te Aalst-Schaar beke, op Duivekensveld, tegen de Puitenput en Lindestraat. Voor de voorwaarden zich te bevragen bij Mr Alfons Spanoghe, Ondernemer, te Aelst, Den- dermondschen Steenweg, of bij Mynheer De Coninch-Moyersoen, Nr 221, Boulevard Militai re, Elsene. Schoonen EIGENDOM, ie HofstadeDen der mondschensteenweg, aan het Dorp, een Woonhuis, Estaminet In de Stad Aalst, met ruime Beneden-en BovenplaatsenAchterbouw, Poort ter straat. Pomp- en Regenwater, schoonen Tuin en welbeplanten Boomgaard, palende van achter aan de Beek. Onmiddelyke in gebruiktreding. Zich te wenden tot den eigenaar Mr Stanislas Geeroms. in voormeld huis. Bij de Gebroeders Callebaut, te Erembode gem. Keppestraat. 10 Eiken, 8 Esschen, 4 Olmen, 1 Erselaer, van alle dikten. 20 ledige Oliëvaten. Een groot en welgelegen HANDELSHUIS, gestaan en gelegen te Aalst. La- ge Zoutstraat, Nr, 33, groot ongeveer 4 aren 10 centiaren, be staande uit: grooten Winkel, Salon, Gang met Verandha, grootte Eetplaats. Keuken. Cour, Werkhuis, Koolkot, twee Vertrekken, Bakoven, Hof met Volières, Wascbhuis met groot koperen Fournijs, Pomp- en twee Regen waterputten, zeer goede Kelder, ruime Slaapkamers en Zolders. Voor de voorwaarden zich te bevragen bij den eigenaar. Lange Zoutstraat, Nr 33. Een schoon RENTENIERSHUIS, ook diens tig voor alle bedrijven, te Aalst, in de Kerkstraat, Nr 14. in het schoonste der stad, hebbende drij verdiepingen, beneden eenen grooten Salon en Eetplaats, ruimen Kelder met Bakoven, Cour en Achterkeuken met Regen- en Pompwater. Boven drij schoone Kamers en drij Mansarde kamers. Zich te bevragen bij den eigenaar en bewoner Mr Alphonse Van Nuffel, Landmeter-Expert, te Aalst, Kerkstraat, Nr 14. Met gemak van betaling. Bovengenoemde Alphonse Van Nuffel, gezwo ren Landmeter, Bouwkundige en Prijzer van hot Enregistrement en Vredegerecht, gelast zich ook met het opmaken van Doodschulden, Voorwaar den, Schatter van Brandverzekeringen, Kavelin gen, Ondorhandsche Testamenten, immers met al wat de Zaakwaamemerij betreft. Er zijn bij hem ook kapitalen te bekomen op goede hypotheken. Eene goede KARRE en PAARD (Poney 6 jaar oud). Zich te bevragen bij Daniël Vitz, Korte Sint Janstraat, Aelst. HARKT VAN HEDEN. 14 Maart 1908. Tarwe fr 00 00 00 00 Mastel uin 00 00 00 00 Rogge 00 00 00 00 Geerst. 00 00 00 00 Haver 00 00 00 00 HOPPE 50 k°. (1907) 1» kw. 00 00 00 00 n 2° ti t> 00 00 00 00 Aardappelen per 100 kilo nieuwe 7 00 0 00 oude 0 00 00 00 Boter per 3 kilo 9 27 10 08 Eyers de 25 2 00 2 09 Vlas, per 3 kilos, 0 00 0 00 Viggens het kopel 30 00 35 00 Ajuin 6 00 7 00 TEGEN Agent: Mr Oscar Reyntens, Stads-Secretaris, Keizer lijke Plaats, Nr5i, Aelst. Gediplomeerde Teeltoverste op 't Kasteel van 0verhamm6, Brusselse hensteenweg, N' 45, TE AELST. heeft de eer het geacht publiek kenbaar te maken dat er bij hem te bekomen zijn, bij groote en kleine hoeveelheden, de meest aan te bevelen soorten van Groensslzaden en Bloemzaden,van Voeder- beeten en Graszaden. Gematige prijzen en goede bediening. Voor uwen Stout wendt U tot de Gebroeders PRLIPS, AALST, Dépot Moutstraat, 6. Voordeelige Spoedige bedieniDg. STOUT gewaarborgd zuiver. Stalen Gratis op aanvraag. HUIS met MAGAZIJN en Zolderingen, dicht bij de Vaart. Zichte bevragen bij de Juffr. Seps, Nijverheid straat, Nr 5. Witter en Schaliëdekker, Scherrestraat, 120, te AELST. Heeft de eer het publiek ter kennis te brengen, dat hij zich gelast met al wat in betrekking is met zijnen stiel van Witter en Schaliëdekker. De ondergeteekendo E. LENTZ, heeft de eer het geacht publiek ter kennis te brengen, dat, hij zich alhier, in de Vooruitgang straat, 10, komt te vestigen als WERKTUIGMAKER, en zich ge last met alle soorten van Draai werk, Transmisien Poulies, Soupapen, nieuwe Kranen, reparatiën, aan Stoomketels, plaatsen van Stoommachienen, Gaz-Moteurs, alle soorten van Buizen, en bijzon derlijk de Electricieteit. Door myn goed werk, de spoedige bediening en gematigheid mijner prijzen, hoop ik de gunst van eenieder te verwerven HUIS VAN VERTROUWEN. Koperslager en Loodgieter, 69, Brusselschestraat, (nabij de Houtmarkt), IE A ELS 7. Heeft de eer het publiek ter kennis te brengen, dat hij by zijnen stiel van Koperslager en Lood gieter nog komt bij aan te leeren in een der bijzon derste Werkhuizen van Brussel, het plaatsen van alle Gaztoestellen. Van stonden af aan zijn er bij hem te bekomen eerste kwaliteit van CAPSULS (Capuchons), voor Gazbekken, aan zeer gematige prijzen. Hy gelast zich ook met het plaatsen van IF«- terclosets (Bovengemakken) zonder reukalsook met al wat in betrekking is van Zink- en Lood- werken. Door zijne gematige prijzen en de spoedige en goede bediening, verhoopt hij de gunst van eenie der te zullen verwerven.

Notariaat | 1908 | | pagina 3