HOFSTEDE BEETRAPEN ZAAILAND Bestialen, Gerij, SCHOON HUIS nieuw HUIS ZAAILANDEN perceel LAND HOFSTEDE LAND MEERSCH HANDELHUIS Goed Koexmest palmslag en gelagen, op de hierna gestelde zitda gen, openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eene schoonc en zeer welgelegene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, met alle Aanhoo- righeden. Erve, Boomgaard en Tuin, gestaan en gelegen te Lede. op 't Gucbt, inhoudende volgens meting 33 aren 87 centiaren, gekadastreerd sectie E, nummers 194, 195, 196 en ex-190bis, palende noord Juffrouw Victorine De Bruvcker, oost d'heer Remi Van LancKer, zuid den Steenweg en west de Baan. Deze eigendom zal in vier koopen opgeroepen worden Koop een. Een perceel Bouwgrond met een deel der Ge bouwen van Schuur en Stalling, inhoudende 3 aren 38 centiaren, palende Doord en oost d'heer Remi Van Lancker, zuid den Steenweg en west den tweeden koop. Koop twee. Het Woonhuis met Stalling, Remisie, Schuur en deel Boomgaard, groot 11 aren 11 centiaren, paler.de noord den vierden koop, oost d'heer Remi Van Lancker en koop een, zuid den Steenweg en west den derden koop. Koop drie. Een perceel Boomgaard of Bouwgrond, groot 8 aren 90 centiaren, palende «oord koop vier, oost koop twee, zuid den Steenweg en west de Baan. Koop vier. Een perceel Tuin, groot 10 aren 48 centiaren, palende noord Juffrouw Victorine De Bruycker, oost Mijnheer Remi Van Lancker, zuid koopen twee en drie en west de Baan. Onmiddelijke in gebruiktreding. Een half ten honderd instelpenning te winnen. ZITDAGEN: Instel Dinsdag 31 Maart .qnR Verblijf Dinsdag 14 April Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg In den Bonten Os, bij vrouw wede Annaert, te Lede. Voor nadere inlichtingen wende men zich ter studie van den Notaris Soete, te Lede. 1908- Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE WELGELEGEN TE LEDE, Gucht. De Notaris SOETE, te Lede, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, op de hierna gestelde zitdagen, openbaar verkoo pen Eene welgelegene Hofstede, met Schuur, Stal ling, Aanhoorigheden en Erve, gestaan en gelegen te Lede, Gucht, inhoudende volgens meting 3 aren 83 centiaren gekadastreerd sectie E, nummer 186d palende noord Mr Alfred Matthys, oost den heer Amandus De Backer, zuid den Steenweg en west Mr Matthys. Onmiddelijk in gebruiktreding. 1/2 p. instelpenning te winnen. Zitdagen Instel Maandag 30 Maart Verblijf Maandag 6 April Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Frans Vermeiren, te Lede, Overimpe. Voor alle inlichtingen wende men zich ter stu die van den Notaris Soete, te Lede. Jaarlijksche veiling van Mest, HooiStroo, Brandhout, Meubels, Huisgerief, enz., enz., TE LEDE aan de Statie, op 't Dorp en in de omliggende Straten. De Notaris Antoine SOETE, te Lede, zal op Dinsdag 24 Maart 1908, om 8 ure voormid dag, te Lede, aan de Statie, op 't Dorp en in de omliggende Straten, ten verzoeke van verschei dene, openbaar verkoopen Aan de Statie: ODgeveer7000kilos Beetrapen, eene groote hoeveelheid Hooi, Stroo, Brandhout. Op 't Dorp40 koopen allerbest geteerd Stal mest, ten aauzoeke van vrouw wed. Fr. Lievens, te Wichelen, Heide. Verders op 't Dorp en in d'omliggende Straten Hooi, Stroo, Mest, Brandhout, Boonstakeu, Meu bels, Huisgerief, Landbouwalem, enz. Op 't Gucht, te beginnen aan de herberg van Mr Vyverman, ten aanzoeke van de kinderen Ver meulen, eene groote hoeveelheid schoone Kepers, Boonstaken, Piketten voor Afsluitingen. Schelf houten, Princesstaken en veel verder gerief. De venditie zal beginnen om 8 ure, aan de Statie. Gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits goede borgstelling. Openbare verkooping van twee perceelen en een partijken BOSCH, te Vlierzele en Zonnegem. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten verzoeke van wie het behoort, met het houden der twee b'ernavermeldezitdagen,openbaarlijk verkoopen: 1. Een perceel Zaailand, gelegen te Zonnegem, op Totvcld of Langeveld, gekend ten kadaster sec tie B, nummer 93, groot 12 aren 40 centiaren, palende noord den heer Urbain Torrekens, zuid het Godshuis van Gent en den Eerw. heer De Ryck, oost Dame wed. Benedictus De Mil en west den Eerw. heer De Ryck. 2. Een perceel Zaailand, gelegen te Vlierzele, wijk Huylebroeck, gekend ten kadaster sectie E, nummers 79 en SO groot volgens kadaster 13 aren 10 centiaren, volgens meting 15 aren 37centiaren, palende noord d' hoeren De Keyser de Burbure Edgard en Verstraeten Dominicus, oost Jufvrouw Louise Jooris, west jufvrouw Catharina Blom en zuid den heer Edmond De Mulder-Verbruggen. 3. Een partijken Bosch, gelegen te Vlierzele, wijk Huylebroek, gekend ten kadaster sectie E, nummer 41, groot 5 aren 30 centiaren, palendo noord Dame wed. Dominicus De Moor en Kinde ren en den heer Karei Lodewyk Van der Vurst, oost en zuid den heer Petrus Kennof en west Ma dame wed. Dominicus De Moor en Kinderen voor noemd. Boomprijs 120 frs. Zitdagen Instel Maandag 16 .nno Verblijf Maandag 23 Maarl 1B08' Telkens om 4 ure namiddag, tor herberg De Smis bij den heer Jan Haems, te Vlierzele, Huylebroeck. Voor verdere inlichtingen zich te begeven ten kantore van den Notaris Soete, te Lede. By uitscheiding van bedrijf. Openbare verkooping van Landbouwhalam, Strooi, Mest, Granen, te Oordegem, Molenhoek. De Notaris SOETE, te Lede. zal ten verzoeke en ten hove van de Kinderen Michicls. te Oorde gem, Molenhoek, op Woensdag 25 Maart 1908, (O. L. Vr. Boodschap), om 8 llt ure voormiddag, openbaarlijk verkoopen Al de Meubels, waaronder pitspine Kleer- en andere Kassen, Talels, Zetel, Stoelen, Stoof met toehehoorten, enz., enz., enz. Landbouwhalam, als: Onlangs nieuwe Drio- wielkar, Ploeg, Egge, arduinen Rolblok, Slede, Sleep, enz., enz. Bestialen3 bekalfde Koeien, waaronder eene zeer nabij en eene Prijskoe, eene bekalfde Vaars, een Vaarsrund en 3 Varkens. De Bestialen zullen om 1 uur namiddag ver kocht worden. Tijd van betaling, mits goede gekende solvabele borg. Uit oorzaak van vertrek. Openbare verkooping van een en goede Zaailanden te EREMBODEGEM. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelageD, openbaarlijk ver koopen 1 Een Huis met zijne afhangelijkheden, groote Poort, Werkhuis en Stallingen, zeer dienstig voor alle bedrijven, gestaan en gelegen te Erembodc- gem, wijk Ronsevaal, aan den Brusselschensteen- weg, groot bij meting 6 aren 89 centiaren, palen de oost d'heer Notaris Van de Velde, te Lebbekeen Louis Verdoodt, zuid de wed. Judocus Vertongen, west den Brusselschensteenweg en noord d'heer Notaris Van de Velde Dit Huis heeft gelijkvloers, groote voorkamer, kelderkamer, keuken en poort en op het eerste verdiep 4 slaapkamers. Zichtbaar des maandags van 2 tot 4 ure namiddag. Bewoond door den eigenaar d'heer Jean Singe- lyn-Peerlinch. Op te leggen boom- en haagprijs frs. 280-00 Ingesteld frs. 6000 2. Eene partij Land, te Ercmbodegem, op het Haegeveld. groot volgens meting 14 aren 44 cen tiaren, palende oost Emile Vinck, zuid Leopold Mollaert.west verscheide en noord Ben. De Knib- ber. Gebruikt door de wed. Herzele, aan fr. 35-00 'sjaars. Ingesteld frs. 1250 3. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, groot volgens meting 10 aren 48 centiaren, palende oost de volgendende koop, zuid Madame Burny, west de heeren Leon en Al- bert Janssens en noord d'heer Auguste De Winter, en Madame Burny Gebruikt door den verkooper. Op te leggen prijzij fr. 14-00. Ingesteld frs. 800 4. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, 'groot volgens meting 10 aren 48 centiaren, palende oost Felix Giets, zuid Ma dame Burny, west voorgaande koop en noord Ma dame Burny en d'heer Van de Maele. Gebruikt door den verkooper, Op te leggen prijzy fr. 34-00. Ingesteld frs. 600 5. Eene partij Land, gelegen te Erembodegem, op het Haegeveld, groot bij meting 8 aren 58 centia ren, palende oost d'heer Notaris Lim pens, to Aelst, zuid Madame Burny, west Felix Giets en noord Mijnheer Van Maele. Gebruikt door den verkooper. Op te leggen boomprijs fr. 27-00. Ingesteld fr«. 250 6. Een partij Land, gelegen te Erembodegem, op den Molenkauter aan 't Schoeierswegsken, groot bij meting 10 aren 28 centiaren, palende oost den IJzeren weg, zuid d'heer Gustave De Rycke, west denzelven en d'heer Louis Verleysen, noord den volgende koop. iDgcsteld frs. 600 7. En eene partij Land, gelegen te Erembode gem, op den Molenkauter, aan het Schoeierswegs ken, groot volgens meting 10 aren 28 centiaren, palende oost den IJzerenweg, zuid voorgaande koop, west Frederik De Glercq en noord Madame Burny. De koopen 6 en 7 gebruikt door Frans Ghey- sens, aan frs.42-00 'sjaars. Ingesteld frs. 600 Laatste zitdag Donderdag 26 Maart 1908. Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet De Klok bij d'heer Auguste Van Vaeren- bergh-Singelyn, te Aelst, aan de Hopmarkt. De Meubels, Mobilaire Voorwerpen en Schrijn- werkersalem ten voorschrevene huize zich bevin dende, zullen ook eerstdaags openbaar verkocht worden en bij afzonderlijke plakbrieven aangekon digd worden. Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te MOORSEL, Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen: Een schoon nieuw Huis met groote Poort en Verdiep, verdere Afhangelijkheden en Hof. ge staan en gelegen te Moorsol, Dorp, aan den Abra- hamweg, groot 3 aren 97 centiaren, palende oost Jufvr. Charlotte Van Nuffel, zuid d'heer Romain De Rop, west gemelden weg en noord den heer Benoit Carryn. Bewoond geweest door de verkoopers de echt- genooten'Emiel Schram- Van Nuffel. Op te leggen boom- en haagprijs fr. 50-00. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zichlbaar alle dagen van 2 tot 4 uren namid dag, voor den sleutel zich te bevragen bij dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel, te Moorsel, Dorp. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 24 Maart ,Qna Verblyf Dijnsdag 7 April Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg Het Kaartspel, bij Dame weduwe Charles-Louis Van Nuffel-Moens, te Moorsel, aan de Dorp plaats. Openbare verkooping van te Erembodegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal met ge win vau palmslagen en gelagen, openbaarlijk ver koopen 1. Een parceel Land, gelegen te Erembodegem. op Res- sehebeke, gekend by kadaster sectie A, deel van nummers 3295o en 3206b, groot in aren 50 centiaren, palende oost den Los en daarover Mijnheer Adolf De Berlangé, zuid Leopold Boterbergh, west Auguslien De Cort en noord Petrus Van den Steen. Op te leggen landprys fr. 30.00 2. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, op Res- schebeke, gekend bij cadaster sectie A, nummer 3124, met eene grootte van 8 aren 40 centiaren en bij meting groot 9 aren 54 centiaren, palende oost Mijnheer De Coninck, zuid Florent Van den Bergh, west Jndocus De Veylder, noord den Los en daarover Vrouwe wed* Charles- Louis Callebaut. Gebruikt door de wed. Van der Burgt. Op te leggen landprys fr. 20-00. 3. En eene party Land, gelegen te Erembodegem, op Resschebeke, gekend bij kadaster sectie A, deel van num mers 3295 en 3295b, groot 17 aren 85 centiaren, palende of gepaald hebbende noord-oost Andreas Meert en den Eerste koop. oost-zuid Leopold Boterbergh en De Schaep- dryver, zuid-west den Trekweg van den Dender en west- noord de wed. Egidius Meert. Gebruikt door Daniël Perdaens. Op te leggen landprijs fr. 70-00. ZITDAGEN Instel Maandag 16 w„„„t ,nAO Verblijf Maandag 30 Maar' 190S' Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van de weduwe Joseph De Proost-Rowies, te Aelst- Mylbeke, aan den Brussolschen Steenweg, recht over den Tir. VENDITIE en Mobilaire Voorwerpen, te AELST, Leopoldstraatpoort, aan den Dendermondschen De Notaris BRECKPOT te Aelst, zal ten ver zoeke van d'heer CamUle Cleemput-Borms, ten zijnen huize te Aelst, Leopoldstraatpoort, aan den Dendermondschensteenweg, op Maandag 30 Maart 1908, om 8 uren voormiddag, openbaar lijk verkoopen: 50 koopen ei ra goed Koeimest en eenige Meu- belaire Voorwt pen. De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden en lyd van betaling, mits borgstel ling en betalende comptant het ongeld. OPENBARE VERKOOPING van een TE NIEUWERRERKEN. De Notaris DE "WINDT, te Aalst, zal ten ver zoeke van wien het behoort, openbaarlijk ver koopen Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkorken, achter de Gemeenteschool, bij kadaster bekend sectie B, nummer 68b, met eene grootte van 38 aren 80 centiaren, palendo noord de Voetweg en daarover René Soetinck, den Hof der School on d'heer Meert, te Brussel, oost d'heer J.-B. Gee- roms-D Herde, te Haeltert, zuid de Voetweg en daarover den Armen van Nieuwerkerken. Thans in gebruik bij de wed® Braem. Onmiddelijke ingebruiktreding ENKELE ZITDAG: Dijnsdag 31 Maart 1908. Om 2 uren nanoen, ter herberg van de weduwe Van Bleyenbergh, te Nieuwerkerken, Dorp. By uitwinning. Openbare verkooping van eene te OORDEGEM, Dorp. De Notaris DE WINDT, te Aelst, daartoe aan gesteld by bevelschrift van den lieer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg te Dendermon- de in dagteekening van 5 Februari 1908, zal open baar verkoopen Een Huis, verdere Gebouwen en Grond, te Oor degem, Dorp, gekadastreerd sectie E, nummers 55 en 56, mot eene grootte van 6 aren 30 centia ren, palende oost August Van Lierde, noord en west Juffers De Vos en zuid het Straatje. Bewoond door Jan-Baptiste Abraham. Deonkost dezer verkooping beloopen 12 percent. Enkele zitdag Donderdag 26 Maart 1908. Ora 3 uren nanoen, ter herberg van d'heer Cyriel Beirens-Braquené, te Oordegem, Dorp. Voor alle inlichtingen en kennisneming van 't cohier van lasten, wende men zich bij voor noemden Notaris. Openbare verkooping van te Nieuwerkerken. De Notaris DE WINDT, te Aelst, zal ten ver zoeke van wie het behoort met gewin van palm slag en gelag, openbaarlijk verkoopen: Gemeente Nieuwerkerken. 1. Een perceel Land, gelegen op groot Molenveld, bij cadaster hekend sectie C, nummer 665, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren en volgens meting 15 aren 50 centiaren, palende noord d'heer Meuleman, te Erpe, oost d'heer De Saedeleer, Burgemeester te Haeltert, zuid Mijn heer Hector Redant en west den Armen van Aelst. In gebruik bij de weduwe Ivo Van Impe. Ingesteld frs. 600 2. Een perceel Land, gelegen op den Nerenberg, bij cadaster bekend sectie C. nummer 34. groot 27 aren 50 centiaren, palende noord de Bergstraat, oost den Armen van Nieuwerkerken en M. Nicodem. Van Impe, zuid den Armen van Nieuwerkerken en west Alfons Van den Broek. In gebruik bij Bernard Rasscliaert en Remy Ottoy. Ingesteld frs. 2200 3. Een perceel Land, gelegen op Glareput, bij cadaster bekend sectie B, nummer 361b, met eene grootte van 17 aren 60 centiaren, palende noord Jan Lievens-Muylaert, oost-zuid en west de kinderen Van Huyneghem. In gebruik bij Amaudus De Vuyst. Ingesteld frs. 450 4. Een perceel Meersch, gelegen op Nerenberg, bij ca daster bekend sectie G, nummer 23, met eene grootte van 17 aren 30 centiaren, palende noord verscheidene, oost Mijnheer Victor Coppin, zuid de Laerebeek en daarover het grondgebied der gemeente Haeltert en west Benoit Meganck en Zusters te Haeltert. Op te leggen Boomprijs 100,00 frs. Ingesteld frs. 360 Zitdagen Instel Dijnsdag 17 ,nnQ Verblyf Dijnsdag 24 Maart i908- Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van Alfons Maesschalck-Muylaert, te Nieuwerker ken, Laar. Openbare verhooping van een schoon en een RENTENIERSHUIS, te AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Stad Aelst. 1. Een welgelegen Handelshuis, met groote Magazijnen, Koetspoort, Koer en verdere afhan kelijkheden, gestaan en gelegen ton voorhoofde in Molenstraat, gekadastreerd wijk A,nummers824a on 824e, met eene grootte van 2 aren 60 centia ren. Bewoond door Dame Ivo Vlassenbroeck. Ingesteld frs. 17000 N. B. Dit Huis zal te rekenen van den 24 Fe bruari mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 9 tot 5 uren. De kooper zal het vermogen hebben de helft der

Notariaat | 1908 | | pagina 2