HERBERG HANDELSHUIS Grensscheiding HOFSTEDEKEN MEUBELS Hofstede met Smids LANDEN ZAAILANDEN perceel LAND TE HUREN TERSTOND. Vit ter hand te koop. heer Charles Liénart en den heer Arraand Terrier- Verburght. Door zyne goede ligging aan de Dendervaart en kunnende in verbinding gesteld worden met den IJzerenwcg, is voormeld perceel grond zeer wel geschikt tot het oprichten van Fabrieken of Nij verheidsgestichten. EEN1GE ZITDAG: Zaterdag 9 Mei 1908 Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. Openbare verkooping van eenè welgelegen te HOFSTADE, aan den overzet des Denders en een te AELST-M IJLBEKE. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Hofslade. 1. Een welgelegen Iluis en Herberg, genaamd Het Schuitjen, gestaan en gelegen aan den Tragel der Dendervaart en aan den Overzet, ge kadastreerd wijk D, nummers 18a en 19a, met oenegrooto van 11 aren 10 centiaren, palende ten ocste aan den Tragel, ten zuide aan Mijnheeren Graaf Dumonceau en Ferdinando De Wit, ten weste aan Mijnheer Emile Van den Bossche en ten noorde aan den Ouden Dender. Bewoonden gobruiktdoor Jufvrouw weduwe Alexander Schecrlinck-Daelman. Aelst- Mijlbeke. 2. Een perceel Land, gelegen op den Wijngaard, gecadastrcerd wijk D, nummer 88d, met eenc grootte van 31 aren 50 centiaren palende ten ooste aan Jufvrouw Seraphien Van Neck-Van Goethem, ten zuide aan d'heer Joseph Van Heek en zuster, ten weste aan het minderjarig kind van d'beer Alexander Scheerlinck-Daclman en ten noorde aan d'heer Prosper De Cock. Gebruikt door d'heer Benediklus Van Goelhem. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 21 A) ril ,Qna Verblyf Dijnsdag 5 Mei Ten 3 ure namiddag, ter Esiaminet genaamd De Beurs van Amsterdam, bij d'heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aelst, Groote Markt. Om uit onverdeeldheid te scheiden. Openbare verkooping van een voornaam alsmede van andere HUIZEN te AELST. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met do pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten over staan van den heore Vrederechter des kantons Aelst, in het openbaar verkoopen: Stad Aelst. 1. Een schoon groot en onlangs nieuw en buitenge woon sterk gebouwd Koophandelshuis, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Vaart, uitmakende den hoek der St Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummers 728e en 728k, met eene grootte van 2 aren 80 centiaren, palende van de eene zijde naast de vaart aan het huis van de heeren Schoonjans, van de andore zijde in de St. An nastraat aanhetgene van Dame Eduard Pijeken vanachter aan koop twee. Voorschreven huis hebbende 3i meters voorgevel voortien van Pomp- en Regewaler, schoon drooge Kelderingen, gaz in alle plaatsen, hebbende gelijkvloers grooten Winkel met vijf groote vitrienen en deur in spie gelglas, ingangen zicht gevende op de vaart, Corridoor, Eetplaats, Salon, Keuken, Waschhuis, Bureel, Achter- bouw, Magazijnen, Stal voor twee paarden, Koer, Koets plaats uitgevende met Koetspoort in de St. Annastraat, op het eerste en tweede verdiep, menigvuldige ruime en schoone Kamers, verders mime Boven magazijnen en groote Zoldering. Dees Huis gestaan in de nabijheid der Dendervaart en Koopwarenstatie is allervoordeeligst geschikt tot het uit oefenen van alle bedrijven. Bewoond en gebruikt door den medeverkoopep heer Bdmond Rumbaul-Mertens, koopman in coloniale waren. N. B. Dit Huis zal mogen bezichtigd worden den Maandag en Donderdag van iedere week, van 2 tot 5 ure namiddag. 2. Een Huis en grond zijnde eene bijzondere welgeka- landeerde Herberg met Feestzaal op het eerste verdiep, gestaan en gelegen ten voorhoofde op den Dam,aan Den dervaart en Tramstatie, gekadastreerd wijk A, nummer 728c, met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eene zijde aan het hnis der heeren Schoonjans, van de andere aijde aan dame Eduard Pijck eu van achter aan den eersten koop. Bewoond en gebruikt door d'heer Joseph Burssens, Havenmeester. 3. Een Woonhuis alsnu ten deele dienende tot Maga zijn met Stalling voordrij paarden, gestaan en gelegen in de St. Annastraat, gekadastreerd wijk A, nummer 7011, met eene grootte van 80 centiaren, palende van de eene zijde aan een huis der heeren Schoonjans, van de andere zijde aan Julvrouw wed. Constant Van Kerckhove en van achter ook aan Jufvrouw W' Constant Van Kerckhove en aan den heer Jacobus Wuytens. Bewoond en gebruikt het magazijn door de medeoige- naar heer Edmond Rumbaut-Mertcns en de bovenkamers door Jufvrouw wed. Adolphe Van Cutsem. A. Een Huls met verdere Gebouwen, Hof en Koetspoort gestaan en gelegen aan den Steenweg van Aelst naar Moorse), in de nabijheid der nieuwe Kerk van Onze Lieve Vrouw Bijstand, gekadastreerd wijk E, nummer 980h2, met eene grootte van A aren 20 centiaren, palende van de eene zijde aan den eigendom der famillie De Coen, van de andere zijde aan het woonhuis van den heer Bestuur der Caoutchoufabriek en van achter aan de bleekerij van gezegd fabriek. Bewoond en gebruikt door den heer Franciscus Van Brieiieht. Dit Huis is door zijne uilgestrektheid en groote ingang poort. ook allerbest geschikt tot het uitoefenen van alle bedrijven. 5. Een schoon Winkelhuis met 2 groote vitriens, ver scheidene Beneden- en Bovenplaatsen, grooten Kelder, voorzien van Pomp en Regenwateren, gestaan en gelegen in de Molenstraat, gekadastreerd wijk A, nummer 484a, met ecne'grootte van 80 centiaren, palendo van de eeue zijde aan den heer Jullieu Van Molle, van de andere zijde aan Jufvrouwen Wautliieren van achter ook aan de Juff. Wauthler. Bewoond en gebruikt door den heer Louis De Schryoer. Eerdge zitdag Zaterdag 2 Mei 1908 Ten 2 uren namiddag Ier Zittingzaal van het Vredegerecht, te Alest, in het Stadhuis. Gemeente EREMBODEGEM. der Buurtwegen N™ 56, 57, 55, 63 en gedeeltelijk van het MEULEKAUTERSWEGSKEN. Het College van Burgemeester en Schepenen der Gemeente Erombodegcm, brengt ter kennis der belanghebbenden dat er. overeenkomstig artikel 43 van het Landelijk Wetboek, op 12 Juni aan slaande. om 9 ure voormiddag, doT den heer Van Cleynenbreugel, Landmeter van het Cadas ter le Aalst, in tegenwoordigheid van den heer Sielbo, Provinciale Agent der Wegen, te Gent, zal overgegaan worden tot do Grensscheiding der Buurtwegen Nr' 56, 57, 55 en 63 en om 2 uren namiddag gedeeltelyk van het Meulckau- tersxoegsken Nr 121. Erembodegem, 10 April 1908. Burgemeester en Schepenen, II. De Cock, Op bevel: P. De Clkrcq, Fr. Daelman. De Secretaris, L. Van Vaerenbergil Schoone VILLA met uitgemuurden BOF, groot 2300 meters vierkant, beplant met allerbeste soorten Fruitboomen, Twee Druifserren en Veran- dha; gestaan en gelegen aan den Avenue des Fougères. N° 1, Aalst, op vijf minuten afstand der Statie van den IJzerenweg. Voor de conditiën wende men zich ter bovenge- meldo Avenue des Fougères, Nr 1, Aalst. Bij gedwongenc onteigening. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd te MELDERT, aan de Kammestraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, daartoe be noemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg, zitting hou dende te Dendermonde, in date 8 April 1908, zal openbaarlijk verkoopen Een behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Meldert. Klnarhang. aan de Kammestraat en ver deren grond liggende ten zuiden der hofstedo van Benoit Hendrickx, pokend bij kadastpr sectie A, nummers 129c en 130d, met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de kinderen Jean Van Nuffel, zuid gezegden Hendrickx en de kinderen Joseph Do Gols, west d'heer Philemon De Wolf en noord de Kamme straat. Bewoond door Louis Doorns. Enkele zitdag Woensdag 20 Mei 1908. Om 3 ure namiddag, ter herberg De Kroon, bij d'heer Louis Van Brcmpt, te Moorsel, aan de Dorpplaats. Voor nadere inlichtingen en kennisneming van het kohier van lasten begeve men zich ten kan- toore van den Notaris Breckpot, te Aalst, aan de Graanmarkt. Uit oorzaak van vertrek. VEN Dl TIE VAN Mobilaire Voorwerpen, Landbouwershalam, Schrijnwerhersalam, Brand- en andere Houten, Strooi, Mest, Aardappels en een schoone Geit TE EREMBODEGEM, op Ronsvaal, aan den Brusselschensteenweg. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal door 't ambt van den Notaris ARENTS, te Haaltert. ten huize en verzoeke van d'heer Jean Singelyn, te Erembodegem, wijk Ronsvaal. aan den Brussel schensteenweg, op Woensdag 6 Mei 1908om l uur namiddag, openbaarlijk verkoopen, als Glaze Kas, Commodekas met Lessenaar, Kleer- kas, ronde en andere Tafels, Spiegels, Printen, Stoelen, Jachlconfoor, Stoof en andere Vuren, BedJekoetsen met Ressorts, wolle Matrassen en pluime Beddens, Wafelijzer, Koekpan, Vlecsch- kuip, Waschkuipen on al het Aarde- Gleire- en IJzer Keukengerief. Een volledig Schrijnwerkersgereedschap, drij Schaafbanken, Draaibank, eene hoeveelheid Mo- lierschaven, Boijtels,Boogzagen. Kerfzaag, Draag berrie, Slijpsteen, Sergeanten. Katerollen, Reepen, groote Verfsteen en meer andere Voorwerpen. Kortewagcn, Egde, Schuppen, Braken, Rieken, Gaffels, Pikken, Zeisen, Ladders, eike Planken en Brandhout, eene hoeveelheid Aardappels, Strooi, Mest en eene schoone Geit. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling voor de koopen bo ven de 10 franken, mits borgstelling en betalende het ongeld comptant. Do koopen tot met 10 fran ken zullen ook comptant moeten betaald worden. Bij sterfgeval. Openbare verkooping van eene behuisde HUIZEN en BOUWGROND, te Wieze, in de Sehroverstraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, openbaarlijk verkoopen 1° Eeno behuisde Hofstede met Smids, gestaan en ge legen le Wicze, Schroverstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 630b, groot 5 aren 80 centiaren, palen de oost de Schroverstraat, zuid den volgenden koop,west de Beek gescheed met Herdersem en noord te vorent Isabella De Hauwere. Bewoond en gebruikt door de verkoopster, ter uitzon dering van de Smids. Op te leggen boomprys frs. 30-00 2° Een Huis met Erve en Bouwgrond, gestaan en gele gen te Wieze, in de Schroverstraat, gekend by kadaster sectie A, nummers 632a, 633, 634 en 635, te zamen groot van 45 aren 30 centiaren, palende oost de Schroverstraat, zuid de kinderen van Victor Van Roy, west de Beek go- scheed met Herdersem, noord den voorgaanden koop. Bewoond en gebruikt met de Smids deelmakende van den eersten koop, door Servatius Verdikt, aan 104 frs. jaars. Verdeeld in 2 deelenHelft ten noorden met het Huis er op staande en helft ten zuiden. 3° En een Huis met zyne Erve, gestaan en gelegen te Wieze, aan de Schroverstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 721d, groot 3 aren 50 centiaren, palende oost Victor Gordyn, zuid de kinderen Verdikt, west Francois Moortgat en noord Benoit en Sophie Willems. Bewoond en gebruikt door Francois Peerlinck, aan 4 frs. per maand. EENIGE ZITDAG: Dijnsdag 5 Mei 1908. Om 3 uren namiddag, tor herberg van d'heer Emiel Van Nuffel, Slachter te Herdersem, nabij de Kerk. 20,000 kilos schoone BETTERAVEN, aan eenen voordeeligen prys. Zich te bevragen te Aalst, ln de Nieuwstraat Nr 36. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van Meersschen en Bosschen te Audegem, Erembodegem, Cherscamp, Denderleeuw, Lebbeke, BuggenhoutWichelen, Schoonaerde, Meire en Gijsegem. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aelst, zullen ten verzoeke van wie het behoort, op het gewoon gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Gemeente Audegem. 1. Eene partij Land, te Audegem, op de Eegenen, ge kadastreerd sectie A, nummer 162, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren. Gebruikt door Gustave Van Wezemaél. 2. Een perceel Bosch, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 339, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprys 500 frs. 3. Een perceel Bosch, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 338, met eene grootte van 78 aren 80 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprys 1060 frs. 4. Een perceel Land, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 337, mot eene grootte van 78 aren 30 centiaren. Gebruikt door sieurs Moens en Domien De Bock. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deelen te 1 Deel de helft ten noorden. Boomprys 200 frs. 2 Deel de helft ten zuiden. 200 frs. 5. Een perceel Bosch, te Audegem, op de Eegenen, ge kadastreerd sectie, A, nummer 62, met eene grootte van 60 aren 10 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprys220 frs. 6. Een perceel Land, te Audegem, op Audegemkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 338c, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren. Gebruikt door de wed. Frans De Bock. 7. Een perceel Land, te Audegem. op Audegemkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 313b, met eene grootte van 20 centiaren. Gebruikt door de weduwe Frans De Bock. Gemeente Erembodegem. 8. Eene partij Land, te Erembodegem, op den Lokeren- berg, gekadastreerd sectie B, nummer 1237, met eene grootte van 96 aren 30 centiaren. Gebruikt door Alfons Mattheus. Gemeente Cherscamp. 9. A. Een perceel Bouwgrond, te Cherscamp, wijk Boeigem, gekadastreerd sectie E,deel van nummer 83e/2, groot 23 aren 3 centiaren. Gebruikt door Frans De Moor, August Vermaere en J. B. Van den Abeele. Dit perceel zal opgeroepen worden in 4 deelen te be ginnen van den westen, te weten 1 Deel 6 a. 16 c. a.: 2 Dee 16 a.l 6 c. a.: 3 Deel 5 a. 20c. a. en 4 Deel 5 a. 20 c.a. B) Een perceel Bouwgrond, te Cherscamp, wijk Boei gem, deel van nummer 85C/2, groot 6 aren 16 centiaren. Gebruikt doorA. Vermaeren. Gemeente Denderleeuw. 10. Eenen beplanten Meersch te Denderleeuw, in de Bordellen, gekadastreerd sectie A, nummer 36 en deel van nummer 286, groot 42 aren 41 centiaren. Onverhuurd. Boomprys 400 frs. Gemeente Lebbeke. It. Eene partij Land on Water, te Lebbeke, wyk Min nestraat, gekadastreerd sectio C, nummers 1081 en 1082, met eeno grootte van 65 aren 10 centiaren. Gebruikt door Louis Moortgat en wed. J. Groes. Gemeente Buggenhout. 12. Eenen Sparrenbosch, in volle opbrengst te Bug genhout, aan den Buggenhoulbosch, sectie C, nummer 19a, groot volgens meting 3 hectaren 3 aren 70 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in 2 deelen te weten 1 Deel1 bedaar 75 aren 30 centiaren, ten noorden. 2 Deel1 hectaar 28 aren 40 centiaren, ten zuiden. Hoogstammige boomprys 160 frs. 13. Eenen Larixbosch, in volle opbrengst te Buggen hout aan Buggenhoulbosch, sectie C, nummer 20a, groot volgens meting 3 hectaren 6 aren 50 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in twee deelen te weten 1 Deel: 1 hectaar 53 aren 25 centiaren, ten oosten. 2 Deel1 hectaar 53 aren 25 centiaren, ten westen. Hoogstammige boomprys 300 frs. Gemeente Wichelen. 14. Eene partij Land, te Wichelen, op Ganzenpoel. ge kadastreerd sectie A, nummer 740, met eene grootte van 34 aren 20 centiaren. Gebruikt door FVans De Neve. 15. Eene party Land. geschi'tt voor Bouwgrond te Wiebelen, omtrent het Dorp, gekadastreerd sectie B, nummer 349, met eene grootte van 30 aren 60 centiaren. Gebruikt door het Klooster. 16. Het 1/3 ten oosten of 6 aren 10 centiaren. Vloei- meersch, te Wichelen, in den Weymeerschen, sectie A, deel van nummer 81. Gebruikt door de wed./. B. Hofman. Gemeente Schoonaerde. 17. Een perceel Meersch, te Schoonaerde, gekadastreerd eenige sectie nummer 18, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren. Onverhuurd. 18. Een perceel Bosch en Water, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie nummers 1H9b, 1120 en 1121b, met eene grootte van 22aren 60 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprys 575 frs, 19. Een perceel Bosch, te Schoonaerde, op het Hey veld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1138b, met eene groette van 10 aren 80 centiaren. Onverhuurd. Boomprys 200 frs. 20. Eene party Land, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenigo sectie nummer 1155, met eeno grootte van 31 aren 50 centiaren. Gebruikt door Joseph Buyl. Boomprys 40 frs. 21. Eene partij Land, te Schoonaerde, op het Hoogmi- groveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1355, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren. Gebruikt door de kinderen Petrus-Jacobus Michiels. Boomprys 40 frs. Gemeente Meire. 22. Een perceel Meersch, te Meire, naby de Mager- straat, gekadastreerd sectie A, nummer 324, met eene grootte van 11 aren 80 centiaren. Gebruikt door J. B. Claus. Boomprys 190 frs. 23. Een perceel beplanten Meersch, te Meire, in de Lan- gemeerschen, gekadastreerd sectie A, nummer 1198, met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, Gebruikt door B. Claus. Boomprys 50 frs. Gemeente Gijsegem. 24. Een perceeltjen Grond, te Gijsegem, op de Ausmeer, gekadastreerd sectie B, nummer 364c, met eene grootte van 3 aren 30 centiaren, groot volgens titel 3 aren 3 cent. Gebruikt door Leonard Van Rosem. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 12 M Verblyf Dijnsdag 26 Mo1 1908' Telkens om 1 uur namiddag, ter Estaminet In de Vier Winden, - bij d'heer Albert De Schep per, Keizerlijke Plaats, te Aelst. Voor verdere inlichtingen en verkoopconditien men zich ter studie van genoemde Notaris sen Breckpot en De Pauw, te Aalst. By sterfgeval. Openbare verkooping van goede en van eenen BOSCH, te Baerdegem. De Notaris BRECKPOT, te Aelst, zal ten ver zoeke van die bet behoort, met gewin van palm slagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen, de vol gende Goederen, te weten: 1. Eene partij Land, to Baerdegem, op het Bosch veld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 337, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren en volgens meting groot 31 aren 80 centiaren, palende oost de weduwe Karei Lo- dewyk Moens-Buyle, zuid Alphonse Raemdonck-Van Biesen, west Jufrouw Anaïs Van Biesen en noord met half gracht Félix Cornelis-Van Biesen. Verdeeld in 2 deelon Westdeel 15 aren 92 cent. Boomprijs 25-00 frs. Oostdeel 15 aren 88 cent. Boomprijs 25-00 frs. In gebruik bij Joseph Van der Straeten-Beechman, te Baerdegem, aan 50 frs. 's jaars 2. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op het Boschveld, gekend bij kadaster sectie A, nummer 371a, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren en volgens me ting groot 32 aren 54 centiaren, palende oost Jufvrouw Anaïs Van Biesen, zuid J. B. Alexander Timmerman enJanMonnó, west Donatus Keymeulen en noord Me vrouw Canserette. Verdeeld in 2 deelen Westdeel 16 aren 08 centiaren. Oostdeol 16 aren 46 centiaren. In gebruik bij Philemon Picters-Beechman, te Baerde gem, aan 50 frs. 's jaars. 3. Eene partij Land, gelegen te Baerdegem, op liet Boschveld, gekend bij kadaster sectie A. nummers 382, 383 en 384, met eene grootte van 67 aren 30 centiaren, losbaan naast den Steenweg bijbegrepen en volgens meting groot 57 aren 53 centiaren, losbaan naast den Steenweg niet bijbegrepen en deze nevenst het land half baan medegemeten, palende in zijn geheel oost Mevrouw Canserette, zuid Donatus Keymeulen, Philemon Pieters- Beeckman en Joseph Van der Straeten-Beeckman, west Fidéle Verstraeten-De Nil en d'heer Henri Joostens- Van Langenhove, noord denzelven heer Henri Joostens- Van Langenhove en Alphonse Raemdonck-Van Biesen.

Notariaat | 1908 | | pagina 2