AELST, 9 Mei N° 1604 Jaar 1908 Annoncenblad der Week. CONCERT Paarden - Veulens Em.Paerewyck-DeSmet Schoon Tomatteplanten HOPSTAKEN HOPSTAKEN Grensscheiding HOFSTEDEKEN HOFSTEDEKEN Hofstede met Smids LANDEN abonnementsprijs: Burgerstand der Stad A eist. Eerste Zomer- Verpachting der Banken Hippolyte DE CLERCQ, TOM A TTEPLAXTEX TE KOOP: NOTARIAAT frs. l-OO 'sjaars. Met den post fr. 1-80 INSERTIËN 1 S em8Q den drukregel. Rechterlijke: SO cmon den drukregel. Alle insertièn moeten ons ten uitersten den Vrijdag 's MIDDAGS toegekomen zijn. Van den 1 tot 8 1 Mannelijk 12 j y. Vrouwelijk 5 Huwelijken A. De Haeck, handel., met E. Lenssens, z. b.— D Biebaut, metser, met L. Van Nuffel, kleerm. E. Geeroms, teekenaar, met M. Van Geert, z. b. J. De Man, twynd., met M. Steenhaut, tw. A. Snel, tabakbew., met G Verbrakel, twijn. A. Van Cauter, vuurst., met M. De Vos, breis. D. Keymeulen, scboonm., met A. Moens, breis. F. Wellekens, vuurst., met J. D'Houwers, z b. D. De Schryver. voerman, met M. Staelens, z. b. Overlijdens: M. Verleysen, z. b 15 j.Bergemeerschestraat E. De Neve, m. De Groot, z. b 73 j., Houtm. A. Van Vaerenbergh, breister, 28 j., Ajuinstr. N. Keselaar, vr. Sunou, z b.. 61 j., Vaartstr. J. Van der Borght, sclioenm., 68 j., Hovenier straat. 9 kinderen onder de zeven jaren. STAD AELST. welke zal gegeven worden door de Koninklijke Maatschappij van Harmonie, onder het bestuur van den heer R. Lenssens, op het Kiosk, ter Groote Markt, alhier. Zondag 10 Mei, om 11 */t ure 's morgends. PROGRAMMA 1. Marche Russe, par Goqterre. 2. Die Schone Galathée, Suppé. 3. Fantaisie BalletG. Parès. 4. Les Hirondelles, Hirchman arrang. par Jules Strauwen. 5. Aubade Printanière, P. Lacombe. Stad Aeist. Houtmarkt. VOOR HET KAATSSPEL 1908. De verpachting der Banken zal plaats hebben op Maandag 11 Mei aanstaande, om 9 uren 's avonds, ten Lokale Het Gravenhof, Brussel- schestraat, alwaar men van heden al inlichtingen kan bekomen nopens deze Verpachting. Gelieve het voorts te zeggen. Vooruitgangstraat, 11, AELST. Heeft de eer het publiek te berichten, dat hij, op eene Weide gelegen in Schaarbeek, Paarden en Veulens, voor 't grazen aanvaardt, aan den prijs van 50 centiemen daags of 50 franken van heden tot 1 December. Er bevindt zich een stal op deze weide voor de dieren in geval van slecht weder. MAGAZIJN VAN Marmer e Schouwen in alle stylen en grootten. Grafzerken, Arduinen Dorpels en Plinten, enz., enz. Ho venier straat, 3, AELST. Fabriek te Haaltert, (bij Aalst), .ige tentoonstelling van Marmere Schouwen. te bekomen bij de wed8 Petrus Podevyn, Berge- gestraat, Nr 3, Aalst-Mijlbeke. te vorkrijgen {bij Ai.fons ANNAERT, Hovenier bij den heer Burgemeester Moens, te Lede. OPENBARE VERKOOPING te MOORSEL, Statie. Door den Secretaris REYNTENS, en bevoegd ambt, op Maandag 11 Mei 1908, om 2 uren namiddag. Studie van den Notaris DE SADELEER, te Erembodogem. LAATSTE MERKWAARDIGE VENDITIE van 21,000 Larix- en 1000 Sparre- en 4,000 Sparren Boonstaken, te Erembodegem, aan de Statie en aan de Denderbrug. Op Donderdag 14 Mei 1908, om 1 uur namiddag. Vóór de verkooping der Hop- en Boonstaken, om i2 ure 's middags. Gemeente EREMBODEGEM. der Buurtwegen Nr' 56, 57, 55, 63 en gedeeltelijk van het MEULEKAUTERSWEGSKEN. Het College van Burgemeester en Schepenen der Gemeente Erembodegem, brengt ter kennis der belanghebbenden dat er, overeenkomstig artikel 43 van het Landelijk Wetboek, op 12 Juni aan slaande. om 9 ure voormiddag, door den heer Van Cleynenbreugel, Landmeter van het Cadas ter te Aalst, in tegenwoordigheid van den heer Sielbo, Provinciale Agent der Wegen, te Gent, zal overgegaan worden tot de Grensscheiding der Buurtwegen N" 56, 57, 55 en 68 en om 2 uren namiddag gedeeltelyk van het Meulekau- tersxoegsken Nr 121. Erembodegem, 10 April 1908. Burgemeester en Schepenen, H. De Cock, Op bevelP. De Clkrcq, Fr. Daelman. De Secretaris, L. Van Vaerenbergh. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd te LEDE, Gucht. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, met gewin van palmslag en gelagen, opeubaarlijk verkoopen Een ige koop. Eeu behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Lede, wijk Gucht, gekend by kadaster sectie D, nummer 686d, met eene grootte van één aar 30 centiaren en bij meting ook groot bevonden één aar 30 centiaren, palende oost en noord Paul De Lannoy, zuid met de helft van den losweg Joannes Boelaert en west den Armen van Lede. ENKELE ZITDAG: Donderdag 21 Mei 1908 Om 3 uren namiddag, ter herberg De Plai- zanten Hof, bij Alphonse Blondeel, te Lede, op het Gucht. Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd te MELDERT, aan de Kammestraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, daartoe be noemd by bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg, zitting hou dende te Dendermonde, in date 8 April 1908, zal openbaarlijk verkoopen Een behuisd Hofstedeken, gestaan en gelegen te Meldert, Klaar haag, aan do Kammestraat en ver deren grond liggende ten zuiden der hofstede van Benoit Hendrickx, gekend bij kadaster sectie A, nummers 129c en 130d. met eene grootte van 4 aren 20 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de kinderen Jean Van Nuffel, zuid gezegden Hendrickx en de kinderen Joseph De Gols, west d'heer Philemon De Wolf en noord de Kamme straat. Bewoond door Louis Doorns. Enkele zitdag Woensdag 20 Mei 1908. Om 3 ure namiddag, ter herberg De Kroon, bij d'heer Louis Van Brempt, te Moorsel, aan de Dorpplaats. Voor nadere inlichtingen en kennisneming van het kohier van lasten begeve men zich ten kan- toore van den Notaris Breckpot, te Aalst, aan de Graanmarkt. Bij sterfgeval. Openbare verkooping van eene behuisde HUIZEN en BOUWGROND, te Wieze, in de Sehroverstraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten ver zoeke van die het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, openbaarlijk verkoopen 1° Eene behuisde Hofstede met Smids, gestaan en ge legen te Wieze, Schroverstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 630b, groot 5 aren 80 centiaren, palen de oost de Schroverstraat, zuid den volgenden koop.west de Beek gescheed met Herdersem en noord te vorent Isabella De Hauwere. Bewoond en gebruikt door de verkoopster, ter uitzon dering van de Smids. Op te leggen boomprijs frs. 30-00 Ingesteld frs. 1640 2° Een Huis met Erve en Bouwgrond, gestaan en gele gen te Wieze, in de Schroverstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummers 632a, 633, 634 en 635, le zamen groot van 15 aren 30 centiaren, palende oost de Schroverstraat, «uid de kinderen van Victor Van Roy, west de Beek ge- scheed met Herdersem, noord den voorgaanden koop. Bewoond en gebruikt met de Smids deelmakende van den eersten koop, door Servalius Verdikt, aan 104 frs. 's jaars. Verdeeld in 2 deelenHelft ten noorden met het Huis er op staande en helft ten zuiden. Ingesteld frs. 1280 3° En een Huis met zijne Erve, gestaan en gelegen te Wieze, aan de Schroverstraat, gekend by kadaster sectie A, nummer 721d, groot 3 aren 50 centiaren, palendo oost Victor Gordyn, zuid de kinderen Verdikt, west Francois Moorlgat en noord Benoit en Sophie Willems. Bewoond en gebruikt door Franfois Pcerlinch, aan 4 frs. per maand. Ingesteld frs. 560 Laatste Zitdag: Dijnsdag 19 Mei 1908. Om 3 uren namiddag, ter herberg van d'heer Emiel Van Nuffel, Slachter te Herdersem, naby de Kerk. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPIÏfG van Meersschen en Bosschen te Audegem, Erembodegem, Cherscamp, Denderleeuw, Lebbeke, Buggenhout, Wichelen, Schoonaerde, Meire en Gijsegem. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aelst, zullen ten verzoeke van wie het behoort, op het gewoon gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Gemeente Audegem. Eene partij Land, te Audegem, op de Eegenen, ge kadastreerd sectie A, nummer 162, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren. Gebruikt door Gustave Van Wezemael. 2. Een perceel Bosch, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 339, met eene grootte van 30 aren 70 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprijs 500 frs. 3. Een perceel Bosch, le Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 338, met eene grootte van 78 aren 80 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprijs 1060 frs. 4. Een perceel Land, te Audegem, op Leeglambroeck, gekadastreerd sectie A, nummer 337, mot eeuo grootte van 78 aren 30 centiaren. Gebruikt door sieurs Moens en Domien De Bock. Dit perceel zal opgeroepen worden in twee deelen le 1 Deel de helft ten noorden. Boomprijs 200 frs. 2 Deel de helft ten zuiden. 200 frs. 5. Een perceel Bosch, le Audegem, op de Eegenen, ge kadastreerd sectie, A, nummer 62, met eene grootte van 60 aren 10 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprijs 220 frs. 6. Een perceel Land, te Audegem, op Audegemkouter, gekadastreerd sectie B, nummer 338c, met eene grootte van 2 aren 20 centiaren. Gebruikt door de wed. Frans De Bock. 7. Een perceel Land. le Audegem. op Audegemkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 313b, met eene grootte van 20 centiaren. Gebruikt door de weduwe Frans Dc Bock. Gemeente Erembodegem. 8. Eene partij Land, te Erembodegem, op den Lokeren- berg, gekadastreerd sectie B, nummer 1237, met eene grootte van 96 aren 30 centiaren. Gebruikt door Alfons Matt heus. Gemeente Cherscamp. 9. A. Een perceel Bouwgrond, te Cherscamp, wijk Boeigem, gekadastreerd sectie E, deel van nummer 83e/2, groot 23 aren 3 centiaren. Gebruikt door Frans De Moor, August Vo-maere en J. B. Van den Abeele. Dit perceel zal opgeroepen worden in 4 deelen le be ginnen van den westen. te weten: 1 Deel 6 a. 16 c. a.: 2 Dee löa.l 6c.a.: 3 Deel5 a.20c. a. en 4 Deel 5 a. 20 c.a. B) Een perceel Bouwgrond, te Cherscamp, wijk Boei gem, deel van nummer 85c/2, groot 6 aren 16 centiaren. Gebruikt doorA. Vermaeren. Gemeente Denderleeuw. 10. Eenen beplanten Meersch te Denderleeuw, in de Bordellen, gekadastreerd sectie A, nummer 36 en deel van nummer 286, groot 42 aren 41 centiaren. Onverhuurd. Boomprijs 400 frs. Gemeente Lebbeke. 11. Eene party Land en Water, te Lebbeke, wyk Min nestraat, gekadastreerd sectie C, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren. Gebniikt door Louis Moorlgat en wed. J. Groes. Gemeente Buggenhout. 12. Eenen Sparrenbosch, in volle opbrengst te Bug genhout, aan den Buggenhoutbosch, sectie C, nummer 19a, groot volgens meting 3 hectaren 3 aren 70 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in 2 deelen te weten 1 Deel1 heclaar 75 aren 30 centiaren, ten noorden. 2 Deel1 hectaar 24 aren 40 centiaren, ten zuiden. Hoogstammige boomprijs 160 frs. 13. Eenen Larisbosch, in volle opbrengst te Buggen hout aan Buggenhoulbosch, sectie C, nummer 20a, groot "olgens meting 3 hectaren 6 aren 50 centiaren. Onverhuurd. Dezen Bosch zal opgeroepen worden in twee deelen te veten 1 Deel1 hectaar 53 aren 25 centiaren, ten oosten. 2 Deel1 hectaar 53 aren 25 centiaren, ten westen. Hoogstammige boomprys 300 frs. Gemeente Wichelen. 14. Eene partij Land, te Wichelen, op Gan/.enpoel, ge kadastreerd 3ectie A, nummer 740, met cono grootte van 34 aren 20 centiaren. Gebruikt door Frans De Neve. 15. Eene party Land. geschikt voor Bouwgrond te Wichelen, omtrent het Dorp, gekadastreerd sectie B, nummer 349, met eene grootte van 30 aren 60 centiaren. Gebruikt door het Klooster. 16. Het 1/3 ten oosten of 6 aren 10 centiaren, Vloei- meersch, te Wichelen, in den Weymeerschen, sectie A, deel van nummer 81. Gebruikt door de wed./. B. Hofman. Gemeente Schoonaerde. 17. Een perceel Meersch, te Schoonaerde, gekadastreerd eenige sectie nummer 18, met eene grootte van 12 aren centiaren. Onverhuurd. 18. Een perceel Bosch en Water, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie nummers 1119b, 1120 en 1121b, met eene grootte van 22aren 60 centiaren. Onverhuurd. Boom-en houtprijs 575 frs, 19. Een perceel Bosch, te Schoonaerde, op het Hey veld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1138b, met eene groette van 10 aren 80 centiaren. Onverhuurd. Boomprijs 200 frs. 20. Eene partij Land, te Schoonaerde, op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1155, met eene grootte van 31 aren 50 centiaren. Gebruikt door Joseph Bug/. Boomprys 40 frs. 21. Eene party Land, te Schoonaerde, op het Hoogmi- groveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 1355, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren. Gebruikt door de kinderen Petrus-Jacobus Michiels. Boomprys 40 frs. Gemeente Meire. 22. Een perceel Meersch, te Meire, nabij de Mager- straat, gekadastreerd sectie A, nummer 324, met eene grootte van 11 aren 80 centiaren. Gebruikt door B. Claus. Boomprys 190 frs. 23. Een perceel beplanten Meersch, te Meire, in de Lan- gemeerschen, gekadastreerd sectio A, nummer 119S, met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, Gebruikt door J. B. Claus. Boomprys 50 frs. Gemeente Gijsegem. 24. Ren perceoltjen Grond, lo Gijsegem, op do Ausmeer, gekadastreord sectie B, nummer 364c, met eene grootte van 3 aren 30 centiaren, groot volgens titel 3 aren 3 cent. Gebruikt door Leonard Van Rosem. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 12 M n Verblijf Dijnsdag 26 Mo' 1JÜ8- Telkens om 1 uur namiddag, tor Estamtnet «In de Vier Winden, by d'heer Albert De Schep per, Keizerlijke Plaats, te Aelst. Voor verdere inlichtingen en verkoopconditien begeve men zich ter studie van genoemde Notaris sen Breckpot en De Pauw, te Aalst. Eene VOITUUR (Tonau), I jaar gediend. Zich te bevragen bij d'heer Van der Biest, In den Haring, Zoutstraatpoort.

Notariaat | 1908 | | pagina 1